Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

Hasiaca látka: oxid uhličitý 5 kg. Teplotný funkčný rozsah : -30 °C až + 60 °C Hasiaca účinnosť: 70 B, C min. dostrek 1,5 m doba činnosti 30 sec. Použitie: pož. triedy B, C, zariadenia pod el. napätím do 110 kV z minimálnej vzdialenosti 1m Hmotnosť plného HP: 13 kg.
Kamery - Analógové kamery - IP kamery - Objektívy Záznamové zariadenia - DVR karty do počítača - Digitálne rekordéry - IP a hybridné DVR Reflektory (IČ, biele svetlo) Systém na rozpoznávanie EVČ
LIMA - trekkingová obuv s termoizolačnou
LIMA - trekkingová obuv s termoizolačnou paropriepustnou membránou FREETEX, zvršok: brúsený nubuk o hrúbke 1,8 - 2,0mm, vkladacia stielka anatomicky tvarovaná s gelovou pätou a s bambusovým vláknom, podošva EVA / RUBBER, olejovzdorná, antistatická, protišmyková,EN ISO 20347:2005.
Piktogram cudzím vstup zakázaný
Ponuka samolepiek piktogramov A 5 Cudzím vstup zakázaný Pošleme aj na DOBIERKU Nájdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly, v pasáži oproti je Dom ZORNICA v Trnave. Ľahký prístup je autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.
EN 420 – všeobecné požiadavky, EN 1082-1 - riziká proti porezaniu a bodnutiu ručnými nožmi. Rukavice z vysokoodolných nerezových krúžkov, chránič predlaktia (dĺžka podľa typu) textilný sťahovací remienok, obojručné, maximálna ochrana proti porezaniu. Rukavica s 80 mm manžetou.
Detekcia osôb pre potreby zamestnávateľa ako aj samokontrola vodičov a pod. Spoločnosti ktoré sa zaoberajú bezpečnosťou pri práci alebo zásobujú benzin. čerpacie stanice tovarom a pod. Nie je požiadavka na likvidáciu odpadu/ do koša ako komunálny odpad/.
Bunda Neón
Bunda, nepremokavá, 100% polyester povrstený PVC, zaťahovacia kapucňa v golieri, zipsom a patentkami odopínateľná veľmi teplá podšívka, rukávy s pružnou vnútornou manžetou, zapínanie na zips a patentky, 6 vreciek, reflexné pásky, žltá a modrá farba, veľkosti M, L, XL, XXL, XXXL.
Bezpečne a spolahlivo uložíme písomnosti nearchívnej povahy - Registratúrne záznamy bez trvalej dokumentárnej hodnoty. Službu poskytujeme aj ako dlhodobú úschovu pre likvidátorov a správcov konkurznej podstaty, ale ponúkame aj krátkodobú úschovu dokladov pre podnikateľské subjekty.
•perimetrické (obvodové - vonkajšie) zabezpečovacie systémy (PERIMETRIA) •kamerové systémy •elektronické zabezpečovacie systémy •elektronické systémy kontroly vstupu •elektronická požiarna signalizácia •fyzická ochrana
Ponuka bezpečnostných plastových reflexných pások pre chodcov . Nájdete nás na na Hlavnej ul.22 v pasáži, PAPIERNICTVO obaly v Trnave. Ľahký prístup autom z Vajanského ul. 21 oproti Potravinam Coop Jednota. Pošleme aj na DOBIERKU
FW84 sú vyrobené z vysoko kvalitného PVC/nitrilu (podrážka aj vrchná časť), ktorý je vodeodolný a tak isto vysoko odolný voči oleju, tukom, alkalickému a kyslému prostrediu. Vynikajúca odolnosť proti pošmyknutiu a vhodné pre potravinársky priemysel. Oceľová špica, antistatické.
HI-FOG® - mlhové hasicí zařízení (MHZ), v němž se jako hasivo používá čistá voda. Díky speciálně zkonstruovaným tryskám je pod vysokým tlakem rozprašována ve formě vodní mlhy. HI-FOG® - světová jednička mezi systémy na bázi vysokotlaké vodní mlhy.
