Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

Ochranná polyetylenová přilba - JSP
Ochranná polyetylenová přilba s drátěným štítem, sluchátky a hledím, splňující vysoké nároky kladené na užitné hodnoty výrobku, lze kompletovat i jednotlivě /zakázka/.
Ochrana proti teplu
- Přilby, kukly, potahy - Brýle, zorníky, držáky - Rukavice a rukávníky - Pláště - Kabátky - Zástěry - Kalhoty - Ochrana nohou
Vedúci zamestnanci; ostatní zamestnanci; osoby zabezpečujúce ochranu pred požiarmi v mimopracovnom čase; novoprijatí zamestnanci; odborná príprava protipožiarnych hliadok.
Ponúkame montáž IP - digitálných kamier, ale aj analogových kamier. Kamery sú napojené na kamerové systémy so záznamom na samostatný rekorder, alebo na pevný disk počítača.
Ponúkame montáž IP - digitálných kamier, ale aj analogových kamier. Kamery sú napojené na kamerové systémy so záznamom na samostatný rekorder, alebo na pevný disk počítača.
Česaná bavlna. Okrúhly výstrih. Rebrový úplet na krku, v páse a na rukávoch. Rôzne farby. Veľkosť: XS - 4XL Materiál: 60 % bavlna 40 % polyester 310 g/m2
príchytky napínacieho drôtu plotového pletiva čiapočky plotových stĺpikov čiapočky plotových vzper háčiky plotových vzper pätice plotových vzper
Bezpečnostný postroj BASIC
BASIC - bezpečnostný postroj celotelový, zadné oceľové úchytné oko, predný dvojitý textilný záves, nastaviteľné ramenné i stehenné popruhy, STN EN 361
Pracovná obuv
zvršok: - hovädzinová useň stielka: - ortopedická podošva: - styropor veľkosť: - 36 - 42
Bezpečnostné dvere vhodné do jestvujúcich i nových zárubní, k ochrane domov, bytov, kancelárií a iných priestorov. Vyrábajú sa ako dvere otváravé DO chráneného priestoru.
JUMPER S1P SRC - bezpečnostné topánky
- Zvršok: Koža- štiepanka pigmentovaná. - Podšívka: Absorbujúca polyamid. - Vnútorná vložka: Polyamid / EVA. - Podrážka: Dvojzložkový PU nástrek.
Pětiprsté rukavice. Černý úplet z jemného nylonu, dlaň a prsty pokryté tenkou vrstvou polyuretanu. Splňují normu EN 388. - Velikost: 6" / XS - 11" / XXL
Dodávajú sa s Al spojkami alebo so spojkami s Komaxit-ovou úpravou. Používajú sa predovšetkým k požiarnym čerpadlám a k špeciálnym motorovým vozidlám.
SKRINKA: Celkové rozmery skrinky sú 1700 x 400 x 180 mm (výška, šírka, hĺbka). Je vyrobená z pozinkovaného plechu a povrchová úprava je prevedená polyesterovou farbou.
Poskytujeme komplexné technické služby na ochranu majetku a osôb. V rámci týchto služieb realizujeme poradenstvo, dodávku, montáž, servis a revízie na tieto zariadenia.
Nabízíme botičky na zabezpečení automobilů - pro zabránění v jejich odjezdu. Vyrábíme botičky na osobní automobily, na terénní, na nákladní, na autobusy a na motocykly.
Uzavreté okuliare, prichytenie gumou. Panoramatický tvar, špeciálny systém odvetrania. Možné nasadiť na dioptrické okuliare. Všetky okuliare UVEX absorbujú 100% UV žiarenia.
V oblasti detektívnych služieb poskytujeme služby na profesionálnej úrovni kvalifikovanými pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami v celej šírke bezpečnostnej problematiky.
Dielektrické rukavice sú vlastne izolačné rukavice, ktoré Vás chránia pred nebezpečným napätím. Vyberte si z naše bohatej ponuky a vyhnite sa tak riziku poškodenia zdravia.
Hadice, hydranty
Hadice C-52 odpovedajúce norme EN 14540 do hydrantovej skrine. Kombinovaná prúdnica (schopná vytvoriť rovný aj roztrúsený prúd) s prípojkou k požiarnej hadice.
Predošlá 1  ...  100  101  102  103  104  105  106  107  108  ...  144  Ďalšia
Ekonomický systém Pohoda
Ekonomický systém POHODA je komplexný účtovný, ekonomický a informačný systém pre malé až stredné firmy z radu fyzických i právnických osôb. Účtovný software POHODA je odvetvovo ne
Ciachuschopná plošinová váha ISHIDA IGB-60K, 60 kg
plošinová váha s externým displejom na stojane schválená pre obchodné použitie v celej EÚ (OIML III) váživosť 60 a 150 kg, dielik stupnice 20 a 50 g rozmerná nerezová platforma 550
Infra sauna (2 ČÁSTI) Goddess Bibione1 s ionizérem
Kapacita infrasauny: 1 osoba Druh ohřevu: infra Materiál kabiny: hemlock - kanadský jedlovec Topidla: uhlíkové panely Příkon (W): 1340 Doba náběhu na provozní teplotu (50 - 60°C) (min): 20-
Klaprámy, plagátové rámyKlaprámy, plagátové rámy

Hliníkové rámy určené k prezentácii plagátov a oznámení.

VáhyVáhy

Ciachuschopné počítacie, plošinové, laboratórne, závesné váhy.

Cateringové stolyCateringové stoly

Skladacie stoly pre trvalé alebo dočasné použitie stola.

Stojany na podlahuStojany na podlahu

Stojany na podlahu na prospekty a katalógy, paravány.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018