Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

Doplnková služba, ktorá sa za velmi výhodných podmienok ponúka partnerom pri vybudovanej fyzickej ochrane objektu, prípadne osobnej ochrane. Klienti sa nepoterbujú sústreďovať na úlohy , ktoré nie sú ich predmetom činnosti. Službu poskytujeme diskrétnym spôsobom, kedy neupozorňujeme na seba a prepravovaný majetok klienta. Ceniny su prepravované v špeciálnej na to určenej schránke. Tento systém sa osvedčil počas našej praxe a klienti sú tak ochranený pred možnými špekuláciami okolia a nežiadúcich osôb .
Montáž je zahrnuta v cene dverí.Obsahuje demontáž starej zárubne,dosekanie otvoru na potrebny rozmer,osadenie a vycentrovanie zarubne a dverí,kotvenie zárubne do steny,vyplnanie zarubne(penou alebo betonom podla typu dverí),hrube murarske vyspravky hrubozrnou omietkou( MVR uni),pozametanie odpadu,jeho odvoz a spracovanie,odvoz starych dveri a zarubne.Doprava je tiež v cene. Montujeme tieto kraje:Nitriansky, Bratislavský,Trnavský,Trenčiansky, Zvolen a okolite mestá,B.Bystrica,po dohode aj Žilinsky kraj.
Veľa organizácií v súčastnosti funguje decentrálne je bežné, že cenné kritické aktíva sa nachádzajú na klientskych systémoch (vrátane vzdialených počítačov) a sú rozptýlené po celej organizácii. Je potrebné zabezpečiť kontrolu všetkých vstupných bodov do infraštruktúry na prítomnosť škodlivého softvéru, vírusov a neautorizovaných aktivít. Naše riešenie zahŕňa spojenie antivírovej ochrany, ochrany pred spywarom, brány firewall, prevencie narušenia, kontroly zariadení, riadenie prístupu a zadržanie spamu.
EPS sa uplatňujú vo všetkých oblastiach výroby, vo verejných, účelových resp. iných objektoch. Elektrická požiarna signalizácia, slúži na preventívnu ochranu objektov pred požiarom tak, že opticky a akusticky signalizuje vznik a miesto požiaru. EPS samočinne alebo prostredníctvom ľudského činiteľa urýchľuje odovzdávanie informácie o požiari osobám určeným na vykonanie protipožiarneho zásahu, príp. uvádza do činnosti zariadenia, ktoré bránia šíreniu požiaru resp. priamo vykonávajú protipožiarny zásah.
Bezpečnostné sklá - conexy mali pôvodne svoje využitie ako výplne výkladov, vchodových dverí, okien ,... V súčasnosti je ich využitie omnoho širšie. Vyrábajú sa v hrúbke od 6mm do 38mm ,v rôznych farebných odtieňoch, od klasickej čírej, cez červenú, modrú, zelenú až po čiernu. Slúžia ako predeľovacie steny, sklenené dvere, police, súčasť nábytku a ďalšie iné. Ku conexom patria aj pôchodzne sklá, ktoré sa tiež dajú vyrobiť v rôznych farebných prevedeniach. Opracovanie conexov pripúšťa všetky možnosti.
Dálkové ovládání pro automatické brány
- dálkové ovládní s plovoucím kódem 433,92 MHz - skrytý rádiový řídící systém - sofistikované dálkové ovládání se superplovoucím kódem 433,92 MHz - dálkové ovládání s pevným kódem 433,92 MHz - dálkové ovládní s plovoucím kódem 433,92 MHz - vysílačky s jedinečným pevným kódem 40,685 Mhz pro ON-LINE monitoring - futuristické modulární dálkové ovládání s plovoucím kódem 433,92 MHz - dálkové ovládní s plovoucím kódem 433,92 MHz
Pracovná vesta
Pracovná vesta moderného strihu, materiál je zmesová tkanina PES/BA v pomere 65% PES a 35% bavlna, plošná hmotnosť 235g. Vyhotovenie v detaile: Vesta má dve bočné vrecká so zapínaním na nity. Na ľavej prednej strane je praktické vrecko na perá a na mobil, vyhotovené môže byť vo farebnej kombinácii. Zapínanie vesty je na zips s prekrytou légou so zapínaním na nity. Spodná časť vesty môže byť stiahnutá gumou. V spodnej časti je našitá reflexná páska pre zvýšenie bezpečnosti pri práci.
Elektrická požiarna signalizácia slúži na preventívnu ochranu objektov pred požiarom tak, že opticky a akusticky signalizuje vznik a miesto požiaru. EPS samočinne alebo prostredníctvom ľudského činiteľa urýchľuje odovzdávanie informácie o požiari osobám určeným na vykonanie požiarneho zásahu, vrípadne uvádza do činnosti zariadenia, ktoré bránia rozšíreniu požiaru, resp. priamo vykonávajú protipožiarny zásah. EPS má charakter pomocného zariadenia, ktoré je jedným z prostriedkov protipožiarneho istenia objektu.
