Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

Zabezpečuje prívod elektrickej energie a prevádzkové podmienky pre zariadenia a systémy, ktoré vyžadujú napájanie elektrickou energiou. Na tento účel zabezpečujeme služby v rozsahu technologickej inštalácie (prípojky NN, prevádzkové rozvody silnoprúdu) a stavebnej inštalácie (osvetlenie, bleskozvody).
Revízia, oprava a kontrola hasiacich prístrojov, stab. a polostab., systemov aut. hasenia. Oprava a montáž požiarných vodovodov a hydrantov. Kontrola, oprava, montáž a revízia elektr. požiarnej signalizácie. Kontrola, oprava a montáž protipožiarných výplní a uzáverov staveb. otvorov.
Je naplnený 5kg CO2. Používa sa na hasenie požiarov látok požiarnej triedy B (kvapalné látky – benzín, nafta, olej, alkohol ... ), C ( plynné látky – metán, propán, vodík ... ) do 110 kV pri dodržaní bezpečnej vzdialenosti. Prístroj pracuje v teplotnom funkčnom rozsahu od -20C do +60C.
Pri nákupe požiarnotechnických zariadení je potrebné si uvedomiť, že podliehajú pravidelným kontrolám a skúškam, ktoré môžu vykonávať len odborne spôsobilé osoby. Je teda samozrejmosťou, že popri predaji zabezpečujeme ich kontroly, záručný servis a pozáručné opravy.
Komplet tvoria nasledovné súčasti: ? hydrantová skrinka - typ D 25 (rozmer: 460 x 460 x 123) ? hadica D 25, 20 m (pri dvojitej výbave treba pridať ešte ďalší kus) ? prúdnica D 25 kombinovaná ? ventil D 25 ? pevná spojka D 25
Nepovolaným vstup zakázaný  A 5 samolepka, tabuľka
Ponuka piktogramov samolepiek, alebo tabuliek A 5 formát NEPOVOLANÝM VSTUP ZAKÁZANÝ Najdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly v pasáži, oproti je DOM Zornica. Ľahký prístup autom je z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota Posielame aj na DOBIERKU .
Ochotne vám zapožičiame systém pri podpísanej zmluve o budúcej kúpe našeho zabezpečovacieho systému ! ZDARMA! Prenajmeme vám Infoalarm GSM na dobu potrebnú k zabezpečeniu vašej rozostavanej stavby. Možnosti dôvodu prenájmu sú na vás napríklad bezpečná dovolenka.
Piktogram Nebezpečenstvo úrazu El. prúdom výstraha
V ponuke máme samolepku VÝSTRAHA Životu nebezpečné používať El. spotrebiče vo vani a siahať na ne z vane ! Rozmer samolepky 4 x 10 cm . Bezpečnostné samolepky je vhodné umiestnovať v yariadeniach, kde je veľký pohyb ľudí v ubytovniach, hoteloch, Pošleme na DOBIERKU.
Umožnuje demodulaciu signalov prenasanych koaxialnym kablom na jednotlive video/audio výstupy. - Minimalna konfiguracia - 4 x video vystup ( 4xBNC konektor) 4x audio vystup (4xRCA konektor) - Maximalna konfiguracia - 16 x video vystup ( 16xBNC konektor) 16x audio vystup (16xRCA konektor)
Systém pre jedného účastníka. - vonkajšie prevedenie elox - infra prisvietená CCD kamera SONY - podsvietená menovka - videotelefón prevedený svetlý plast - Samsung CRTč/b display - napájací zdroj DIN 18VDC - komunikácie 4 vodiče - komplet sada
- Poplachový systém na hlásenie narušenia ( PSN ) - Elektronická zabezpečovacia signalizácia ( EZS ) - Kamerový systém ( CCTV ) - Elektronická požiarna signalizácia( EPS ) - Audio / video vrátnik - Dochádzkový / prístupový systém - Obchôdzkové systémy
Trezor - Typová rada CORADO
Sú slovenské výrobky vyrobené z kvalitných oceľových plechov. Stenové schránky sú určené predovšetkým do domácností. Majú dvojplášťovú konštrukciu. Mechanizmus zámku je chránený mangánovou kalenou doskou proti odvŕtaniu. Schránka sa uzamyká jednostranným – dvojbodovým mechanizmom.
