Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

Celosklenné bezrámové konštrukcie z bezpečnostného kaleného skla 10, 12 je vhodné najmä pre obchodné priestory, no rovnako nájde uplatnenie aj v administratívnych a bytových priestoroch. Charakteristickým znakom, ktorý zdôrazňuje imidž bezrámových presklených plôch je ich exkluzívny vzhľad. Pre osadenie bezrámového presklenia uplatňuje spoločnost hliníkové profily od nemeckého dodávateľa s povrchovou úpravou eloxovaný - matný hliník alebo farebný náter podľa požiadaviek klienta. Profesionálny a premyslený systém bezrámového presklenia umožňuje vsadiť do presklenej plochy i automatické dvere, jednokrídlové alebo dvojkrídlové dvere.
- projekt, montáž a servis bezpečnostných technológií, ako sú kamerové systémy, bezpečnostný rozhlas, či bezpečnostné vstupy. Ponúkame bezpečnostný rozhlas švajčiarskej výroby, ktorý vykonáva funkciu navodenia atmosféry, reklamných šotov, ktoré sa bežne využívajú v obchodných centrách a tiež na ohlasovanie iného nebezpečenstva. PA systém je zapojiteľný do sieti LAN, či WAN a riadený z ľubovolného PC Harmonogram prác a cenová ponuka jednotlivých úkonov upratovaní sa vypracováva na základe upresnení údajov a špecifikácií požiadaviek klienta. V prípade bližšieho záujmu nás kontaktujte, radi vám poskytneme bližšie informácie.
Sieťový IP vedorekordér vhodný pre stredne veľké kamerové systémy
V základnej úprave podporuje pripojenie maximálne 16 kamier, s možnosťou rozšírenia až na 50 kamier. Tower chassis a vysoká kvalita zariadenia zabezpečia stabilnú prevádzku kamerového systému všade tam, kde nie je možná inštalácia do dátového rozvádzača. Súčasťou je neobmedzený počet vzdialených rWatch klientov pre prístup k záznamom a správe systému z iných PC v rámci LAN/WAN. cWNVR TR425 sa dodáva kompletne nainštalovaný s operačným systémom, záznamovým softvérom cWatch PRO a jedným systémovým 250GB HDD. Celkovo štyri HotSwap pozície pre HDD umožňujú okrem dodávaného systémového HDD, rozšírenie úložnej kapacity od 500GB až po 6TB.
Onity HT28 smart
Systém Onity HT28 smart – magnetické aj čipové karty • duálna technológia pre čítanie mag.a čipových kariet zároveň! • možnosť použitia on-line revalidátoru, alebo oživovačepersonálnych kariet • možnosť prepojiť s rezervačným a reštauračným softvérom • médium: magnetická LoCo aj HiCo karta a čipová(smart)karta s pamäťovou kapacitou Prednosti systému:automatický prenos dát medziriadiacim softvérom a čítacími jednotkami , nízke prevádzkovénáklady, maximálna bezpečnosť, spoľahlivosť, dlhá životnosťa dokonalá kontrola pohybu personálu vďaka revalidátoru
Porovnání filtrů na topný olej
Papírový filtr Optimální nejlepší filtrace speciálně pro hořáky s velmi malým a malým výkonem. Přednostně pro jednocestný systém. - Opticlean MC-7 nejjemnější filtr - Hustota ok: 5-20 ?m - Plocha filtru: 700 cm2 - Opticlean MC-18 nejjemnější filtr - Hustota ok: 5-20 ?m - Plocha filtru: 1850 cm2 - Lze použít s dlouhou nádobkou filtru. - Výměnná filtrační vložka - Velmi dobrá filtrační účinnost. - Hustota ok: 12-30 ?m - Plocha filtru: 840 cm2 - S přídavným adaptérem lze použít pro všechny typy filtrů. Vhodný pro tlakový provoz a teploty do 80°C.
Požiarna bezpečnosť stavieb
