Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

PT 7 - trezor
- ROZMĚRY VNĚJŠÍ: 700 x 500 x 450 mm - ROZMĚRY VNITŘNÍ: 600 x 410 x 355 mm - HMOTNOST: 70 kg - Povrchová úprava: (práškový lak) světle šedá, černá - Pláště skříně: 2 - Police: 1
EN 420 – všeobecné požiadavky, EN 60903 – práce pod napätím. Vlastnosti: trieda 1; Max. napätie: do 7500V; Dialektrické izolačné rukavice z kvalitného prírodného latexu, určené pre ochranu pred nebezpečným napätím. Hrúbka: 1,5 mm.
Prevádzame revízie plynových spotrebičov do 500 kW a tlakové skúšky plynových rozvodov v zmysle vyhlášky 508 / 2009, aj pre rodinné domy. Prevádzame školenia a skúšky na obsluhu plynových kotlov do 100 kW, pre jednotlivcov, aj pre firmy.
MAGELLAN 6250 GSM SET
Bezdrôtový GSM zabezpečovacie sysytém. Integrovaný GSM komunikátor, siréna.Set obsahuje 2x bezdrôtový pohybový detektor, 1x bezdrôtový magnetický kontakt na dvere Diaľkové ovládač. Ideálne Riešenie na Zabezpečenie Domu, chaty, firmy.
Fóĺie výstražné a výkopové
Ponúkame výstražné a výkopové fólie rôznych druhov: Kolmé pruhy čer. biel. 8x500m pe-folia-do-vykopov.jpg Fólia červ. z bleskom 33x250m Fólia žltá s potiskom PLYN 22x250m PVC žltočierna 60x33m
Trezorový modul 165.007
- Rozmery: H 350mm x V 785mm x D 400mm - Farba: prášková - sivá, modrá, čierna - Uzamykanie: cylindrické vložky MLS - Možné až 9 modelov závisle od rozdelenia poličiek - Použitie: banky, kancelária atď
Revízie
Odbornými prehliadkami a skúškami prenosných elektrických zariadení predídete prípadným pracovným úrazom a hospodárskym škodám (sankcie od štátnych orgánov, neplnenie poistných plnení),ktoré by mohli vzniknú vo Vašej spoločnosti.
WB70 - trezor
- ROZMĚRY VNĚJŠÍ: 695 x 495 x 300 mm - ROZMĚRY VNITŘNÍ: 600 x 410 x 230 mm - HMOTNOST: 34 kg - Povrchová úprava: (práškový lak) světle šedá, černá - Pláště dveří: 2 - Police: 1
Ponúkame montáž audio video vrátnika, pomocou ktorého budete návštevníka vidieť a počuť skôr ako otvoríte. Montáž audio video vrátnika ponúkame pre rodinné domy, obytné domy, sklady a iné budovy, kde chcete mať kontrolovaný vstup.
Ponúkame montáž audio video vrátnika, pomocou ktorého budete návštevníka vidieť a počuť skôr ako otvoríte. Montáž audio video vrátnika ponúkame pre rodinné domy, obytné domy, sklady a iné budovy, kde chcete mať kontrolovaný vstup.
Naša spoločnosť poskytuje vypracovanie požiarnobezpečnostného riešenia stavieb v zmysle zákona NR SR č. 314/2001 Z.z. v znení neskorších predpisov a prislúchajúcich vyhlášok prostredníctvom špecialistov požiarnej ochrany.
E2d -Tvar dvoch križovatiek
Dodatkové tabuľky Tvar križovatky (E2a až E2c) vyznačujú skutočný tvar križovatky a okrem tabuľky E2a aj hlavnú a vedľajšiu cestu. To isté vyznačuje tabuľka Tvar dvoch križovatiek (E2d) pre dve po sebe nasledujúce križovatky.
Obuv kontíčková pánská GORE-TEX® - PROFI TREK