Ochrana sluchu
Nadmerný hluk môže spôsobiť i trvalé poškodenie sluchu. Strata sluchu je nevratná zmena. Preto je obzvlášť dôležitá správna ochrana sluchu. Ponúkame vhodné riešenie ochrany sluchu pre každú pracovnú situáciu, od klasických zátok do uší až po mušľové chrániče sluchu.
Pracovné odevy
- čapice - do dažďa - DuPont - jednorazový overal - monterky, košele, tričká, nohavice - odevy do vysokých teplôt - odevy na prechodné obdobie - pršiplášte - reflexné - vesty - zástery - zimné odevy
plastove plomby/vodomery,plynomery aj ine plomby/obaly na med a potraviny/medvedik,flaša s davkovacím ventilom /rúčky na furiky a rôzne hmatadlá.Mame štatút CHRANENEJ DIELNE ,robime nahradne plnenie povinneho podielu zamestnania občanov so zmenenou pracovnou schopnostou./zakon 5/2004Zb/
Stredisko registrácie poplachov
Do strediska registrácie poplachov - SRP prichádzajú všetky poplachy, ale aj iformácie zo zabezpečovaného objektu.V prípade narušenia posiela SRP hliadku, ktorá je technicky, ale aj fyzicky dobre zabezpečená a školená ako má postupovať pri zákrokoch na jednotlivých objektoch.
Naša firma vykonává kooperatívnou formou aj systémy protipožiarnej ochrany, ktorými sú: - Elektrická požiarna signalizácia tzv. EPS - Systém detekcie plynov - Stabilné hasiace a samohasiace zariadenia - Evakuačné rozhlasy
PŘEPRAVA ADR třídy 7
Společnost má více než 20 let zkušeností přepravě radioaktivity dle ADR - kusových zásilek po celé Evropě a zajištění letecké přepravy dle IATA do celého světa. Jsme registrováni ve SVAZU EVROPSKÝCH PŘEPRAVCŮ. Máme bohaté zkušenosti s přepravou F18DG.
Sieťové IP produkty
V ponuke našej spoločnosti nájdete sieťové IP produkty od výrobcov GeoVision, ACTi a ArecontVision. Dané produkty podporujú množstvo rozlíšení od VGA až po 5 či 8 megapixelové, vysoké rozlíšenie kamier vám prinesie omnoho detailnejší záznam ako pri analógových kamerách.
EN 420 – všeobecné požiadavky, EN 388 – mechanické riziká, EN 407 - tepelné riziká. Trojvrstvové palcové rukavice, materiál Aramid 600g/m2, pohliníkovaný chrbát, ochrana pred kontaktným teplom, sálavým teplom a postrekom taveninou do 350°C, krátkodobo maximálne do 500°C.
Predošlá 1  ...  77  78  79  80  81  82  83  84  85  ...  144  Ďalšia
Provozní zkoušky
Vývojová zkušebna je akreditovaná zkušební laboratoř dle ČSN ENISO/IEC 17025:2001 pro následující činnosti: - materiálové zkoušky tahem za okolní teploty - kovové materiály - stan
Čalúnené lavice VIVA, 2-sedadlo + stolík, chrómované nohy
lavica, 2-sedák vrátane stolíka, farba podnože chróm, farba čalúnenia oranžová - vhodné do čakární, verejných priestorov a hál- dvoj- až päťmiestne moduly, možnosť kombinácie seda
Stojany na stenuStojany na stenu

Plexi stojany, menovky, označovanie dvier, kancelárií.

Kancelársky nábytok SELECTKancelársky nábytok

Zostavy kancelárskeho nábytku umožňujú praktické a variabilné zariadenie kancelárie.

Drevené šatňové skrineDrevené šatňové skrine

Šatňové skrinky z laminovanej drevotriesky v kovovej konštrukcii.

Stojany, panely a skrine s boxmiStojany a skrine s boxmi

Praktické stojany s plastovými boxmi do dielne alebo skladu.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018