Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

Sada obsahuje digitálny videorecorder AC-442LHS41 + HDD 500GB + 2x ALC 1420 kamera s IR prisvietením + 50m koaxiálny kábel + 4x F-konektor + 4x BNC- konektor + 2x napájací zdroj 12V- 1Ah. Systém je určený na ochranu objektov strednej veľkosti ako rodinné domy, chaty, kancelárie, atď. a dokážu zladiť aj náročnejšie požiadavky na bezpečnosť a zároveň aj komfort cez internetové pripojenie vzdialené sledovanie Video Viewer upomocou Internet Exploreru a prehrávače QuickTime, + software na sledovanie aktuálného diania cez mobilný telefon - iPhone / BlackBerry, dialkové ovládanie cez mobilný telefon, zálohovanie dát na 500GB HDD až 6 mesiacov.
Predmetom zmluvy o poskytovaní služieb technika požiarnej ochrany podľa zákona č.314/2001 Z.z.§ 9 je: - vypracovanie,vednenie a aktualizácia dokumentácie ochrany pred požiarmi v súlade so skutočným stavom, - vykonavávanie preventívnych protipožiarných prehliadok, - určovanie miest so zvýšeným nebezpečenstvom vzniku požiaru a počtu členov protipožiarných hliadok, - vykonávanie pravidelného školenia o ochrane pred požiarmi a odbornej prípravy protipožiarnych hliadok, - určovanie požiadaviek protipožiarnej bezpečnosti pri zmene užívania stavieb, - organizovanie a vyhodnocovanie cvičnych požiarných poplachov.
Elektronický tester alkoholu (ICC-2)
Zdroj napätia: 2 ks 1,5 V AAA mikrotužkové alkalické batérie Rozmery: 9,5 x 3,5 x 1,6 cm Hmotnosť: 50 g s batériami Rozpätie merania: 0,00 – 2,55 promile Displej: digitálny - 0,00 (dve desatinné miesta) Pauza medzi meraniami: 10 sekúnd Príslušenstvo: žiadne, k prevádzke prístroja nie sú potrebné náustky. Prístroj obsahuje časovač. Záručná doba: 24 mesiacov Krajina pôvodu: Nemecko Dodacia lehota: do 3 týždňov Prevádzkova teplota: 0°C - 35°C Senzor: polovodičový Poznámka: batérie sú súčasťou balenia Presnosť merania: ± 10%
Ochranné odevy
North by Honeywell vyrába odevy pre široké možnosti použutia. Celá škála odevov je výsledkom vyše 50 rokov výskumu, vývoja a odborným zalostí. Sú vyrábané z rôznych materiálov pre použitie v priemysle, pri likvidácii požiarov a záchranárskych prácach. Ponúkajú ochranu, vysokú funkčnosť a pohodlie. Všetky vyhovujú EN normám. Možno ich doplniť kapucňami, adaptérmi rukavíc alebo chladiacim systémom. Obľúbená a široko používaná séria protichemických ochranných odevov Ferranyl, Northylon, Rinba. Dvojdielne obleky, zástery. Overaly vodotesné, plynotesné a pretlakové. Rovnako tak jednorazové ochranné odevy s vysokými ochrannými vlastnosťami.
Hasiaca skriňa
- přiměšovač AWG Z2R 2 - proudnice P3 na těžkou pěnu 3 - proudnice C52 s příchytem 4 - kanystr s pěnidlem 30 litrů 5 - hydrantový ventil C52 6 - požární hadice C52 / 20 nebo 30 m 7 - sací hadička D25 na pěnu 8 - ventil nebo kohout 2 9 - fitinky, potrubí 10- buben s hadicí 11- skříň: 1100 x1200 x 250 (mm) - zvláštní výbava na přání: • vnitřní vyhřívání skříně topným kabelem • 2 x 30 l pěnidla - standardní pracovní tlak 4 - 6 bar - při tlaku 2 - 4 bar nelze garantovat kvalitu vytvořené pěny (snížení hasebního účinku)
Účinné a pohodlné chrániče sluchu pre hlučné výrobné priestory. Filtračné masky a polomasky na ochranu dýchacích ciest proti časticiam (pevným i tekutým), organickým plynom a výparom. Sú k dispozícii ako jednorazové polomasky alebo na opakované použitie, vo forme polomasiek alebo celotvárových masiek s vymeniteľnými filtrami. Protišmykové pásky a rohože pre ochranu pred pošmyknutím na hladkých, mokrých alebo olejom znečistených povrchoch, protiúnavové rohože. Široký sortiment ochranných okuliarov určených pre rôzne pracovné podmienky. Okuliare sú plne kompatibilné s ostatnými osobnými ochrannými prostriedkami 3M.
