Hlavná stránka

Šijacie stroje

SINGER Confidence 7463
Šijací stroj Cosmo 7463 disponuje radom vylepšených prvkov, ktoré vám ešte viac zjednodušia a uľahčia prácu s šitím. Jednoducho vložíte gombík a stroj vám ušije dierku presne podľa veľkosti gombíka.
AEG 220
Veľmi praktický robustný šijací stroj AEG 220 s voľným ramenom je vo svojej cenovej kategórii výborne vybavený pružnými i vyšívacími stehmi.
SINGER 4423 Heavy duty
Šijací stroj Singer Heavy Duty 4423 zvládne **23 druhov stehov** ( 6 základných,11 dekoratívnych, 5 pružných a 1-kroková dierka). Ponúka spetný chod pre zapošitie a plynulú **reguláciu dĺžky a šírky stehu**. Systém Snap-on umožňujúci jednoduchú a rýchlu výmenu pätky.
TOYOTA ECO 26C
Šijací stroj Toyota ECO 26C v bielej farbe je úplne nový a praktický šijací stroj. Má **26 druhov najpoužívanejších stehov** a veľa ďalších užitočných programov a funkcií. Stroj je z radu **ECO**, ktorý je vyrobený najmodernejšou technológiou a **šetrí prírodné zdroje**.
TOYOTA SLR 4D
**Celokovový** obnitkovací overlock Toyota SLR 4D s diferenciálnym podávaním. Jedná sa o 3, 4 nitný overlock, takže **nemožno šiť len 2 niťami**.
TOYOTA ECO 34A
Šicí stroj Toyota ECO 34A je **nejvyšší typ** šicího stroje z řady ECO A. Je vyroben nejnovější technologií s **nejvyšší výbavou**. Stroj má **34 programů a stehů**.
TOYOTA ECO 26B
Šicí stroj Toyota ECO 26B v oražové barvě je zcela nový a praktický šicí stroj. Má **26 druhů nejpoužívanějších stehů** a spoustu dalších užitečných programů a funkcí. Stroj je z řady **ECO**, která je vyrobena nejmodernější technoligí a **šetří přírodní zdroje**.
SINGER SMC 1409
Šijací stroj Singer SMC 1409 umožňuje **šitie dvojihlou** a tiež má **zabudované osvetlenie**, ktoré uľahčuje prácu a zlepšuje viditeľnosť. Rám stroja je **pevný a kovový**. Stroj má **jednoduchý výber** stehov, takže sa s ním naučíte veľmi rýchlo pracovať.
TOYOTA ECO 26 A
Šijací stroj Toyota Mauve 26 má **26 šijacích programov**, horizontálny rotačný chápač, voľné rameno, vstavaný navliekač nite a vstavanú uživateľskú príučku.
TOYOTA Super Jeans J15 white
Kvalitne vyrobený šijací stroj Toyota Super Jeans J15 white vhodný na **šitie rifľoviny**. Vďaka modernému technickému vybaveniu stroja a špeciálnej klznej prítlačnej pätke stroj hladko **prešije** ako **12 vrstiev látky**, tak i **silné švy**. Ľahko si ale poradí aj s veľmi tenkými materiálmi.
SINGER 3323 Talent
Šijací stroj Singer 3323 Talent má **23 stehov**, vrátane pružných, 1-krokovú dierku, **automatický navliekač nite**, osvetlenie žiarovkou a automatickú reguláciu prítlaku pätky.
TOYOTA JFS 21 Jeans
Legendárna TOYOTA JEANS JFS 21 má **21 optimálne výrobcom nastavených stehov**. Odpadá preto starosť s voľbou šírky a dĺžky stehu. Je tu starostlivo zvolený výber z tých **najpoužívanejších a najužitočnejších stehov**, obojstranne uzavretý pružný overlockový steh, trojitý pružný priamy steh pre veľmi pevné zošívanie, plátací steh pre opravu roztrhnutých miest, fagotový steh pre všívanie Tkalounu či gumy, pružný slepý steh, spoľahlivé, presné, štvorkrokové šitie gombíkovej dierky.
