Hlavná stránka

Cestovný ruch, gastronómia

Compact - Gastrozariadenia
Compact je řada spotřebičů hloubky 700 mm určená pro středně velké provozy. Zahrnuje rozsáhlou nabídku elektrických i plynových provedení. Je kombinací klasických a multifunkčních technologií a vyznačuje se špičkovou ergonomií ovládacích prvků, dokonalým zpracováním a použitím vysoce kvalitních materiálů, zaručujících vysoký výkon a mimořádně dlouhou životnost. Jednotlivá zařízení jsou umístěna na otevřených podestavbách, mohou být ustavena na nožičkách, nebo na vyzděném soklu.
Dodáváme atlasy Prahy, Ostravy, Brna, autoatlasy Česka, Slovenska, Evropy, atlasy turistických zajímavostí Česka, Slovenska, Rakouska, Chorvatska a Evropy v obálce zákazníky - velmi vhodný a vyhledávaný dárek pro vaše klienty. Dále skládané automapy nebo cykloturistické mapy Česka opět v obálce zákazníka. Jsme schopni na základě licenční smlouvy dodávat kartografická data z výše uvedených lokalit pro použití na vašich webových stránkách, nebo tisk vašich propagačních materiálů či map. Vyrábíme na zakázku i nástěnné mapy.
Obsahuje profesionálnu barmanskú prednášku o: - histórii kokteiloch - mixovaní a príprave kokteilov - ingredienciách do koktejlov - harmóniu chutí - o rôznych typoch miešania kokteilov - ukážkové kokteily - a taktiež si môžete namiešať svoj vlastný kokteil či už podľa inštrukcií, alebo podľa vlastnej fantázie. Nakoniec zorganizujeme súťaž v mixovaní koktejlov a pekný večer je za nami. Možností je neúrekom a my spravíme všetko aby sme splnili aj vaše želania.
Penzión poskytuje komfortné ubytovacie služby v podobe 1-lôžkových a 2-lôžkových izbách s možnosťou prístelky. Pre náročnejších zákazníkov je pripravený jeden 3-lôžkový a jeden 4-lôžkový apartmán v kvalite dvoch hviezdičiek. Ubytovacia časť je umiestnená na 2. a 3. podlaží. Na 2. podlaží sa nachádza recepcia spolu spolu so 6 izbami a 1 apartmánom. Tretie podlažie ponúka 8 izieb, 1 apartmán a presklený internetový salónik s možnosťou využitia pevného počitača, prípadne možnosti bedrôtového pripojenia WIFI.
Musia veľa vydržať a musia aj viac dokázať. Pracovné stoly v profesionálnej kuchyni sú základom pre každú prípravu. Premium-Line ponúka flexibilný a mnohostranný program, ktorý potrebujú moderné koncepcie veľkokuchýň: stabilné a trvanlivé pracovné stoly sa v rôznych veľkostiach prispôsobia každej priestorovej situácii a všetkým variantom vybavenia. Vrátane vhodného príslušenstva vytvárajú dodatočné pracovné a odkladacie plochy. V závislosti od šírky zariadení sa pracovné stoly dodávajú s 1 alebo s 2 zásuvkami.
Musia veľa vydržať a musia aj viac dokázať. Pracovné stoly v profesionálnej kuchyni sú základom pre každú prípravu. Premium-Line ponúka flexibilný a mnohostranný program, ktorý potrebujú moderné koncepcie veľkokuchýň: stabilné a trvanlivé pracovné stoly sa v rôznych veľkostiach prispôsobia každej priestorovej situácii a všetkým variantom vybavenia. Vrátane vhodného príslušenstva vytvárajú dodatočné pracovné a odkladacie plochy. V závislosti od šírky zariadení sa pracovné stoly dodávajú s 1 alebo s 2 zásuvkami.
Prenocovanie Zagi pri ceste k mori do Chorvátska
Při cestě k moři, kousek od dálnice Krapina - Zagreb, asi 50 km ve vnitrozemí Chorvátska se nachází Oroslavje, kde máte možnost přespat a odpočinout si. Je to vhodné místo pro výlety do okolí ( hrady, zámky, termální lázně, komplexy bazénů ). Pension Zagi nabízí možnost ubytování ve dvou a tří-lůžkových pokojích (každý má vlastní koupelnu, wc, telefon, televizi). V restauraci mají speciality jak domácí, tak mezinárodní kuchyně, pizzerie. Vaše auto bude zaparkováno v uzavřeném dvoře (místo na parkování zdarma).
Chorvátsko - malý domek na malem ostrove
