Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

Elektronické zámky
Elektronické zámky nabízené naší firmou pokrývají širokou oblast použití od bezpečných kancelářských zámků přes hotelové zámky až po speciální zámky pro šatníkové skříňky. Jejich společným rysem je sofistikovaná mechanická konstrukce ovládaná bezkontaktními kartami nebo s identifikačními náramky s vysokým zabezpečením proti zneužití. Bateriové napájení umožňuje nezávislou dlouhodobou funkčnost, nezávislou na síťovém napájecím napětí. Jejich dodatečná montáž je rychlá a jednoduchá bez nutnosti rozsáhlých zásahů nebo úprav stávajících dveří.
Bezpečnostná výstražna páska bielo červená nelepiaca
V ponuke máme bespečnostnú výstražnu pásku bielo červenú nelepiacu . Na kotúči je 300 bm x š 7,5 cm /0,08 Vhodná pre označenie pracovného priestoru, výkopov a podobne. Vhodná aj pri športových podujatiach na vyznačenie priestoru pre zabezpečenie dostatočnej vzdialenosti medzi obecenstvom a súťažiacimi. cena za 1 kotúč pásky 11,40 € s DPH. Pošleme aj na DOBIERKU Najdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly v pasáži oproti je DOM ZORNICA . Ľahký prístup autm z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.
Zatriedenie nebezpečných vecí podľa tabuľky A kapitoly 3.2 ADR. Posúdenie obalov, návrh obalov, označenie obalov a posúdenie množstva nebezpečných vecí. Spracovanie dokumentacie ADR potrebnej pri preprave. Spracovanie schémy bezpečnostných značiek a schémy označenia vozidla. Posúdenie trasy: obmedzenia - tunely a vodné zdroje. Bezpečnostné pokyny a poučenie posádky. Iné dokumenty a činnosti potrebné na zabezpečenie bezpečného priebehu nakládky, vykládky a prepravy nebezpečných vecí podľa dohody ADR.
Hotelové systémy rozširujú možnosti, ktoré poskytujú systémy kontroly vstupu. Zabezpečuje kontrolu pohybu osôb v hoteloch alebo penziónoch. Online systém spoľahlivo kontroluje a riadi prístup do jednotlivých priestorov a zároveň môže slúžiť na pripojenie komponentov EZS a EPS. Vo verzii s aplikáciou merania a regulácie teploty v budove sa Vám investované finančné prostriedky vrátia v krátkej dobe. Systém je modulárny, jednoduchý na inštaláciu a prehľadný pre obsluhu. Slovenský hardvér a softvér systému ERS ho predurčujú ako cenovo najdostupnejší na našom trhu.
Naša firma realizuje inštalácie zabezpečovacích systémov do všetkých druhov objektov. Dodávka obsahuje kompletné vybavenie pre zabezpečenie budovy t.j. pohybové, zvukové, požiarne a iné senzory, kamery, sirény, kódové zámky, riadiace jednotky a monitorovacie systémy riadené cez SMS, alebo WEB a ďalšie doplnky , ktoré je možné v súčasnosti implementovať do zabezpečenia objektu. Je množstvo riešení pre bezpečné zabezpečenie Vášho majetku a preto je každé riešenie jedinečné. Po konzultácii Vám navrhneme technicky najvhodnejšie a finančne vyhovujúce riešenie vašich potrieb.
Protipožiarne manžety
