Hlavná stránka

Cestovný ruch, gastronómia

Mycí stroje na bílé nádobí
Mycí stroje na bílé nádobí Vám vždy zaručí dokonalé mycí výsledky, mimořádně jednoduchou obsluhu a maximální provozní spolehlivost. Vyznačující se kompaktností, vysokým výkonem a nízkými provozními náklady. V nabídce je několik typů, od podstolových po průchozí, které jsou určeny pro všechny druhy provozů - od menších až po velké. K mycím strojům dodáváme rozsáhlé příslušenství jako jsou předmycí a mycí stoly, drtiče odpadků, zařízení pro úpravu vody, mycí a oplachové prostředky a další.
Elektrický parný konvektomat UNOX ChefTop 3x GN 1/1
Príkon: 3,2kW / 230V. Rozmer (ŠxHxV): 750x742x468mm. Otváranie dverí: z prava do ľava (možnosť prerobiť otváranie na druhú stranu). Konvektomaty sú moderné kuchynské zariadenia, ktoré dokážu piecť, variť, grilovať, regenerovať, pripravovať jedlá na pare, alebo v rôznych kombinovaných režimoch. Vďaka konvektomatu usporíte 15 až 20% váhy pokrmu, 50% tuku a až 40% energií v závislosti od konkrétneho modelu. Konvektomaty čiastočne a v niektorých prípadoch úplne nahrádzajú klasické kuchynské zariadenia ako sú pece, šporáky, fritézy, grily.
Drevenica - Nízke Tatry - Horehronie
Pekná drevenica v rázovitej obci pod Nízkymi Tatrami na Horehroní, obkolesená veľkým oploteným pozemkom, ktorý je zo spodnej časti pri ohnisku ohraničený Hronom. Benefit drevenice: Pekné prostredie, ideálna dovolenka pre rodiny s deťmi, veľký pozemok, altánok. Prízemie drevenice: obývacia izba s krbom/s možnosťou spania na sedačke, kuchyňa, predsieň, kúpeľňa, toaleta. Podkrovie drevenice: dve spálne 2 /4, chodba, kúpeľňa s toaletou. Exteriér drevenice: terasa, ohnisko, altánok s krbom a osvetlením.
V našej reštaurácii Vám ponúkame jedlá, ktoré su pripravované z najkvalitnejších surovín. Na požiadanie Vám pripravíme jedlá technikou Sous Vide / pochádza z Francúska. Pri príprave nevznikajú škodlivé látky, jedlo sa varí veľmi šetrne pri nízkej teplote. Takto pripravujeme nielen mäsové jedlá ale aj zeleninu, zemiaky, ktoré si zachovávajú svoju vlastnú chuť a príjemnú textúru. V ponuke jedál máme aj regionálne špeciality bryndzové halušky, pirohy, šúlance. Ako dezert domáce koláče a u nás vždy čerstvú denne vyrábanú zmrzlinu.
Pozývame Vás do našej novootvorenej, nefajčiarskej reštaurácie, ktorá sa nachádza na Borekovej ulici č. 58/A v Podunajských Biskupiciach. Sme situovaní v tichej lokalite rodinných domov takže určite Vás nebude rušiť hluk z priľahlých ciest.K dispozícii je tiež letná terasa, ktorá sa nachádza vo dvore reštaurácie. Ponúkame hlavne domácu kuchyňu, ktorá je vo všeobecnosti veľmi obľúbená u našich zákazníkov. V týždni ponúkame denné menu od 11:00 hod. do 15:00 hodiny. Možnosť usporiadať firemné akcie, kary, oslavy atď. TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU !
Na našich stránkach Vám ponúka ubytovanie v kvalitných hoteloch v Bratislave. Vyberte si zo širokej ponuky ubytovania od štandardných hotelov až po luxusné hotely - a to všetko za garantované ceny. Jednotlivé ceny za ubytovanie v apartmánoch a hoteloch v Bratislave sú v našom online rezervačnom systéme nižšie alebo rovnako vysoké ako na recepcii Vami zvoleného hotela. On-line rezervácie Vám ušetria čas a peniaze pri plánovaní Vašej pracovnej cesty alebo pri plánovaní dovolenky v Bratislave. Pre skupiny sme pripravili špeciálne ponuky s atraktívnym programom.
Letovisko Slnečné pobrežie
Najväčší bulharský rekreačný komplex leží 35 km severne od Burgasu, neďaleko historického malebného mestečka Nesebar. Nádherná pozvoľne klesajúca pláž s jemným pieskom a dunami sa tiahne pozdĺž 8 km dlhého pobrežia a dosahuje šírky až 200 m. Množstvo nových moderne vybudovaných hotelov, reštaurácií s národnou i celosvetovou kuchyňou, kaviarničiek, megadiskoték, barov, detských atrakcií, obchodíkov a obrovská pestrosť vodných športov na pláži, ako aj obľúbený Aquapark sú predpoklady pre strávenie spokojnej dovolenky práve v tomto letovisku.
Ubytovna - 3 až 6-ti lůžkové pokoje