Rukavice Ansell - ochrana výrobků. Rukavice Ansell (ochrana výrobků) - přírodní latex, 0,12 mm, délka 24 cm, nepropustné pro kapaliny, oboustranné, pudrované, jednorázové. Velikost: 5 . 5,5 , 6 , 6,5 , 7 , 7,5 , 8 , 8,5 , 9 , 9,5 , 10 , 10,5 . Cena za jedno balení - 100ks.
Sezónne zníženie cien obuvi - zdravotná obuv ABEBA 7081
- veľkosti 35 - 43 - EN ISO 20347:2007 - vyrobené z hladkej usne - pätný regulovateľný preklopný pásik - podošva protisklzová odolná olejom a živočíšnym tukom - pôvodná cena 39,- EUR, teraz 35,- EUR s DPH Výroba na zákazku do 3 týždňov
- je v prvom rade zameraný na bezpečné a efektívne zvládnutie manipulácie so zbraňou v bežných a stresových situáciách. Kurzy sa realizujú z krátkych guľových zbraní, dlhých guľových zbraní ako aj z brokových zbraní. Adepti používajú vlastné zbrane a strelivo. Je možné zbrane zapožičať.
Závory a elektrické pohony
Ako doplnok prístupových systémov a ochrany objektov a priestranstiev dodávame a inštalujeme brány a závory, ktoré je možné ovládať diaľkovým ovládačom, identifikačným čipom, magnetickou alebo bezkontaktnou kartou, alebo tlačidlom obsluhy. Tieto systémy dopĺňame kamerou, audio a videovrátnikom.
- bezobslužný systém (stále aktivní - není nutno měnit baterie) - 2 x kódový zámek - vnější rozměry v mm 330 x 460 x 200 (v x d x š) - vnitřní rozměry v mm 250 x 430 x 180 (v x d x š) - hmotnost 3,9 kg - záruka na bezpečnostní systém 20 let
Bezpečnostná samolepiaca plomba
Vysoko odolná bezpečnostná samolepiaca plomba. Rozmer - 60 x 25 mm Skladá sa z týchto častí: Bezpečnostná mikroperforácia, vysoko bezpečnostná OVD, bezpečnostné číslovanie (laser), detekcia chemického narušenia (rozpustenie), detekcia tepelného narušenia (zmena farby).
TICINO Nohavice
Reflexné nohavice do pásu, 100% polyester s nánosom polyuretánu, odolnosť proti prieniku vody 2000 mm, paropriepustnosť 2000 g/m2/24hodin, podlepené švy, výstražný odev s vysokou viditeľnosťou podľa EN 471. Farba: - 030200647000x - žltá - 030200649000x - oranžová
1/4 palcov SHARP, farebná CCD.Rozlíšenie: 380 TVL riadkov.0.2lux.Gamma: y=0.45. Video výstup: 1.0V p-p kompozit/75Ohm.šum 48dB (AGC ).1/50mp ~ 1/100000mp. optika: 3.6mm (92°).Napájanie: DC 12Vš10%.Optimálna teplota funkčnosti: -10°C ~ 50°C. Rozmery: 29mm x 80mmKonzola,CE certifikát
Predošlá 1  ...  74  75  76  77  78  79  80  81  82  ...  144  Ďalšia
LIBERTY®
Elektrické stimulátory panvového dna pri inkontinencii moču > Neinvazívna liečba inkontinencie moču > Cvičí správne svaly > Nie je potrebná aktívna účasť > Ľahko sa používajú
Stožiar typ SL: s vnútorným vedením lanka, zámkom a kľukou
stožiare sú zhotovené z eloxovaných hliníkových rúr stožiar je zložený pomocou špeciálnych nástavcov z 2 – 3 segmentov (podľa výšky daného stožiara) Typ stojana: SL - s vn
Hodinky dámske Traser Ladytime Black Steel
Po registraci hodinek na www.traser.cz prodloužení záruky o 12 měsíců, záruka 10 let na osvětlení trigalight. Luminiscence: indexy 1-11 bílá a 12 oranžová, ručičky H/M bílá.
Kancelársky nábytok EXPRESSKancelársky nábytok

Zostavy kancelárskeho nábytku umožňujú praktické a variabilné zariadenie kancelárie.

Lavičky do šatneLavičky do šatne

Šatňové lavičky roznych dĺžok, prípadne doplnené o vešiaky.

Konzolové regály pre obchodyKonzolové regály pre obchody

Konzolové regály pre obchody alebo prezentačné miestnosti.

Vybavenie dielníVybavenie dielní

Široky sortiment doplnkových potrieb pre dielne.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2017