Predaj snímačov rozbitia skla
Snímače rozbitia skla ktoré ponúkame sú tiež tzv. duálne a boli vyvinuté firmou C&K, Inc. USA. Podobne ako v prípade DUAL-TEC® snímačov aj tieto snímače rozbitia skla boli veľmi rýchlo prevzaté inými výrobcami. Princíp činnosti je jednoduchý, na detekciu rozbitého skla snímač potrebuje dve informácie od sklenej plochy. Prvá informácia je infravlna s veľmi nízkou frekvenciou ktorá vznikne pri prehybe sklenej plochy ešte pred roztrieštením a ďalšia informácia ktorú generuje frekvencia roztriešteného skla. Medzi týmito informáciami môže uplynúť veľmi krátky čas. Táto duálnosť zabezpečuje odoľnosť tohto snímača voči falošným poplachom.
Bezpečnostné dvere - Gerda GTT Barcelona
Dvere Gerda GTT, to je variant modelu Gerda TT s pridaným presklením umožňujúcim sledovanie okolia. Tieto dvere sú v štyroch variantoch podľa vzoru a použitého skla: GTT Barcelona a GIT Werona 1, 2 a 3. Použité presklenie môže byť v niekoľkých variantách: číre sklo, sklo antisol (hnedá), sklo reflex (hnedá) a zrkadlové sklo Mira Star. Oceľový plech najvyššej kvality, pozinkovaný, laminovaný viacvrstvovou dekoračnou PVC fóliou s ochrannou vrstvou odolnou proti poškrabaniu Doska z tvrdeného polystyrénu S 35 Centrálny zámok Prídavný zámok Nastaviteľne pánty Izolačné dvojsklo Stabilné hroty proti vypáčeniu Drážkové tesnenie.
Bezpečnostné dvere - Gerda GTT Werona 2
Dvere Gerda GTT, to je variant modelu Gerda TT s pridaným presklením umožňujúcim sledovanie okolia. Tieto dvere sú v štyroch variantoch podľa vzoru a použitého skla: GTT Barcelona a GIT Werona 1, 2 a 3. Použité presklenie môže byť v niekoľkých variantách: číre sklo, sklo antisol (hnedá), sklo reflex (hnedá) a zrkadlové sklo Mira Star. Oceľový plech najvyššej kvality, pozinkovaný, laminovaný viacvrstvovou dekoračnou PVC fóliou s ochrannou vrstvou odolnou proti poškrabaniu Doska z tvrdeného polystyrénu S 35 Centrálny zámok Prídavný zámok Nastaviteľne pánty Izolačné dvojsklo Stabilné hroty proti vypáčeniu Drážkové tesnenie.
Poskytnutie osobnej ochrany kedy si to situácia vyžaduje je službou, ktorá môže byť často krát veľmi efektívnym preventívnym riešením pred možnou hrozbou, alebo vznikom nepríjemnej a kompromitujúcej situácie. V krízovej situácii je to neoceniteľnou súčasťou denného režimu chránenej osoby. Tento druh služby je najčastejšie využívaný osobami , ktorým záleží na svojej osobnej bezpečnosti a súkromí. V prípade že sa na nás klient obráti so žiadosťou o osobnú ochranu , poskytneme mu profesionálny servis podľa situácie v akej sa práve nachádza. Počet osobných strážcov a materiálno technické vybavenie situácii prispôsobíme.
ALKOHIT AH69 - digitální detektor alkoholu - alkoholtester
- Balení obsahuje: hliníkový kufřík - 1ks, Alkoholtester AH69 , 4ks baterie, 5ks náustků, český návod - hmotnost: 345 g vč.baterií - rozměry: 144 × 60 × 30 mm - měřící rozsah 0,00 - 6,30 promile - vizuální a zvukové indikátory měření - elektrochemický senzor - zdroj: 4ks 1,5V alkalické baterie vel. AAA - součástí balení -- digitální displej zobrazující naměřenou koncentraci s přesností +-5% - možnost pasivní zkoušky bez použití náustku ! - návod k použití a ovládání v češtině ! - možnost kalibrace ( doporučena každého půl roku )
