Hlavná stránka

Cestovný ruch, gastronómia

Celoročné ubytovanie na chate vzdialenej 4 km od Podolínca
Ponúkame celoročné ubytovanie na chate vzdialenej 4 km od Podolínca v krásnej čistej prírode. Chata je vzdialená 2 km turistickou trasou od kúpelnej obce Vyšné Ružbachy. V letnom období je možné využívať cykloturistický chodník do Pieninského národného parku. V zime možnosť lyžovania na lyžiarskom vleku, ktorý je v priamom susedstve chaty. Chata má ubytovaciu kapacitu 10 miest + 2 prístelky. Je kompletne zariadená - teplá voda, sociálne zariadenie, TV. Pred chatou je ohnisko s posedením.
Poloha: Komfortná apartmánová vila sa nachádza priamo pri mori, pri piesočnato-štrkovej pláži, 50 m od piesčitej pláže vhodnej pre deti a 150 m od centra letoviska Preko na ostrove Ugljan (pizzeria, café, obchod, malý trh s ovocím, zeleninou a rybami). Najbližší obchod 100 m. Vynikajúca poloha s výhľadom na okolie, Zadarskú riviéru a historické mesto Zadar. Ubytovanie: Vila má 6 apartmánov. Apartmány sú zariadené novým vkusným nábytkom. Klimatizácia. Parkovisko. Kapacita: 20 lôžok.
Poloha: Komfortná apartmánová vila sa nachádza priamo pri mori, pri piesočnato-štrkovej pláži, 50 m od piesčitej pláže vhodnej pre deti a 150 m od centra letoviska Preko na ostrove Ugljan (pizzeria, café, obchod, malý trh s ovocím, zeleninou a rybami). Najbližší obchod 100 m. Vynikajúca poloha s výhľadom na okolie, Zadarskú riviéru a historické mesto Zadar. Ubytovanie: Vila má 6 apartmánov. Apartmány sú zariadené novým vkusným nábytkom. Klimatizácia. Parkovisko. Kapacita: 20 lôžok.
Letenky za skvelé ceny od CK Dalmacijatour
Objednejte si letenky on line dle požadované letecké společnosti a termínu odletu za tu nejlepší cenu. O ceně letenky rozhodujete pouze Vy. Nejsnadnější a nejrychlejší způsob objednání letenek. Jen ptáci lítájí levnějí. Zajistete si letenku na Pripadne nam muzete zavolat na skype od 9-12 a 13-18 h a muzeme on line zdarma vybrat pro Vas nejvyhodnejsi letenku, jelikož se jedná o to že je velmi obtižné Vám poslat nabídku - obsazenost v letadlech se mění on-line a každá nabídka může být za chvili neaktualni.
Penzión Na Slnečnej Stráni ** sa nachádza v prekrásnej prírode Štiavnickych vrchoch obci Vyhne. Ponúkame: - Ubytovanie - Ubytovanie v domčekoch - Stravovanie - Firemne podujatia a školenia - Rodinne oslavy - Svadobne hostiny - Aguapark Vodny raj Vyhne priamo v obci ,celorocna prevadzka - Turistiku - Masáže - Relaxačné pobyty - Jazdu na koni - Výhliadková jazda na bričke - ... a mnoho ďalších služieb
A stojančeky  pre kaviarne, reštaurácie
Ponúkame výrobu a tlač papierových a stojančekoch, ktoré sú vhodné na prezentáciu Vašich produktov, akcií na stoloch vo vašej prevádzke. Stojančeky vyrábame na 280g lesklý alebo 300 g matný papier. V prípade záujmu nám zašlite vaše grafické podklady, ak nimi nedisponujete grafický návrh vám pripravíme za poplatok +10 € k cene stojančeku.Min.odber 20 ks, cena za 1 ks pri uvedenom počte 0,56 €+ poštovné náklady k vám do firmy.Dodávame do 3 pracovných dní kdekoľvek v rámci SR, mimo SR dohodou.
Hotelová sieť Slovakiainn vznikla v roku 2001. Je medzinárodne uznávanou sieťou spolupracujúcou s renomovanými medzinárodnými hotelovými reťazcami. Združuje v sebe hotely spĺňajúce prísne interne stanovené kritéria pre zabezpečnie požadovaného štandardu služieb. V súčasnoti pod sieť patria: - Hotel SLOVAKIA - Hotel CARPATIA - Hotel SMREČINA - Hotel POD SOKOLÍM - KONGRESOVÉ CENTRUM ŽILINA - VIP APARTMÁNY VRÁTNA - ORAVA VILLAGE - Dedinka Lučivná (Párnica)
Ubytovacie a reštauračné služby
