Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

- vypracovanie projektov, analýz a metodík technickej ochrany, - dodávka, montáž a prevádzkovanie elektrických a mechanických zabezpečovacích systémov.
Brýle ochranné
- Brýle ochranné čiré - Brýle proti oslnění - Brýle tónované - Brýle uzavřené - Brýle pro svářeče - Příslušenství
Dielektrické, izolační rukavice z kvalitního, přírodního latexu o tloušťce 2,9 mm. Uurčené pro ochranu před nebezpečným napětím. Třída: 3 / 26500 V AC.
TATTLER - Dielektrické izolační rukavice
Dielektrické izolační rukavice z kvalitního přírodního latexu, určené pro ochranu před nebezpečným napětím do 1kV. - Velikost: 10, 11
Mikrovlnné bariéry
Mikrovlnné bariéry sú veľmi populárnou novinkou z našej ponuky, ktorá Vám umožní zabezpečiť exteriér váších obydlí respektíve priemyselných areálov.
Trekingová obuv Prabos API GORETEX
Ultramoderní designová trekingová obuv do středně těžkého terénu, s unikátním chráničem špice a paty a revoluční oděruvzdornou podešví WIBRAM.
Optimálny komfort, vhodné pre všetky tvary hlavy. Ochranná vrstva voči poškriabaniu, nezahmlievajúce sa. Nová UV-380 technológia chrániaca voči UV žiareniu.
Dielektrické, izolační rukavice z kvalitního, přírodního latexu o tloušťce 2,3 mm. Určené pro ochranu před nebezpečným napětím. Třída: 2 / 17000 V AC.
Montaž elektronickych zabezpečovacích zariadení/alarmov/od fi.PARADOX a JABLOTRON a kamerových systemov s možnostou sledovania na dialku cez internet od fi SONY.
Dodávka a montáž bytových a kancelárskych trezorov a bezpečnostných viac-bodových dverí na jeden kľúč, vrátane zaliatia, alebo výmeny vchodovej zárubne.
Hasiaca látka: oxid uhličitý Množstvo: 2 kg Teplotný funkčný rozsah: -30 °C až + 60 °C Hasiaca účinnosť: 21 B, C min. dostrek 1,5 m doba činnosti 15 sec.
Odhalte rizikové chovanie zamestnancov už v jeho počiatku. Monitorujte ich pracovnú činnosť a odhalte, kto sa snaží poškodit vašu spoločnost.
Ľahká polyetylénová ochranná prilba. Škrupina prilby je zavesená na plastovom náhlavnom kríži v 6-tich bidoch. Vhodná na prácu aj v zimnom období.
COEN kalhoty
- Antistatické kalhoty do pasu s nehořlavou úpravou, 100% bavlna, 360 g/m2. - Barva: modrá - Velikosti: 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62
Plastová skrinka pre hasiací prístroj P 6 Te
- Rozmery (mm) Š: 310 V: 675 H: 250 - Farba čierna. Vhodná pre umiestnenie hasiaceho prístroja na nákladný automobil. - Otvor pre visací zámok.
Ochranné okuliare s manžetou priliehajúcou na tvár. Dokonalá bočná i horná ochrana. Nastaviteľná upínacia páska. Možné nasadiť na dioptrické okuliare.
Robustné okuliare, väčšie odsadenie zorníka v hornej časti. Možné nasadiť na dioptrické okuliare. Všetky okuliare UVEX absorbujú 100% UV žiarenia.
Ponúkam služby v oblasti zabezpečovacích systémov, kamerových systémov, výpočtovej techniky, požiarnych systémov - predaj, montáž, servis a poradenstvo.
Mušľový chránič sluchu LA 3001
LA 3001 - ľahký mušľový chránič sluchu, dielektrický, hmotnosť 158 g, farba: zelená, červená, modrá, EN 352 - 1:1993
Pracovní obuv Strong S3 ankle
Kvalitní bezpečnostní obuv značky PANDA pro profesionální použití,s ocelovou špicí a planžetou, s antistatickou podešví odolnou proti pohonným hmotám.
Predošlá 1  ...  104  105  106  107  108  109  110  111  112  ...  144  Ďalšia
Hnacie motory - BFT Deimos Bt 500 kg, BFT Icaro MT 2000 kg, BFT Urano BT 1200 kg
BFT Deimos Bt 500 kg - sada posuvného motora Elektromechanický motor k 500 kg posuvným bránam. • Zodpovedá bezpečnostným predpisom Európskej únie, s CE kvalifikáciou • Odporúč
Vozík na sudy
na transport sudov s objemom 210 litrov vo vertikálnej polohe jednoduchá manipulácia s vozíkom aj so sudom z vozíka a na vozík celozváraná konštrukcia z oceľových rúrok 2 pevné celog
Diktafon Philips DVT 7000
Kapacita flash paměti: 2 GB Podporované paměťové karty / typ karty: microSD 360° záznam schůzek s bezdrátovým dálkovým ovladačem Záznamník schůzek Voice Tracer 7000 zachytí každou
Firmy na Požiadavka.skFirmy na Požiadavka.sk

Chcete niečo kúpiť, alebo potrebujete vyhľadať firmu?

Klaprámy, plagátové rámyKlaprámy, plagátové rámy

Hliníkové rámy určené k prezentácii plagátov a oznámení.

VáhyVáhy

Ciachuschopné počítacie, plošinové, laboratórne, závesné váhy.

Cateringové stolyCateringové stoly

Skladacie stoly pre trvalé alebo dočasné použitie stola.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018