Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

Bezkáblový alarm Alarm LCD GUARD
- 16 slučiek, delený systém (deň, noc) - 3 tel. čísla pre volanie a SMS - Funkcia domáceho telefónu, detská kľúčenka - Zálohovanie batériou 12hod - Ovládanie klávesnicou, kľúčenkou a SMS - Krajina pôvodu - Čína
V každej organizácii existujú hrozby zo strany vlastných zamestnancov, prípadne tretích osôb, ktoré sa môžu podieľať na útokoch na informačný systém. Ľudia sú obyčajne najslabším článkom bezpečnostnej štruktúry, a preto je potrebné venovať tomuto problému zvýšenú pozornosť.
Predaj bezpečnostných doplnkov pre banky
- pokladničky, mincovníky - bezpečnostné obálky - pokladničné schránky s roletou - špeciálne pokladničné schránky - bezpečnostné kufríky, tašky - ohňovzdorné kazety, tašky - mincovníky, pokladn.schránky - elektronické podacie pečiatky.
Právě pokud jde o bezpečnost práce, je třeba se rozhodnout pro kompetentního partnera. Zde naleznete výběr, ale v aktuálním katalogu vše, co vám poskytne ochranu při tak náročné práci, jako je svařování. Speciální svářečské oblečení, vhodné holínky, rukavice a ochranné brýle.
V prípade, že už máte na objekte zabezpečovací systém a chceli by ste automaticky ovládať spotrebiče cez SMS, prípadne dostávať dôležité informácie z objektu, viem navrhnúť systém, ktorý Vám to umožní za predpokladu, že máte na objekte dostatočný GSM signál.
HASIL-HD s. r. o., Hrušovany poskytuje pracovnú zdravotnú službu pre zamestnávateľov na území celého Slovenska, ktorej cieľom je skvalitňovanie pracovného prostredia a pracovných podmienok zamestnancov, čo vedie v konečnom dôsledku k znižovaniu ekonomických nákladov pre zamestnávateľa.
Rukavice celokožené 5-prsté s molitanovou vložkou lícové
Rukavice sú určené na ochranu rúk pre bežné mechanické práce, proti odretiu, poškrabaniu. Možno ich použiť pri manipulácii s materiálom v suchom prostredí. Rukavica chráni ruku a zápestie pred odretím, poškrabaním a znečistením. Rukavice sú zvnútra vystužené molitanovou vložkou.
- chrániče sluchu, tlmiče na uši, zátky do uší EAR, prilby, ušanky, respirátory - číre okuliare, štíty s plexiskla - zváračské okuliare, kukly, štíty, rukávniky, gamaše, zástery - cestárske kolenačky, ľadvinové pásy, zástery pogumované, keprové, montérske
Tlačiareň kariet FARGO DTC5000
Tlačiareň kariet FARGO HDP5000, ideální řešení pro tisk identifikačnách karet, zaměstnaneckých a studentských průkazů. Tiskárna umožnňuje tisk karet přes okraj karty a až k čipu. Rozšířením o kodéry a laminátor umožňuje tisknout, kódovat a laminovat ID karty v jednom proicesu.
V rámci ochrany zabezpečujeme prostredníctvom licencovanej tretej strany všetky bezpečnostné služby vyžadované prevádzovanými potrebami nehnuteľnosti v súlade s jej charakterom, ktoré sú potrebné pre zaistenie bezpečnej prevádzky, kontroly pohybu a zamedzenia vzniku materiálnych škôd.
Pracovný oblek pánsky kyselinovzdorný
Dvojdielny oblek: rovná blúza, so zosilenými lakťami, kryté zapínanie dve našité vracká s príklopkami; nohavice do pásu, dve vrecká v prednej časti, v páse nohavíc sú pútka na remeň. Určenie: Odev je určený na prácu so zriedenými roztokmi kyselín a hydroxidov.
- pracovné odevy orion - pracovné odevy lux - pracovné odevy - vodoodolné odevy - odevy odolné chemikáliám - výstražné odevy - profesné odevy - práca a voľný čas - funkčné prádlo - ponožky - čiapky a odevné doplnky