V areálu naší společnosti nabízíme 3 až 6-ti lůžkové pokoje. Vybavení jednotlivých pokojů je jednoduché a sociální zařízení nejdete na společné chodbě. Pro možnost vaření je k dispozici kuchyňka se základním vybavením. Po dohodě je možnost zařízení společenské místnosti, která se používá i jako učebna pro školy v přírodě. Ubytovna se nachází v blízkosti zastávky Č.D. a MHD. Stravování je možno smluvně zajistit v nedalekém restaurčním zařízení. V okolí Děčína i ve městě se nachází mnoho kulturních i historických památek.
Mycí stroj na sklo
Pro křišťálový lesk Vašeho skla nabízíme špičkový mycí stroj GL, v jehož rozsáhlé sériové výbavě je kromě elektronicky řízených dávkovačů mycího i oplachového prostředku a výtokového čerpadla rovněž čerpadlo pro udržování konstantního tlaku oplachové vody. mycí stroje na sklo série GL vynikají vysokým mycím výkonem, kompaktností, energetickou úsporností a vysokou kvalitou zpracování a to vše v kombinaci s mimořádně jednoduchou obsluhou. Jsou vhodné pro všechny druhy provozů, kde jsou kladeny vysoké požadavky na výsledek mytí.
Ponúkame Svetelný dekor Pinguin vítací 3D
Ponúkame výrobu svetelného dekoru - Pinguin vítací 3D - vhodný na prezentáciu firmy, mestských, obecných úradov a ponúk reštauračných a obchodných spoločností prostredníctvom súborov informácii v digitálnom fotorámiku (nie je súčasťou dekoru). Svetelný dekor je vhodný i na vytvorenie slávnostnej dekorácie firemných interiérov, plesových, či firemných večierkov ako i mestských, obecných úradov. PARAMETRE : výška 2,15 m dlžka 0,95 m šírka 0,95 m váha 65,50 kg príkon 55,00 W
Elektrický konvektomat, výbava L3 FM 611E3
18-10 St/Steel oven.Direct heating with Incoloy800 armoured electric heating elements.Removable side racks suitable for 6 grids.Double glazed door. Digital panel, manual dial control for functions. Multi Point core probe, automatic washing, 150 programs, 3 speeds, halogen oven lamp. Popis: - Rozmery v cm 97,6 x 77 x 82,5 s obalom 106 x 97 x 122 komora - Hmotnosť Netto 140kg - Hmotnosť Brutto 155kg - Elekrický výkon 9,2 kW - Napájanie: 400V 3N~ / 230V 3~/ 50÷60 Hz - Teplota 30 - 270°C
PRAHA - jarné prázdniny
V období jarných prázdnin sme pre rodiny, jednotlivcov aj kolektívy pripravili zájazd do Prahy v termíne 25.-27.2.2010 pre stredoslovenský kraj /nástup Žilina - Trenčín/ a v termíne 4.-6.3.2010 pre západoslovenský kraj /nástup Trenčín - Bratislava/ s bohatým programom v cene 95 € / dosp. os. a 88 € / dieťa do 12 rokov. V cene je doprava lux. autobusom, hotelové ubytovanie v centre Prahy s bufetovými raňajkami. V prípade záujmu zabezpečíme vstupenky na kultúrne podujatie - napr. muzikál Děti ráje... Pre kolektív termín a nástup podľa požiadavky
Shiraz 2005 - víno
- Ročník: 2005 - Charakteristika: Silné a korenisté - Vinárska oblasť: Breede River Valley - Vinohrad: ROOIBERG winery - Krajina pôvodu: Južná Afrika Shiraz je tmavosfarbené, plné víno s chuťou čiernehoho ovocia, korenia a spálenej gumy. Odporúča sa kvalitná zverina, hovädzina či bravčové, mimoriadne sa priatelí s údeninami. Dobre zvýrazní chuť pečeného alebo grilovaného mäsa, chutí aj s mäsom s omáčkami. Plné francúzske červené sa priatelí aj s plnými syrmi.
Catering
Zabezpečujeme catering, tak v priestoroch reštaurácie Gullfoss, ako aj vo vlastných priestoroch zákazníka. Ponúkame možnosť zabezpečenia akcie na klúč s dodaním vlastného inventáru a personálu. Referencie: Bratislavská teplárenska spoločnosť Západoslovenská energetika Poisťovňa Dôvera Slovenská prenosová sústava Teatro Wustenrot Divadlo Meteorit Telekomunikačný úrad Slovenskej republiky Elektrovod holding, a.s. Renault Slovensko, spol. s r.o. spoločnosť IBM
Vyhřívání pro 1 sedadlo na 12V pod potah
Novinka z r.2008 - elektrické vyhřívání sestávající z 1 podušky pro sedák a 1 podušky pro opěrku, které lze vlepit zespodu na potah nebo na čalounění sedadel nebo zabudovat pod čalounění. V poduškách je zabudovaný termostat, kontrolující max. teplotu. Součástí sady je přepínač výkonu s řídící jednotkou (vyšší výkon - prvotní zahřátí, nižší výkon -trvalejší vyhřívání) a propojovací kabeláž. Napájení lze zabudovat do elektroinstalace vozidla, příp. dočasně využít autozásuvku. Výrobek má udělenou homologaci E8.
