Hlavná stránka

Cestovný ruch, gastronómia

Celoročné ubytovanie na chate vzdialenej 4 km od Podolínca
Ponúkame celoročné ubytovanie na chate vzdialenej 4 km od Podolínca v krásnej čistej prírode. Chata je vzdialená 2 km turistickou trasou od kúpelnej obce Vyšné Ružbachy. V letnom období je možné využívať cykloturistický chodník do Pieninského národného parku. V zime možnosť lyžovania na lyžiarskom vleku, ktorý je v priamom susedstve chaty. Chata má ubytovaciu kapacitu 10 miest + 2 prístelky. Je kompletne zariadená - teplá voda, sociálne zariadenie, TV. Pred chatou je ohnisko s posedením.
Poloha: Komfortná apartmánová vila sa nachádza priamo pri mori, pri piesočnato-štrkovej pláži, 50 m od piesčitej pláže vhodnej pre deti a 150 m od centra letoviska Preko na ostrove Ugljan (pizzeria, café, obchod, malý trh s ovocím, zeleninou a rybami). Najbližší obchod 100 m. Vynikajúca poloha s výhľadom na okolie, Zadarskú riviéru a historické mesto Zadar. Ubytovanie: Vila má 6 apartmánov. Apartmány sú zariadené novým vkusným nábytkom. Klimatizácia. Parkovisko. Kapacita: 20 lôžok.
Poloha: Komfortná apartmánová vila sa nachádza priamo pri mori, pri piesočnato-štrkovej pláži, 50 m od piesčitej pláže vhodnej pre deti a 150 m od centra letoviska Preko na ostrove Ugljan (pizzeria, café, obchod, malý trh s ovocím, zeleninou a rybami). Najbližší obchod 100 m. Vynikajúca poloha s výhľadom na okolie, Zadarskú riviéru a historické mesto Zadar. Ubytovanie: Vila má 6 apartmánov. Apartmány sú zariadené novým vkusným nábytkom. Klimatizácia. Parkovisko. Kapacita: 20 lôžok.
Letenky za skvelé ceny od CK Dalmacijatour
Objednejte si letenky on line dle požadované letecké společnosti a termínu odletu za tu nejlepší cenu. O ceně letenky rozhodujete pouze Vy. Nejsnadnější a nejrychlejší způsob objednání letenek. Jen ptáci lítájí levnějí. Zajistete si letenku na Pripadne nam muzete zavolat na skype od 9-12 a 13-18 h a muzeme on line zdarma vybrat pro Vas nejvyhodnejsi letenku, jelikož se jedná o to že je velmi obtižné Vám poslat nabídku - obsazenost v letadlech se mění on-line a každá nabídka může být za chvili neaktualni.
Penzión Na Slnečnej Stráni ** sa nachádza v prekrásnej prírode Štiavnickych vrchoch obci Vyhne. Ponúkame: - Ubytovanie - Ubytovanie v domčekoch - Stravovanie - Firemne podujatia a školenia - Rodinne oslavy - Svadobne hostiny - Aguapark Vodny raj Vyhne priamo v obci ,celorocna prevadzka - Turistiku - Masáže - Relaxačné pobyty - Jazdu na koni - Výhliadková jazda na bričke - ... a mnoho ďalších služieb
A stojančeky  pre kaviarne, reštaurácie
Ponúkame výrobu a tlač papierových a stojančekoch, ktoré sú vhodné na prezentáciu Vašich produktov, akcií na stoloch vo vašej prevádzke. Stojančeky vyrábame na 280g lesklý alebo 300 g matný papier. V prípade záujmu nám zašlite vaše grafické podklady, ak nimi nedisponujete grafický návrh vám pripravíme za poplatok +10 € k cene stojančeku.Min.odber 20 ks, cena za 1 ks pri uvedenom počte 0,56 €+ poštovné náklady k vám do firmy.Dodávame do 3 pracovných dní kdekoľvek v rámci SR, mimo SR dohodou.
Hotelová sieť Slovakiainn vznikla v roku 2001. Je medzinárodne uznávanou sieťou spolupracujúcou s renomovanými medzinárodnými hotelovými reťazcami. Združuje v sebe hotely spĺňajúce prísne interne stanovené kritéria pre zabezpečnie požadovaného štandardu služieb. V súčasnoti pod sieť patria: - Hotel SLOVAKIA - Hotel CARPATIA - Hotel SMREČINA - Hotel POD SOKOLÍM - KONGRESOVÉ CENTRUM ŽILINA - VIP APARTMÁNY VRÁTNA - ORAVA VILLAGE - Dedinka Lučivná (Párnica)
Ubytovacie a reštauračné služby
