Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

Celosklenné bezrámové konštrukcie z bezpečnostného kaleného skla 10, 12 je vhodné najmä pre obchodné priestory, no rovnako nájde uplatnenie aj v administratívnych a bytových priestoroch. Charakteristickým znakom, ktorý zdôrazňuje imidž bezrámových presklených plôch je ich exkluzívny vzhľad. Pre osadenie bezrámového presklenia uplatňuje spoločnost hliníkové profily od nemeckého dodávateľa s povrchovou úpravou eloxovaný - matný hliník alebo farebný náter podľa požiadaviek klienta. Profesionálny a premyslený systém bezrámového presklenia umožňuje vsadiť do presklenej plochy i automatické dvere, jednokrídlové alebo dvojkrídlové dvere.
- projekt, montáž a servis bezpečnostných technológií, ako sú kamerové systémy, bezpečnostný rozhlas, či bezpečnostné vstupy. Ponúkame bezpečnostný rozhlas švajčiarskej výroby, ktorý vykonáva funkciu navodenia atmosféry, reklamných šotov, ktoré sa bežne využívajú v obchodných centrách a tiež na ohlasovanie iného nebezpečenstva. PA systém je zapojiteľný do sieti LAN, či WAN a riadený z ľubovolného PC Harmonogram prác a cenová ponuka jednotlivých úkonov upratovaní sa vypracováva na základe upresnení údajov a špecifikácií požiadaviek klienta. V prípade bližšieho záujmu nás kontaktujte, radi vám poskytneme bližšie informácie.
Sieťový IP vedorekordér vhodný pre stredne veľké kamerové systémy
V základnej úprave podporuje pripojenie maximálne 16 kamier, s možnosťou rozšírenia až na 50 kamier. Tower chassis a vysoká kvalita zariadenia zabezpečia stabilnú prevádzku kamerového systému všade tam, kde nie je možná inštalácia do dátového rozvádzača. Súčasťou je neobmedzený počet vzdialených rWatch klientov pre prístup k záznamom a správe systému z iných PC v rámci LAN/WAN. cWNVR TR425 sa dodáva kompletne nainštalovaný s operačným systémom, záznamovým softvérom cWatch PRO a jedným systémovým 250GB HDD. Celkovo štyri HotSwap pozície pre HDD umožňujú okrem dodávaného systémového HDD, rozšírenie úložnej kapacity od 500GB až po 6TB.
Onity HT28 smart
Systém Onity HT28 smart – magnetické aj čipové karty • duálna technológia pre čítanie mag.a čipových kariet zároveň! • možnosť použitia on-line revalidátoru, alebo oživovačepersonálnych kariet • možnosť prepojiť s rezervačným a reštauračným softvérom • médium: magnetická LoCo aj HiCo karta a čipová(smart)karta s pamäťovou kapacitou Prednosti systému:automatický prenos dát medziriadiacim softvérom a čítacími jednotkami , nízke prevádzkovénáklady, maximálna bezpečnosť, spoľahlivosť, dlhá životnosťa dokonalá kontrola pohybu personálu vďaka revalidátoru
Porovnání filtrů na topný olej
Papírový filtr Optimální nejlepší filtrace speciálně pro hořáky s velmi malým a malým výkonem. Přednostně pro jednocestný systém. - Opticlean MC-7 nejjemnější filtr - Hustota ok: 5-20 ?m - Plocha filtru: 700 cm2 - Opticlean MC-18 nejjemnější filtr - Hustota ok: 5-20 ?m - Plocha filtru: 1850 cm2 - Lze použít s dlouhou nádobkou filtru. - Výměnná filtrační vložka - Velmi dobrá filtrační účinnost. - Hustota ok: 12-30 ?m - Plocha filtru: 840 cm2 - S přídavným adaptérem lze použít pro všechny typy filtrů. Vhodný pro tlakový provoz a teploty do 80°C.
Požiarna bezpečnosť stavieb
