Hlavná stránka

DVB-T přijímač Hyundai DVBT 240 U

DVB-T přijímač Hyundai DVBT 240 U
DVB-T přijímač Hyundai DVBT 240 U má vestavěný DVB-T tuner pro příjem digitálního pozemního vysílání a navíc zvládne videa, hudbu a fotografie i z USB paměti flash paměti vnořené do konektoru na čelní straně přístroje. Multimediální podpora zahrnuje fromáty JPG, BMP, MP3, WMA, OGG, AVI a DivX. Nechybí ani podpora českých DivX titulků ve formátech SRT, SUB a TXT. Česká je i diakritika teletextu a elektronického programového průvodce EPG. I multijazyčné OSD menu samozřejmě obsahuje možnost volby češtiny a vše lze snadno řídit dálkovým ovladačem.

Na čele přístroje je USB vstup pro FLASH paměti či externí pevné disky. Z těchto pamětí lze opět přehrát již výše zmíněné formáty videa, hudby a fotek. Připojit ke zobrazovači lze DVB-T přijímač Hyundai DVBT 240 U přes konektory SCART.


Více informací zde: DVB-T přijímač Hyundai DVBT 240 U
Tyto filtrační jednotky jsou určeny pro odsávání a filtraci prachu, který vzniká při výrobních, ale i dalších zpracovatelských, dopravních a jiných možných činnostech (broušení, dělení materiálu, přepravy surovin atd.) Filtry lze nasadit všude tam, kde se nevyplatí instalovat centrální odsávací jednotky s velkým výkonem a tím i vysokými provozními náklady.
Kartotéka kombinovaná A4/2
Kartotéka kombinovaná A4, 2 zásuvky, 742x400x600 mm, dezén kalvados, úchytka C - korpus kartotéky z oceľového plechu s dvoma, tromi alebo štyrmi zásuvkami pre formát závesnej zložky A4 -
LENA Truxx traktor
Oblíbený dětský truxx **traktor** s aktivním panáčkem a **odklopitelnou kabinou**, který bude vaše děti bavit. Auto je velké 33 cm a je vhodné pro děti již od 3 let. Velmi kvalitní prov
Stojany na podlahuStojany na podlahu

Stojany na podlahu na prospekty a katalógy, paravány.

Kancelársky nábytok EXPRESSKancelársky nábytok

Zostavy kancelárskeho nábytku umožňujú praktické a variabilné zariadenie kancelárie.

Lavičky do šatneLavičky do šatne

Šatňové lavičky roznych dĺžok, prípadne doplnené o vešiaky.

Konzolové regály pre obchodyKonzolové regály pre obchody

Konzolové regály pre obchody alebo prezentačné miestnosti.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2017