Sociálno-prevádzková budova PD Vlára Nemšová ponúka: - ubytovanie v apartmánoch a v 2, 3, 6 - lôžkových izbách s celkovou kapacitou 42 stálych lôžok s možnosťou saunovania - klubové priestory s kapacitou 80 miest s možnosťou využitia na oslavu jubileí, stretnutí, svadieb a iných spoločenských akcií - priestory učebne s kapacitou 20 miest na školenia a semináre - jedáleň s kapacitou 120 miest, spojenú s moderne vybavenou kuchyňou, využívanú pri väčších svadobných hostinách
Pinotage 2006 - víno
- Ročník: 2006 - Charakteristika: Ovocné a sladké - Vinárska oblasť: Breede River Valley - Vinohrad: ROOIBERG winery - Krajina pôvodu: Južná Afrika Táto odroda vznikla začiatkom 20. storočia skrížením Pinotu a Cinsaltu. Má ovocnú a sladkú chuť Pinotu a ovocnú korenistú chuť Cinsaltu. Podáva sa k špecialitám z bravčového, hovädzieho masa, divine pri teplote 16-18 stupňov. Ideálna kombinácia so zverinou alebo divokou kačkou.
Biele, červené a ružové vína
Biele vína - Chile - Francúzsko - Nový Zéland - Taliansko - Rakúsko - Austrália - Španielsko - Nemecko - Južná Afrika Červené vína - Chile - Nový Zéland - Francúzsko - Argentína - Taliansko - Rakúsko - Austrália - Španielsko - Nemecko - Južná Afrika Ružové vína - Chile - Rakúsko - Španielsko - Taliansko - Argentína
Rodinný penzión   POD GUGLOM
Zažite príjemné chvíle v našom rodinnom penzióne POD GUGLOM , nachádzajúcom sa v južnej oblasti Slovenského raja - v prekrásnej časti obce (pod lesom) Mlynky - Prostredný Hámor, 5 km od obce Dedinky a priehrady Palcmanská Maša. Penzión je priamo pod svahmi lyžiarského strediska s technickým zasnežovaním MLYNKY - KRUHOVÁ. Ubytovaní budete v útulných apartmánoch a izbách dvoch objektov v spoločnom uzavretom areáli od seba vzdialených 20 m - GUGLÍK a GUGEL - s celkovou ubytovacou kapacitou 32 osôb.
Elektrický konvektomat, výbava L1 FM 423E1
18-10 Stainless Steel oven. Direct heating with Incoloy 800 armoured electric heating element. Removable side racks suitable for 4x2/3GN grids. Double glazed door. Digital panel with manual dial control for functions. Internal lighting. Popis: - Rozmery v cm 70 x 50,5 x 50 s obalom 74 x 68 x 60, komora 36 x 30 x 38 - Hmotnosť Netto 54kg - Hmotnosť Brutto 64kg - Elekrický výkon 4,15 kW - Napájanie: 400V 3N / 230V 3÷1N/ - 50÷60 Hz - Teplota 30 - 270°C
Parný čistič LP03 - LP05
Poloprofesionálny parný čistič LP03-04-05, antikorové prevedenie konštrukcie s robustnými plastmi, so zásobníkom na vodu s automatickým dočerpávaním vody do kotla podľa modelu. Zariadenie má integrovaný priemyselný vysávač s výkonom 1200 W. Zariadenie je na pojazdných kolieskach pre ľahšiu manipuláciu. Jednoduché ovládanie. Variabilný systém za zaujímavú cenu. Určené do malých prevádzok, penziónov...... Príslušenstvo v cene zariadenia. viac info na www.Cena od: 777,- € bez DPH
Ubytovna přeštice
Ubytovna v klidném prostředí u centra Přeštic jen 15 minut autem do Plzně. Ubytování pro 20 lidí. Vkusně zařízené jedno-, dvou- a třílůžkové pokoje. V každém patře lednice a společné WC. Umývárna je vybavena umyvadly a sprchovými kouty. Společná kuchyňka zařízena linkou, dřezem na nádobí a sporákem. Ubytovaným nabízíme zdarma možnost parkování před budovou v uzamykatelném areálu. Stravování nedaleko, 50m autobusové a vlakové nádraží směr Klatovy - Plzeň
Biologická vína
Biologické víno, nebo zkráceně biovíno, je víno vyrobené dle zásad ekologického zemědělství, které je kontrolované zákonem 242/2000 Sb. a Nařízením Rady EHS č. 2092/91. Jedná se o všeobecný termín pro vína připravovaná s minimálním množstvím oxidu siřičitého a z hroznů, při jejichž pěstování se používalo minimální množství chemických hnojiv. Současný trend je vyrábět co nejpřirozenější vína, což vylučuje používání některých finálních přípravků a filtračních technik.