V rámci projektovania požiarnej bezpečnosti stavieb a technológií ponúkame služby špecialistov požiarnej ochrany v súvislosti s vypracovaním projektovej dokumentácie a technických správ PO pre požiarnu bezpečnosť stavieb a technológií ako i analýzy požiarneho nebezpečenstva. - Ponúkame služby špecialistov požiarnej ochrany pri riešení problémov pri návrhu a realizácii stavieb. - Ponúkame vypracovanie projektov z hľadiska požiarnej bezpečnosti stavieb v zmysle Vyhl. číslo 94/2004 Z.z. - Ponúkame poradenstvo pri konzultáciách s odborom požiarnej prevencie - Poradíme pri výbere hasiacich prístrojov, ich type, množstve a rozmiestnení v zmysle STN 92 0202 - 1
Bezpečnostné dvere - Gerda GTT Plus DUO
Oceľový plech najvyššej kvality, pozinkovaný, laminovaný viacvrstvovou dekoračnou PVC fóliou s ochrannou vrstvou odolnou proti poškrabaniu Doska z tvrdeného polystyrénu S 35 Centrálny zámok Prídavný zámok Nastaviteľne pánty Izolačné dvojsklo Stabilné hroty proti vypáčeniu Drážkové tesnenie. Dvere Gerda GTT Plus duo, to je variant modelu Gerda GTT plus duo s pridaným presklením umožňujúcim sledovanie okolia. Tieto dvere sú v štyroch variantoch podľa vzoru a použitého skla: GTT Barcelona a GIT Werona 1, 2 a 3. Použité presklenie môže byť v niekoľkých variantách: číre sklo, sklo antisol (hnedá), sklo reflex (hnedá) a zrkadlové sklo Mira Star.
- ochranu materiálnych hodnôt v stráženom objekte proti poškodzovaniu, zneužívaniu a rozkrádaniu majetku v osobnom vlastníctve a vlastníctve spoločnosti - ochranu a stráženie osôb v stráženom objekte - zabezpečenie režimu a kontroly osôb pri vstupe do objektu a výstupe z objektu, vrátane zamestnancov organizácie - zabezpečenie režimu a kontroly dopravných prostriedkov pri vstupe do objektu a výstupe z neho vrátane prevážaného materiálu - protipožiarnu ochranu - materiálno- technické, signalizačné a spojovacie zabezpečenie objektov v náväznosti na činnosť strážnej služby
Trojité švy na nohaviciach a v rozkroku. Pútka na opasok. Zapínanie na zips. Predné vrecká. Vrecko na lístky. Zosilnené zadné vrecká s chlopňou a zapínaním na suchý zips. Nastaviteľný držiak na kladivo. Stehenné vrecko s chlopňou a zapínaním na suchý zips zosilnené materiálom CORDURA®. Stehenné vrecko na mobil s chlopňou a zapínaním na suchý zips. Vrecko na pero z CORDURA® materiálu. Vrecko na meter zosilnené CORDURA® materiálom. Nohavice sú zosilnené CORDURA® materiálom z prednej časti a majú odopínanie na zips na kolenách. Nastaviteľné kapsy na nákolenníky z CORDURA® materiálu s chlopňami a s prístupom zhora. Reflexné prvky. Dostupné v rôznych farbách.
Hasiaca skriňa
1 - přiměšovač AWG Z2R 2 - proudnice P3 na těžkou pěnu 3 - proudnice C52 s příchytem 4 - kanystr s pěnidlem 30 litrů 5 - hydrantový ventil C52 6 - požární hadice C52 / 20 nebo 30 m 7 - sací hadička D25 na pěnu 8 - ventil nebo kohout 2 9 - fitinky, potrubí 10- buben s hadicí 11- skříň: 1100 x1200 x 250 (mm) - zvláštní výbava na přání: • vnitřní vyhřívání skříně topným kabelem • 2 x 30 l pěnidla - standardní pracovní tlak 4 - 6 bar - přitlaku 2 - 4 bar nelze garantovat kvalitu vytvořené pěny (snížení hasebního účinku)
Požiarny evakuačný rozhlas a ozvučenie, uvádzané aj pod pojmom Núdzové zvukové systémy, sú nutnou súčasťou verejných budov, kde slúžia na vyhlásenie požiarneho poplachu ako aj usmernenia konania osadenstva počas úniku z ohrozených priestorov. Je možné ich prepojenie s elektrickou požiarnou signalizáciou a tým automatizovanie niektorých dôležitých činností pri vyhlásení požiarneho poplachu a následnej evakuácie. Preventívne tak ochraňujú hlavne zdravie a životy ľudí. Nainštalovaný požiarny rozhlas nachádza aj prirodzené využitie pri organizovaní spoločenských podujatí, operatívneho riadenia osôb prípadne reprodukciu hudby.
