Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

- ďalšia časť zo zostavy zariadení na ochranu objektov - kamerové a monitorovacie systémy pozostávajúce z kamier, multiplexerov, monitorov a ďalších komponentov, napr. pre dlhodobé nahrávanie činností na sledovaných miestach - systémy sa využívajú nielen na doplnenie zariadení EZS, ale i ako zariadenia pre kontrolu výrobných liniek a iných procesov - navrhované systémy sú zložené z komponentov popredných svetových výrobcov (PHILIPS, SONY, PANASONIC, GRUNDIG a pod.) - systémy sú navrhované vždy podľa miestnych podmienok, požiadaviek zákazníka a spôsobov prevádzky.
Kamerové a audiovizuálne systémy
Ako ďaľšiu dôležitú súčasť elektronického zabezpečenia ponúkame kamerový systém. Je veľmi dôležité vidieť kto narušil daný objekt. Kamerový systém montujeme v rôznych modifikáciách a je skutočne na zákazníkovi pre aký systém sa rozhodne. Záznam z kamier sa dá prezerať jednak cez internet z ktoréhokoľvek miesta na svete,ako modulovaný signál v televíznom rozvode poprípadne pri narušení určitého miesta signál preruší práve pozeraný program v televízii a zobrazí sa miesto neho. Nepreferujeme len vo výnimočnom prípade bezdrátové prenosy wifi apod. nakoľko sa dajú ľahko rušiť.
larmový systém A51 bol vyvinutý na kontrolu technologických procesov v intenzívnych chovoch. Použitím centrálneho modulu CM 51 a alarmových modulov AM 51sa kontrolujú a vyhodnocujú digitálne vstupy a vnútorná teplota. Systém A51 monitoruje vnútornú teplotu úplne nezávisle od regulátora klímy. Ak teplota prekročí prednastavené hodnoty, alarmový kontakt sa zopne. Systém A51 obsahuje špecialny vstup na pripojenie alarmového kontaktu z regulátora klímy a pod. V prípade alarmu systém A51 pošle SMS správu a zavolá na predvolené telefónne čísla. Pamäť systém A51 zaznamenáva až 256 udalostí.
Hlavná banská záchranná stanica, odštepný závod vykonáva banskú záchrannú službu a riadi závodné banské záchranné stanice s celoslovenskou pôsobnosťou. Opodstatnenosť svojej existencie preukazuje nielen pri ťažbe surovín, ale aj v celospoločenskom meradle, ako jedna zo základných zložiek Integrovaného záchranného systému. Je využiteľná pri riešení mimoriadnych situácií aj mimo banský sektor - pri záchrane ľudských životov, - pri zdolávaní závažných prevádzkových nehôd a havárií, - pri odstraňovaní následkov havárií.
Samolepka únikový východ
Ponúkame samolepky a tabuľky do výrobnych prevádzok aj pre reštauracie, Hotely, spoločenské miestnosti. Únikový východ. Samolepka s textom 9,8 x 25,8 cm cena 1,09 € s DPH. Samolepka vľavo 9,7 x 20,5 cm cena 0,90 € s DPH Samolepka vpravo 9,7 x 20,5 cm cena 0,90 € s DPH Samolepka vľavo s smer šipky 9,7 x 20,5 a 9 x 13,3 cm 0,90 € a 0,70 € s DPH Samolepka smer šipky 9 x 13,3 cm cena 0,70 € s DPH Objednaný tovar pošleme na DOBIERKU . Nájdete nás na Hlavnej ul.22,PAPIERNICTVO obaly v pasáži oproti je Dom ZORNICA v Trnave.