Bezpečnostné lyžiarske siete
Požiadavky na bezpečnostné siete pre zjazdovky určovala doteraz FIS, ktorá požadovala maximálnu veľkosť očiek, a mala zachytiť lyžiara pri danej rýchlosti. Požiadavky na príslušné skúšky zatiaľ neexistujú a nie sú ani vytvorené príslušné európske normy. Tento legislatívny nedostatok viedol vo Francúsku k zavedeniu národnej normy NF S 52-106. V súlade s EN 1263-1 boli stanovené pre „záchytné siete“ minimálne požiadavky na schopnosť pohltenia energie. Každá sieť je označená certifikačným štítkom.
Akustický snímač rozbitia skla GLASSTREK DG
- duálny detektor rozbitia skla - pracujúci na klasickej ODPOROVEJ slučke s relé, aj na zberniciach ústrední DIGIPLEX - digitálna analýza rozbitia v akustickej oblasti - digitálna analýza tlakovej vlny v infrazvukovej časti spektra - nastaviteľná citlivosť - pamäť poplachov - maximálne potlačenie vplyvu parazitných signálov - pracovná teplota -20 až +50 stupňov C - pre najnáročnejšie aplikácie - snímač GLASSTREK DG je certifikovaný na NBÚ pre kategóriu 3
Protipožiarne prestupy
Prestupy a škáry v požiarne deliacich konštrukciách vytvorené v priebehu stavebných prác, pri inštalácii káblových a potrubných rozvodov vyžadujú použitie protipožiarnych upchávok a tesnení, ktoré zabezpečia celistvosť a požiarnu odolnosť. Po ukončení ich realizácie je pre nás samozrejmosťou aj predloženie kompletnej dokumentácie nami vyhotovených protipožiarnych prestupov, ktorá obsahuje vyznačenie jednotlivých prestupov v projektovej dokumentácii, ich označenie, popis a všetky atesty použitých materiálov.
Ochrana staveb proti šíření požáru vzduchotechnickým zařízením
U vzduchotechnických zařízení vybavených požárními klapkami se vyžaduje provádění stanovených revizí. Ve stanovených termínech Vám bude provádět příslušné revize oprávněná osoba pověřená výrobci: - KOVONA Karviná, a.s. - MANDÍK, Hostomice pod Brdy - KLIMAKONTAKT-TROGES spol. s r.o. Brno - TROX Austria GmbH. - TGL Berlín - a další Cena provedených požárních klapek revizí se určuje podle druhu revize, druhu a typu zařízení, rozsahu atd.
Systém priemyselnej televízie sa stáva v súčasnej dobe stále vyhľadávanejším prvkom bezpečnostných systémov. Kamerový systém či s klasickými analógovými video kamerami alebo v súčasnosti stále viac aktuálnymi IP kamerami sa ukazuje ako efektívny na ochranu majetku, najmä v prostrediach s rizikom vandalizmu, v rozsiahlych areáloch, v mestských aglomeráciách a na mnohých iných miestach. V súčasnej dobe sa sústreďujeme najmä na návrh a inštaláciu systémov s digitálnym záznamovým zariadením.
Analýzu nebezpečenstva vzniku požiaru (ďalej len „analýza“) spracúva právnická osoba alebo fyzická osoba - podnikateľ na základe rozhodnutia krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (ďalej len „krajské riaditeľstvo“). Výsledkom má byť posúdenie či má byť umiestnená v prevádzke podnikov hasičská jednotka a s akým vybavením. Mám za sebou už viacero analýz napríklad pre TRANSPETROL, SHP HARMANEC a iné. V prípade záujmu o vypracovanie takejto analýzy neváhajta ma kontaktovať.
Ponúkame profi. kamerové systémy od značiek: Bosch, Panasonic, Aritech, Samsung, VG, Dynacolor, JVC. Vonkajšie aj vnútorné kamery - pevné aj otočné, záznamníky na báze PC aj samostatné - od 1 až po 32 kamier, s možnosťou zosieťovania viacerých. Možnosť prezerania na lokálnom monitore, alebo vzdialene cez internet. Možnosť prepojenia na zabezpečovací systém. Akciový set : Zapojenie kamery do televízného okruhu, kompletný balík 1 ks. infra kamera, modulátor, zdroj a kabeláž v cene 8300,- Sk.