Prestieranie
Naším cieľom je poskytnúť vám kompletné služby nastretia a širokú škálu výrobkov, darčekov a doplnkov všetkých spoločenských akcii. Naše úsilie rozvíjame v súlade s potrebami našich zákazníkov, s organizovaním svadieb, narodeninových párty, stužkových slávností, plesov, recepcií a ďalších sviatkov v priebehu roka. Akékoľvek nápady a podnety z vašej strany, kombinované s našimi skúsenosťami začleníme do celkového dizajnu akcie. Navrhneme, dodáme a vytvoríme dekorácie od stola až po všetky ostatné dekorácie.
Priemyselný parný čistič OSPREY SF3
Dodávame priemyselné parné čističe výrobcu OSPREY DEEPCLEAN. Zariadenia sú robustnej antikorovej konštrukcie vrátane parnej pištole a bohatého príslušenstva. OSPREY SF3: - elektrický príkon 3 kW - elektrické pripojenie 230 V 50 Hz - tlak pary 8 bar - teplota pary cca 180°C - regulácia množstva pary - doba nahrievania cca 7 minút - množstvo pary cca 3,7 kg pary za hodinu - rozmery (DxŠxV) 55 * 100 * 93 cm - hmotnosť cca 35 kg Dá sa použiť aj ako parný vysávač! Kontaktujte nás!
Pinotage 2007 - víno
- Ročník: 2007 - Charakteristika: Ovocné a sladké - Vinárska oblasť: Breede River Valley - Vinohrad: ROOIBERG winery - Krajina pôvodu: Južná Afrika - Ocenenia: Best Value Awards 2010 Suché víno bohaté a plné. Tmavočervená farba dodávajú tomuto Pinotage jedinečný charakter. Má príjemný ovocný buket, ktorý sa starnutí vyvíja. Podáva sa k špecialitám z bravčového, hovädzieho masa, divine pri teplote 16-18 stupňov. Ideálna kombinácia so zverinou alebo divokou kačkou.
Ozdoby do pohárov, daždničky, vlaječky, ovocie, palmičky,
Ponuka papierových ozdôb do zmrzlinových, koktejlových pohárov do vyzdobených mís, pri oslave a podobne. vlaječky balené po 12 ks cena 0,30 € s DPH balenie dáždnčky balené po 144 ks cena 5,64 € s DPH balenie ovocie balené po 100 ks cena 8,30 € s DPH balenie palmičky balene po 144 ks cena 5,64 € s DPH balenie Pošleme aj na DOBIERKU. Nájdete nás na Hlavnej ul.22, PAPIERNICTVO obaly v pasáži, oproti ZORNICI v Trnave
Universal Make-up Line
It is a special -built customer line to form a wide assortment of puff pastry products (e.g. D-shape products, strudel, palmiers), short crust-, puff yeast pastry- and other products with or without filling. The standard working width of the line can vary from 600 till 1200 mm. Also the capacity and assortment depend on the customers wish. We provide a wide variety of make-up lines, from a simple make-up table to a fully equipped line. At the end of the line, the products can be transported to the oven to be baked or to the freezer.
Predošlá 1  ...  21  22  23  24  25  26  27  28  29  ...  90  Ďalšia
Patrónové filtračné zariadenia rady TD
Filtračné zariadenia TD (TDS, TDP) sú pôvodné a najrozšírenejšie patrónové filtre spoločnosti. Robustná konštrukcia zariadení a premyslené usporiadnie filtračných elementov je navrhnu
Minikuchynka
Jednoduchá kancelárska minikuchynka vhodným spôsobom dopĺňa všetky kancelárie vybavené nábytkom z radu Express alebo Variant.- vrchná časť, dno a police sú vyrobené z laminovanej drevot
Devold Nansen originál nórsky sveter so zipsom
Originálny nórsky **sveter pre mužov** Nansen zo **100% nórskej vlny** s polovičným zapínaním je nadčasového dizajnu a ponúka výbornú **tepelnú izoláciu** v chladných zimných dňoch.
Reklamné vitríny a skrinkyReklamné vitríny a skrinky

Textilné, korkové alebo kombinované vitríny.

Vybavenie budovVybavenie budov

Široký sortiment potrieb pre kancelárie, administratívne budovy, sklady.

Celočalúnené kancelárske stoličkyCeločalúnené kancelárske stoličky

Široká ponuka anatomicky tvarovaných pohodlných kancelárskych stoličiek.

Stojany na stenuStojany na stenu

Plexi stojany, menovky, označovanie dvier, kancelárií.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018