Hlavná stránka

Cestovný ruch, gastronómia

Shiraz 2008 - víno
- Ročník: 2008 - Charakteristika: Silné a korenisté - Vinárska oblasť: Breede River Valley - Vinohrad: ROOIBERG winery - Krajina pôvodu: Južná Afrika - Ocenenia: Best Value Awards 2010 Toto suché víno je elegantné s typickými dymovými arómami. Jemný dubový buket sa zvýrazňuje starnutím. Odporúča sa kvalitná zverina, hovädzina či bravčové, mimoriadne sa priatelí s údeninami. Dobre zvýrazní chuť pečeného alebo grilovaného mäsa, chutí aj s mäsom s omáčkami. Plné francúzske červené sa priatelí aj s plnými syrmi.
Reštauráciu dal postaviť majiteľ Košického pivovaru a sladovne Konštantín Braunebl pravdepodobne okolo roku 1885 ako zájazdový hostinec pre košických mešťanov v lesoparku pri meste. Reštaurácia prešla storočiami rukami mnohých majiteľov, alebo nájomcov. Jedným z nich bol chýrny košický majster mäsiar a údenár Adolf Freundenfeld, ktorého výrobky získali medaily na svetovej výstave v Paríži v roku 1909. Freundfeldovci si prenajímali Baránok až do roku 1939. Z tohto obdobia je aj budova ktorá sa zachovala do súčasnosti ( pôvodná drevená stavba zhorela približne v roku 1937).
Tématické zájazdy na Slovensku
Slovensko je malá krajina v strede Európy. Má nedohľadné štíty , úrodné nížiny, mohutné lesy, unikátne jaskyne, liečivé pramene, ako aj históriu vpečatenú v mestách, a dedinkách so zachovalou ľudovou kultúrou. Najvyšším bodom je Gerlachovský štít 2655 m n. m. a najnižším rieka Bodrog 95 m n. m. Národným jedlom sú bryndzové halušky. Miešajú sa tu kultúry národostí: slovenská, maďarská, rusínska, ukrajinská, nemecká, poľská a rómska. Historickým dátumom pre Slovákov je 1. január 1993, kedy Slovensko získalo svoju nezávislosť rozdelením Československej republiky.
Predaj hotelových doplnkov a uterákov
Našu ponuku doplňuje vysokokvalitné príslušenstvo, bez ktorého si v súčasnosti iba ťažko môžeme predstaviť moderné hotelové objekty, či priestory iného charakteru. Ponúkame širokú paletu výrobkov – bordery (hotelové sĺpiky), batožinové vozíky, čašnícke vozíky, vešiaky a mnoho iných doplnkov pre hotely. - bordery - batožinové vozíky - poschodové vozíky - servisné vozíky - cukrárenské vozíky - bufetové vozíky - barmanek vozíky - doplnky do práčovne - podložka pod batožinu - vešiaky - izbové doplnky
- zájazdy pre skupiny do osem osôb, v prípade väčších skupín možnosť zapojenia ďalších mikrobusov - zájazdy podľa želania zákazníka - poznávacie zájazdy do štátov EÚ a v rámci Slovenska (Francúzsko, Nemecko, Chorvátsko, Grécko, Slovinsko, Bulharsko, Anglicko, Holandsko, Španielsko, Turecko, Taliansko, Česká republika, Dánsko, Fínsko, Nórsko a iné.) - zájazdy v rámci Slovenska - nákupné zájazdy (Poľsko, Maďarsko, Česká republika, Ukrajina a iné.) - ostatné zájazdy cirkevného alebo pútnického charakteru (Rím, Medžugorie, Cienstochová a iné.)
Dairy and cheese industry