ALCOTEST 7410- digitální detektor alkoholu - alkoholtester
- vysoká přesnost měření díky elektrochemickému senzoru, vyvinutému speciálně pro tento účel - digitální displej, zobrazující naměřenou koncentraci s přesností na 1/100 promile - kalibrační interval 6 měsíců - možnost provedení cca 300 kontrolních měření na jedno nabití akumulátoru - nízké provozní náklady - možnost připojení tiskárny a okamžitého tisku protokolů - Alcotest 7410 Plus com - možnost pasivní zkoušky bez použití náustku !
- výkon bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci na stavenisku - dodanie všetkých druhov bezpečnostného značenia - výkon zhodnotenia stavu ( audit ) bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci - školenie zamestnancov pracujúcich vo výškach a nad hĺbkou do 5m - vykonávanie školení vodičov referentských vozidiel a medzinárodnej kamiónovej dopravy - právne poradenstvo v oblasti BOZP, Zákonník práce - Tlmočenie a preklad školení, dokumentácie do anglického a talianskeho jazyka
Svetelná šípka je výstražné dopravné zariadenie súboru svetiel, ktoré umožňujú vytváranie blikajúcich signálnych obrazov v tvare šípky (smerujúcej vľavo alebo vpravo) alebo svetelného kríža. Svetelná šípka sa používa ako súčasť pojazdnej uzávierkovej tabule alebo samostatne ako prídavné signalizačné zariadenie na nákladné automobily, cestné mechanizačné prostriedky (sypače, značkovače, zametacie vozidlá a pod.) a na vyznačenie pracovného miesta s určením smeru jeho obchádzania.
Ste spoločnosť, v ktorej hrá IT nezastupiteľnú úlohu? Informačná bezpečnosť je dnes riadená vo veľkej miere legislatívne, najmä pokiaľ ide o ochranu osobných údajov. Tú upravuje samostatný zákon, ktorý je potrebné dodržiavať aj pri používaní IT. Pre tieto potreby Vám radi zorganizujeme školenie, prípadne pomôžeme navrhnúť projekt. VS System je certifikovaná spoločnosť práve pre oblasť informačnej bezpečnosti. Zverte sa do rúk našim konzultantom a školiteľom a určite nebudete sklamaní.
Súkromná bezpečnostná služba SAT Security s.r.o. ponúka svojim klientom tieto služby: - ochrana majetku na verejne prístupnom mieste - ochrana majetku na inom než verejne prístupnom mieste - ochrana osoby - ochrana majetku a osoby pri preprave - ochrana prepravy majetku a osoby - zabezpečovanie poriadku na mieste zhromažďovania osôb - prevádzkovanie zabezpečovacieho systému alebo poplachového systému - vypracovanie plánu ochrany - non – stop dispečing
Predošlá 1  ...  44  45  46  47  48  49  50  51  52  ...  144  Ďalšia
Poskytovanie služieb spoločnosťou Plastic People, s.r.o. je založené na individuálnom prístupe a požiadavkách klienta s dôrazom na jeho spokojnosť. Medzi základné princípy práce spoločnosti patrí hlavne dodržiavanie environmentálnych legislatívnych noriem a právnych predpisov, dôraz na životné prostredie, vytvárať podmienky pre znižovanie rizík vzniku ekologických hav
Kancelársky stôl BERN, kovová podnož, 1600x850 mm, dezén wenge
Kancelársky nábytok radu Bern je plný smelých dizajnových a technických riešení. Stoly stolové dosky majú celkovú hrúbku 28 mm hrany dosiek sú olepené plastovou hranou z materiálu A
Kompaktní design Nádoba s upraveným hrdlem pro kapalné suroviny Mechanická stupnice Maximální zatížení: 3 kg přesnost ± 30 g Stupnice: 25 g Snadné čištění Velmi přehledná stupnice Kapacita nádoby: 1.5 L Barva bílá
Drevené šatňové skrineDrevené šatňové skrine

Šatňové skrinky z laminovanej drevotriesky v kovovej konštrukcii.

Stojany, panely a skrine s boxmiStojany a skrine s boxmi

Praktické stojany s plastovými boxmi do dielne alebo skladu.

Transport a manipuláciaTransport a manipulácia

Vozíky, Rollkontajnery, rudly pre sklady, kancelárie, dielne.

Nástenné zásobníky na prospektyNástenné zásobníky

Plastové nástenné zásobníky na tlačoviny formátu A4 alebo A5


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018