- Titul CHAMPION 2006,2007 nominačná súťaž vín veľkopavlovickej vinárskej podoblasti - CHAMPION – Grand Prix Austerlitz 2006, Zlatá medaila – Vinofest Bratislava 2006 - Zlatá medaila – MUVINA Prešov, Strieborná medaila AWC Viena 2007 - Strieborná medaila – VINOFÓRUM Modra 2006, Salón vín ČR 2006-2007, - Zlatá medaila Festwine Brno 2006, Strieborná medaila Pardubický festival vína 2006, Strieborná medaila Vinofórum Pardubice 2007, Strieborná medaila Selection Brussels-Barcelona
Lyžovačky v Itálii a Rakousku
Super lyžovačky v Itálii a Rakousku. V Itálii nabízíme odblast Val di Sole - Marilleva, Pejo, Tonále, dále Lombardii - Bormio, oblast Val di Fassa, Val di Fiemme, Sella Ronda, Andalo, Molveno, Bardonechia, Montecampione. Ubytování v apartmánech, penzionech a hotelých s polopenzí i bez. Rakousko - Nasfeld - luxusní chaty na sjezdovce, Lachtal - Monarchiapark - chaty na sjezdovce, Kaprun, Dachstein, Saalbach. Nejlepší ceny na trhu. Pokud u nás nenaleznte Vaši dovolenou, napište nám, zajistíme.
Studená kuchyňa
Naša studená kuchyňa je zárukou vždy kvalitných a čerstvých výrobkov. Obložené chlebíčky, obložené misy a kanapky majú nekonvenčný vzhľad a ich chuť je známa svojou lahodnosťou a výminočnosťou. Vždy čerstvé pečivo je polovicou úspechu dobrej chuti našich výrobkov. Výrobky studenej kuchyne servírujeme buď na firemnom inventári (zvyčajne počas akcií v prostredí našej reštaurácie) alebo na nevratných hliníkových táckach, ktoré spoplatňujeme podľa veľkosti.
Korveta, rok výroby 2002, rozmery: 20 x 5 metrov, kapacita 30 osôb. Hlavný motor: Deutz Vetus, diesel 186 kW. Pomocný motor Deutz Vetus 8 kW. Invertor 3 kW. Palivo: 900 L, pitná voda: 1 000 L, odpad: 500 L. Napätie: 12V / 220V. Kuchyňa, lodný bar, kúpelňa, WC, spálňa, veľký salon, malý salon, studená a teplá voda, ústredné kúrenie na plyn, slnečná paluba - terasa, kompletná výbava, luxusné vybavenie. Loď má všetky potrebné povolenia a certifikáty. Cena: 390 000 Euro.
Predaj zájazdov viac ako 80-tich renomovaných slovenských a českých a viac ako 50-tich nemeckých a rakúskych cestovných kancelárií. Môžete s nami cestovať takmer do všetkých štátov Európy, do Afriky, Ázie, Ameriky i Austrálie, a to ako na pobytové, tak aj na poznávacie zájazdy. Každá cestovná kancelária, ktorej zájazdy predávame, je poistená proti úpadku. Ponúkame Vám spoľahlivosť a profesionalitu pri výbere najoptimálnejšej dovolenky, dôkazom toho je stále rastúci počet našich klientov.
Predošlá 1  ...  23  24  25  26  27  28  29  30  31  ...  90  Ďalšia
Manažérstvo kvality (ISO 9001)
Ponúkame Vám komplexné poradenstvo pri návrhu, zdokumentovaní a implementácii systému manažérstva kvality podľa medzinárodnej normy EN ISO 9001:2008, resp. jej slovenskej verzie STN EN ISO
Skriňa Variant s triediacimi policami, 45 priehradiek, hruška aroso
Triediace regály dno a police sú vyrobené z drevotriesky s hrúbkou 22 mm, boky a triediace niky z drevotriesky s hrúbkou 16 mm, zadná časť zo sololaku s hrúbkou 3mm predná strana - ABS h
SAMSUNG púzdro EFC-1G6LCE, Chestnut Brown pre Gala
Kožené **Samsung púzdro EFC-1G6LDE** pre Samsung Galaxy S III (i9300) gaštanovo hnedé, s integrovanou podšívkou pre bezproblémovú manipuláciu s telefónom.
Stojanové popolníky na zemStojanové popolníky na zem

Popolníky z ohňovzdorného materiálu, pre zabezpečenie čistoty.

Držiaky vlajokDržiaky vlajok

Interiérové a exteriérové držiaky vlajok a zástav.

Segmentové koše, koše na tovarSegmentové koše na tovar

Variabilné drôtené koše na tovar do samoobsluhy, predajne, skladu.

Požiadavka.sk | portál plný obchodných príležitostíPožiadavka.sk

Obchodný portál šetrí výdavky a podporuje predaj produktov a služieb.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018