Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

- Hasiaca schopnosť: 21B,C - Hasivo: 1kg OGNIOTEX 109 - Výtlačný prostriedok: CO2 v tlakovej patróne - Teplotný rozsah použitia: -30?C / 60?C - Maximálna hmotnosť: 2 kg
Videovrátniky čiernobiele aj farebné COMMAX a GENWAY. Pre rôzne aplikácie, možnosť vyskladania celého systému podľa požiadavky zákazníka. Pre jeden koncový bod alebo viacerých účastníkov.
Texecom Prestige IR
PIR snímač s dosahom 15m, vidí pod seba, zvýšená odolnosť, teplotná kompenzácia, digitálne počítadlo poplachov, mont.výška 1.5 až 3m, prac. teplota -35° až +60°C, záruka 10 rokov !
Prilba 2401-0O
Prilba 3M 1465, ľahká dielektrická škrupina, chráni proti prieniku napätia (1000V), teplota do -30°, vetracie otvory, šesťbodový záves s upínacími páskami, životnosť 5 rokov. Rôzne farby.
Rukavice F301
Rukavice jednorázové polyetylenové HDPE. Ochrana proti chemikáliím a mikroorganizmům EN374, AQL 1,5, atest pro styk s potravinami. CE I. kategorie. Objednací množství: 10 krabiček po 100 kusech.
Bezpečnostné a športové okuliare PYRAMEX
Bezpečnostné a športové okuliare americkej značky Pyramex . Od návštevníckych okuliarov v priemysle až po modely vhodné na Airsoft, zimné športy, cyklistiku a motorkárov. Za perfektné ceny !
Kotníková - členková pracovná obuv pre profesionálne použitie s oceľovou výstužou v špičke, PUR podrážka odolná proti kyselinám a pohonným hmotám, farba čierna, veľkosť 38 - 48.
ALFA Nízká obuv
Svršek perforovaná velurová useň, elastický jazyk z mikrovlákna, podšívka 3D Ultrarespiro, tužinka Light-Plus, stélka Flex-Systém, vložka Vento-Plus, Duo-PU podešev, absorbér nárazu.
Pracovná obuv VM TIRANA poltopánka O1, FO, SRC
Pracovná obuv VM TIRANA poltopánka O1, FO, SRC - šedá pracovná kožená obuv v kombinaci s textilom, pre profesionálne použitie, bez ocelovej špici, svršok z usně, podšívka laminovaná.
- Počet istiacich bodov: 15 - Do pôvodnej zárubne: Nie - Trieda bezpečnosti: 4 - Požiarna odolnosť: Áno - Stupeň utajenia: PT - Zadlabávací zámok: K 114
Ľahké okuliare športového tvaru. Majú zmäkčené koncovky postraniek, zorníky z polykaronátu a nastaviteľnú dĺžku a sklon postraniek. Všetky okuliare UVEX absorbujú 100% UV žiarenia.
Rukavice vyrobené Ansell Grip Technology ™. Tyto rukavice umožňují manipulaci s mokrými a kluzkými předměty při menší potřebné síle úchopu, chemicky odolné jako rukavice Sol-Vex.
Tonfy pre bezpečnostné zložky
Sú vyrobené z vysoko-húževnatého materiálu, polyetylénu v jednoliatej forme. Boli vyvinuté v spolupráci zo špecialistami na boj s tonfou a sú určené pre policajné a bezpečnostné zložky.
Detská sedačka - podsedák JUNIOR
Univerzálny polystyrenový podsedák so snímateľným poťahom. Podsedák je určený pre váhovú kategóriu II-III a to od 15 až 36 kg. Farebné vyhotovenie podľa aktuálnej ponuky.
AXIS M1114-E - kamera
AXIS P1114-E je dodávaná s exteriérovým krytom (IP66), stenovou konzolou a slnečnou clonou. Kryt s kamerou je možné napájať len cez PoE, resp. cez HiPoE. PoE midspan nie je súčasťou balenia.
- Počet istiacich bodov: 15 - Do pôvodnej zárubne: Nie - Trieda bezpečnosti: 3 - Požiarna odolnosť: Áno - Stupeň utajenia: T - Zadlabávací zámok: K 114
- Počet istiacich bodov: 15 - Do pôvodnej zárubne: Nie - Trieda bezpečnosti: 3 - Požiarna odolnosť: Áno - Stupeň utajenia: T - Zadlabávací zámok: K 114
Pracovná obuv
- Black Knight - Čižmy a galoše - Členková obuv - Heckel - Panda - Poltopánky - Ponožky - Prezúvky - Rang - Raven - Sandále
Projektovanie, montáž, oprava a vykonávanie revízii stabilných a polostabilných hasiacich zariadení podľa VdS, STN, VVÖ, NFPA, FM, IRI, SNIP predpisov. Školenie prevádzkovateľov zariadení.
Spracovanie dokumentácie v oblasti požiarnej ochrany podľa zákonných požiadaviek, jej pravidelná kontrola a aktualizácia v súlade s organizačnými a inými zmenami v podmienkach organizácie.
Predošlá 1  ...  96  97  98  99  100  101  102  103  104  ...  144  Ďalšia
Dekorativní kosmetika
Firma ponúka: * Make-upy a pudry Jemné nedráždivé pudry s minimálním obsahem parfému s výbornou krycí schopností. Neucpávají póry a nevytváří vrstvičky v nerovnostech pleti, p
Vstavaná plastová zásuvka, dĺžka 1000 mm, 12 zásuviek
plastové priehradky sú navrhnuté pre skrine v šírkach 800, 1000 a 1200 mm zásuvky sú vyrobené z odolného plastu v čiernej farbe pre dokumenty rozmeru A4 sú dodávané v demontovanom sta
Zavlažovač Gardena OS 90, čtyřplošný
* Pro zavlažování čtvercových a pravoúhlých ploch. * Zavlažovaná plocha 1 ?? 90 m2. * Nastavitelná šířka postřiku 0,5 ?? 7 m. * Variabilní dosah od 1,5 ?? 13 m. * Regulovatelný pr
Požiadavka.sk | portál plný obchodných príležitostíPožiadavka.sk

Obchodný portál šetrí výdavky a podporuje predaj produktov a služieb.

Lankové systémy na www.exposhop.skLankové systémy

Sety a komponenty pre umiestnenie letákov do výkladov.

Dielenský nábytokDielenský nábytok

Kvalitné dielenské vybavenie, široká ponuka, rýchle dodanie.

Lavice do čakárníLavice do čakární

Lavice vhodné do čakární, verejných priestorov, ordinácií.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018