Business Continuity Managemet znamená riadiaci proces pri ktorom sú identifikované možné dopady udalostí ohrozujúcich činnosť organizácie a ktorý definuje základný rámec pre prehlbovanie schopností organizácie na takéto udalosti správne a úspešne reagovať. BCM predstavuje veľmi širokú oblasť činností. Našou snahou je u svojich zákazníkov naštartovať interný proces BCM, ktorý zabezpečí pripravenosť na havarijné stavy. Aktivity a práce v uvedenej oblasti rozvíjame v rámci plánovania kontinuity činností (Business Continuity Planning) ako aj plánovania obnovy (Disaster Recovery Planning).
Elektronický ohňovzdorný sejf
· Moderný elektronický zámok s pákovým otváraním · 1 pevná polica · 1 plastová zásuvka (fix) · 1 otvor v spodnej časti – priemer 18 mm, materiál na upevnenie sejfu · 4 kusy uzamykacích čapov, priemer 25 mm · Panikový mechanizmus na dverách sejfu (dvere se automaticky pri zatvorení uzamknú) · Farba: antracit – jemná metalíza · Master kód · 4 užívateľské kódy - Vonkajšie rozmery v mm - V x Š x H: 550 x 450 x 500 - Vnútorné rozmery v mm - V x Š x H: 410 x 315 x 305 -Hmotnosť: 85 kg - Objem: 42,1 l
Bezpečnostné vrstvené sklo - Laminované
Vrstvené sklo sa skladá z dvoch alebo viac tabúľ skla, spojených vysoko elastickou PVB fóliou. Fólia môže byť číra, matná, farebná. V prípade mechanického namáhania napr. nárazu ostrým predmetom, dôjde k deštrukcii sklenených tabúľ, nie však PVB fólie. Aj napriek rozbitiu si tabuľa z lepeného skla zachováva určitú odolnosť napr. proti vniknutiu. Rôznou kombináciou skiel a hrúbky a počtu fólií sa dajú vyrobiť sklá spĺňajúce niektoré z nasledujúcich vlastností: - pochôdzné sklá - sklá s odolnosťou proti prerazeniu - nepriestrelné sklá
IWB Komfortné puzdro pre skryté nosenie
Puzdro 433/2 ponúka pohodlie nosenia, pretože tvarovanie puzdra oddeľuje celú zbraň od tela. Efektívny dizajn, ktorý zaručí rýchle a jednoduché tasenie. Kompaktný dizajn ponúka pohodlie a nízku hmotnosť. - Puzdro bolo používané pri natáčaní filmu James Bond Quantum of Solace - Celá hlaveň zbrane je krytá - Zbraň nie je v kontakte s telom - Pre nosenie na vnútornej strane nohavíc - Oceľová pracka na opasok - Bez zaistenia zbrane v puzdre - Rýchle a jednoduché tasenie - K dispozícii pre ľavákov aj pravákov - 5 ročná záruka
Kamera je vybavená objektívom x22 motozoom s perfektním Sony CCD snímačom. Ako jedena z mála má tzv nastavenie automatického ostrenia.Vstavaný Screen Display (OSD) umožňuje nastavenie parametrov.Kamera disponuje funkciami ako zoom, automatické zaostrovanie, automatické vyváženie bielej farby, atď Pomocou priloženého kábla alebo tlačidla na zadnej strane fotoaparátu, môžete riadiť zoom-om a všetky funkcie OSD. Kamera má rozhranie RS-485 pomocou protokolu PELCO-D. Táto funkcia umožňuje diaľkové ovládanie kamery pomocou ovládača. Zmena záberu kamery spôsobí aktiváciu autofokusu.
V ponuke máme Samolepku veĺkosť A 6, na označeníe zariadenia s nosnosťou .....kg. Podľa normy a schválenej dokumentácie na zariadenie, sa dopíše hmotnosť v kg. Samolepku následne umiestnite na určené miesto na obslužnom zariadení !! cena samolepky A 6 : 1,19 EUR s DPH. cena samolepky A 5 : 1,69 EUR s DPH. Pošleme aj na DOBIERKU . Nájdete nás na pešej zóne Papiernictvo obaly, Hlavná 22 oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul. 21, oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.