Najvhodnejší prístroj pre okamžité použitie napr do kancelárií s výpočtovou technikou, v drogériách a lekárňach. Hasiaci prístroj obsahuje 2 kg skvapalneného oxidu uhličitého (CO2). Oxid uhličitý sa po použití odparí a nezanechá žiadne zvyšky hasiacej látky, čím nedôjde k ďalším škodám a zničenie zariadení, ktoré nebolo doteraz poškodené požiarom. Hasiaci prístroj je pod stálym tlakom. Prístroj bol certifikovaný podľa európskej normy STN EN -3. Za dodržania bezpečnostných podmienok je možné ho bez obáv použiť i na elektrické zariadenia pod napätím až do 110kV. Súčasťou dodávky je vešiak na upevnenie prístroja.
Chráničky hydrantových hadic
Vzhledem k tomu, že se v posledních létech ve velké míře začaly zcizovat zejména z obytných domů hydrantové hadice a případně i proudnice z hydrantových skříní, vyvinula naše společnost tzv. chráničku hadic zamezující odcizení. Chránička je kovový dílec, který zajišťuje bezpečné a provozuschopné připojení hadice k ventilům hydrantu, případně proudnice k hydrantové hadici. Tento dílec se zamyká trubkovým zámkem tak, že brání odpojení hadice od ventilu. Odstranění tohoto dílce je velmi složité z hlediska časové tísně případných pachatelů trestné činnosti a nutnosti použít nářadí a způsobit hluk.
Elektronické požární Systémy LITES
Elektronické Požární Systémy slouží pro ochranu majetku ve vztahu k možnému vzniku požáru.Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout ucelený sortiment požárních ústředen, detektorů, hlásičů a komponentů od známého českého výrobce LITES. Tyto systémy velice přesně, spolehlivě a rychle lokalizují místo vzniku požáru a to včetně možnosti uvědomit příslušné orgány a bezpečnostní složky dle požadavků uživatele. Řídící systém zaručuje neustálou výměnu informací mezi vlastní ústřednou, periferiemi, hlásiči a udává jejich stav.Systém lze snadno přizpůsobit specifickým požadavkům podle typu chráněného objektu a navazujících zařízení.
Systém domového elektrického vrátnika prispieva k zvýšeniu bezpečnosti a používa sa všade tam, kde chcete kontrolovať prístup do objektu. Videovrátnik môžeme kombinovať aj so skrytou kamerou. Videotelefón je komponent, ktorý je umiestnený v interiéri budovy (byt, kancelária, predsieň rodinného domu atd.). Je určený na obojsmernú zvukovú komunikáciu so vstupným panelom umiestneným pred vstupom budovy, teda na komunikáciu s prichádzajúcou osobou a k otvoreniu dverí prostredníctvom tlačidla. Videotelefón pridáva k zvukovej komunikácií i komunikáciu obrazovú .Vizuálna kontrola prichádzajúcej osoby mnohonásobne zvyšuje bezpečnosť, hlavne v nočných hodinách.
SHOOTER – 5 - sejf
- Jednostenná skriňa na zbrane s odolnou konštrukciou proti vlámaniu - Dvojplášťové dvere z ocele hrúbky 3 mm - Teleso skrine je z kvalitnej ocele hrúbky 3 mm - Slúži na uloženie až piatich dlhých zbraní - Motýlkový bezpečnostný zámok tr.A špeciálne pancierovaný - 2 kľúče - 3 - stranný rozvorový mechanizmus - V sériovej výbave je vnútorný sejf, schránka, výšky 150 mm na uloženie munície - Vnútorná schránka má samostatné uzamykanie cylindrickým zámkom, 2 kľúče - Na vnútornej strane dverí sú umiestnené držiaky pre náradie na čistenie zbraní - Farba: RAL 7035 svetlo šedá