Group gives a complete range of standard and specific products for all types of cheeses and all types of process from stainless steel norm AISI 304 or 316. Drying and refining rack – it is realized in dimensions, mesh /number of wires/ 25, 31, 41, 51, or from the non standard, legs height from 50 to 200 mm according to the cheese forms and thickness for adopted ventilation to the products quality. - Salting and draining racks - Support or basic legs - Wheeled basic frame - Washing or storing baskets - Stainless lifting trolley - for racks batteries manipulation
Parní konvektomaty ZANUSSI Professional
Svět moderního restauračního podníkání zaznamenal rozvoj díky přispění systému ZANUSSI Professional. Každý profesionál v tomto oboru v něm uznává hnací prvek rozvoje, který učinil život lepším a rozšířil možnosti kuchyňských profesionálů. Nové konvektomaty ZANUSSI Professional Easy Line jsou vytvořeny k tomu, aby zaručovaly technologicky vyspělé funkce prostřednictvím jednoduchosti a spolehlivosti. Umožňují naprogramovat práci a automaticky monitorovat proces přípravy pokrmů, a to v absolutně bezpečných a hygienických podmínkách pro potraviny, a navíc velmi snadno.
Gastrotechnika a gastrozariadenia
Firma sa zaoberá hlavne predajom gastrozariadení. V poslednom období neustále rozširujeme sortiment podľa potrieb našich zákazníkov. Ďalej ponúkame služby v oblasti gastronomického zariadenia ako sú: poradenstvo, projekcia, návrh, montáž, záručný a pozáručný servis. Našimi spokojnými zákazníkmi sú hotely, motoresty, penzióny, reštaurácie, bary, školské jedálne, fastfoody ... Starostlivosť o našich zákazníkov je neustála a je postavená na korektných vzťahoch. Nekončí sa dodaním tovaru, ale udržiavaním kontaktov so stávajúcimi zákazníkmi.
Současný seznam bezlepkových výrobků
- ŠPEKÁČKY - RUČNĚ VÁZANÉ -UHERSKÁ KLOBÁSA - PAPRIKOVÁ KLOBÁSA - ŠUNKOVÁ KLOBÁSA S NIVOU - VLTAVSKÁ KLOBÁSA - GRILOVACÍ KLOBÁSA - GOTHAJSKÝ SALÁM - VÝROBNÍ SALÁM - DUŠENÁ ŠUNKA - ŠUNKOVÝ SALÁM SPECIÁL - ŠUNKOVÝ SALÁM - SLOVENSKÝ TOČENÝ SALÁM - POLSKÝ TOČENÝ SALÁM - KOŇSKÝ TOČENÝ SALÁM - LIBOVÉ PÁRKY - VÍDEŇSKÉ PÁRKY - SPIŠSKÉ PÁRKY - LOUPACÍ PÁRKY - DEBRECÍNSKÉ PÁRKY - DIETNÍ PÁRKY - DEBRECÍNSKÁ PEČEN
Digitálna váha do 15 kg
Kontrolná digitálna váha DS 700 japonskej výroby, ciachovaná na 2 roky, displeje LCD vpredu aj vzadu, váživosť do 15 kg, dielik 2 alebo 5 g, napájanie monočlánkami alebo zo siete 230 V. Funkcie: výpočet ceny, nulovanie, tara, automatické vypnutie Prevádzková vlhkosť: do 85 % Prevádzková teplota: -10°C až 40°C Rozmery vážiacej plošiny: 293 x 200 mm Rozmery váhy: 300 x 330 x 125 mm ideálna pre obchody s potravinami na váženie mäsových výrobkov,zeleniny a ovocia málo používané ,funkčné v ponuke 3 ks CENA : 150euro/ks
Mzdový Outsourcing a vzdelávanie v oblasti PaM
NOVA Intereal, s.r.o. - Outsourcingová a vzdelávacia agentúra A) Ste zamestnávateľom? Poznáte svoje práva a povinnosti? Preberieme na naše plecia Vašu zodpovednosť! Spracujeme Vaše mzdy rýchlo, kvalitne, diskrétne v súlade s platnou legislatívou a zákonom. Poradenstvo počas celej doby spolupráce zadarmo! B) Uprednostňujete interné spracovanie mzdovej agendy a personalistiky? Pomôžeme Vašim pracovníkom zorientovať sa v platnej legislatíve a zákonoch. Vyškolíme Vám ich u nás, alebo prídeme ich vyškoliť aj priamo do Vašej firmy!
