Hlavná stránka

Pánske hlavicové strojčeky

Philips PT 870/16
Hlavicový strojček Philips PT 870/16 sa schránkou na fúzy pre rýchle vypláchnutie nadvihne fúzy a zaistí tak **veľmi pohodlné oholenie** pod úrovňou pokožky! Vďaka výklopnému zastrihávaču bez problému **upravíte aj kotlety a fúzy**.
REMINGTON XR 1350 HyperFlex Pro
Najmodernejší rad holiacich strojčekov značky Remington - **hyperflexia Pro**. Výhodou XR 1350 je nová technológia, ktorá kombinuje pohyblivé hlavy s inovatívnym rotačným krkom pre **hladké, rýchle a citlivé holenie**. Prispôsobí sa kontúram tváre s minimálnym tlakom a dráždením.
REMINGTON R 7150 Black Diamond X
Hlavicový strojček Remington R 7150 Black Diamond X zaistí vďaka novej technológii až **o 400% hladšie oholenie a menej podráždenia**. Inovatívna **Flex and Pivot Technológia** perfektne kopíruje krivky tváre pre dokonale hladký a jemný výsledok oholenia.
REMINGTON R 6150
Hlavicový holiaci strojček Remington R 6150 Titanium X s **LCD dislej** má 3 nezávislé plávajúce hlavy, ktoré sa **prispôsobia kontúram tváre**, pretože sa pohybujú vo všetkých smeroch. Pre ešte lepšie oholenie má **výsuvný zastrihávač**..
Philips RQ 1151/16 SensoTouch
Holiaci strojček Philips RQ 1151/16 SensoTouch zaistí pohodlné **suché holenie** a aj osviežuje **mokré holenie**. Je optimálny pre použitie **s gélom alebo s penou** pre zvýšené pohodlie pokožky, a to dokonca **aj v sprche**. Naviac vydrží až 45 minút na jedno nabitie.
Philips PT 727/16
Holiaci strojček Philips PT 727/16 môžete použivať **s káblom i bez neho**. Úsporná výkonná **lítium-iónová** batéria vám poskytne viac oholenia na jedno nabitie. Brity majú **zaoblené hrany**, ktoré kĺžu hladko po pokožke.
Philips PT 723/16
S holiacim strojčekom Philips PT 723/16 sa veľmi ľahko a rýchlo oholíte kedykoľvek budete potrebovať. Automaticky sa **prispôsobuje kontúram** vašej tváre a krku, čo zaistí hladšie oholenie.
Philips PT 731/16
Pánsky hlavicový strojček Philips PT 731/16 má aj **výklopný zastrihávač**, ktorý je ideálny pre udržiavanie fúzov a zastrihovanie kotliet. **Displej** indikuje stav batérie. Veľkou výhodou je úsporná výkonná **lítium-iónová** batéria.
Philips PT 877/16
Holiaci strojček Philips PT 877/16 ponúka **hladké**, rýchle a **pohodlné holenie**. Ďalej ponúka veľmi jednoduché **zastrihovanie** kotliet a fúzov. Výhodou je úsporná, výkonná a dlhotrvajúca **lítium-iónová** batéria vám poskytne viac oholenia na jedno nabitie
Philips PT 711/16
Prevádzka strojčeka Philips PT 711/16 je **iba s káblom**. Systém s dvojitým britom **nadvihne fúzy** pre pohodlné oholenie pod úroveň pokožky.
REMINGTON R 3150
**Sieťový** holiaci strojček Remington R 3150 má 3 nezávislé plávajúce hlavy, ktoré sa **prispôsobia kontúram tváre**, pretože sa pohybujú vo všetkých smeroch.
REMINGTON R 4150
**Rýchlejšie a dokonalejšie oholenie** zaručí holiaci strojček Remington R 4150. Vďaka výsuvnému zastrihávaču sa môžete upraviť naozaj perfektne.
Philips HQ 6906/16
Hladké a pohodlné oholenie za dobrú cenu. **Systém Reflex Action** v kombinácii so systémom CloseCut a **ergonomicky tvarovanou rukoväťou**, ktorá ľahko padne do ruky a zaručí pohodlné a rýchle oholenie.
Philips RQ 1175/16  SensoTouch 2D