Typový rad nábytkových nábytkových trezorov je certifikovaný v bezpečnostnej triede I. podľa STN, ČSN, EN 1143-1. Môže byť vybavený mechanickým zámkom MAUER, zámkom LAGARD, kombináciou zámkov MAUER a LAGARD, prípadne kombináciou zámku MAUER a elektronického zámku SAFEtronics®. Trezory sú dvojpášťovej konštrukcie s výplňou zvyšujúcov mechanickú odolnosť, vonkajší plášť je vyrobený z plechu hrúbky 3 mm a vnútorný plášť je z plechu hrúbky 2mm. Platňa dverí je z plechu hrúbky 10 mm. Ich štandardná farba je antracitová. Všetky trezory tohto typového radu sú pripravené na ukotvenie pomocou dvoch otvorov v spodnej a dvoch otvorov v zadnej stene trezora.
Trezorová skriňa - TSS 90 M
Trezorová skriňa vhodná na odkladanie spisového kancelárskeho materiálu na prestaviteľné police. Steny sú konštruované ako dvojplášťové, vyplnené izolačným materiálom. Cez otvory v dne sa uchytáva kotviacimi skrutkami do podlahy. V štandardnej výbave: - vnútorná uzamykateľná schránka - 1 polica - Uzamykanie: trezorový zámok na kľúč MAUER - Certifikát pre I.bezp.triedu podľa STN,ČSN EN 1143-1 - Stupeň utajenia podľa NBÚ (Zák. 215/2004 Z.z.) : TAJNÉ - Vonkajšie rozmery /mm/ vxšxh: 900 x 600 x 435 - Vnútorné rozmery /mm/ vxšxh: 860 x 560 x 345 - Hmotnosť: 138 kg - Objem: 165 l
Služby COTIS
Cotis Solutions ponúka jednoduchý výber a nákup komponentov zabezpečovacieho systému z pohodlia Vášho domova. Vďaka prehľadnému e-shopu s denne aktualizovaným obsahom a akciovými ponukami je výber zabezpečovacieho systému jednoduchý. Každá objednávka je pred odoslaním skompletizovaná a testovaná minimálne 24 hodín. Obsah objednávky kontrolujú školení pracovníci, čím je možné zabrániť nelogickým nákupom (napríklad komponenty ktoré spolu nespolupracujú a pod.). Každý zákazník môže získať bezplatný návrh zabezpečovacieho systému na základe pôdorysu zabezpečovanej budovy. Pri nákupe väčších objemov poskytujeme výrazné zľavy!
Zákruta vľavo
Význam: Značka Zákruta vľavo (č. A 1b) upozorňuje na smerový oblúk vľavo, kde si bezpečný prejazd vyžaduje výrazné zníženie rýchlosti jazdy s ohľadom na parametre cesty, po ktorom nasleduje priamy úsek cesty. Umiestňovanie: Ak je smerový oblúk stavebne konštruovaný tak, že jeho bezpečný prejazd si nevyžaduje výrazne zníženie rýchlosti jazdy, značka č. A 1a alebo č. A 1b sa pred oblúkom neumiestňuje. V prípade potreby, ako napríklad ostrá alebo neprehľadná zákruta, nebezpečné klesanie, šmykľavý povrch cesty a podobne možno značku č. A 1a alebo č. A 1b doplniť o ďalšiu príslušnú značku alebo o príslušnú dodatkovú tabuľku.
Predošlá 1  ...  32  33  34  35  36  37  38  39  40  ...  144  Ďalšia
Dohodnutie stretnutí
„Ja také telefonáty odmietam – to nebude fungovať” * To je len váš postoj, ktorý nereprezentuje väčšinu. Výsledky dohadovania stretnutí cez telefón sa riadia štatistickými
Zásobník na posypový materiál - 150 kg
Plastová nádoba ma posypový materiál, farba žltá, kapacita 150 kg - zásobníky sú určené na skladovanie piesku a soli v miestach pohybu obyvateľstva, zastávkach verejnej dopravy, parkovisk
Amica SHC 5885 W
Elektrický sporák Amica **SHC 5885 W** v šírke 50 cm s moderným čiernym lemovaným panelom. Sklokeramická zóna so štyrmi Hi-light platničkami vám zaistí rýchle varenie. Pri pečení si m
Nájsť dodávateľa - rýchlo, výhodne, bezplatne a nezáväzneNájsť dodávateľa

Chcete niečo kúpiť, alebo potrebujete vyhľadať firmu?

Paravány, roletky, banneryParavány, roletky, bannery

Jednoduché, ľahké a flexibilné systémy pre propagáciu.

Upratovanie a údržbaUpratovanie a údržba

Široký sortiment potrieb pre upratovanie a údržbu v kanceláriách, skladoch.

Čalúnené kancelárske kresláČalúnené kancelárske kreslá

Široká ponuka anatomicky tvarovaných pohodlných kancelárskych kresiel.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018