Chorvátsko – ostrov Veli Drvenik. Dům Meštrović je vzdálený asi 200 m od moře. Je to zrekonstruovaný starý kamenný dům. V domě budete samy, tak že budete mít možnost užit si úplně klidnou dovolenu. Obývák je v přízemi a ložnice na patře. Kapacita je pro 4, maximálně 5 osob. Součásti je i koupelna s wc a kompletně vybavená kuchyň. Před domem je terasa velikosti 40 m čtverečných, která je z větší časti ve stínu stromu pomerančů a staleté palmy.V zahradě je k disposici grill. Pláže jsou oblázkové a písečné...
Poloha: Komfortná apartmánová vila leží 50 m od krásnych piesočnatých pláži, cca 50m od najbližšej reštaurácie a 200 m od obchodu. Historické mesto Pag sa nachádza vo vzdialenosti 15 km. V okolí sa nachádza množstvo ďalších nádherných piesočnatých pláži, vhodných pre neplavcov a malé deti. Ubytovanie: Novopostavená apartmánová vila ponúka ubytovanie v 6 apartmánoch, ktoré sú vybavené vkusným pohodlným nábytkom. Klimatizácia. Vonkajší krb s grilom. Parkovisko. Kapacita: 18 lôžok.
Ubytovanie dom Gotar-Vysoké Tatry, Štrba
Dovolenkový dom nachádzajúci sa v Štrbe v spol. dvore. Dom je ideálny pre 2 rodiny alebo skupinu celkom 8 osôb 4+2+2. V každej spálni umyvadlo s teplou a studenou vodou, 2WC, sprcha, spoločenská miestnosť TV kabel a video, ústredné kúrenie, v spol. miestnosti aj krbová pec na drevo, vybavený kuchynský kút, chladnička, mikrovlnka. Terasa so záhradním nábytkom a grilom. Poloha objektu vhodná na vysokohorskú turistiku a výlety do atraktívného okolia Tatier. Pri objekte terasa s posedením a grilom. Parkovanie v uzavretom dvore.
Špeciálna ponuka
V blízkom susedstve, iba 4 km od hotela sa nachádza areál golfového klubu. Svojou blízkou polohou dokáže ponúknuť hotelovým hosťom atraktívne spestrenie, jedinečné športové vyžitie a relax počas ich pobytu v našom hoteli. Od začiatočníkov, až po profesionálnych hráčov - jednoducho všetkým záujemcom o tento krásny a náročný šport ponúka areál golfového klubu greenfee na 9 jamiek. Hotel, ako zmluvný partner golfového klubu ponúka svojim ubytovaným hosťom možnosť využívať jeho služby s jedinečnou zľavou až 30%.
Keňa je přímořský stát ve východní Africe při pobřeží Indického oceánu. Sousedí na západě s Ugandou (933 km), na severozápadě s Súdánem (232 km), na severu s Etiopií (861 km), na východě se Somálskem (682 km) a na jihu s Tanzanií (769 km). Keňa je známá svými národními parky v savaně a velkou vůlí lákat zahraniční turisty. V Keni je celkem 35 národních parků a rezervací. Země je prezidentskou republikou. Keňa je pojmenována po nejvyšší hoře Mount Kenya, nacházející se uprostřed státu.
Lednicko -valtický areál je nádherné miesto zapísané do Svetového dedičstva UNESCO. Toto krásne prostredie ponúka: * možnosti prechádzok alebo cyklistických výletov po Pálavě ( náučné a vinárske trasy ) * prehliadku rozprávkového Mikulova ( zámok, historické námestie, múzeum ) * výlet do lednicko – valtického areálu ( Zámok Lednice, Minaret, Januv hrad) Poznávanie tohto kraja môže byť spojené s teambuildingom, či konferenciou, ktoré pre Vás radi na požiadanie zabezpečíme.
Pre našich náročnejších hostí je k dispozícii jeden luxusný apartmán, pozostávajúci z dvoch samostatných miestností • Atraktívna vodná posteľ, TV, telefón, rádiobudík, internet, samostatné WC s vaňou • Balkón s pekným výhľadom do priestranného mestského parku s fontánou • V cene ubytovania sú aj individuálne raňajky (výber z raňajkového menu) + fľaša šampanského na uvítanie • Cena je uvedená bez ubytovacieho poplatku 1,- EUR / 1 osoba / 1 deň • Poplatok za jedného zvieracieho miláčika je 7,- EUR / 1 deň
