Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

- požární odolnost do 90 minut - různé výřezy pro sklo - pozinkováno, práškováno nebo v ušlechtilé oceli - připraveno k odběru do 30 hodin - s integrovanými únikovými dveřmi nebo bez - provedení jako zvedací, teleskopická nebo sekční vrata - přezkoušeno dle normy EN
X-am 2000 - detektor úniku plynov
Absolútne profesionálna osobná ochrana: Detektor 1 až 4 plynov X-am 2000 poskytuje ochranu IP67 a spoľahlivo detekuje horľavé plyny a výpary, rovnako ako O2, CO a H2S. Veľmi kompaktný design, nie väčší ako mobilný telefón, plus nízka hmotnosť robia z prístroja ideálneho spoločníka pre vašu každodennú prácu.
PVC pásy - certifikát na styk s potravinami
Ponúkame PVC závesy pre: * Autá - závesy na nákladné vozidlá - proti úniku teploty * Chladiace, mraziace boxy * Chladiarensklé zariadenia - mäsové puty * Kúpele - oddelenie bazénov * Priemyselné brány * Predelenie priestorov * Dvere - závesné pásy určené na prechod osôb
Vykonávanie bezpečnostnotechnickej služby ( BTS ) v súlade so zákonom č. 124/2006 Z.z.. bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci: - Vykonávanie činností bezpečnostnotechnickej služby dodávateľským spôsobom - Spracovanie dokumentácie BOZP - Školenia BOZP - Zastupovanie pri kontrolách
Činnosť koordinátora bezpečnosti na stavenisku sa riadi Nariadením vlády č. 396/2006 Z.z., ktoré ukladá povinnosť stavebníka vymenovať koordinátora bezpečnosti v prípade, ak bude na stavenisku pôsobiť viac ako jeden zamestnávateľ alebo viac ako jedna osoba, ktorá je podnikateľom a nie je zamestnávateľom.
Charakteristické znaky: - Masívna konštrukcia. - Umožňuje bezpečné a čisté skladovanie wolfrámových elektród. - Odolný proti nešetrnému zaobchádzaniu. - Chráni drahé a krehké wolfrámové elektródy proti poškodeniu. - Vysoká úžitková hodnota. - Dlhá životnosť.
Bezpečnostné postroje a doplnky
- bezpečnostné pracovné postroje pre prácu vo výškach - pracovný polohovací pás - tlmič pádu - pohyblivý zachytávač pádu - karabíny - pracovné polohovacie lano - čelové lampy - čelovky - ochrana vlasov - návleky na obuv - nákolenník - penová guma
- Kamerové systémy a priemyselná TV - Perimetrická ochrana - Prístupové a dochádzkové systémy - Turnikery - Ochrana tovaru - Video a audio vrátniky - Solárne a bezpečnostné fólie na sklo - Lepenie VIN čísla na okná automobilov - Elektronické protipožiarne systémy
Vypracovanie základnej dokumentácie BOZP, v ktorej sú uvedené pokyny, povinnosti a práva osôb v oblasti bezpečnosti práce v súlade s platnými predpismi o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci. Spracovanie bezpečnostných predpisov a zásad bezpečnej práce podľa vykonávanej činnosti, typu prevádzky, prípadne výroby.
Predaj - Profesionálne alkohol testery - Alkohol tester DA 8000
Ergonomický tvar spolu s vynikajúcimi technickými parametrami a nadštandardnou životnosťou batérie vám umožní mnoho meraní s vysokou presnosťou v akýchkoľvek podmienkach! Doporučený počet meraní za 1 týždeň: 30 meraní (Doporučený počet meraní sa vzťahuje k 6 mesačnej dobe kalibrácie prístroja)
Ochranná prikrývka hlavy pre zváračov
Charakteristické znaky: - Chráni vlasy a krk pred odstrekujúcim zvarovým kovom. - Ideálny pre zváranie v tesných priestoroch a obtiažných pozíciach. - Môže sa použiť ako ochrana aj pri brúsení a rezaní uhlovou brúskou. - Použiteľná v kombinácii s ľubovoľnou zváračskou maskou.
Nanny je kvalitný a spoľahlivý výrobok, ktorý Vám dodá istotu pri každodennej starostlivosti o Váš poklad. Nanny chráni Vaše dieťatko pred syndrómom náhleho úmrtia (SIDS) tým, že Vás upozorní na riziko náhlej zástavy dychu, prípadne zástavy, spôsobenej chorobou, upchatím dýchacích ciest alebo inou príčinou.