V rámci projektovania požiarnej bezpečnosti stavieb a technológií ponúkame služby špecialistov požiarnej ochrany v súvislosti s vypracovaním projektovej dokumentácie a technických správ PO pre požiarnu bezpečnosť stavieb a technológií ako i analýzy požiarneho nebezpečenstva. - Ponúkame služby špecialistov požiarnej ochrany pri riešení problémov pri návrhu a realizácii stavieb. - Ponúkame vypracovanie projektov z hľadiska požiarnej bezpečnosti stavieb v zmysle Vyhl. číslo 94/2004 Z.z. - Ponúkame poradenstvo pri konzultáciách s odborom požiarnej prevencie - Poradíme pri výbere hasiacich prístrojov, ich type, množstve a rozmiestnení v zmysle STN 92 0202 - 1
Bezpečnostné dvere - Gerda GTT Plus DUO
Oceľový plech najvyššej kvality, pozinkovaný, laminovaný viacvrstvovou dekoračnou PVC fóliou s ochrannou vrstvou odolnou proti poškrabaniu Doska z tvrdeného polystyrénu S 35 Centrálny zámok Prídavný zámok Nastaviteľne pánty Izolačné dvojsklo Stabilné hroty proti vypáčeniu Drážkové tesnenie. Dvere Gerda GTT Plus duo, to je variant modelu Gerda GTT plus duo s pridaným presklením umožňujúcim sledovanie okolia. Tieto dvere sú v štyroch variantoch podľa vzoru a použitého skla: GTT Barcelona a GIT Werona 1, 2 a 3. Použité presklenie môže byť v niekoľkých variantách: číre sklo, sklo antisol (hnedá), sklo reflex (hnedá) a zrkadlové sklo Mira Star.
- ochranu materiálnych hodnôt v stráženom objekte proti poškodzovaniu, zneužívaniu a rozkrádaniu majetku v osobnom vlastníctve a vlastníctve spoločnosti - ochranu a stráženie osôb v stráženom objekte - zabezpečenie režimu a kontroly osôb pri vstupe do objektu a výstupe z objektu, vrátane zamestnancov organizácie - zabezpečenie režimu a kontroly dopravných prostriedkov pri vstupe do objektu a výstupe z neho vrátane prevážaného materiálu - protipožiarnu ochranu - materiálno- technické, signalizačné a spojovacie zabezpečenie objektov v náväznosti na činnosť strážnej služby
Trojité švy na nohaviciach a v rozkroku. Pútka na opasok. Zapínanie na zips. Predné vrecká. Vrecko na lístky. Zosilnené zadné vrecká s chlopňou a zapínaním na suchý zips. Nastaviteľný držiak na kladivo. Stehenné vrecko s chlopňou a zapínaním na suchý zips zosilnené materiálom CORDURA®. Stehenné vrecko na mobil s chlopňou a zapínaním na suchý zips. Vrecko na pero z CORDURA® materiálu. Vrecko na meter zosilnené CORDURA® materiálom. Nohavice sú zosilnené CORDURA® materiálom z prednej časti a majú odopínanie na zips na kolenách. Nastaviteľné kapsy na nákolenníky z CORDURA® materiálu s chlopňami a s prístupom zhora. Reflexné prvky. Dostupné v rôznych farbách.
Hasiaca skriňa
1 - přiměšovač AWG Z2R 2 - proudnice P3 na těžkou pěnu 3 - proudnice C52 s příchytem 4 - kanystr s pěnidlem 30 litrů 5 - hydrantový ventil C52 6 - požární hadice C52 / 20 nebo 30 m 7 - sací hadička D25 na pěnu 8 - ventil nebo kohout 2 9 - fitinky, potrubí 10- buben s hadicí 11- skříň: 1100 x1200 x 250 (mm) - zvláštní výbava na přání: • vnitřní vyhřívání skříně topným kabelem • 2 x 30 l pěnidla - standardní pracovní tlak 4 - 6 bar - přitlaku 2 - 4 bar nelze garantovat kvalitu vytvořené pěny (snížení hasebního účinku)
Požiarny evakuačný rozhlas a ozvučenie, uvádzané aj pod pojmom Núdzové zvukové systémy, sú nutnou súčasťou verejných budov, kde slúžia na vyhlásenie požiarneho poplachu ako aj usmernenia konania osadenstva počas úniku z ohrozených priestorov. Je možné ich prepojenie s elektrickou požiarnou signalizáciou a tým automatizovanie niektorých dôležitých činností pri vyhlásení požiarneho poplachu a následnej evakuácie. Preventívne tak ochraňujú hlavne zdravie a životy ľudí. Nainštalovaný požiarny rozhlas nachádza aj prirodzené využitie pri organizovaní spoločenských podujatí, operatívneho riadenia osôb prípadne reprodukciu hudby.