Ochrana majetku a osoby pri preprave
Máte nejakú cennosť prípadne vec alebo niečo čo má väčšiu hodnotu či už peňažnú alebo je pre Vás dôležitá? Neriskujte jeho stratu, krádež alebo poškodenie. Zverte ho nám a my ho dopravíme z bodu A do bodu B bez problémov. To isté môžeme spraviť aj keď ide o osobu. Musíte sa bezodkladne dostaviť na nejaké miesto a obávate sa, že Vás môže niekto ohrozovať ba aj poškodiť? Zabezpečíme Vám aby ste sa na dohodnuté miesto dostali v bezpečí . Váš majetok a aj vy budete v bezpečí pri preprave ak si vyberiete nás. Cena za službu sa odvodzuje od ceny za km jazdy z bodu odkial sa vec alebo osoba má prepraviť do bodu kam sa daná vec má dopraviť.
Elektronický tester alkoholu (DRIVE SAFE)
Zdroj napätia: 6 ks 1,5 V AA tužkové alkalické batérie Rozmery: 13,3 x 7,0 x 3,8 cm Hmotnosť: 245 g s batériami Rozpätie merania: 0,0 – 1,5 promile Displej: analógový (ručičkový) Pauza medzi meraniami: 1 minúta Príslušenstvo: náustky 100 ks – 595,00 ,- Sk (500,00 - Sk + 19% DPH) Náustky nie sú súčasťou ceny testeru. Záručná doba: 24 mesiacov Krajina pôvodu: Kanada Dodacia lehota: do 3 týždňov Prevádzková teplota: izbová teplota Senzor: polovodičový Poznámka: batérie nie sú súčasťou balenia Presnosť merania: ± 10%
Prodej - Akustické dveře
Akustické dveře jsou standardně tvořeny zvukopohltivým panelem sendvičového provedení jehož tloušťka závisí na požadované vzduchové neprůzvučnosti. Jsou dodávány včetně speciálně upravené zárubně s přípravou pro osazení do stavebně připraveného otvoru. Pohltivá strana – strana směřující ke zdroji hluku je zpravidla překryta děrovaným plechem, druhá strana neprůzvučná je tvořená plným plechem. Vnitřní prostor dveří je vyplněn skladbou zvukopohltivých materiálů. Na vyžádání lze dveře vybavit průhledem – akustickým oknem, bezpečnostním kováním a jinými doplňky dle požadavku klienta.
Služby  - Elektrické požiarne signalizácie
Elektrická požiarna signalizácia (EPS) slúži pre preventívnu ochranu objektov pred požiarom. Opticky a akusticky signalizuje vznik a miesto požiaru, samočinne alebo prostredníctvom ľudského činiteľa urýchľuje odovzdávanie informácie o požiari osobám určeným na vykonanie požiarneho zásahu, prípadne uvádza do činnosti zariadenia, ktoré bránia rozšíreniu požiaru alebo priamo vykonávajú protipožiarny zásah. Uvádza do činnosti zariadenia, ktoré bránia rozšíreniu požiaru - stabilné hasiace zariadenia, vodné clony, požiarne klapky, apod. EPS má charakter pomocného zariadenia, ktoré je jedným z prostriedkov protipožiarneho zabezpečenia objektu.
Testovacie popisovanie neviditelný atrament, kontrola s UV lampou
Ponúkame Vám Bezpečnostne pero sada popisovač neviditelný atrament + Testovaciu UV laserovú lampu perom napíšete na kov,papier, kožu, textil a overíte si svoju značku. Vhodné aj pri diskotékach na označenie napr. na ruku návštevnika, tombolový lístok. Nemusíte pečiatkovať, alebo pásky dávať. Je to jednoduché a rýchle overenie. cena testovacieho pera s UV lampou 2,25 € s DPH. Objednajte si Centropen UV - sadu 2699 Pošleme aj na DOBIERKU. Najdete nás na Hlavnej ul.22, PAPIERNICTVO obaly v pasáži,oproti je Dom ZORNICA. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.
