Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

- vypracovanie projektov, analýz a metodík technickej ochrany, - dodávka, montáž a prevádzkovanie elektrických a mechanických zabezpečovacích systémov.
Brýle ochranné
- Brýle ochranné čiré - Brýle proti oslnění - Brýle tónované - Brýle uzavřené - Brýle pro svářeče - Příslušenství
Dielektrické, izolační rukavice z kvalitního, přírodního latexu o tloušťce 2,9 mm. Uurčené pro ochranu před nebezpečným napětím. Třída: 3 / 26500 V AC.
TATTLER - Dielektrické izolační rukavice
Dielektrické izolační rukavice z kvalitního přírodního latexu, určené pro ochranu před nebezpečným napětím do 1kV. - Velikost: 10, 11
Mikrovlnné bariéry
Mikrovlnné bariéry sú veľmi populárnou novinkou z našej ponuky, ktorá Vám umožní zabezpečiť exteriér váších obydlí respektíve priemyselných areálov.
Trekingová obuv Prabos API GORETEX
Ultramoderní designová trekingová obuv do středně těžkého terénu, s unikátním chráničem špice a paty a revoluční oděruvzdornou podešví WIBRAM.
Optimálny komfort, vhodné pre všetky tvary hlavy. Ochranná vrstva voči poškriabaniu, nezahmlievajúce sa. Nová UV-380 technológia chrániaca voči UV žiareniu.
Dielektrické, izolační rukavice z kvalitního, přírodního latexu o tloušťce 2,3 mm. Určené pro ochranu před nebezpečným napětím. Třída: 2 / 17000 V AC.
Montaž elektronickych zabezpečovacích zariadení/alarmov/od fi.PARADOX a JABLOTRON a kamerových systemov s možnostou sledovania na dialku cez internet od fi SONY.
Dodávka a montáž bytových a kancelárskych trezorov a bezpečnostných viac-bodových dverí na jeden kľúč, vrátane zaliatia, alebo výmeny vchodovej zárubne.
Hasiaca látka: oxid uhličitý Množstvo: 2 kg Teplotný funkčný rozsah: -30 °C až + 60 °C Hasiaca účinnosť: 21 B, C min. dostrek 1,5 m doba činnosti 15 sec.
Odhalte rizikové chovanie zamestnancov už v jeho počiatku. Monitorujte ich pracovnú činnosť a odhalte, kto sa snaží poškodit vašu spoločnost.
Ľahká polyetylénová ochranná prilba. Škrupina prilby je zavesená na plastovom náhlavnom kríži v 6-tich bidoch. Vhodná na prácu aj v zimnom období.
COEN kalhoty
- Antistatické kalhoty do pasu s nehořlavou úpravou, 100% bavlna, 360 g/m2. - Barva: modrá - Velikosti: 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62
Plastová skrinka pre hasiací prístroj P 6 Te
- Rozmery (mm) Š: 310 V: 675 H: 250 - Farba čierna. Vhodná pre umiestnenie hasiaceho prístroja na nákladný automobil. - Otvor pre visací zámok.
Ochranné okuliare s manžetou priliehajúcou na tvár. Dokonalá bočná i horná ochrana. Nastaviteľná upínacia páska. Možné nasadiť na dioptrické okuliare.
Robustné okuliare, väčšie odsadenie zorníka v hornej časti. Možné nasadiť na dioptrické okuliare. Všetky okuliare UVEX absorbujú 100% UV žiarenia.
Ponúkam služby v oblasti zabezpečovacích systémov, kamerových systémov, výpočtovej techniky, požiarnych systémov - predaj, montáž, servis a poradenstvo.
Mušľový chránič sluchu LA 3001
LA 3001 - ľahký mušľový chránič sluchu, dielektrický, hmotnosť 158 g, farba: zelená, červená, modrá, EN 352 - 1:1993
Pracovní obuv Strong S3 ankle
Kvalitní bezpečnostní obuv značky PANDA pro profesionální použití,s ocelovou špicí a planžetou, s antistatickou podešví odolnou proti pohonným hmotám.
Predošlá 1  ...  104  105  106  107  108  109  110  111  112  ...  144  Ďalšia
Hnacie motory - BFT Deimos Bt 500 kg, BFT Icaro MT 2000 kg, BFT Urano BT 1200 kg
BFT Deimos Bt 500 kg - sada posuvného motora Elektromechanický motor k 500 kg posuvným bránam. • Zodpovedá bezpečnostným predpisom Európskej únie, s CE kvalifikáciou • Odporúč
Kovový radový vešiak
konštrukcia vyrobená z oceľových profilov - ovál 50 x 30 mm povrchová úprava práškovým lakom RAL 9005 čierna a RAL 9006 strieborná variabilný vešiak s mnohými možnosťami zostaveni
Diktafon Philips DVT 7000
Kapacita flash paměti: 2 GB Podporované paměťové karty / typ karty: microSD 360° záznam schůzek s bezdrátovým dálkovým ovladačem Záznamník schůzek Voice Tracer 7000 zachytí každou
Transport a manipuláciaTransport a manipulácia

Vozíky, Rollkontajnery, rudly pre sklady, kancelárie, dielne.

Nástenné zásobníky na prospektyNástenné zásobníky

Plastové nástenné zásobníky na tlačoviny formátu A4 alebo A5

Závesné popolníky na stenuZávesné popolníky na stenu

Závesné popolníky na stenu z nerezového plechu.

Firemné vlajky, zástavyFiremné vlajky, zástavy

Výroba firemných vlajok, zástav alebo stolových vlajočiek podľa požiadavky.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2017