Obuv kontíčková pánská GORE-TEX®, hydrofóbní úprava, obuv vhodná do extrémních podmínek, bez ocelové špice. Anatomicky tvarovaná vkládací stélka „DRYSOLE“. Má výbornou nasákavost a vysychavost. Barva: černá. Velikost: 3-13.
Black Knight S1P
Bezpečnostní kotníková obuv - Economy Class. Bezpečnostní kotníková obuv pro profesionální použití s ocelovou tužinkou ve špičce a stélkou, PU podešev odolná proti kyselinám a pohonným hmotám. Velikost: 38-48.
Motorová branka G 202
Motorová branka z nerezové oceli - Obousměrný elektrický provoz. - Zastavení a znovuotevření přinárazu na překážku. - Elegantní a moderní řešení vhodné pro náročné interiéry. - Antipanik systém
WB36 - trezor
- ROZMĚRY VNĚJŠÍ: 330 x 460 x 365 mm - ROZMĚRY VNITŘNÍ: 260 x 380 x 295 mm - HMOTNOST: 20 kg - Povrchová úprava: (práškový lak) světle šedá, černá - Pláště dveří: 2 - Police: 1
Rukavice celokožené 5-prsté
Rukavice sú určené na ochranu rúk pre bežné mechanické práce, proti odretiu, poškrabaniu. Možno ich použiť pri manipulácii s materiálom v suchom prostredí. Rukavica chráni ruku a zápestie pred odretím, poškrabaním a znečistením.
Je naplnený vodou s prísadou mrazuvzdornej látky o objeme 9l. Používa sa na hasenie požiarov látok požiarnej triedy A ( pevné látky – drevo, papier, guma, uhlie ... ). Prístroj pracuje v teplotnom funkčnom rozsahu od -20C do +60C.
Prepravme pre Vás akúkoľvek zásielku rýchlo a spoľahlivo. Poskytneme Vám ochranu tejto zásielky. Prepravu pripravíme presne podľa Vašich predstáv. Prepravíme aj Vašich pracovníkov, respektíve ochránime Vami prepravovaný tovar.
Elektronika
Internetový predaj PC a elektroniky za najnižšie ceny! Ponúkame cenovo najvýhodnejší sortiment, počítače, notebooky, PDA, príslušenstvo k PC, digitálne fotoaparáty, GPS-navigácie, tlačiarne, monitory, audio-video, plazmové a LCD-TV.
Predošlá 1  ...  85  86  87  88  89  90  91  92  93  ...  144  Ďalšia
Finančné služby - Mzdy a personalistika, JU, PU, Dane, Controlling
MZDY A PERSONALISTIKA * výpočet miezd zamestnancov * vypracovanie vyhlásení na zdanenie príjmov zo závislej činnosti * vypracovanie ročného zúčtovania preddavkov na daň
Regály na skladovanie sudov
základný regál regály navrhnuté na skladovanie sudov s nebezpečnými látkami namiesto políc sú pozdĺžne a priečne nosníky, ktoré držia sudy nosníky sú výškovo nastaviteľné v r
Držák LCD Hama 83754 NEXT, pevný, černý, do 42
Typ stolku/držáku: držák na zeď pevný Materiál stolku/držáku : kov Maximální nosnost (kg): 56 Max .doporučená úhlopříčka (): 42 VESA standard uchycení (mm): 100x100; 200x100; 200x20
Otočné stojanyOtočné stojany

Otočné stojany a zásobníky na prospekty pre kancelárie, showroomy...

Odpadkové koše pre exteriérOdpadkové koše pre exteriér

Smetné koše pre exteriér na zmiešaný alebo separovaný odpad.

Zástavy, vlajkyZástavy, vlajky

Zástavy, zástavky a vlajky roznych štátov, alebo obcí.

Stojany na pohľadniceStojany na pohľadnice

Otočné drôtené stojany vhodné na pohľadnice.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018