- vyrába sa v 10kg a 20kg baleniach - výborne čistí olejové škvrny aj ropné emulzie z betónu, zámkových dlažieb a cestného asfaltu - obzvlášť vhodné na cestné komunikácie - granule majú stabilný tvar aj po nasýtení - pri opakovanom prechádzaní sa absorbované tekutiny neuvoľnia - chemicky nezlučiteľná - rýchlo absorbuje - ľahko sa dá pozametať - jednoduchá manipulácia - nízka prašnosť - nízke zaobstarávacie náklady - výborná náhrada expandovaného vápenca - nehorľavá - odoláva všetkým chemikáliám s výnimkou kyseliny fluorovodíkovej
Archivní skříň SNA 7
Je určena zejména k bezpečné úschově a archivaci dokladů, dokumentů, cenných sbírek a dalších utajovaných předmětů a informací. Odpovídá požadavkům vyhlášky číslo 528/2005 Sb. o fyzické bezpečnosti a certifikaci technických prostředků a zákonu číslo 412/2005 Sb. o ochraně utajovaných informací. Podle ČSN 91 6012 a certifikačního postupu č. 1 NBÚ spňuje požadavky kladené na bezpečnostní třídu Z 2. Skříň je vybavena závěsy pro umístění celkem šesti vyjímatelných a libovolně přestavitelných poliček. Uzamykání dveří skříně do tří stran zajišťuje trezorový zámek s vysokou bezpečností třídy A dle ČSN P 16 5110.
Perimetria je určená na vonkajšiu ochranu objektov inštaláciou senzorového káblu na oplotenie, alebo inštaláciou do zeme, poprípade do stien. Patrí medzi moderné zabezpečovacie systémy na ochranu objektov alebo iných priestorov, kde je potrebná včasná informácia o narušení chráneného objektu, t.j. o vstupe nepovolaných osôb do chráneného objektu, na pozemok, resp. do iných vonkajších i vnútorných priestorov. Základ celého zabezpečovacieho systému tvorí špeciálny typ kábla, ktorý signály spracováva, vyhodnocuje a dáva impulz (poplachový signál) centrálnym jednotkám bežných zabezpečovacích systémov.
Auto- Moto Reflex. Tuning
- Kombinéza s reflexnými prvkami STANMORE - Nohavice s reflexnými prvkami STANMORE - Reflexná Bezpečnostná Páska- samolepiaca - Reflexná bezpečnostná vesta pre jazdcov - Reflexná bezpečnostná vesta QUOLL - Reflexná Bezpečnostná Vesta-obliekanie cez hlavu - Reflexná Bezpečnostná Vesta-XL - Reflexná bunda EASYVIEW - Reflexná bunda NARKE 2 v 1 - Reflexná nálepka - SK - Reflexná Páska Samolepiaca-5M - Reflexná vesta V-čko Žltá - Reflexná Vesta X-ko - Reflexné bezpečnostné pruhy samolepiace - Reflexné nohavice TUGELA - Reflexné polepy áut a motoriek
Predošlá 1  ...  33  34  35  36  37  38  39  40  41  ...  144  Ďalšia
Česko - Saské Švajčiarsko a Dráźďany 12. 07. - 15. 07. 2012 - posledné 4 miesta !!
Labské pieskovce, mohutné tabuľové hory, voľne stojace skalné veže, malebné tiesňavy, lesy a lúky - to všetko vytvára rozprávkovú krajinu, ktorej švajčiarskí maliari Anton Graff a Adr
Bezpečnostné zrkadlá so žltočiernym rámovaním
dopravné zrkadlá s kontrastným žltočiernym reflexným orámovaním zodpovedajúce smernici ES 92/58 stanovujúce požiadavky na bezpečnostné značenie pracovísk vhodné sú do interiérov a
Monster Turbine Pro Gold Control Talk
Výkonná přenosná sluchátka do uší **Monster Turbine Pro Gold ControlTalk** v provedení **s Control Talk hands-free pro iPhone** s **mimořádně širokým kmitočtovým rozsahem** a s parametr
Vlajkové stožiareVlajkové stožiare

Stožiare na vlajky a zástavy, široká ponuka dĺžok, prevedení.

Prezentačné stojany Prezentačné stojany

Drôtené stojany vhodné na noviny, časopisy, katalógy, letáky a iné

Nájsť dodávateľa - rýchlo, výhodne, bezplatne a nezáväzneNájsť dodávateľa

Chcete niečo kúpiť, alebo potrebujete vyhľadať firmu?

Paravány, roletky, banneryParavány, roletky, bannery

Jednoduché, ľahké a flexibilné systémy pre propagáciu.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018