Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

Plastovy EURO mincovník, UV lampa,Tester bankoviek,
Ponúkame plastove EUROmincovníky, UV lampa s kontrolou vodotlače, Tester bankoviek na overenie 5 bodov pravosti bankovky. Malý mincovník zlaté písmo 7,30 € s DPH UV lampa s vodotlačou 48,- € s DPH Tester bankoviek od 128, - € s DPH podľa vybavenia Objednaný tovar posielame aj na DOBIERKU. Najdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly v pasáži oproti je Dom ZORNICA. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.
Súkromná bezpečnostná služba SAT Security s.r.o. ponúka svojim klientom tieto služby: - ochrana majetku na verejne prístupnom mieste - ochrana majetku na inom než verejne prístupnom mieste - ochrana osoby - ochrana majetku a osoby pri preprave - ochrana prepravy majetku a osoby - zabezpečovanie poriadku na mieste zhromažďovania osôb - prevádzkovanie zabezpečovacieho systému alebo poplachového systému - vypracovanie plánu ochrany - non – stop dispečing
Pasívna požiarna ochrana spočíva vo zvýšení požiarnej odolnosti nosných oceľových, betónových a drevených konštrukcií stavieb a v inštalácii protipožiarneho utesnenia technologických prestupov. Ide o povrchovú ochranu formou protipožiarnych náterov, obkladov a nástrekov a taktiež o protipožiarne utesnenie technologických prestupov jednotlivých požiarnych úsekov stavby. Vykonávame návrhy, dodávky, inštalácie a revízie upchávok od spoločností HILTI, INTUMEX, DUNAMENTI a PROMAT.
PERLIFOC® je jemnozrnná prášková omítkovina určená ke zvýšení požární odolnosti vnitřních ocelových, betonových a dřevěných konstrukcí a VZT potrubí. Jejím účelem je zachovat stabilitu a nosnost konstrukčních stavebních prvků až do doby uhašení požáru nebo evakuace objektu. Omítkovina PERLIFOC® je určená pro aplikaci v interiérech. Povrch nástřiku PERLIFOC® je hrubý, nicméně jej lze v případě potřeby vyhladit a následně barevně upravit či obložit interiérovými prvky.
Bezplatný návrh projektu zabezpečovacieho systému
Základným podkladom pre návrh zabezpečovacieho systému je pôdorys zabezpečovanej budovy vo forme projektu, náčrtu alebo fotografií. V závislosti od charakteru zabezpečovanej budovy, intenzity a spôsobu jej využitia navrhneme najvhodnejší typ zabezpečovacieho systému, počet a rozmiestnenie jednotlivých detektorov. S pomocou takto vypracovaného plánu je tiež možné presne určiť dobu trvania a cenu montáže systému. Služba vypracovania návrhu zabezpečovacieho systému je našim klientom poskytovaná zdarma!
Bezplatný návrh projektu zabezpečovacieho systému
Základným podkladom pre návrh zabezpečovacieho systému je pôdorys zabezpečovanej budovy vo forme projektu, náčrtu alebo fotografií. V závislosti od charakteru zabezpečovanej budovy, intenzity a spôsobu jej využitia navrhneme najvhodnejší typ zabezpečovacieho systému, počet a rozmiestnenie jednotlivých detektorov. S pomocou takto vypracovaného plánu je tiež možné presne určiť dobu trvania a cenu montáže systému. Služba vypracovania návrhu zabezpečovacieho systému je našim klientom poskytovaná zdarma!
Protipádová ochrana
Čo robiť, keď sme nútení pracovať vo výške? Buď sa dobre zabezpečíme, alebo môžeme pokúšať šťastie pri páde s fatálnymi následkami. My ale môžeme následkom pádu predísť. Naše skúsenosti v oblasti ochrany proti pádu sú základom k návrhu a výrobe našich výrobkov zaisťujúcich ochranu proti pádu. Všetky požiadavky užívateľov dokáže spĺniť náš kompletný výrobný program, ponúkajúci mimo iného pohodlnosť a voľnosť pohybu, spĺňajúci najvyššie svetové normy ako CE, CSA, EN a ANSI.