Protipožiarna manžeta RC-1 sa skladá z oceľového plášťa narezaného na mieru a materiálu na báze grafitu, ktorá zmení objem v dôsledku tepla, a je umiestnená vo vnútri plášťa. Pri teplote prevyšujúcej 150?C páska umiestnená v kovovom plášti zväčší svoj objem až o 30-50 násobok a vytvorí karbónovú vrstvu, ktorá zabráni prieniku dymu a minimálne na dobu 90 sekúnd bráni rozšíreniu požiaru a tepla. K utesneniu medzier pri prielome cez strop kovovým potrubím sa používa hmota ktorá v důsledku tepla zväčší svoj objem, alebo ohňuvzdorná tesniaca pena.
Trezor - NT 22 ME
Najmenší trezor z typovej rady nábytkových trezorov od slovenského výrobcu trezorov Safetronics. Je ideálny na uchovávanie dokumentov formátu A5, peňažnej hotovosti, malých ručných zbraní a pod. Štandardne dodávaný s 1 vyberateľnou poličkou. - Certifikát pre I.bezpečnostnú triedu - NBÚ : stupeň „TAJNÉ“ - Uzamykanie: elektronický zámok Safetronics + núdzový: mechanický zámok na kľúč - Vonkajšie rozmery /mm/ vxšxh: 282 x 352 x 257 - Vnútorné rozmery /mm/ vxšxh : 240 x 310 x 185 - Hmotnosť : 31 kg - Objem : 14 litrov
Univerzálny IP/GPRS modul PCS300
- pre ľubovoľné ústredne bez rozdielu značky a typu - IP hlásenia po sieti - GPRS hlásenia (s podporou modulu GPRS12) - IP a GPRS hlásenia je možné kombinovať s hlásením po pevnej linke (ak má ústredňa telefónny komunikátor) - správy na max. 2 digitálne PCO s GPRS/IP prijímačom IPR512 (kontrola spojenia) - odosielanie SMS na 8 telefónnych čísel - aktivizácia cez telefónny komunikátor ústredne (Ademco Contact ID) - aktivizácia cez 2 externé aktivačné vstupy - konfigurácia PCS300 cez web-rozhranie - rozmery 12 x 10 x 4,8 cm
Dvojitá zákruta, prvá vľavo
Význam: Značka Dvojitá zákruta, prvá vľavo (č. A 2b) upozorňuje na dva protismerné oblúky, z ktorých prvý je vľavo a druhý vpravo. Umiestňovanie: Ak je smerový oblúk stavebne konštruovaný tak, že jeho bezpečný prejazd si nevyžaduje výrazne zníženie rýchlosti jazdy, značka č. A 2a alebo č. A 2b sa pred oblúkom neumiestňuje. V prípade potreby, ako napríklad ostrá alebo neprehľadná zákruta, nebezpečné klesanie, šmykľavý povrch cesty a podobne možno značku č. A 2a alebo č. A 2b doplniť o ďalšiu príslušnú značku alebo o príslušnú dodatkovú tabuľku.
Trezor - Typová rada ST
Sú slovenské výrobky vyrobené z kvalitných oceľových plechov. Trezory sa používajú vo firmách a domácnostiach na úschovu dokumentov a drobnej hotovosti. Majú dvojplášťovú konštrukciu. Predná stena dverí je vyrobená z ocele hrúbky 10 mm. Mechanizmus zámku je chránený mangánovou kalenou doskou proti odvŕtaniu. Trezor sa uzamyká jednostranným a trojstranným mechanizmom. Uzamkýnanie: - trezorový zámok s obojstranným kľúčom od firmy MAUER - mechanický kombinačný zámok od firmy LA GARD - elektronický zámok, ktorý sa ovláda 6-miestnym kódom
Obsluha zdvíhacích zariadení Kurzy a skúšky odbornej spôsobilosti v zmysle vyhl. MPSVR SR č.718/2002 Z. z. Kurzy sú určené pracovníkom ktorí majú obsluhovať zdvíhacie zariadenia. Súčasťou kurzu je skúška odbornej spôsobilosti (okrem kurzov označených * kde sa frekventant prihlasuje na skúšku na Technickú inšpekciu) Do kurzu môže byť zaradený uchádzač starší ako 18 rokov, ktorý ku skúške predloží: - lekárske osvedčenie o duševnej a telesnej spôsobilosti - osvedčenie o absolvovaní kurzu * )