Piktogram Nebezpečenstvo úrazu El. prúdom
V ponuke máme piktogram samolepku Nebezpečenstvo úrazu El.prúdom. rozmer 10 x 10 cm cena 1,05 € s DPH ks pošleme na DOBIERKU . Nájdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly v pasáži, oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.
S funkčními pracovními a ochrannými rukavicemi ze sortimentu jste v dobrých rukou. Zde můžete vidět malou ukázku našeho širokého sortimentu. Ať už jde o rukavice pro každodenní nebo speciální použití, ochranné rukavice nebo rukavice pro manipulaci s chemikáliemi, v katalogu naleznete vše potřebné.
Zajišťujeme služby v oblasti bezpečnosti práce odborným pracovníkem v návaznosti na vyhodnocování rizik. - Školení bezpečnosti práce a zajištění jiných souvisejících školení. - Zpracování příslušné dokumentace (provozní řády, hlášení úrazů, provozní deníky atd.).
Zabezpečovacie systémy
Neodeliteľnou súčasťou nášho portfólia sú taktiež zabezpečovacie systémy renomovaných výrobcov tohto typu techniky, medzi ktoré spoločnosti Jablotron či Optex bezpochyby patria. Naša spoločnosť Vám zabezpečí rovnako ako pri každom z naších balíkov odbornú konzultáciu, kompletnú montáž a samozrejme servis.
ŠK tvorí nedeliteľnú súčasť vzájomného prepojenia jednotlivých subsystémov a v rozhodujúcej miere sa podieľa na optimálnej spolupráci celého globálneho informačného a bezpečnostného systému. Prepojenie počítačov a telefónnych rozvodov do jedného celku zabezpečuje vysokú flexibilitu a modulárnosť systému.
- hydrantové systémy s tvarovo stálou hadicou - požiarne hadice, prúdnice (D25, C52, B75) - hydrantové skrine D25, C52 - polospojky, prechody-redukcie (D/C,B/C), ventily - označenie podzemného hydrantu (1,8m tyč + trojhran so samolepkami+tabuľka por.čísla + tabuľka vzdialenosti hydrantu)
Je nevyhnutné zaviesť interoperabilitu v oblasti bezpečnosti na úrovni štandardu platného v celej organizácii. Takto zabezpečíme kompatibilitu opatrení v rôznych častiach IS a jeho HW a SW komponentoch. Vrcholným bezpečnostným dokumentom organizácie je dokument bezpečnostná politika (alebo bezpečnostná doktrína).
Ochranná přilba polykarbonátová
Ochranná přilba polykarbonátová s textilní náhlavní vložkou, šestibodové uchycení, krátkodobá odolnost proti vysokým teplotám a plamenům /200° C/, univerzální velikost, vhodná do nebezpečného prostředí, klasifikace zóna 1, zóna 2 dle ČSN EN 60079, barvy: bílá, žlutá, červená, přilba pouze na zakázku.
Predošlá 1  ...  71  72  73  74  75  76  77  78  79  ...  144  Ďalšia
Izolační dvojskla se zvýšenou tepelnou a protihlukovou izolací - CLIMAPLUS ACOUSTIC
CLIMALIT ACOUSTIC - PROTIHLUKOVÁ IZOLAČNÍ DVOJSKLA Stálé střední a vysoké zatížení organismu hlukem může vést k poruše na zdraví. Proto se stále více očekává, že okna a zasklené
Recepcia rovná, ľavá
Variabilný systém na vybavenie recepcií rýchlym a účelným spôsobom. Kombináciou ponúkaných modulov možno dosiahnuť zostavenie recepcií podľa individuálnych požiadaviek a možností. -
Vak Ferrino SEAL BAG 60 lt černá
Vak z materiálu Supertex ® zesílený voděodolným PVC zátěrem. Horní prostorný vstup s rotačním uzávěrem Qick Proof Transportní madlo Odnímatelné ramenní popruhy Elastické čelní
Stojany na stenuStojany na stenu

Plexi stojany, menovky, označovanie dvier, kancelárií.

Kancelársky nábytok SELECTKancelársky nábytok

Zostavy kancelárskeho nábytku umožňujú praktické a variabilné zariadenie kancelárie.

Drevené šatňové skrineDrevené šatňové skrine

Šatňové skrinky z laminovanej drevotriesky v kovovej konštrukcii.

Stojany, panely a skrine s boxmiStojany a skrine s boxmi

Praktické stojany s plastovými boxmi do dielne alebo skladu.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018