Super lyžovačky v Itálii a Rakousku. V Itálii nabízíme odblast Val di Sole - Marilleva, Pejo, Tonále, dále Lombardii - Bormio, oblast Val di Fassa, Val di Fiemme, Sella Ronda, Andalo, Molveno, Bardonechia, Montecampione. Ubytování v apartmánech, penzionech a hotelých s polopenzí i bez. Rakousko - Nasfeld - luxusní chaty na sjezdovce, Lachtal - Monarchiapark - chaty na sjezdovce, Kaprun, Dachstein, Saalbach. Nejlepší ceny na trhu. Pokud u nás nenaleznte Vaši dovolenou, napište nám, zajistíme.
V rámci našich služieb poskytujeme organizovanie spoločenských podujatí: - Promócie, svadby - Oslavy - Bankety - Víkendové a rodinné pobyty - Školy v prírode, detské tábory - Ponuka zabezpečenia švédskych stolov v mieste konania podľa požiadaviek zákazníka - Zabezpečenie cateringu - Organizovanie masových akcií (Slovenská TRUCKSHOW) - Pre nadštadardných klientov ponúkame možnosť odstrelov, vždy podľa poľovníckeho kalendára - Degustácia vín vo vinárni
- Ubytovanie na leto - Pre rodiny s deťmi - Dovolenka na horách - Firemné akcie - Ubytovanie pre náročných - Cykloturistika - Dovolenka - lacno - Babské jazdy - Dovolenka so psom - Veľká noc - Kúpanie - Pre rybárov - Romantické pobyty - Bezbariérové objekty - Kúpele a wellness - Školské výlety - Silvester - Lyžovačky - Historické hotely - Chaty na predaj - Svadobné cesty - Jarné prázdniny
Poloha: Apartmánová vila leží 350 m od krásnych štrkovo-piesočnatých pláži, cca 150 m od obchodu. Centrum Orebića s reštauráciami, barmi, obchodmi je vzdialený 500 m. V okolí sa nachádza množstvo ďalších nádherných piesočnatých pláži, vhodných pre neplavcov a malé deti. Ubytovanie: Obľúbená apartmánová vila pozostáva z 9 apartmánov a štúdií. Apartmány sú vybavené novým, vkusným a príjemným nábytkom. Klimatizácia. Vonkajší krb s grilom. Parkovisko. Kapacita: 37 lôžok.
Premium Line je najvyššia kategória varnej technológie vyrábanej firmou Küppersbusch. Zariadenia sú určené pre tie najvyššie nároky ako na kapacitu výroby, tak aj na technológiu. Väčšina zariadení je vybavená elektronickým ovládaním s fóliovou tastatúrou a taktiež rozhraním RS 485 pre možnosť sledovania hodnôt HACCP. Zariadenia triedy Premium Line je možné postaviť na nožičky, sokel, nosnú I stenu, resp. na mostovú konštrukciu. Posledné dve možnosti výrazne zvyšujú hygienické podmienky prevádzky kuchyne.
Gastronomické prívesy a stánky - Gastro zařízení - Gastro přívěsy - Skříňové nástavby - Prodejní stánky - Speciální vozíky - Prádelenská technika Práčovnícke zariadenia Na základe požiadaviek zákazníka, priestorových a finančných možností spracujeme projekt dispozičného riešenia, projekt pripojenia na média (el., para, plyn, VZT), technickú správu a cenovú kalkuláciu. To všetko samozrejme s prihliadnutím na platné hygienické a stavebné normy.
Predošlá 1  ...  22  23  24  25  26  27  28  29  30  ...  90  Ďalšia
Renovácia parkiet
Stále častejšie sa stretávame s prípadmi, keď sa zákazník rozhodne prekryť staré drevené parkety laminátovou alebo hotovou drevenou podlahou bez toho, aby si uvedomil, že stará drevená
Skriňa - sklenené dvere
Skriňové prvky v nábytkovej rade Wels sa skriňové zostavy vytvárajú pomocou policových skríň, ktoré sú kompletované dekoračnými obkladovými doskami bokov a pôd (hr. 38 mm) a dveram
Alltoys Dodávka so zvieratkami
Pomocou **dodávky so zvieratkami** sa deti jednoducho naučia čísla, tvary a farby. Dodávka je vybavená 16 tónmi a blikajúcim svetlom, ktoré vaše dieťa zaujme a zabaví. V balení sú 4 zvie
Nástenné zásobníky na prospektyNástenné zásobníky

Plastové nástenné zásobníky na tlačoviny formátu A4 alebo A5

Závesné popolníky na stenuZávesné popolníky na stenu

Závesné popolníky na stenu z nerezového plechu.

Firemné vlajky, zástavyFiremné vlajky, zástavy

Výroba firemných vlajok, zástav alebo stolových vlajočiek podľa požiadavky.

Nástenné držiakyNástenné držiaky

Nástenné drôtené stojany vhodné na noviny, časopisy, letáky a iné


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018