- hliníkové rameno s ochranným gumovým pásom v bielom alebo farebnom prevedení - rýchle otvorenie závory a uzavretie po prejdení vozidla - inteligentný pohyb - závora automatický otočí (zmení) pohyb, keď rameno narazí na prekážku - automatické doladenie rovnováhy spojenej s odchýlkami podnebia, alebo nedostatočnou údržbou - možnosť spomalenia a zrýchlenia pri každom otvoreni a zatvorení na začiatku aj na konci úkonu - automatické zladenie dvoch proti sebe postavených závor
Výkonný pomocník vhodný do domácností a dopravných prostriedkov. Hasiaci prístroj obsahuje 2 kg hasiaceho prášku ABC. Ideálne použitie je v domácnostiach, osobných automobiloch a garážach. Jedná sa o prístroj pod stálym tlakom. Hodnotu tlaku je možné kontrolovať na manometri inštalovanom do ventilu. Prístroj bol certifikovaný podľa európskej normy STN EN -3. Pri dodržaní bezpečnostných podmienok je možné ho bez obáv použiť i na elektrické zariadenia pod napätím až do 110kV.
Ideálne pre vybavenie priestorov bez zvýšeného požiarneho nebezpečenstva av priestoroch vyžadujúcich hasiacou schopnosť 70B pre požiar horľavých kvapalín. Hasiaci prístroj obsahuje 4 kg hasiaceho prášku ABC. Jedná sa o prístroj pod stálym tlakom. Hodnotu tlaku je možné kontrolovať na manometri inštalovanom do ventilu. Prístroj bol certifikovaný podľa európskej normy STN EN -3. Za dodržania bezpečnostných podmienok je možné ho bez obáv použiť i na elektrické zariadenia pod napätím až do 110kV.
Princíp činnosti je jednoduchý, na zárubňu dverí, rám okna nainštaluje senzorovú časť kontaktu ktorá obshuje tzv, REED relé, teda kontaky koré sa zopnú na pôsobenie magnetického poľa permanentného magnetu a na krídlo dverí, okna je inštalovaný permenentný magnet. Ak dvere, okno je zavreté magnet je v tesnej blízkosti kontaktu a kontakty REED relé sú zopnuté. Ak otvoríme dvere, okno, magnet bude vzdialený od REED relé a kontakty sa otvoria a takto dostane informáciu ústredňa o otvorených dverí alebo okna.
Školenia BOZP pre pracovníkov so špeciálnym zameraním Gátre a krovinorezy Obsluha zvislých rámových píl Gátre a krovinorezy Kurzy sú určené pracovníkom, ktorí majú obsluhovať zvislé rámové píly (gátre). Učebná osnova je zameraná na legislatívu, normy, bezpečnosť práce a ochranu zdravia pri práci súvisiacu s prácami obslúh. Do kurzu môže byť zaradený uchádzač starší ako 18 rokov, ktorý ku skúške doloží lekárske potvrdenie o telesnej a duševnej spôsobilosti.
Optický detektor dymu reaguje na prítomnosť viditeľných splodín horenia a zvýšenie teploty v miestnosti spôsobené požiarom. Ak koncentrácia splodín alebo teplota prekročia nastavenú hodnotu, je vyhlásený požiarny poplach na ústredni systému a nebezpečenstvo signalizuje zabudovaná sirénka. Detektor pravidelne automaticky kontroluje svoju funkčnosť, stav batérie a spojenie s ústredňou. Správnu funkciu detektora možno skontrolovať stlačením testovacieho tlačidla na kryte detektora.
Infrazávora je zariadenie ktoré zabezpečuje veľmi ostrý elektronický a neviditeľný plot alebo zábranu. Skladá sa z dvoch častí z vysielača tenkého infračerveného lúča a prijímača. Ak tento infračervený lúč je detekovaný prijímačom tak zariadenie je kľudovom stave, v prípade prerušenia tohto lúča je vyvolaný poplach. Existujú dvojlúčové, štvor- alebo ešte aj viaclúčové infrazávory. Tiež do interiéru alebo do exteriéru. Dosah týchto závor môže byť od niekoľkých 10 metrov až do 400 metrov.
Hotelové sejfy
Minibary Omnitec od renomovaného španielskeho distribútora sú známe svojím vynikajúcim chladiacim výkonom, nastaviteľnosťou a vysokým konfortom, pretože nevyžadujú žiadnu údržbu. Využívajú najnovšie technológie ako sú elektronické senzory teploty, automatizované rozmrazovanie a navyše, posledná generácia minibarov je úplne tichá! V našej ponuke Omnitec nájdete tak isto trezory a depozity, zámky na dvere, kľučky, bezpečnostné schránky a doplnky s veľkým sortimentom.