Používají se pro protipožární zabezpečení technologií a objektů, kde je možnost použití vody jako hasicího média. Určeny jsou zejména pro hašení, ochlazování, zamezení šíření sálavého tepla, ochlazování plášťů budov, ocelových konstrukcí a technologických zařízení. Tvoří je vodní zdroj, čerpací zařízení, potrubní síť, ovládací armatury a hubice. Při ručním nebo automatickém spuštění jsou uvedeny do činnosti všechny hubice současně, na rozdíl od sprinklerových systémů, kde se jednotlivé hlavice otevírají postupně pouze v místě požáru.
Technické zabezpečenie servisnej divízie firmy: - servisní technici dôkladne vyškolení vo firme a u dalších dodávateľov (HAFI, BOGE, Sabroe, Flair, Domnick Hunter, Beko, atď.) s dlhoročnými skúsenosťami v servise rotačných strojov - servisní inžinieri zabezpečujú styk so zákazníkom, prípravu zákaziek a skladové hospodárstvo - päť zásahových servisných vozidiel s kompletnou servisnou výbavou - sklad náhradných dielov - servisná montážna dielňa s komplexným servisným a montážnym vybavením - zdvíhacie a manipulačné prostriedky
Evidencia prítomnosti na stavbách SiteGate
Evidenčný systém SITEgate zabezpečuje kontrolu pohybu a evidenciu prítomnosti osôb na stavbách. Vďaka priemyslovému prevedeniu je systém SITEgate maximálne vhodný do náročného a veľakrát premenlivého prostredia stavieb. Vďaka svojej stavebnicovej architektúre je vhodným riešením od najjednoduchších až po náročné aplikácie. Systém možno kedykoľvek prispôsobiť aktuálnym požiadavkám. Pri dômyselnej koncepcie systému sú užívateľovi maximálne prispôsobené také možnosti zriadenia systému, v ktorých je počítané okrem iného s krátkodobým či dlhodobým prenájmom.
Systémy správy energie
- Inteligentní systém správy energií Senercomm DDC II - Inteligentní systém správy energií Senercomm DDC III - Nástěnný spořič energie OniSwitch základní - Nástěnný spořič energie OniSwitch na bezkontaktní Proxi karty - Nástěnný spořič energie OniSwitch na magnetické karty - Nástěnný spořič energie OniSwitch na bezkontaktní RFID karty - Nástěnný spořič energie Intelity základní - Nástěnný spořič energie Intelity na magnetické a čipové karty - Nástěnný spořič energie Intelity na magnetické a čipové karty - dual
Ochrana pracovního prostoru světelnou závorou
Chrání obsluhu stroje před úrazem. Boční vstup do pracovního prostoru je chráněn pevným krytem z průhledného materiálu tl. 8mm. Přední vstup do pracovního prostoru je chráněn opto-elektronickým bezpečnostním zařízením (světelnou závorou) od fy. SICK. Spuštění pracovního cyklu lisu se provede krátkým stisknutím tlačítek dvouručního ovládání. Obsluha nemusí držet ovladače po celou dobu zdvihu a má diky tomu čas např. na přípravu dalšího kusu, nebo kontrolu hotového výrobku. Na přání je možné použít i světelnou závoru od jiného výrobce.
Bezpečnostné dvere Model 50
Celá metalická štruktúra je zrealizovaná z 1mm kovovej platne a vo vnútri, pri závesoch a zámkoch, sú aplikované výstuže pre zvýšenie odolnosti. Na vonkajšej a vnútornej strane dverí sú vytvorené rôzne dekoratívne motívy. Povrch je elektrostaticky farbený v špeciálnych peciach pri teplote 210 stupňov. Vnútrajšok je vyplnený polystírenom pre lepšiu tepelnú a zvukovú izoláciu. Rám dverí spolu so zárubňou, je z 1,5mm kovovej platne a je ohraničený gumeným tesnením čo zvyšuje izolačné vlastnosti dverí. Uzámykací systém ma 6 pohyblivých bodov, ktoré sa vysúvajú na dva zámky.
