Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

Stenové trezory Junior
Trezory tohoto typu sú vhodné hlavne v prípade potreby utajenia miesta osadenia trezoru, alebo pri riešení interiérov, kde chce autor zámerne ukryť zabezpečovacie zariadenia tak, aby nezasahovali do architektonickej kompozície interiéru. Dvere dvojplášťovej konštrukcie sú zavesené na vnútorných závesoch a uzatváranie je riešené závorovým mechanizmom. Zámok je chránený kalenou oceľovou vložkou. Zámky sú buď mechanické (MAUER, STUV), elektronické alebo číslicovo kombinačné (LA GARD, S&G). Na uloženie slúži stabilný rám umožňujúci zabudovanie do steny a ďalšie upevnenie. Štandardné vybavenie trezoru pozostáva z poličky a za príplatok je možné doplniť aj vnútornú schránku.
Bezpečnostné dvere - Combi – S ochranná mreža
Combi-S ochranná mreža zabráni, odcudzeniu tovaru po rozbití výkladového skla. Mreže majú ochrannú funkciu z dvoch hľadísk: - z mechanického hľadiska a to z toho dôvodu, že sa na ich výrobu používa veľmi masívny materiál. - zo psychického hľadiska, to znamená, že mreže zabraňujú vniknutiu do miestnosti aj po rozbití skla. Combi-S mreže zaberajú veľmi málo miesta. Počas dňa sa môžu ručne, alebo s pohonom narolovať, čím sa výklad stane dobre viditeľným. Combi-S mreže spĺňajú všetky estetické požiadavky. Tento typ vnútorných ochranných mreží sa prispôsobuje aj k rozťahovacím mrežám, pričom spolu vytvárajú kompletný bezpečnostný systém.
Kladky,laná,tlmiče,popruhy
- TITAN Celotelové postroje - TITAN Popruhy s tlmičom+opasok+kladka - TITAN Záchytné laná s tlmičom pádu - TITAN Bezpečnostné laná - TITAN SETY 1 - Tlmiče pádovej energie pre prácu na ostrých hranách - Tlmič pádovej energie pre prácu na ostrých hranách - Samonavíjacie zachytávače s tlmičom pádovej energie Miller Falcon 6m - Samonavíjacie zachytávače s tlmičom pádovej energie Miller Falcon - Samonavíjacie zachytávače s tlmičom pádovej energie Turbolite - Samonavijacia kladka Scorpionm, Black Rhino - Samonavijacia kladka Mightylite - Samonavíjacia kladka Miller Falcon oceľ a mnoho iných.
Predaj - Profesionálne alkohol testery - Alkohol tester Dräger 6510
Dräger Alcotest 6510 je najnovším prírastkom do rodiny Alcotestov . Jeho vývoju predchádzali viac ako päťdesiatročné skúsenosti firmy Dräger s výrobou predchádzajúcich 4 generácií Alcotestov. Podstatným prínosom pri jeho vývoji boli aj pripomienky a priania užívateľov z celého sveta. Prístroj ponúka široké konfiguračné možnosti tak, aby bolo možné splniť najrôznejšie medzinárodné normy a národné predpisy. Nový typ senzora umožňuje hromadné kontroly, kde je kladený dôraz na minimálne oneskorenie medzi jednotlivými skúškami. Doporučený počet meraní za 1 týždeň: 100 meraní.(Doporučený počet meraní sa vzťahuje k 6 mesačnej dobe kalibrácie prístroja)
Siréna OS-350 je vonkajšia nezálohovaná siréna, vybavená dvojicou sabotážnych kontaktov na detekciu otvorenia krytu a odtrhnutia sirény zo steny. V siréne je integrovaný výkonný blikač, ktorý zabezpečí dobrú optickú lokalizáciu aktívnej sirény. V prípade potreby (na zvýšenie akustického výkonu) je možné osadiť druhý piezoelektrický menič ACM-OS360. Telo sirény je vyrobené z mechanicky odolného plastu, s vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Odolnosť elektronických častí proti vzdušnej vlhkosti je zabezpečená dvojvrstvovým lakovaním dosky spojov. Ako sabotážne kontakty sú použité zapuzdrené jazýčkové kontakty
Bezpečnostnotechnická služba