Systémy pre sledovanie vybraných priestorov. Možnosti a aplikácie sú takmer neobmedzene. Od jednoduchého priameho sledovania udalosti na monitore po záznam na HDD, pripojenie do miestnej siete LAN, internetu. V ponuke sú kamery od jednoduchých, ekonomicky nenáročných zariadení pre sledovanie priestorov s malými nárokmi na detailnosť záznamu až po diaľkovo ovládané PTZ kamery. Digitálne rekordéry sú takisto v rôznych kategóriach. Vhodnou kombináciou technológie dokážeme pre každého klienta vytvoriť systém zodpovedajúci jeho potrebám ako aj finančným možnostiam.
Trojité švy na rukávoch, ramenách, nohaviciach a v rozkroku. Ergonomicky tvarované nohavice. Zapínanie na dvojcestný zips s chlopňou a patentkami. Vysoký golier. Náprsné vrecká s chlopňou a so skrytým zapínaním na cvočky. D-krúžok. Predné vrecká. Prístup do nohavíc z oboch strán. Zadné vrecká s chlopňou a so skrytým zapínaním na cvočky. Stehenné vrecko s chlopňou a cvočkami. Vrecko na meter. Manžety s patentným zapínaním. Elastická manžeta a záhyby na zadnom diele. Vetranie pod ramenami. Nastaviteľné vrecká na kolenách. Kontrastné švy. Dostupné v štyroch farbách.
Trojité švy na rukávoch, ramenách, nohaviciach a v rozkroku. Ergonomicky tvarované nohavice. Zapínanie na dvojcestný zips s chlopňou a patentkami. Vysoký golier. Náprsné vrecká s chlopňou a so skrytým zapínaním na cvočky. D-krúžok. Predné vrecká. Prístup do nohavíc z oboch strán. Zadné vrecká s chlopňou a so skrytým zapínaním na cvočky. Stehenné vrecko s chlopňou a cvočkami. Vrecko na meter. Manžety s patentným zapínaním. Elastická manžeta a záhyby na zadnom diele. Vetranie pod ramenami. Nastaviteľné vrecká na kolenách. Kontrastné švy. Dostupné v štyroch farbách.
Od roku 1993 provádíme servis, projekci, dodávku a montáž nového systému elektrické požární signalizace EPS: - MZA, MHU 106, 109, 110, 111, 113 - LOOP 500, ZETFAS 1000, Zettler – Expert - LBC 1000, BC 216 - FC330A-1 - UE 02, UE 03 – centrála pro SHZ - ZC9 – EXT – centrála dle EN 12094–1 pro SHZ Části systému EPS – především centrály, automatické hlásiče a spínače dodáváme do všech systémů požárně bezpečnostních zařízení, především vodních, plynových, ale také do vodních clon.
Bezpečnostna samolepka Hlavný uzáver Plynu piktogram
V ponuke máme bezpečnostné samolepky piktogrami rozmer 20, x 13,5 cm Hlavý uzáver Plynu s ddatkom zákaz fajčiť cena 1,28 € s DPH Hlavný uzáver Plynu zelená samolepka bez dodatku 9,5 x 20 cm cena 1,18 € s DPH. Hlavý uzáver Plynu samolepka 9,7 x 13,7 cm , A 6 s ddatkom zákaz fajčiť cena 1,09 € s DPH č.8223 1 Pošleme aj na DOBIERKU Nájdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly v pasáži oproti je Dom ZORNICA v Trnave. Ľahký prístup autom je z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.
Möbeleinbautresor PT-1, PT-5
PT 1, PT-5 bezpečnostné znaky: Dvojplášťový nábytkový sejf s ohňovzdornou izoláciou vo dverách. Vonkajší plášť z ocele hrúbky 3mm, vnútorný plášť z ocele 2mm, hrúbka dverného plášťa je 6 mm. Zafixovanie sejfu:v zadnej stene sú dva otvory na uchytenie trezoru. Plášť sejfu nie je prevŕtaný úplne. Trezorový motýlkový zámok, jednostranný uzamykací mechanizmus Uzamykanie pomocou dvoch poniklovaných čapov. Farba: RAL 1013 perlovo -biela. Kombin.zámok, ľavé pánty, špeciálne rozmery a špeciálny lak nie je možné!