Holiaci strojček Philips SensoTouch RQ1175 vám poskytne dokonale hladké oholenie. **Systém GyroFlex 2D** sa ľahko prispôsobí krivkám vašej tváre a hlavy DualPrecision oholí aj to najmenšie strnisko. Ponúka **unikátny pracovný nástroj** na úpravu fúzov. Môžete s ním vyskúšať čokoľvek od 0,5 mm trojdňového strniska po 5mm krátke fúzy.
Philips HQ 6946/16
Hladké a pohodlné oholenie za dobrú cenu. **Systém Reflex Action** v kombinácii so systémom **CloseCut vám zaručí automatické prispôsobenie kontúram tváre** a krku pre hladké a pohodlné oholenie.
Philips RQ 1185/21 SensoTouch 2D
Holiaci strojček Philips SensoTouch RQ1185CC vám poskytne mäkký dotyk pre hladké holenie. Systém GyroFlex 2D pre kopírovanie obrysov tváre sa **ľahko prispôsobí všetkým krivkám na tvári** a pri dokonalom oholení súčasne **minimalizuje tlak na pokožku** a jej podráždenie. Unikátna stanica so systémom **Jet Clean čistí, premazáva a nabíja holiaci strojček** po každodennom použití.
Philips RQ 1295/23 SensoTouch
**Najvyspelejší holiaci strojček Philips** vám prináša unikátny zážitok z holenia. To je SensoTouch 3D RQ 1295/23 **s vlastnou čistiacou jednotkou** a dobou holenia **bez nabíjania až 20 dní**. Systém GyroFlex 3D sleduje každý obrys tváre a hlavy UltraTrack oholí každý fúz niekoľkými ťahmi. Novinkou je **nasadzovací nástroj na úpravu fúzov s 5 nastaveniami dĺžky** oholenia čím vykúzlite akýkoľvek módny trend strihu.
Philips RQ 1155/16 SensoTouch 2D
Holiaci strojček Philips SensoTouch RQ1155 vám **poskytne mäkký dotyk pre hladké oholenie**. Systém GyroFlex 2D sa jednoducho prispôsobí krivkám vašej tváre a hlavy DualPrecision oholí aj to nejmenšie strnisko. Pohodlné a plné oholenie vám dodá **presný zastrihovač** pre zastrihovanie fúzov a kotliet. Holenie **na sucho aj na mokro** mu nerobí žiadny problém. Rovnako ako doba chodu až 50 min na jedno nabitie.
Philips PT 920/18
Pánsky holiaci strojček Philips PT 920/18 s integrovaným, širokým a výklopným **zastrihovačom**. Je vhodný ako pre oholenie normálnych fúzov, tak aj pre oholenie **toho najkratšieho strniska**!
Philips AT 750/16
Holiaci strojček Philips AT 750/16 - optimálny pre použitie s gélom alebo penou pre zvýšené pohodlie pokožky - **plne vodotesný**! Hladko kĺže cez krivky vašej tváre. Ponúka možnosť pohodlného **oholenia na sucho**, rovnako ako osviežujúce **mokré oholenie**.
 1  2  Ďalšia
Nemagnetický stojánek výška 250 – 8371. Katalogové číslo:8371 Typ, parametry:výška 250 Popis:EAN:12384 Prodejní jednotka:ks Počet kusů skladem:1 Hmotnost:2 kg
ľahko zmývateľná farba na sklo a všetky hladké povrchy Farba: biela Šírka stopy (mm): 2 Typ hrotu: guľatý Balenie (ks): 4
Kabel Hama USB 3.0 A -> micro B, 0,75 m, černý
Délka kabelu (m): 0,75 Typ kabelu: USB A-Micro B Použití kabelu: PC Distribuce: oficiální ČR - USB A vidlice - USB micro B vidlice - pro propojení PC/notebooku s USB 3.0 zařízeními (např.
Odpadkové koše pre exteriérOdpadkové koše pre exteriér

Smetné koše pre exteriér na zmiešaný alebo separovaný odpad.

Zástavy, vlajkyZástavy, vlajky

Zástavy, zástavky a vlajky roznych štátov, alebo obcí.

Stojany na pohľadniceStojany na pohľadnice

Otočné drôtené stojany vhodné na pohľadnice.

Hľadáte nových zákazníkov?Hľadáte nových zákazníkov?

Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018