Naša spoločnosť Vám prostredníctvom bezpečnostnotechnických služieb pomôže splniť povinnosti, ktoré vyplývajú zamestnávateľom v zmysle platných legislatívnych predpisov. Našim cieľom je odbremeniť Vás od neustáleho sledovanie zmien v legislatívnych predpisoch, vypracovať Vám potrebnú dokumentáciu, vykonať všeobecné školenia pre všetkých pracovníkov, upozorniť Vás na nedostatky a zabezpečiť komplexné poradenstvo v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Povinnosť zabezpečiť bezpečnostnotechnické služby vyplýva zamestnávateľom v zmysle § 21 ods. 2 zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov
Vonkajšie vodovody - slúžia na prívod požiarnej vody čo najbližšie k objektom, alebo do vonkajších požiarnych hydrantov. Na vonkajších rozvodoch požiarnej vody sa inštalujú vonkajšie podzemné, alebo nadzemné hydranty. Sú to armatúry, na ktoré sa v prípade požiaru pripájajú požiarne hadice. Obidva hydranty umožňujú odber z vodovodného potrubia, aj keď mrzne. Odber vody z nadzemného hydrantu je pohodlnejší. Uskutočňuje sa pripojením hadice priamo na horné duté teleso hydrantu. Z podzemného hydrantu sa voda môže odoberať len pomocou hydrantového nadstavca. Pretože pod snehom, alebo blatom nemožno vidieť hydrantový poklop, jeho poloha sa označuje tabuľkou, pripevnenou na tyči.
Taktické puzdro na Kizlyar
Puzdro je vyrobené z plastu potiahnutého nylonovou tkaninou. Má viacero možností nosenia: opasok, Molle systém, upnutie v taktickej veste. Istenie noža je pásikom so zapínacím gombíkom, ktorý sa ľahko odopne. Čepeľ je v puzdre chránená plastom a po stranách pryžovými vložkami. Oblasť čepele je spevnená nitmi. Možné upnutie na opasok, Molle systém, do taktickej vesty Rýchle a ergonomické odopínanie zapínacím gombíkom - Určené pre denné služobné použitie - Čepeľ je chránená proti otupeniu pri manipulácii - Materiál: plast potiahnutý nylonovou tkaninou - Súčasť rady PROFESSIONAL - 2 ročná záruka
Bezpečnostné dvere - Gerda WD, WDT
Solídne, oceľovými prútmi armované dvere, odolné proti škrabancom a zo zvýšenou odolnosťou proti vlámaniu triedy 2 podľa ENV. Vhodné k ochrane miestností s nízkym a priemerným stupňom rizika vlámaniu. Najčastejšie používané ako vchodové dvere do bytov, kancelárií a iných miestností vnútri budov. Sú vybavené dvoma zámkami atestovanými v triede C (najvyššia trieda odolnosti proti vlámaniu) a hrotmi proti vypáčeniu zo strany dverných pántov. čo predstavuje ťažko prekonateľnú zábranu pre potencionálnych lupičov. Navyše môžu byť dvere (za príplatok) vybavené funkčnou pevnou retiazkou a pohodlným systémom jedného kľúča vložiek (v triede C) ovládajúcich zámky.
Pěnové systémy fungují tak, že smísí pěnový koncentrát s vodou a vzduchem, takže vznikne pěna. Ta vytvoří tepelně odolný stabilní povlak na palivu, čímž oddělí hořlavé páry od vzduchu a plamenů. Tato zařízení jsou využívána v případech, kdy se nedá s dostatečnou účinností použít k hašení požáru samotná voda. Příkladně požáry uhlovodíků jako benzín, motorová nafta, aceton, alkoholy apod. Při aplikaci pěny dojde k pokrytí plochy (objemu) požáru celistvou vrstvou, která zamezuje přístupu vzdušného kyslíku do zóny hoření. Současně s tím se omezuje značně i znečištění životního prostředí toxickými látkami ze zplodin hoření.
- na pripojenie ústrední DIGIPLEX EVO, MAGELLAN MG, SPECTRA SP a ESPRIT E55 do siete internet - umožňuje bezpečnú obsluhu ústrední PARADOX cez bežný internetový prehliadač - umožňuje komunikovať s ústredňami z programu WinLoad - a u ústrední DIGIPLEX EVO aj z programu NEware - z ľubovoľného miesta na zemi - zasielanie e-mailov o poplachu, potiaži a pod. - možnosť notifikácie e-mailu pomocou SMS na mobilný telefón - dokáže pracovať so statickými aj dynamickými IP adresami - s podporou stránok www.paradoxmyhome.com - optimalizovaný pre Internet Explorer 6 a vyššie, Mozilla 1.5 a vyššie s minimálnym rozlíšením 1024 x 768