TOYOTA Mauve 15
**Exkluzívne na MALL.SK!** Šijací stroj Toyota Mauve 15 je **mechanický domáci** šijací stroj novej generácie. Má 15 šijacích programov, horizontálny rotačný chápač, voľné rameno a vstavaný návod. Šije aj dekoratívne stehy a obšíva gombíkovú dierku na štyri kroky.
AEG 8380
Šijací stroj Aeg 8380 má **29 šijacích programov a 20 stehov**. Je vybavený starostlivo vybraným optimálnym sortimentom najobľúbenejších 10 pružných a 10 dekoratívnych stehov. Vyniká malou váhou, púhych 6,2 kg, uľahčujúci prenášanie a manipuláciu so strojom.
AEG 227
Moderný, kompaktný, veľmi praktický šijací stroj AEG 227 novej generácie prinášajúci **bohaté vybavenie** so zameraním na **ľahkú**, jednoznačnú **a pohodlnú obsluhu** všetkých funkcií.
AEG 225
Moderný, kompaktný a veľmi praktický šijací stroj AEG 225 je vybavený LCD displejom, ktorý nemá žiadny iný stroj v tejto cenovej kategórii! Ďalej disponuje voľným ramenom a vertikálnym výkyvným chapačom pre precízne šitie všetkých stehov aj na najnáročnejších materiáloch.
AEG 760
Šijací stroj AEG 760 ponúka diferenciálne podávanie umožňujúce profesionálne šitie veľmi pružných materiálov, krásne riasenie, naberanie a neobvyklé dekoratívne vzory.
SINGER Confidence 7465
Šijací stroj Confidence 7465 s LED displejom a voľným ramenom pre ľahkú obsluhu.
SINGER 2259 Tradition
Šijací stroj Singer 2259 Tradition so systémom Snap-on umožňujúci **ľahkú a rýchlu výmenu pätky**. Zvládne 18 druhov stehov - 6 základných, 7 dekoratívnych a 5 pružných.
TOYOTA SUPER JEANS
Kvalitne vyrobený šijací stroj Toyota SUPER JEANS vhodný na **šitie rifloviny**. Vďaka modernému technickému vybaveniu stroja a špeciálnej klznej prítlačnej pätke stroj hladko **prešije** ako **12 vrstiev látky**, tak aj **silné švy**. Ľahko si ale poradí aj s veľmi tenkými materiálmi.
 1  2  3  4  5  Ďalšia
Nemagnetický stojánek výška 250 – 8371. Katalogové číslo:8371 Typ, parametry:výška 250 Popis:EAN:12384 Prodejní jednotka:ks Počet kusů skladem:1 Hmotnost:2 kg
ľahko zmývateľná farba na sklo a všetky hladké povrchy Farba: biela Šírka stopy (mm): 2 Typ hrotu: guľatý Balenie (ks): 4
Kabel Hama USB 3.0 A -> micro B, 0,75 m, černý
Délka kabelu (m): 0,75 Typ kabelu: USB A-Micro B Použití kabelu: PC Distribuce: oficiální ČR - USB A vidlice - USB micro B vidlice - pro propojení PC/notebooku s USB 3.0 zařízeními (např.
Konzolové regály pre obchodyKonzolové regály pre obchody

Konzolové regály pre obchody alebo prezentačné miestnosti.

Vybavenie dielníVybavenie dielní

Široky sortiment doplnkových potrieb pre dielne.

Hliníkové foto rámčekyHliníkové foto rámčeky

Klasické rámy pre umiestnenie fotografií, plagátov, certifikátov.

Stojanové popolníky na zemStojanové popolníky na zem

Popolníky z ohňovzdorného materiálu, pre zabezpečenie čistoty.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018