Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

Zvršok z lícovej kože s úpravou obmedzujúcou presakovanie vody. Polyuretánová podošva. Kovová tužinka a stielka. EN 345 S3 CI. Veľkosti 38 - 48.
Regulačná klapka kruhová slúži k regulácii prietoku vzduchu v kruhovom potrubí pomocou škrtenia prierezu. Klapka nie je klasifikovaná ako vzduchotesná.
Protiporézne, dvojvrstvový úplet. Materiál: vonkajšia vrstva 100% polyamid, vnútorná vrstva 100 % bavlna, vel: 6,7,8,9,10,11 Tovar na objednávku.
Audio a video vrátniky
Ponuka audio a video vrátnikov a ďalších produktov z portfólia domovej techniky od spoločností TESLA. Pre viac informácii, nás neváhajte kontaktovať.
Zástera drevárska proti vpichu
Ochranný pracovný prostriedok pri spracovaní dreva na strojových pílach. Chráni pás, brucho, bedrá pred spätným vrhom materiálu a drobných úlomkov.
Pravidelná kontrola požiarnych uzáverov (dvere, klapky) vykonávanie opráv a údržby požiarnych uzáverov vedenie prevádzkových denníkov
V tejto sekcii ponúkame doplnkový sortiment. Foto : zastrihávacie vložky do pracovnej obuvi, kvalitné značkové pracovné ponožky, podložku pod kolená.
Kombinované rukavice
Kombinované rukavice, vystužená dlaň zo šedej hovädzej štiepenky, chrbát a manžeta z pruhovanej bavnenej tkaniny, podšívka v dlani.
- prenosný hasiaci prístroj s hasiacou látkou ABC prášok, pod stálym tlakom 14 bar, s kontrolným manometrom, držiakom, hliníková nádoba
- protišmyková - odolná voči vode - odolná voči ropným produktom - Zlievárenské perká - Dielektrické galoše
Dlaň ze žluté hovězí štípenky, hřbet a manžeta z pruhované bavlněné tkaniny, podšívka ve dlani, dámské 9 s bílou tkaninou na hřbetu.
- on-line monitoring osoby - off-line monitoring (zistenie polohy na dotaz) - funkcia alarm (v prípade tiesne hovor/sms na definované číslo)
Kasilonové pletené rukavice bez švov Materiál: nylon/Ba Farba: šedo-biela (melír) Veľkosť: 8, 10
Bezpečnostné dvere v rustikálnom prevedení v troch farebných variáciách sú tou najlepšou voľbou pre zákazníkov, ktorí obľubujú vidiecky štýl.
Ochranné okuliare VS 160
VS - 160 ochranné okuliare, číry polykarbonátový panoramatický priezor triedy F, vhodné aj na dioptrické okuliare, EN 166:2001
Cylindrické zátky
Cylindrické zátky s oblým predným koncom spojené bezpečnostným vláknom, veľmi mäkký penový polymér, nízky rovnomerný tlak na steny zvukovodov.
- Dodávka odevov špeciálneho prevedenia - zváračské (mofis) - kyselinovzdorné - nepremokavé - Cestárske vesty
Trekingová obuv PRABOS API
Trekingová obuv do středně těžkého terénu, s ultramoderním designem, unikátním anatomickým chráničem špice a paty a membránou Gore-Tex.
- prenosný hasiaci prístroj s hasiacou látkou ABC prášok, pod stálym tlakom 12 bar, s kontrolným manometrom, držiakom, oceľová nádoba
Skrinka C52 so zámkom
Elegantná hydrantová skrinka C52 so zámkom na núdzový kľúč, plechová, s košíkom na uloženie hadice, rozmery 392 x 525 x 180 mm.
Predošlá 1  ...  106  107  108  109  110  111  112  113  114  ...  144  Ďalšia
Strojní pily
Pásová pila na kov PMS 460/600 HAD Poloautomatická pásová pila na kov pro řezání jak plných materiálů, tak profilů a trubek kolmo, nebo pod úhlem do obou stran do 60°. Poloautomatický
Schodisková rudla
Schodisková rudla je vybavená trojsúkolím s rozmermi vyhovujúcimi pre úplnú väčšinu všetkých bežných schodov. Každé jednotlivé koleso je uložené na ložisku pre zníženie odporu pr
Hodinky Festina La Vuelta Chrono 16604/4, pánské
Typ hodinek: analogové Styl: módní Typ strojku: Quartz - baterie Barva ciferníku: červená Barva řemínku/tahu: červená Sklo: minerální Pouzdro: ocel Řemínek: pryž Stopky: s přesností 1
Vlajkové stožiareVlajkové stožiare

Stožiare na vlajky a zástavy, široká ponuka dĺžok, prevedení.

Prezentačné stojany Prezentačné stojany

Drôtené stojany vhodné na noviny, časopisy, katalógy, letáky a iné

Nájsť dodávateľa - rýchlo, výhodne, bezplatne a nezáväzneNájsť dodávateľa

Chcete niečo kúpiť, alebo potrebujete vyhľadať firmu?

Paravány, roletky, banneryParavány, roletky, bannery

Jednoduché, ľahké a flexibilné systémy pre propagáciu.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2017