Svätovavrinecké červené ročník 2004
- Akostné odrodové víno červené, suché. - Malokarpatská vinohradnícka oblasť. - Vinohradnícky hon: Šimel. - Dátum zberu: 30.9.2004. - Víno jemnej ovocnej chuti, vône po čerešniach a višniach. - Alkohol: 12,75 obj. %. - Cukornatosť muštu: 18°NM. - Kyseliny: 6,2 g/l. - Zvyškový cukor: 2,1 g/l. - Typ pôdy: stredne hlinitá. - Odporúčame podávať k bravčovým medailónikom a k varenému hovädziemu mäsu s anglickou slaninou. - Flašková zrelosť: 2 - 6 rokov. - Podávať pri teplote: 14 - 16 °C.
Reštaurácia Gullfoss sa nachádza v blízkosti centra Bratislavy na Čulenovej ulici 5. Je moderne zariadená, má 3 veľkoplošné obrazovky a kvalitnú audiovizuálnu techniku. Reštaurácia má kapacitu 75 osôb. Je vhodná na organizovanie svadieb, popromočných posedení, rodinných osláv, ale aj firemných stretnutí. Je tu možnosť uzavretej spoločnosti, keďže máme 2 samostatné salóniky s kapacitou 8 a 10 osôb, ktoré sú vhodné aj na obchodné rokovania. V klubovej časti sa dá hrať biliard. V ponuke máme kvalitné vína s prívlastkom z rôznych regiónov Slovenska a Moravy a širokú škálu cigár.
Ubytování v penzionu
Svou polohou, komplexním zázemím služeb i mnoha památkami v okolí je Penzion ideálním východiskem pro poznávání přírodních krás i historických zajímavostí celé severní části Orlických hor a Podorlicka. Můžeme Vám nabídnout: * 1x apartmán (ložnice, kuchyňka, obývací pokoj, soc. zař., internet, televize, satelit) * 3x 2lůžkový pokoj (ložnice, kuchyňka, obývací pokoj, sociální zařízení, internet, televize, satelit) * Snídaně formou švédských stolů ... a ještě mnohem víc !
Detská oddychová zóna
*Je určená pre všetky zariadenia, ktoré navštevujú aj deti. Jedná sa hlavne o nákupno-zábavné centrá, športovo-relaxačné zariadenia a gastro-prevádzky. *Detskú oddychovú zónu si môžete prenajať, alebo zakúpiť. Vzhľadom na skladnosť, jednoduchú montáž a demontáž ju môžete využívať aj sezónne alebo krátkodobo na akciách, športových podujatiach, firemných posedeniach a pod. *Základným prvkom Detskej oddychovej zóny je penová podložka a 1m dlhý modul. Modul môže byť sedací rohový, sedací rovný, ku stene bez sedacej časti, alebo skrinka na obuv.
Moravská vína dle přívlastků - Jakostní vína - Kabinet - Pozdní sběr - Výběr - Výběr z Bobulí - Výběr z Cibéb - Slámové - Ledové - Dle přívlastků Moravská vína dle vinařů - Nové vinařství - Lahofer - Hrabal - Vinařství pod Martinkou - Ampelos - BJ VITIS - ZD Sedlec - František Mádl - Moravská vína dle vinařů Coteaux Peluic - Reisten Moravská vína dle oblastí - Znojemská - Velkopavlovická - Mikulovská
Cabernet Sauvignon 2008
- Ročník: 2008 - Charakteristika: Veľké a výrazné - Vinárska oblasť: Breede River Valley - Vinohrad: ROOIBERG winery - Krajina pôvodu: Južná Afrika - Suché víno, ktoré dozrieva v dubových sudoch. Je to stredne telnaté víno s arómami bobúľ s krásnou granátovou farbou. Toto víno doporučujeme podávať k poľovníckym špecialitám, ako napr. korenisté úpravy diviny, k plesňovým dobre vyzretým syrom, steakom, biftekom, k mäsovým polievkám. Hodí sa aj k bravčovému a hovädziemu mäsu, ku kačici, husi a aj k vnútornostiam.
