Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

S720 - jednokrídlové dvere
Požiarne odolnosti: EI 60, EI 90, EW 120 Prevedenie: presklené, kazetové, plné hladké Povrchová úprava: komaxit RAL podľa požiadaviek, nerez, pozink Štandardné vybavenie: zámok a vložka FAB, závesy TKZ, Basys, Simonswerk, Klima, požiarna páska, kovanie Dorma Vzduchová nepriezvučnosť: do 43 dB Ďalšie parametre: tesnosť proti zatekaniu - trieda 1B odolnosť voči vetru - trieda C2 prievzdušnosť - trieda 3 bezpečnostná trieda 2 a 3 dymotesnosť S-C
Dispečing spoločnosti SECAR ponúka svojim klientom služby pri monitorovaní a dohľadaní odcudzeného motorového vozidla 24 hodín denne. Rozsiahla sieť telemetrických bodov rozmiestnených na území Slovenskej republiky poskytuje dispečerom prehľad o napadnutých vozidlách. Secar ako národný poskytovateľ služby EUROWATCH na Slovensku poskytuje aktívne služby dohľadania odcudzeného vozidla v 39 krajinách Európy. Na prenos informácie z napadnutých vozidiel je využívaná najdostupnejšia technológia GPS a GSM podporovaná s Rádiovou sieťou.
Každá právnická osoba a fyzická osoba - podnikateľ je povinná podľa § 5 písm. a) zákona NR SR č. 314/2001 Z.z.o ochrane pred požiarmi v znení neskorších predpisov si na zdolávanie požiarov obstarávať a inštalovať vhodné druhy požiarno – technických zariadení a udržiavať ich v akcieschopnom stave. Kontroly, opravy a inštalácie hasiacich prístrojov sa vykonávajú v zmysle vyhlášky MV SR č. 719/2002 Z.z., ktorou sa ustanovujú vlastnosti, podmienky prevádzkovania a zabezpečenia pravidelnej kontroly prenosných a pojazdných hasiacich prístrojov.
Bezpečnostná obuv
- xenova climazone - xenova - air, nrj, pro - motion, motion sport&style - athletic - motorsport - module 2000 - module lady - lady sport - lady dress - ESD - origin 3000 - origin 2000 - origin 1000 - naturform - trekking - quatro - office - pracovná obuv bez ochrannej špice - module 1000 - module 500 - off road - príslušenstvo k obuvi - ponožky - gumené čižmy - Značenie obuvi UVEX - systém Hydroflex
Mechanické zábrany - turnikety
Mechanické zábrany - turnikety sú ideálnym riešením všade tam kde potrebujete získať kontrolu nad vstupom do objektu, alebo vyriešiť nutnosť evidencie priechodov bez rizika spomalenia prechádzajúcich osôb. Rozmanitosť povrchových úprav a tvarov turniketov ako aj vodiacich zábran je z architektonického hľadiska vhodným riešením do vstupných priestorov vašej firmy, kde v spolupráci s prístupovým systémom na princípe bezkontaktných ID kariet získate kontrolu nad vstupom a priechodmi do objektu bez možnosti vstupu viacerých osôb na jednu ID kartu.
Prístupové systémy sú určené podnikom a organizáciám, ktoré chcú sledovať prístup alebo dochádzku. Ide najmä o administratívne budovy, priemyselné podniky, zábavné a športové centrá. Prístupový systém zabezpečuje riadenie prístupu a evidenciu dochádzky osôb do budov, objektov a ich častí. Následne umožňuje manažment týchto dát. Po overení identifikačného prvku prístupový terminál otvorí dvere alebo turniket. Zavedením prístupového systému zamedzíte neoprávneným vstupom a zabezpečíte presné sledovanie dochádzky a pohybu osôb.
AV-TECH 1/3 farebná dome CCD kamera, 512x582 (PAL), 500 TV riadkov, 0,1lux/F2. 0,0 Lux, šum: 48 dB, objektív F3.6mm (92°), 75 ohm video výstup, AES, ATW, 12 V dc, 90mA, 100(D)x60(H)mm, RoHS. High resolution dome camera Series - This high resolution surveillance camera series is designed to suit versatile security demand. With the high quality performance and unmatched low price, it makes your security demand affordable. Features: 1/3 inch high resolution colour CCD, Low light sensitivity of 0.6 Lux at F2.0, High reliability under long time operation.