Prilby
LESOGARD LP 2014 - Ľahká polyetylénová fasetová prilba s predĺžením nad zátylkom, zavesená v 4 bodoch na textilných páskach, veľkosť 52-62, celková hmotnosť 310g, pre prácu do 1000V a -30°C, životnosť 5 rokov BIRONG - Bavlnená čiapka s pevným šiltom a plastovou vnútornou výstuhou, ochrana vlasov proti poveternostným vplivom, nastaviteľná veľkosť PELTOR PEL LES - Lesnícky komplet - prilba Peltor G2000+ mušľový chránič H31P3K s odklopnou drôtenou mriežkou a plachietkou na zátylku: - drôtený štít k lesníckemu kompletu - plachietka ku kompletu - výstelka prilby pre lesnícky komplet - sluchátka ku kompletu
Prehliadka priestoru: Pri prehliadke sú preverované všetky možné cesty úniku informácií. Vykonáva sa podrobný prieskum rádiových signálov nachádzajúcich sa v danom objekte, meranie intenzity elektromagnetického poľa v jednotlivých častiach priestoru, dôkladná fyzická prehliadka ako priestoru, tak aj zariadení v ňom, preverovanie signálov v sieťovom rozvode, na metalických vodičoch telefónnych liniek a štruktúrovanej kabeláže, zisťovanie prítomnosti signálov v infra oblasti svetelného spektra. Tieto činnosti vykonávané pomocou modernej špeciálnej techniky zaisťujú vysokú pravdepodobnosť odhalenia zariadenia vysielajúceho z objektu zvukovú alebo obrazovú informáciu.
Trezory s programovatelným přístupem
Tresor MT 65 eleolegic je opatřen specielním dodatečným zámkem pracujícícm na legicové technologii umožňující programování přístupu pro jednotlivé uživatele.Programování přístupu je libovolné pro různé osoby a pro různé časové úseky. Časovým úsekem mohou být určité dny v měsíci, případně určité období během dne, takzvaná časová okna. Programovacím mediem je zpravidla přívěšek.( blíže viz kapitola mechatronické systémy) Tresor MT 65 eleolegic je vhodný například pro ukládání tržby v průběhu naprogramované a zákazníkem zvolené provozní doby. Po skončení provozní doby již neoprávněný uživatel trezor neodemkne.
Bezpečnostnotechnická služba
Naša spoločnosť Vám prostredníctvom bezpečnostno-technických služieb pomôže splniť povinnosti, ktoré vyplývajú zamestnávateľom v zmysle platných legislatívnych predpisov. Našim cieľom je odbremeniť Vás od neustáleho sledovanie zmien v legislatívnych predpisoch, vypracovať Vám potrebnú dokumentáciu, vykonať všeobecné školenia pre všetkých pracovníkov, upozorniť Vás na nedostatky a zabezpečiť komplexné poradenstvo v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Povinnosť zabezpečiť bezpečnostno-technické služby vyplýva zamestnávateľom v zmysle § 21 ods. 2 zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Kamera AXIS M1011W
Kamera AXIS M1011W je ideálnym riešením pre malé firmy, butiky, reštaurácie alebo hotely. Za výnimočnú cenu Vám prinesie výbornú kvalitu obrazu pri 30 obrázkoch za sekundu a rozlíšení 640x480 pixelov. Výbornú kvalitu obrazu zabezpečí aj veľmi dobrá citlivosť kamery 1Lux. IP kamera AXIS M1011W poskytuje najlepšiu efektivitu využitia priepustnosti dát, vďaka možnosti kompresie obrazu v H.264, MJPEG alebo MPEG-4. Naviac kamera podporuje plné rozlíšenie a snímaciu frekvenciu pri všetkých typoch podporovaných kompresií. Kompresný formát H.264 vám umožní najefektívnejšiu optimalizáciu videa s ohľadom na priepustnosť linky a nároky na dátové úložište.