Najvhodnejší prístroj pre okamžité použitie napr do kancelárií s výpočtovou technikou, v drogériách a lekárňach. Hasiaci prístroj obsahuje 2 kg skvapalneného oxidu uhličitého (CO2). Oxid uhličitý sa po použití odparí a nezanechá žiadne zvyšky hasiacej látky, čím nedôjde k ďalším škodám a zničenie zariadení, ktoré nebolo doteraz poškodené požiarom. Hasiaci prístroj je pod stálym tlakom. Prístroj bol certifikovaný podľa európskej normy STN EN -3. Za dodržania bezpečnostných podmienok je možné ho bez obáv použiť i na elektrické zariadenia pod napätím až do 110kV. Súčasťou dodávky je vešiak na upevnenie prístroja.
Chráničky hydrantových hadic
Vzhledem k tomu, že se v posledních létech ve velké míře začaly zcizovat zejména z obytných domů hydrantové hadice a případně i proudnice z hydrantových skříní, vyvinula naše společnost tzv. chráničku hadic zamezující odcizení. Chránička je kovový dílec, který zajišťuje bezpečné a provozuschopné připojení hadice k ventilům hydrantu, případně proudnice k hydrantové hadici. Tento dílec se zamyká trubkovým zámkem tak, že brání odpojení hadice od ventilu. Odstranění tohoto dílce je velmi složité z hlediska časové tísně případných pachatelů trestné činnosti a nutnosti použít nářadí a způsobit hluk.
Elektronické požární Systémy LITES
Elektronické Požární Systémy slouží pro ochranu majetku ve vztahu k možnému vzniku požáru.Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout ucelený sortiment požárních ústředen, detektorů, hlásičů a komponentů od známého českého výrobce LITES. Tyto systémy velice přesně, spolehlivě a rychle lokalizují místo vzniku požáru a to včetně možnosti uvědomit příslušné orgány a bezpečnostní složky dle požadavků uživatele. Řídící systém zaručuje neustálou výměnu informací mezi vlastní ústřednou, periferiemi, hlásiči a udává jejich stav.Systém lze snadno přizpůsobit specifickým požadavkům podle typu chráněného objektu a navazujících zařízení.
Systém domového elektrického vrátnika prispieva k zvýšeniu bezpečnosti a používa sa všade tam, kde chcete kontrolovať prístup do objektu. Videovrátnik môžeme kombinovať aj so skrytou kamerou. Videotelefón je komponent, ktorý je umiestnený v interiéri budovy (byt, kancelária, predsieň rodinného domu atd.). Je určený na obojsmernú zvukovú komunikáciu so vstupným panelom umiestneným pred vstupom budovy, teda na komunikáciu s prichádzajúcou osobou a k otvoreniu dverí prostredníctvom tlačidla. Videotelefón pridáva k zvukovej komunikácií i komunikáciu obrazovú .Vizuálna kontrola prichádzajúcej osoby mnohonásobne zvyšuje bezpečnosť, hlavne v nočných hodinách.
SHOOTER – 5 - sejf
- Jednostenná skriňa na zbrane s odolnou konštrukciou proti vlámaniu - Dvojplášťové dvere z ocele hrúbky 3 mm - Teleso skrine je z kvalitnej ocele hrúbky 3 mm - Slúži na uloženie až piatich dlhých zbraní - Motýlkový bezpečnostný zámok tr.A špeciálne pancierovaný - 2 kľúče - 3 - stranný rozvorový mechanizmus - V sériovej výbave je vnútorný sejf, schránka, výšky 150 mm na uloženie munície - Vnútorná schránka má samostatné uzamykanie cylindrickým zámkom, 2 kľúče - Na vnútornej strane dverí sú umiestnené držiaky pre náradie na čistenie zbraní - Farba: RAL 7035 svetlo šedá