Na obmedzenie možnosti vzplanutia a šírenia požiaru drevených konštrukcií, schodísk, kazetovýchstropov, drevených podláh a iných výrobkov z dreva a celulózy je vhodný prostriedok HR-PROF. Pri vystavení materiálu ošetreného prípravkom HR-PROF teplotám vyšším ako 1700°C dôjde k jeho sčernaniu a oheň sa rýchlo prestane šíriť. HR-PROF zachováva pôvodné vlastnosti materiálov a predlžuje ich životnosť. Jeho aplikácia je jednoduchá a bezpečná. Rýchlo vsiakne do materiálu a konečný ochranný náter nie je potrebný. Drevo môže po čase mierne stmavnúť.
CCTV, closed circuit television - uzavretý (vnútorný) televízny okruh, alebo aj priemyselná televízia (PTV) sa stále viac stávajú bežnou súčasťou vybavenia komerčných aj súkromných objektov. Pomocou tchto systémou možno efektívnejšie strážiť a monitorovať či vyhodnocovať udalosti v reálnom čase alebo zo záznamu. Sledovať obraz v reálnom čase, ako aj zo záznamu je pomocou počítača, či mobilného telefónu možné s ktorého koľvek miesta na svete. CCTV systémy možno spojiť s poplachovými alebo prístupovými systémami, čím zabezpečíme zvýšenie ochrany objektu.
Vodiace steny sa používajú najmä na oddelenie premávky a na oddelenie protismerných jazdných pruhov, na dočasné oddelenie cestnej dopravy od pešej, cyklistickej dopravy, alebo od zastávok. Môžu sa použiť aj na trvalé oddelenie dopravy od neprejazdných priestorov, alebo parkovacích plôch a na vytváranie dopravných ostrovčekov. Rovnako sa dobre uplatňujú pri vytvorení bezpečnostných bariér na závodných tratiach a iných motoristických podujatiach. V letectve sa využívajú na oddelenie priestorov na letisku, pre pohyb osôb, nákladu a rolovacie a navádzacie pásy.
Predošlá 1  ...  39  40  41  42  43  44  45  46  47  ...  144  Ďalšia
Páskovacie automaty
TP-100E Tento páskovací stroj pracuje s PP páskou 12 mm ktorej spojenie sa prevádza zvarom pomocou horúceho noža. Stroj je vhodný do prevádzok s početnosťou páskovania až 24 úväzkov/min
Skriňa policová Variant, 800x400x765 mm, hruška aroso
Skrine a regály vrch, dno a police sú vyrobené z drevotriesky s hrúbkou 22 mm, dvere, boky a triediace niky z drevotriesky s hrúbkou 16 mm, zadná strana zo solaku s hrúbkou 3 mm predná str
CELLY Turbo NEO XXL, zelené
Pre lepšiu a štýlovejšiu ochranu vášho mobilného telefónu sú tu púzdra **CELLY Turbo** z napodobeniny kože - nabuko. Sú jemné na dotyk, nekĺzavé a s jemnou vnútornou textíliou, ktorá
Prezentačné stojany Prezentačné stojany

Drôtené stojany vhodné na noviny, časopisy, katalógy, letáky a iné

Nájsť dodávateľa - rýchlo, výhodne, bezplatne a nezáväzneNájsť dodávateľa

Chcete niečo kúpiť, alebo potrebujete vyhľadať firmu?

Paravány, roletky, banneryParavány, roletky, bannery

Jednoduché, ľahké a flexibilné systémy pre propagáciu.

Upratovanie a údržbaUpratovanie a údržba

Široký sortiment potrieb pre upratovanie a údržbu v kanceláriách, skladoch.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018