Bezpečnosť práce a ochrana zdravia zamestnancov sa stáva prijoritou každej úspešnej spoločnosti. Je všeobecne známe že podniky kde je zabezpečená výborná bezpečnosť práce a ochrana zdravia zamestnancov majú nižšie náklady. (nižšia úrazovosť, menej práce neschopných, eliminácia sankcií od štátnych úradov). Tak isto ušetríte čas so študovaním platných predpisov a teda môžete sa plne sústrediť na to podstatnmé pre Vás a teda podnikanie. Vždy sa orientujem na potreby a požiadavky zákazníka. Preto som vždy plne pripravený splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky.
Protipožární průmyslová vrata
Tvoří samostatnou kapitolu vratových systémů. Jejich křídlo, nebo křídla mohou být posuvná nebo otočná. Ovládat je lze ručně, nebo pomocí elektrického pohonu. Při požáru se automaticky zavírají a mají další specifika, která vyplývají jednak z požadavků požární zprávy objektu a z platných norem. - TELESKOPICKÁ - VÝSUVNÁ - STUPŇOVITĚ VÝSUVNÁ - ROLOVACÍ - ROLOVACÍ EI – 30 - POSUVNÁ JEDNOKŘÍDLÁ - POSUVNÁ DVOUKŘÍDLÁ - SEKČNÍ - TEXTILNÍ ROLETOVÝ UZÁVĚR - PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE
Spoločnosť ponúka návrh, výrobu, dodávku a montáž mechanických zabezpečovacích zariadení v rôznych triedach bezpečnosti podľa EN 1627, EN 1063 a EN 1522. - EK 5100 priehlbiny a presúvacie mechanizmy - EK 5200 komunikačné zariadenia - EK 5300 bezpečnostné okienka - EK 5400,5500,5600 kompletné bezpečnostné celky - EK 5700 manipulačné a dotačné vozíky - (C) kompletné pracoviská - (S) bezpečnostné bariéry - (S) bezpečnostné dvere - (S) bezpečnostné mreže TETRA - (S) bezpečnostné komory DK II
Predošlá 1  ...  38  39  40  41  42  43  44  45  46  ...  144  Ďalšia
RPS01 - Riadiaci systém pre jednoduché aplikácie
Regulátor pracovného stroja je určený pre malé a jednoduché riadiace systémy, kde sa vyžaduje nízka cena, jednoduchá obsluha a spoľahlivosť. Vhodný ako jednoduchý logický automat. *
Rohový písací stôl WELS, pravý, dezén gaštan
Stolové prvky stolové dosky a nohy sú vyrobené z DCP hrúbky 38 mm a stolová doska je po obvode vybavená dvojfarebnou akrylovou 3D hranou, odolnou proti úderom podnož je olepená hranou AB
Karton P+P SPIDERMAN Kresliaci darčekový set 68ks
Kresliaci **darčekový set** s motívom hrdinu Spidermana ponúka všetko, čo bude malý výtvarník potrebovať. Sada obsahuje 86 ks výtvarných potrieb vrátane pasteliek, voskovek, fixiek a vodo
Požiadavka.sk | portál plný obchodných príležitostíPožiadavka.sk

Obchodný portál šetrí výdavky a podporuje predaj produktov a služieb.

Lankové systémy na www.exposhop.skLankové systémy

Sety a komponenty pre umiestnenie letákov do výkladov.

Dielenský nábytokDielenský nábytok

Kvalitné dielenské vybavenie, široká ponuka, rýchle dodanie.

Lavice do čakárníLavice do čakární

Lavice vhodné do čakární, verejných priestorov, ordinácií.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018