Typový rad nábytkových nábytkových trezorov je certifikovaný v bezpečnostnej triede I. podľa STN, ČSN, EN 1143-1. Môže byť vybavený mechanickým zámkom MAUER, zámkom LAGARD, kombináciou zámkov MAUER a LAGARD, prípadne kombináciou zámku MAUER a elektronického zámku SAFEtronics®. Trezory sú dvojpášťovej konštrukcie s výplňou zvyšujúcov mechanickú odolnosť, vonkajší plášť je vyrobený z plechu hrúbky 3 mm a vnútorný plášť je z plechu hrúbky 2mm. Platňa dverí je z plechu hrúbky 10 mm. Ich štandardná farba je antracitová. Všetky trezory tohto typového radu sú pripravené na ukotvenie pomocou dvoch otvorov v spodnej a dvoch otvorov v zadnej stene trezora.
Trezorová skriňa - TSS 90 M
Trezorová skriňa vhodná na odkladanie spisového kancelárskeho materiálu na prestaviteľné police. Steny sú konštruované ako dvojplášťové, vyplnené izolačným materiálom. Cez otvory v dne sa uchytáva kotviacimi skrutkami do podlahy. V štandardnej výbave: - vnútorná uzamykateľná schránka - 1 polica - Uzamykanie: trezorový zámok na kľúč MAUER - Certifikát pre I.bezp.triedu podľa STN,ČSN EN 1143-1 - Stupeň utajenia podľa NBÚ (Zák. 215/2004 Z.z.) : TAJNÉ - Vonkajšie rozmery /mm/ vxšxh: 900 x 600 x 435 - Vnútorné rozmery /mm/ vxšxh: 860 x 560 x 345 - Hmotnosť: 138 kg - Objem: 165 l
Služby COTIS
Cotis Solutions ponúka jednoduchý výber a nákup komponentov zabezpečovacieho systému z pohodlia Vášho domova. Vďaka prehľadnému e-shopu s denne aktualizovaným obsahom a akciovými ponukami je výber zabezpečovacieho systému jednoduchý. Každá objednávka je pred odoslaním skompletizovaná a testovaná minimálne 24 hodín. Obsah objednávky kontrolujú školení pracovníci, čím je možné zabrániť nelogickým nákupom (napríklad komponenty ktoré spolu nespolupracujú a pod.). Každý zákazník môže získať bezplatný návrh zabezpečovacieho systému na základe pôdorysu zabezpečovanej budovy. Pri nákupe väčších objemov poskytujeme výrazné zľavy!
Zákruta vľavo
Význam: Značka Zákruta vľavo (č. A 1b) upozorňuje na smerový oblúk vľavo, kde si bezpečný prejazd vyžaduje výrazné zníženie rýchlosti jazdy s ohľadom na parametre cesty, po ktorom nasleduje priamy úsek cesty. Umiestňovanie: Ak je smerový oblúk stavebne konštruovaný tak, že jeho bezpečný prejazd si nevyžaduje výrazne zníženie rýchlosti jazdy, značka č. A 1a alebo č. A 1b sa pred oblúkom neumiestňuje. V prípade potreby, ako napríklad ostrá alebo neprehľadná zákruta, nebezpečné klesanie, šmykľavý povrch cesty a podobne možno značku č. A 1a alebo č. A 1b doplniť o ďalšiu príslušnú značku alebo o príslušnú dodatkovú tabuľku.
Predošlá 1  ...  32  33  34  35  36  37  38  39  40  ...  144  Ďalšia
Dohodnutie stretnutí
„Ja také telefonáty odmietam – to nebude fungovať” * To je len váš postoj, ktorý nereprezentuje väčšinu. Výsledky dohadovania stretnutí cez telefón sa riadia štatistickými
Pracovný stôl
robustná zváraná oceľová konštrukcia pracovná doska: lepené smrekové drevo obojstranne dyhované bukovou preglejkou nohy stola z uzavretých oceľových profilov 40 x 40 mm možnosť vyt
Amica SHC 5885 W
Elektrický sporák Amica **SHC 5885 W** v šírke 50 cm s moderným čiernym lemovaným panelom. Sklokeramická zóna so štyrmi Hi-light platničkami vám zaistí rýchle varenie. Pri pečení si m
Lavičky do šatneLavičky do šatne

Šatňové lavičky roznych dĺžok, prípadne doplnené o vešiaky.

Konzolové regály pre obchodyKonzolové regály pre obchody

Konzolové regály pre obchody alebo prezentačné miestnosti.

Vybavenie dielníVybavenie dielní

Široky sortiment doplnkových potrieb pre dielne.

Hliníkové foto rámčekyHliníkové foto rámčeky

Klasické rámy pre umiestnenie fotografií, plagátov, certifikátov.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2017