Sociálno-prevádzková budova PD Vlára Nemšová ponúka: - ubytovanie v apartmánoch a v 2, 3, 6 - lôžkových izbách s celkovou kapacitou 42 stálych lôžok s možnosťou saunovania - klubové priestory s kapacitou 80 miest s možnosťou využitia na oslavu jubileí, stretnutí, svadieb a iných spoločenských akcií - priestory učebne s kapacitou 20 miest na školenia a semináre - jedáleň s kapacitou 120 miest, spojenú s moderne vybavenou kuchyňou, využívanú pri väčších svadobných hostinách
Pinotage 2006 - víno
- Ročník: 2006 - Charakteristika: Ovocné a sladké - Vinárska oblasť: Breede River Valley - Vinohrad: ROOIBERG winery - Krajina pôvodu: Južná Afrika Táto odroda vznikla začiatkom 20. storočia skrížením Pinotu a Cinsaltu. Má ovocnú a sladkú chuť Pinotu a ovocnú korenistú chuť Cinsaltu. Podáva sa k špecialitám z bravčového, hovädzieho masa, divine pri teplote 16-18 stupňov. Ideálna kombinácia so zverinou alebo divokou kačkou.
Biele, červené a ružové vína
Biele vína - Chile - Francúzsko - Nový Zéland - Taliansko - Rakúsko - Austrália - Španielsko - Nemecko - Južná Afrika Červené vína - Chile - Nový Zéland - Francúzsko - Argentína - Taliansko - Rakúsko - Austrália - Španielsko - Nemecko - Južná Afrika Ružové vína - Chile - Rakúsko - Španielsko - Taliansko - Argentína
Rodinný penzión   POD GUGLOM
Zažite príjemné chvíle v našom rodinnom penzióne POD GUGLOM , nachádzajúcom sa v južnej oblasti Slovenského raja - v prekrásnej časti obce (pod lesom) Mlynky - Prostredný Hámor, 5 km od obce Dedinky a priehrady Palcmanská Maša. Penzión je priamo pod svahmi lyžiarského strediska s technickým zasnežovaním MLYNKY - KRUHOVÁ. Ubytovaní budete v útulných apartmánoch a izbách dvoch objektov v spoločnom uzavretom areáli od seba vzdialených 20 m - GUGLÍK a GUGEL - s celkovou ubytovacou kapacitou 32 osôb.
Elektrický konvektomat, výbava L1 FM 423E1
18-10 Stainless Steel oven. Direct heating with Incoloy 800 armoured electric heating element. Removable side racks suitable for 4x2/3GN grids. Double glazed door. Digital panel with manual dial control for functions. Internal lighting. Popis: - Rozmery v cm 70 x 50,5 x 50 s obalom 74 x 68 x 60, komora 36 x 30 x 38 - Hmotnosť Netto 54kg - Hmotnosť Brutto 64kg - Elekrický výkon 4,15 kW - Napájanie: 400V 3N / 230V 3÷1N/ - 50÷60 Hz - Teplota 30 - 270°C
Parný čistič LP03 - LP05
Poloprofesionálny parný čistič LP03-04-05, antikorové prevedenie konštrukcie s robustnými plastmi, so zásobníkom na vodu s automatickým dočerpávaním vody do kotla podľa modelu. Zariadenie má integrovaný priemyselný vysávač s výkonom 1200 W. Zariadenie je na pojazdných kolieskach pre ľahšiu manipuláciu. Jednoduché ovládanie. Variabilný systém za zaujímavú cenu. Určené do malých prevádzok, penziónov...... Príslušenstvo v cene zariadenia. viac info na www.Cena od: 777,- € bez DPH
Ubytovna přeštice
Ubytovna v klidném prostředí u centra Přeštic jen 15 minut autem do Plzně. Ubytování pro 20 lidí. Vkusně zařízené jedno-, dvou- a třílůžkové pokoje. V každém patře lednice a společné WC. Umývárna je vybavena umyvadly a sprchovými kouty. Společná kuchyňka zařízena linkou, dřezem na nádobí a sporákem. Ubytovaným nabízíme zdarma možnost parkování před budovou v uzamykatelném areálu. Stravování nedaleko, 50m autobusové a vlakové nádraží směr Klatovy - Plzeň
Biologická vína
Biologické víno, nebo zkráceně biovíno, je víno vyrobené dle zásad ekologického zemědělství, které je kontrolované zákonem 242/2000 Sb. a Nařízením Rady EHS č. 2092/91. Jedná se o všeobecný termín pro vína připravovaná s minimálním množstvím oxidu siřičitého a z hroznů, při jejichž pěstování se používalo minimální množství chemických hnojiv. Současný trend je vyrábět co nejpřirozenější vína, což vylučuje používání některých finálních přípravků a filtračních technik.