Spoločnosť sa zaoberá všetkými oblasťami ochrany objektov a osôb. Poskytujeme klientovi „na mieru šité“ služby, ktorých základným atribútom je integrácia všetkých typov zabezpečovacích systémov. Princíp integrovaného bezpečnostného systému uplatňujeme už pri spracovávaní plánu ochrany, ktorý ponúkame ako súčasť našej služby. Integrovaný bezpečnostný systém zabezpečujeme a realizujeme vlastnými silami a v oblasti vlastného zabezpečenia prostredníctvom špecializovaného zmluvného partnera.
Katalog Výstražne značky,bezpečnostne symboly, samolepky a tabuľky,
Ponuka výstražnych a bezpečnostných symbolov na samolepke a plastovej tabuĺke, podľa nariadenia vlády č.444/2001 Z.z., STN a noriem platných v štátoch EÚ . Katalog je k dispozícii v našej firme,nájdete nás na Hlavnej ul.22 - PAPIERNICTVO obaly v pasáži, oproti je Dom ZORNICA v Trnave. Ľahký prístup je autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny COOP Jednota . V prípade záujmu o niektorý symbol vieme Vám odposlať ponuku. Objednávky vybavíme aj na DOBIERKU.
Dávam na vedomie, že tu parkujete Vy!
Zahradzovací sklopný stĺpik 60 cm * určený k jednoduchému vymedzeniu vášho parkovacieho miesta, alebo zabráneniu nežiadúceho vjazdu áut * stĺpik je vyrobený z obdĺžnikového profilu 45 x 50 cm ( hrúbka steny 4 mm ) a základovej dosky rozmerov 140 x 140 cm * jednoduchá montáž k zemi pomocou 4 bezpečnostných skrutiek * automatické uzamykanie zábrany - pri postavení netreba použiť kľúč * dodáva sa vrátane cylindrického zámku s dvoma kľúčmi a kotviaceho materiálu
V dekoratívnom prevedení, zhotovené z pozinkovanej ocele. Vonkajšie bezpečnostné mreže s pohyblivými putami, pohyblivosť je zabezpečená so strunovým, mechanickým alebo elektronickým motorom. Mreže sa rolujú do pripevneného krytu. Sú montovateľné pred každé dvere či výklad z dôvodu dobrej priehľadnosti a bezpečnosti. Spôsoby riešenia montáža, nahor točiacim sa náradiam. - k bezpečnostnej mreži - k pruhovanám roletám - k vlnovým roletám - ku Combi – S typom
Kamerový systém - Kamerové systémy
Kamerové systémy sú v súčasnosti nevyhnutnou súčasťou vybavenia priestoru, kde je potrebné zabezpečiť efektívne stráženie, monitorovanie a vyhodnocovanie udalostí. Videosignál a zvukový výstup z jednotlivých kamier je možné ďalej spracovať rôznymi technológiami. Nenechávajte bezpečnosť na náhodu. Zabezpečte seba, svojich blízkych a Váš majetok, či už súkromný alebo firemný tak, aby ste sa mohli cítiť komfortne a bez obáv. Kamerový systém chráni Vás a Váš majetok, kdekoľvek sa nachádzate.
Predošlá 1  ...  45  46  47  48  49  50  51  52  53  ...  144  Ďalšia
Služby grafického ateliéru, prepress
Grafický ateliér - Naša firma disponuje špičkovými technológiami na bázach PC a MAC. Máme vlastný grafický ateliér, kde spracovávame dodané grafické podklady do tlačovej podoby, zá
Písací stôl - drevená podnož, ľavý
Kancelársky nábytok radu Bern je plný smelých dizajnových a technických riešení.Stoly - stolové dosky majú celkovú hrúbku 28 mm - hrany dosiek sú olepené plastovou hranou z materiálu AB
Inkoustová náplň Canon PGI-7Bk, 570 stran (2444B001) čierna
Tisková technologie: Inkoustová Typ produktu spotřebního materiálu: Černá cartridge Kompatibilní s těmito modely: CANON PIXMA MX7600, CANON MX 7600, CANON IX 7000, CANON IX 7000, CANON PIX
Požiadavka.sk | portál plný obchodných príležitostíPožiadavka.sk

Obchodný portál šetrí výdavky a podporuje predaj produktov a služieb.

Lankové systémy na www.exposhop.skLankové systémy

Sety a komponenty pre umiestnenie letákov do výkladov.

Dielenský nábytokDielenský nábytok

Kvalitné dielenské vybavenie, široká ponuka, rýchle dodanie.

Lavice do čakárníLavice do čakární

Lavice vhodné do čakární, verejných priestorov, ordinácií.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018