Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

Zabezpečuje prívod elektrickej energie a prevádzkové podmienky pre zariadenia a systémy, ktoré vyžadujú napájanie elektrickou energiou. Na tento účel zabezpečujeme služby v rozsahu technologickej inštalácie (prípojky NN, prevádzkové rozvody silnoprúdu) a stavebnej inštalácie (osvetlenie, bleskozvody).
Revízia, oprava a kontrola hasiacich prístrojov, stab. a polostab., systemov aut. hasenia. Oprava a montáž požiarných vodovodov a hydrantov. Kontrola, oprava, montáž a revízia elektr. požiarnej signalizácie. Kontrola, oprava a montáž protipožiarných výplní a uzáverov staveb. otvorov.
Je naplnený 5kg CO2. Používa sa na hasenie požiarov látok požiarnej triedy B (kvapalné látky – benzín, nafta, olej, alkohol ... ), C ( plynné látky – metán, propán, vodík ... ) do 110 kV pri dodržaní bezpečnej vzdialenosti. Prístroj pracuje v teplotnom funkčnom rozsahu od -20C do +60C.
Pri nákupe požiarnotechnických zariadení je potrebné si uvedomiť, že podliehajú pravidelným kontrolám a skúškam, ktoré môžu vykonávať len odborne spôsobilé osoby. Je teda samozrejmosťou, že popri predaji zabezpečujeme ich kontroly, záručný servis a pozáručné opravy.
Komplet tvoria nasledovné súčasti: ? hydrantová skrinka - typ D 25 (rozmer: 460 x 460 x 123) ? hadica D 25, 20 m (pri dvojitej výbave treba pridať ešte ďalší kus) ? prúdnica D 25 kombinovaná ? ventil D 25 ? pevná spojka D 25
Nepovolaným vstup zakázaný  A 5 samolepka, tabuľka
Ponuka piktogramov samolepiek, alebo tabuliek A 5 formát NEPOVOLANÝM VSTUP ZAKÁZANÝ Najdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly v pasáži, oproti je DOM Zornica. Ľahký prístup autom je z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota Posielame aj na DOBIERKU .
Ochotne vám zapožičiame systém pri podpísanej zmluve o budúcej kúpe našeho zabezpečovacieho systému ! ZDARMA! Prenajmeme vám Infoalarm GSM na dobu potrebnú k zabezpečeniu vašej rozostavanej stavby. Možnosti dôvodu prenájmu sú na vás napríklad bezpečná dovolenka.
Piktogram Nebezpečenstvo úrazu El. prúdom výstraha
V ponuke máme samolepku VÝSTRAHA Životu nebezpečné používať El. spotrebiče vo vani a siahať na ne z vane ! Rozmer samolepky 4 x 10 cm . Bezpečnostné samolepky je vhodné umiestnovať v yariadeniach, kde je veľký pohyb ľudí v ubytovniach, hoteloch, Pošleme na DOBIERKU.
Umožnuje demodulaciu signalov prenasanych koaxialnym kablom na jednotlive video/audio výstupy. - Minimalna konfiguracia - 4 x video vystup ( 4xBNC konektor) 4x audio vystup (4xRCA konektor) - Maximalna konfiguracia - 16 x video vystup ( 16xBNC konektor) 16x audio vystup (16xRCA konektor)
Systém pre jedného účastníka. - vonkajšie prevedenie elox - infra prisvietená CCD kamera SONY - podsvietená menovka - videotelefón prevedený svetlý plast - Samsung CRTč/b display - napájací zdroj DIN 18VDC - komunikácie 4 vodiče - komplet sada
- Poplachový systém na hlásenie narušenia ( PSN ) - Elektronická zabezpečovacia signalizácia ( EZS ) - Kamerový systém ( CCTV ) - Elektronická požiarna signalizácia( EPS ) - Audio / video vrátnik - Dochádzkový / prístupový systém - Obchôdzkové systémy
Trezor - Typová rada CORADO
Sú slovenské výrobky vyrobené z kvalitných oceľových plechov. Stenové schránky sú určené predovšetkým do domácností. Majú dvojplášťovú konštrukciu. Mechanizmus zámku je chránený mangánovou kalenou doskou proti odvŕtaniu. Schránka sa uzamyká jednostranným – dvojbodovým mechanizmom.