Kamera AXIS M1011W je ideálnym riešením pre malé firmy, butiky, reštaurácie alebo hotely. Za výnimočnú cenu Vám prinesie výbornú kvalitu obrazu pri 30 obrázkoch za sekundu a rozlíšení 640x480 pixelov. Výbornú kvalitu obrazu zabezpečí aj veľmi dobrá citlivosť kamery 1Lux. IP kamera AXIS M1011W poskytuje najlepšiu efektivitu využitia priepustnosti dát, vďaka možnosti kompresie obrazu v H.264, MJPEG alebo MPEG-4. Naviac kamera podporuje plné rozlíšenie a snímaciu frekvenciu pri všetkých typoch podporovaných kompresií. Kompresný formát H.264 vám umožní najefektívnejšiu optimalizáciu videa s ohľadom na priepustnosť linky a nároky na dátové úložište.
Poskytovanie strážnej služby
Poskytujeme Vám strážu službu vo vašich objektoch na profesionálnej úrovni za výhodné ceny. a) ochrana majetku na verejne prístupnom mieste, b) ochrana majetku na inom než verejne prístupnom mieste, c) ochrana osoby, d) ochrana majetku a osoby pri preprave, e) ochrana prepravy majetku a osoby, f) zabezpečovanie poriadku na mieste zhromažďovania osôb, g) prevádzkovanie zabezpečovacieho systému alebo poplachového systému, prevádzkovanie ich častí, vyhodnocovanie narušenia chráneného objektu alebo chráneného miesta (ďalej len prevádzkovanie zabezpečovacieho systému alebo poplachového systému) h) vypracúvanie plánu ochrany.
Jako součást tzv. průmyslových spotřebních materiálů naši nabídku doplňují také hygiena a ochranné pracovní pomůcky. Hygiena: - toaletní papíry v klasickém provedení i Jumbo rolích - papírové ručníky skládané i v rolích, - průmyslové utěrky - ubrousky a kapesníčky - mýdla, čisticí prostředky aj Ochranné pracovní pomůcky (OPP): - ochranné pracovní oděvy a obuv - pracovní a jednorázové rukavice - ochranné pokrývky hlavy a očí - dle požadavku zákazníka umístíme na OPP firemní logo či jiný individuální potisk s použitím různých potiskových technologií.
Kamera AXIS M1011
Kamera AXIS M1011 je ideálnym riešením pre malé firmy, butiky, reštaurácie alebo hotely. Za výnimočnú cenu Vám prinesie výbornú kvalitu obrazu pri 30 obrázkoch za sekundu a rozlíšení 640x480 pixelov. Výbornú kvalitu obrazu zabezpečí aj veľmi dobrá citlivosť kamery 1Lux. IP kamera AXIS M1011 poskytuje najlepšiu efektivitu využitia priepustnosti dát, vďaka možnosti kompresie obrazu v H.264, MJPEG alebo MPEG-4. Naviac kamera podporuje plné rozlíšenie a snímaciu frekvenciu pri všetkých typoch podporovaných kompresií. Kompresný formát H.264 vám umožní najefektívnejšiu optimalizáciu videa s ohľadom na priepustnosť linky a nároky na dátové úložište.
Predošlá 1  ...  31  32  33  34  35  36  37  38  39  ...  144  Ďalšia
Frankovací stroje - velké objemy
Vysokokapacitní digitální InkJet frankovací stroj s automatickým podavačem obálek Přestože je IJ 65 vysokokapacitní frankovací stroj, jeho používání je velmi jednoduché a svým vzhled
Dielenská skriňa
kvalitná robustná zváraná skriňa z oceľového plechu 0,7 a 0,8 mm moderný design s oblými hranami, uzamykanie dverí rozvorovým zámkom s cylindrickou vložkou s dvoma kľúčmi skriňa j
Royal Canin Medium Light 13 kg
Granulované krmivo, ktoré pomáha regulovať váhu vášho psa. Určené pre psy stredných plemien.
Kancelársky nábytok SELECTKancelársky nábytok

Zostavy kancelárskeho nábytku umožňujú praktické a variabilné zariadenie kancelárie.

Drevené šatňové skrineDrevené šatňové skrine

Šatňové skrinky z laminovanej drevotriesky v kovovej konštrukcii.

Stojany, panely a skrine s boxmiStojany a skrine s boxmi

Praktické stojany s plastovými boxmi do dielne alebo skladu.

Transport a manipuláciaTransport a manipulácia

Vozíky, Rollkontajnery, rudly pre sklady, kancelárie, dielne.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018