Ponuka výroby Svetelných vianočných dekorov
Ponúkame výrobu svetelných dekorov na vytvorenie slávnostnej vianočnej dekorácie interiéru, exteriéru firemných, mestských, obecných priestorov, verejných priestorov (obchodné domy, centrá, reštaurácie a pod.), záhrad rodinných domov, plesových, či firemných večierkov. Svetelné dekory sú vhodné i na ilumináciu námestí, ulíc, parkov atď. Ponúkame i interiérové a exteriérové LED girlandy, stalaktity, záclony, LED vodiče. Neoddeliteľnou súčasťou je i projektovanie a vizualizácia svetelného dekoračného osvetlenia. Na svetelné dekory sa vzťahuje záruka 24 mesiacov.
Občerstvenie a kuchynka
- Kávovary, espressa - Rýchlovarné kanvice, dvojplatnička - Mikrovlnné rúry - Chladničky - Termosky - Porcelánový riad - Riad a stolovanie - Riad jednorázový - Plastové dózy na potraviny - Pramenité vody - Minerálne vody - Ochutené vody - Džúsy a ľadové čaje - Ochutené a energetické nápoje - Ľadové kávy a destiláty - Kávy - Mlieká a smotany - Doplnky k občerstveniu - Čaje - Sušienky a slané pečivo - Čokoládové tyčinky a bonbóny
Gastro doplnky
- jednorazový riad - jednorazové plastové príbory - plastový riad - krajky a košíčky - plastové poháre na studené nápoje a ochutnávky - plastové poháre pre ochladzovače vody - papierové poháre - plastové poháre na studené a horúce nápoje - šálky s uškom - plastové viečka - automatové poháriky - termo-poháriky - poháriky kryštál - drevenné špáradlá,špajdle,príbory - poháriky na horúce nápoje - poháriky z umelej hmoty(pet) - krabice na pizzu z vlnitej lepenky - typ 4
Predošlá 1  ...  19  20  21  22  23  24  25  26  27  ...  90  Ďalšia
Digitálna Videonystagmoskopia – Digital NystagView Zostava určená na skríningové vyšetrenia vestibulárneho aparátu a porúch rovnováhy na princípe videonystagmoskopie – snímanie pohybu oka pomocou infračervenej kamery. Súprava pozostáva zo štandardnej VNS kamery s maskou, USB prevodníku a softvéru. Softvér umožňuje monitorovanie očných pohybov, ich digitalizáciu a uklad
Skartovačka AT 20S
Kvalitný skartovací stroj atraktívneho dizajnu s priaznivým pomerom cena/výkon. Vhodný pre skartáciu dokumentov šírky 230 mm. Skartovač je vybavený bezpečnostnou funkciou Safe Touch, ktor
Bosch PSS 250 AE + set 25 brusných papírů
Vibrační bruska **Bosch PSS 250 AE + set 25 brusných papírů.** PSS 250 je ideální řešení pro **nejjemnější vybroušení** a rychlou práci s výkonným motorem **250 W** a brusnou plochou
Požiadavka.sk | portál plný obchodných príležitostíPožiadavka.sk

Obchodný portál šetrí výdavky a podporuje predaj produktov a služieb.

Lankové systémy na www.exposhop.skLankové systémy

Sety a komponenty pre umiestnenie letákov do výkladov.

Dielenský nábytokDielenský nábytok

Kvalitné dielenské vybavenie, široká ponuka, rýchle dodanie.

Lavice do čakárníLavice do čakární

Lavice vhodné do čakární, verejných priestorov, ordinácií.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018