Rukavice Ansell - ochrana výrobků. Rukavice Ansell (ochrana výrobků) - přírodní latex, 0,12 mm, délka 24 cm, nepropustné pro kapaliny, oboustranné, pudrované, jednorázové. Velikost: 5 . 5,5 , 6 , 6,5 , 7 , 7,5 , 8 , 8,5 , 9 , 9,5 , 10 , 10,5 . Cena za jedno balení - 100ks.
Sezónne zníženie cien obuvi - zdravotná obuv ABEBA 7081
- veľkosti 35 - 43 - EN ISO 20347:2007 - vyrobené z hladkej usne - pätný regulovateľný preklopný pásik - podošva protisklzová odolná olejom a živočíšnym tukom - pôvodná cena 39,- EUR, teraz 35,- EUR s DPH Výroba na zákazku do 3 týždňov
- je v prvom rade zameraný na bezpečné a efektívne zvládnutie manipulácie so zbraňou v bežných a stresových situáciách. Kurzy sa realizujú z krátkych guľových zbraní, dlhých guľových zbraní ako aj z brokových zbraní. Adepti používajú vlastné zbrane a strelivo. Je možné zbrane zapožičať.
Závory a elektrické pohony
Ako doplnok prístupových systémov a ochrany objektov a priestranstiev dodávame a inštalujeme brány a závory, ktoré je možné ovládať diaľkovým ovládačom, identifikačným čipom, magnetickou alebo bezkontaktnou kartou, alebo tlačidlom obsluhy. Tieto systémy dopĺňame kamerou, audio a videovrátnikom.
- bezobslužný systém (stále aktivní - není nutno měnit baterie) - 2 x kódový zámek - vnější rozměry v mm 330 x 460 x 200 (v x d x š) - vnitřní rozměry v mm 250 x 430 x 180 (v x d x š) - hmotnost 3,9 kg - záruka na bezpečnostní systém 20 let
Bezpečnostná samolepiaca plomba
Vysoko odolná bezpečnostná samolepiaca plomba. Rozmer - 60 x 25 mm Skladá sa z týchto častí: Bezpečnostná mikroperforácia, vysoko bezpečnostná OVD, bezpečnostné číslovanie (laser), detekcia chemického narušenia (rozpustenie), detekcia tepelného narušenia (zmena farby).
TICINO Nohavice
Reflexné nohavice do pásu, 100% polyester s nánosom polyuretánu, odolnosť proti prieniku vody 2000 mm, paropriepustnosť 2000 g/m2/24hodin, podlepené švy, výstražný odev s vysokou viditeľnosťou podľa EN 471. Farba: - 030200647000x - žltá - 030200649000x - oranžová
1/4 palcov SHARP, farebná CCD.Rozlíšenie: 380 TVL riadkov.0.2lux.Gamma: y=0.45. Video výstup: 1.0V p-p kompozit/75Ohm.šum 48dB (AGC ).1/50mp ~ 1/100000mp. optika: 3.6mm (92°).Napájanie: DC 12Vš10%.Optimálna teplota funkčnosti: -10°C ~ 50°C. Rozmery: 29mm x 80mmKonzola,CE certifikát
Predošlá 1  ...  74  75  76  77  78  79  80  81  82  ...  144  Ďalšia
LIBERTY®
Elektrické stimulátory panvového dna pri inkontinencii moču > Neinvazívna liečba inkontinencie moču > Cvičí správne svaly > Nie je potrebná aktívna účasť > Ľahko sa používajú
Nábytkový trezor TOSCA BT I.
- dvojplášťový nábytkový trezor - dverný plášť 12 mm oceľ - ohňovzdorná izolácia vo dverách a v korpuse - trojstranný uzamykací mechanizmus - na upevnenie slúžia dva otvory na dne
Hodinky dámske Traser Ladytime Black Steel
Po registraci hodinek na www.traser.cz prodloužení záruky o 12 měsíců, záruka 10 let na osvětlení trigalight. Luminiscence: indexy 1-11 bílá a 12 oranžová, ručičky H/M bílá.
Kovové šatňové skrinky na sokliKovové šatňové skrinky na sokli

Zvárané kovové šatňové skrinky na sokli, variabilné prevedenie, rôzne farby.

Kovové regályKovové regály

Variabilné regálové systémy pre všeobecné ale aj špecifické použitie.

Plagátové lištyPlagátové lišty

Plagát sa upína do hliníkových zaklapávacích líšt, ktoré držia a napínajú plagát.

Baliace stroje a materiálBaliace stroje a materiál

Baliace stroje a materiál pre firmy, široká ponuka.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018