- Titul CHAMPION 2006,2007 nominačná súťaž vín veľkopavlovickej vinárskej podoblasti - CHAMPION – Grand Prix Austerlitz 2006, Zlatá medaila – Vinofest Bratislava 2006 - Zlatá medaila – MUVINA Prešov, Strieborná medaila AWC Viena 2007 - Strieborná medaila – VINOFÓRUM Modra 2006, Salón vín ČR 2006-2007, - Zlatá medaila Festwine Brno 2006, Strieborná medaila Pardubický festival vína 2006, Strieborná medaila Vinofórum Pardubice 2007, Strieborná medaila Selection Brussels-Barcelona
Lyžovačky v Itálii a Rakousku
Super lyžovačky v Itálii a Rakousku. V Itálii nabízíme odblast Val di Sole - Marilleva, Pejo, Tonále, dále Lombardii - Bormio, oblast Val di Fassa, Val di Fiemme, Sella Ronda, Andalo, Molveno, Bardonechia, Montecampione. Ubytování v apartmánech, penzionech a hotelých s polopenzí i bez. Rakousko - Nasfeld - luxusní chaty na sjezdovce, Lachtal - Monarchiapark - chaty na sjezdovce, Kaprun, Dachstein, Saalbach. Nejlepší ceny na trhu. Pokud u nás nenaleznte Vaši dovolenou, napište nám, zajistíme.
Studená kuchyňa
Naša studená kuchyňa je zárukou vždy kvalitných a čerstvých výrobkov. Obložené chlebíčky, obložené misy a kanapky majú nekonvenčný vzhľad a ich chuť je známa svojou lahodnosťou a výminočnosťou. Vždy čerstvé pečivo je polovicou úspechu dobrej chuti našich výrobkov. Výrobky studenej kuchyne servírujeme buď na firemnom inventári (zvyčajne počas akcií v prostredí našej reštaurácie) alebo na nevratných hliníkových táckach, ktoré spoplatňujeme podľa veľkosti.
Korveta, rok výroby 2002, rozmery: 20 x 5 metrov, kapacita 30 osôb. Hlavný motor: Deutz Vetus, diesel 186 kW. Pomocný motor Deutz Vetus 8 kW. Invertor 3 kW. Palivo: 900 L, pitná voda: 1 000 L, odpad: 500 L. Napätie: 12V / 220V. Kuchyňa, lodný bar, kúpelňa, WC, spálňa, veľký salon, malý salon, studená a teplá voda, ústredné kúrenie na plyn, slnečná paluba - terasa, kompletná výbava, luxusné vybavenie. Loď má všetky potrebné povolenia a certifikáty. Cena: 390 000 Euro.
Predaj zájazdov viac ako 80-tich renomovaných slovenských a českých a viac ako 50-tich nemeckých a rakúskych cestovných kancelárií. Môžete s nami cestovať takmer do všetkých štátov Európy, do Afriky, Ázie, Ameriky i Austrálie, a to ako na pobytové, tak aj na poznávacie zájazdy. Každá cestovná kancelária, ktorej zájazdy predávame, je poistená proti úpadku. Ponúkame Vám spoľahlivosť a profesionalitu pri výbere najoptimálnejšej dovolenky, dôkazom toho je stále rastúci počet našich klientov.
Predošlá 1  ...  23  24  25  26  27  28  29  30  31  ...  90  Ďalšia
Manažérstvo kvality (ISO 9001)
Ponúkame Vám komplexné poradenstvo pri návrhu, zdokumentovaní a implementácii systému manažérstva kvality podľa medzinárodnej normy EN ISO 9001:2008, resp. jej slovenskej verzie STN EN ISO
Písací stôl - ľavý
Stolové prvky stolové dosky a nohy sú vyrobené z DCP hrúbky 38 mm a stolová doska je po obvode vybavená dvojfarebnou akrylovou 3D hranou, odolnou proti úderom podnož je olepená hranou AB
SAMSUNG púzdro EFC-1G6LCE, Chestnut Brown pre Gala
Kožené **Samsung púzdro EFC-1G6LDE** pre Samsung Galaxy S III (i9300) gaštanovo hnedé, s integrovanou podšívkou pre bezproblémovú manipuláciu s telefónom.
Konzolové regály pre obchodyKonzolové regály pre obchody

Konzolové regály pre obchody alebo prezentačné miestnosti.

Vybavenie dielníVybavenie dielní

Široky sortiment doplnkových potrieb pre dielne.

Hliníkové foto rámčekyHliníkové foto rámčeky

Klasické rámy pre umiestnenie fotografií, plagátov, certifikátov.

Stojanové popolníky na zemStojanové popolníky na zem

Popolníky z ohňovzdorného materiálu, pre zabezpečenie čistoty.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2017