Sestava: - pohon s dálkovým ovládáním, fotočlánek, výstražná lampa, 4 m hřebene, 2 vozíky, dojezdové kolo, dojezdová kapsa, ucpávky profilů, vodící válečky a rámy CP,HP (spodní profil, horní profil, 4 svislé sloupky, rohy, t-spoje, t-matice a potřebné nerezové šrouby,matice a podložky) a kryty EP,ELP. Nařezané profily na potřebné délky, předvrtané otvory pro spojení jednotlivých částí. Brána je v rozloženém stavu připravená k sestavení. Není výplň. Bez povrchové úpravy. Průjezdová šířka: {0} a výška: {1}
V dnešnej dobe je už veľa dodávateľov a predajcov rôznych audio a video výrobkov, rôznych typov a značiek. Z toho dôvodu vzniká obrovská škála rôznych druhov kabeláží a príprav. Preto je najskôr dôležité vedieť pred samotnou inštaláciou kabeláže o aký systém pôjde, ako a kedy ho chcete použiť a prevádzkovať. Ak samozrejme ešte netušíte aké audio a video zariadenie budete chcieť použiť vieme urobiť prípravy z PVC rúrok na viac miest a potom následne po zakúpení zariadení naťahať kabeláž podľa požiadaviek dodávateľa.
Jedná sa o farebnú kameru postavenú na modernom obrazovom snímači SONY CCD z rozlíšenim 420 riadkov. Kamera je vybavená 3.6 mm objektívom a IR osvetlenim v tme a poskytuje dosah až 15 metrov. Je konštruovaná tak, že cez deň je oraz kamery farebný a IR LED nesvietia, ale v zlom svetle je IR LED automatický zapnutý, a kamera je v čiernobielom režime. Kamera je určená pre použitie vo vnútri aj vonku . Kamera má veľmi dobré technické parametre a môžu byť použité pre pozorovanie, ako sú kancelárie, obchody, veľkoobchody, sklady, parkoviská, atď.
Bezpečnostné kufríky a tašky slúžia na bezpečný prenos peňazí, šperkov, cenných dokumentov, alebo iných cenností. Svojím elegantným prevedením sa neodlišujú od bežných kufríkov a tašiek a preto nepriťahujú pozornosť zlodeja. - Siréna pri prepade vydáva prenikavý akustický signál, intenzita je porovnateľná s trúbiacim autom. - Dymovnica upozorní na páchateľa oranžovým signálnym dymom vychádzajúcim z odcudzenej batožiny. - Farbiaci modul v prípade prepadu znehodnotí uložené bankovky červenou farbou.
Oceľové zvodidlá CAR patria medzi cestné záchytné systémy v súlade s STN EN 1317-1, STN EN 1317-2 a STN EN 1317-5 + A1. Zahŕňajú oceľové zvodidlá v triede zadržania od N2 až po H4 pre cesty a mostné zvodidlá triedy zadržania H2 a H3. Sú určené pre diaľnice, rýchlostné cesty, cesty I., II. a III. triedy, miestne komunikácie a mosty v zmysle STN 73 6101, STN 73 6110 a STN 73 6201 a primerane aj pre účelové komunikácie. Všetky konštrukčné diely záchytného systému sú žiarovo zinkované podľa EN ISO 1461.
Trezorové skrine TSS umožňujú uloženie 10 dlhých zbraní, prípadne 3 alebo 5 dlhých zbraní v kombinácii s policami. Steny trezorov sú dvojplášťové, vyplnené izolačným materiálom. Cez otvory v dne sa uchytávajú kotviacimi skrutkami do podlahy. Typová rada trezorov môže byť vybavená mechanickým zámkom MAUER, zámkom LAGARD, kombináciou zámkov MAUER a LAGARD, prípadne kombináciou zámku MAUER a elektronického zámku SAFEtronics ®. Skrine sú certifikované v I. bezpečnostnej triede podľa EN 1143-1+A1:2009 a NBÚ pre stupeň utajenia "Tajné".
Alcotest 7510 - dreger na alkohol
Či už pre použitie u polície alebo v komerčnom sektore: Alcotest ® 7510 umožňuje vykonanie dychovej skúšky pre akúkoľvek aplikáciu a je zaradený na zozname výrobkov spĺňajúcich požiadavky Národnej asociácie pre bezpečnosť cestnej premávky (NHTSA CPL) ako dôkazný tester dychu. S najväčšou pravdepodobnosťou bude tento prístroj prvým ručným detektorom spĺňajúcim podmienky OIML 126R. V Slovenskej republike je prístroj schválený Slovenským metrologickým ústavom pod značkou schváleného typu: TSK 452/09 - 006 ako určené meradlo
Objekt  chránený  kamerovým systémom samolepka
Ponuka samolepky Objekt chránený kamerovým systémom. Vhodný piktogram na upozornenie sledovaného objektu, kamerovým systémom. V ponuke je aj opačný piktogram na sklo z vnútornej strany. rozmer 10,5 x 14,5 cena 1,19 € s DPH rozmer 14,5 x 21, cena 1,29 € s DPH Pošleme aj na DOBIERKU môžete si objenať aj u nás v predajni: PAPIERNICTVO obaly, Hlavná ul.22 v pasáži, oproti je Dom ZORNICA v Trnave. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.