SP 203 - bezpečnostný kufor
- SIRÉNA + VNĚJŠÍ DÝMOVNICEzámek na klíč, kódový zámek, možnost pečetění - vnější rozměry v mm 285 x 380 x 85 (v x d x š) - vnitřní rozměry v mm 280 x 330 x 75 (v x d x š) - hmotnost 1,7 kg - záruka na bezpečnostní systém 2 roky
K dosiahnutiu optimálnej ochrany pred plynmi, parami a časticami je treba používať zodpovedajúcu ochranu dýchacích ciest. V našej ponuke sú ľahké lakovnícke polomasky najvyššej kvality, polomasky s externým prívodom vzduchu, celohlavové masky a v neposlednom rade všetky druhy filtrov.
DANFFOS KOMPLET - pracovné oblečenie
Blúza: - 2x prsné vrecká - našívané - 2x bočné vrecká - našívané - kryté zapínanie - léga Nohavice: - 2x predné vrecká - bočné - 1x metrové vrecko - 1x zadné vrecko - 1x naprsné vrecko-zips, bočné zapínanie
Zabezpečovacie kamerové systémy sú spoľahlivou prevenciou proti krádežiam. Ponúkame: - Externé kamerové systémy - Interné kamerové systémy - Mestské kamerové systémy Naše produkty a služby spĺňajú normy Európskej únie: Certifikát ISO 9001:2001
Je naplnený zmesou vody a penidla AFFF. Používa sa na hasenie požiarov látok požiarnej triedy A ( pevné látky – drevo, papier, guma, uhlie ... ), B ( kvapalné látky – benzín, nafta, olej, alkohol ... ). Prístroj pracuje v teplotnom funkčnom rozsahu od +2C do +60C.
Jedná sa o farebnú kameru s vysokým rozlíšením obrazu - 520 TV riadkov. Kamera vidí vo dne i v noci - má vstavaných 35 IR LED vyžarujúcich diód, kde je efektívny dosah až 25 metrov. Kamera spĺňa normy IP67 a je vhodný pre vonkajšie inštalácie. Navyše je montáž veľmi jednoduchá.
Spoločnosť je vaším kompetentním partnerem, pokud jde o kompletní program péče o pleť s výrobky na čištění rukou, péče o ně a jejich ochranu. Masti, krémy, pleťová mléka, gely, pasty nebo mýdla– nabízíme vám celý sortiment v nejvyšší kvalitě pro mnoho oblastí použití.
Dorozumievací systém DDS
DDS je komunikačný systém umožňujúci komunikáciu medzi návštevou a bytom. Výnimočnosť dvojvodi?čového systému spočíva v tom, že na zvonenie - identifikáciu, komunikáciu a ovládanie elektrického zámku sa využívajú len dva vodiče. Zariadenie podporuje funkciu interkomu!
Predošlá 1  ...  76  77  78  79  80  81  82  83  84  ...  144  Ďalšia
Vakuové homogenizátory - základní popis funkce a užití
Při výrobě vysoce viskózních produktů, jako jsou zejména masti a krémy, je nutno často řešit problém vzduchových bublin, které vznikají ve zpracovávané hmotě během míchání vlivem
Trezorová skriňa na zbrane BT S2
univerzálna dvojplášťová trezorová skriňa na zbrane so stabilnou konštrukciou proti vlámaniu protipožiarna izolácia korpusu teleso skrine je z kvalitnej 3 mm ocele dverová strana 6 mm
Notebook Acer Aspire V3-771G-736b8G1TBDCaii (NX.M1WEC.010) sivý
S modely řady V3 s nadčasovým stylem a vysokým výpočetním výkonem se zařadíte do čela digitálních trendů. Výkonné procesory a grafika vám umožní používat současně několik mode
Lankové systémy na www.exposhop.skLankové systémy

Sety a komponenty pre umiestnenie letákov do výkladov.

Dielenský nábytokDielenský nábytok

Kvalitné dielenské vybavenie, široká ponuka, rýchle dodanie.

Lavice do čakárníLavice do čakární

Lavice vhodné do čakární, verejných priestorov, ordinácií.

Svetelné plagátové rámySvetelné plagátové rámy

Ultratenké LED rámy so zaklapávacím systémom pre ľahšiu výmenu plagátu.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018