Hlavná stránka

Sekačka Al-ko Silver 474 VS-A Premium

Sekačka Al-ko Silver 474 VS-A Premium

4 funkce: sečení, sběr, mulčování, boční vyhazování. Centrální 7 stupňové nastavení výšky sečení. 70l sběrný koš s ukazatelem stavu naplnění. Ergonomicky tvarované držadlo zaručuje pohodlnou práci bez námahy. Kuličková ložiska v XXL-kolech zaručují snadný pohyb. S plynulým pohonem kol- variátor.

* Operační režim benzín
* Obsah sběrného koše v litrech 70
* Elektrický start ne
* Funkce 4inOnefunction
* Funkce Sečení, Sbírání, Mulčování, Boční vyhazování
* Zdvihový objem v ccm 159ccm
* Výkon kW 2,30
* Tělo sekačky ocelový plech
* Motor AL-KO Pro 160 Quick Start
* Výrobce motoru AL-KO
* Pohon kol Vario Speed ( plynule nastavitelný )
* Pohon kol ano
* Prům. kol vpředu/vzadu 200/280
* Kola s kuličkovými ložisky ano
* pro travní plochy do(v m2) 1.400,0
* Pracovní šířka v cm 46,0
* Výška střihu 30-80 mm
* nastavení pracovní výšky centrálně, 7 poloh
* ot./min 2800
* Hmotnost cca v kg 38 kg


Výhody:
* Jediným pohybem pohodlně nastavíte výšku sečení. Centrálně a s opravdu překvapující lehkostí za pomoci speciální pružiny.
* Snadno dosažitelné ovládací prvky a ergonomické komfortní držadlo nastavitelné do několika poloh usnadňují praktickou manipulaci.
* Ještě jednodušší bude střih trávníku s pohonem kol, který lze díky funkci Speed Control přizpůsobit dokonce jakékoliv rychlosti chůze.
* Model Silver umí nejen optimálně sbírat trávu do koše, ale může ji i bočně vyhazovat. Praktická alternativa speciálně pro užitkové louky a ovocné zahrady.
* Díky vyosené konstrukci lze sekačkami Silver bezproblémově sekat i podél stěn a zídek ?? pro perfektní výsledek až po okraj bez nutnosti velkého dosekávání strunovou kosou.
* Sběrný koš má aerodynamické vedení vzduchu pro optimální plnění. S automatickým ukazatelem stavu naplnění (3.2 E a 3.8 E), včetně velkého otvoru a praktického nosné držadla pro snadné vyprazdňování beze zbytku.

AL-KO Benzínové sekačky - S výrobou benzínových rotačních sekaček máme zkušenosti více jak 40 let. Pro každý požadavek najdeme správné řešení. Je jedno, jestliže se rozhodnete pro absolutní top modely z hliníku, pro výrobky Premium z naší nové řady Highline, pro naše multitalenty nebo pro cenově příznivé sekačky - s AL-KO benzínovými sekačkami zvolíte vždy správně. Naše prvotřídní výrobky zaručují mimořádnou funkčnost, nejlepší vybavení, perfektní řešení detailů a nejvyšší komfort. AL-KO benzínové sekačky - VYVINUTO V NĚMECKU - VYROBENO V RAKOUSKU.

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 38.000
Výška (cm): 58.00
Šířka (cm): 58.00
Hloubka (cm): 87.00
EAN: 4003718352696

Záruční doba: 24 měsíců


Více informací zde: Sekačka Al-ko Silver 474 VS-A Premium
Samolepka na zeď Krysa 001 - 98x60cm
Název samolepky: Krysa 001 Počet velikostí samolepky: 4 Rozměr X v cm k aktuální velikosti: 98 Rozměr Y v cm k aktuální velikosti 60 Název kategorie: Zvířata Počet položek v kategorii: 3
Tyto filtrační jednotky jsou určeny pro odsávání a filtraci prachu, který vzniká při výrobních, ale i dalších zpracovatelských, dopravních a jiných možných činnostech (broušení, dělení materiálu, přepravy surovin atd.) Filtry lze nasadit všude tam, kde se nevyplatí instalovat centrální odsávací jednotky s velkým výkonem a tím i vysokými provozními náklady.
Kartotéka kombinovaná A4/2
Kartotéka kombinovaná A4, 2 zásuvky, 742x400x600 mm, dezén kalvados, úchytka C - korpus kartotéky z oceľového plechu s dvoma, tromi alebo štyrmi zásuvkami pre formát závesnej zložky A4 -
LENA Truxx traktor
Oblíbený dětský truxx **traktor** s aktivním panáčkem a **odklopitelnou kabinou**, který bude vaše děti bavit. Auto je velké 33 cm a je vhodné pro děti již od 3 let. Velmi kvalitní prov
Firmy na Požiadavka.skFirmy na Požiadavka.sk

Chcete niečo kúpiť, alebo potrebujete vyhľadať firmu?

Klaprámy, plagátové rámyKlaprámy, plagátové rámy

Hliníkové rámy určené k prezentácii plagátov a oznámení.

VáhyVáhy

Ciachuschopné počítacie, plošinové, laboratórne, závesné váhy.

Cateringové stolyCateringové stoly

Skladacie stoly pre trvalé alebo dočasné použitie stola.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2017