Skriňa na zbrane
Skrine certifikované v bezpečnostnej triede Z2, spĺňajú požiadavky odolnosti proti vlámaniu minimálne 15 RU podľa STN EN 1143-1. Samostatná uzamykateľná vnútorná schránka na strelivo - vyhovuje zák.190/2003 o strelných zbraniach. - Bezpečné uloženie 5 ks dlhých zbraní - Kotvenie o podlahu alebo zadnú stenu - Uzamykanie: mechanický zámok na kľúč - Vonkajšie rozmery v mm: v 1400 x š 500 x h 350 - Vnútorné rozmery v mm: v 1395 x š 495 x h 295 - hmotnosť: 80 kg - Objem: 203 l
Elektrická požiarna signalizácia je určená podnikom a organizáciám, ktoré požadujú spoľahlivý integrovateľný systém protipožiarnej ochrany osôb a majetku. Ide najmä o administratívne budovy, výrobné haly, sklady, kryté multifunkčné haly, káblové kanály a iné objekty. EPS slúži na vyhodnotenie a signalizáciu poplachu pri požiari. Detekciu požiaru vykonávajú hlásiče. Ich signály vyhodnocuje ústredňa, ktorá aktivuje poplachové výstupy a príslušné zariadenia. Zavedením systému EPS zvýšite ochranu osôb a majetku pred požiarom.
Kamera AXIS P1311
Kamera AXIS P1311 je fixná IP kamera, ktorá Vám ponúka výborný výkon najmä vďaka komprimačnému formátu H.264 a nový robustný design. Okrem obrazu vo formáte H.264 podporuje aj MJPEG a pre spetnú kompatibilitu aj MPEG-4. Kamera je vybavená balíkom bezpečnostných funkcií, ako napr. vylepšená detekcia pohybu, detekcia zvuku alebo detekcia pokusu o zásah do kamery, príp. o jej presprejovanie. Pre jednoduchšiu inštaláciu kamera podporuje PoE (Power over Ethernet), takže k jej napájaniu stačí len jeden Ethernetový kábel.
Výroba výstražných viest
V souvislosti s nařízením vlády č. 168/2002 Sb. (s platností od 1.1. 2003), kterým se stanoví způsob organizace práce a pracovních postupů, které je zaměstnavatel povinen zajistit při provozování dopravy dopravními prostředky, je dle Přílohy č.1 bodu 2e) výše citovaného nařízení vlády zaměstnavatel povinen zajistit: - používal při odstraňování poruch, ke kterým došlo během jízdy na pozemních komunikacích a kdy je nutno na ně vstoupit, výstražné vesty s vysokou viditelností vyhovující požadavkům normových hodnot.
Varianty zárubní: oceľová rámová FORBE, oceľová obkladaná FORBE, oceľová rohová FORBE, zalievaná zárubňa FORBE, typové zárubne (napr. CgU) Požiarne odolnosti: EW 15 / EI 15, EW 30 / EI 30, EW 45 / EI 45 Prevedenie: presklené, kazetové, plné hladké - s polodrážkou / bez polodrážky Povrchová úprava: dýhované, laminované, pigmentový náter RAL podľa požiadaviek Štandardné vybavenie: zámok a vložka FAB, závesy TKZ, Basys, Simonswerk, požiarna páska, padacia lišta
Predošlá 1  ...  42  43  44  45  46  47  48  49  50  ...  144  Ďalšia
DUPLO ULTRA 205A UV LAKOVACÍ STROJ
Ultra 205A je vysoce produktivní a výkonný lakovací stroj. Byl navržen jako mezistupeň dokončujícího zpracování pro digitální tak i offsetové provozy. Rychlé a jednoduché ovládání n
Skriňa - dvere sklo, ľavé
Skrine - každá skriňa má pevnú zadnú priečku, a dá sa využiť na segmentáciu rozsiahlych kancelárií - na žiadosť zákazníka je ich možné umiestniť na nepojazdné, alebo na mobilné p
DC Cases Puzdro SX Protect Montone, čiernoružové
**Kožené puzdrá TOP od spoločnosti DC**. Kožené puzdrá v prevedení povrchu kože **Softy**, hladké **Montone**, hrubý povrch **Floter**, drsný povrch **Washed**, popučený povrch **Croco**
Kovové regályKovové regály

Variabilné regálové systémy pre všeobecné ale aj špecifické použitie.

Plagátové lištyPlagátové lišty

Plagát sa upína do hliníkových zaklapávacích líšt, ktoré držia a napínajú plagát.

Baliace stroje a materiálBaliace stroje a materiál

Baliace stroje a materiál pre firmy, široká ponuka.

Odpadkové koše pre interiérOdpadkové koše pre interiér

Smetné koše pre interiér, na zmiešaný alebo separovaný odpad.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018