Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

V oblasti zariadenia objektov sa zaoberáme od počiatočnej inštalácie kabeláže až po dodávku kompletných systémov a to: - elektroinštalácie - telefónne siete - počítačové siete – štruktúrovaná kabeláž - zabezpečenie objektov - kancelárska technika - výpočtová technika - spotrebná elektronika
Standardní střih společenských kalhot, dvě boční kapsy, zadní kapsa na knoflík, dva sklady na předním díle. barva: černá, tm. modrá, šedá - možno dodat i s barevným úzkým lampasem šíře 2 mm. materiál: Kvalitní směsový materiál bavlny s polyesterem 205g, VLNA/PES, VLNA/PES/LYCRA velikost: dle přepočtové tabulky
Otočné PTZ kamery
Otočné PTZ kamery v našej ponuke vám prinášajú možnosť ovládania smeru záberu kamery pomocou prednastavených režimov, manuálnym ovládaním operátorom alebo automatickým sledovaním pohybujúceho sa objektu. Ponúkame Vám montáž a taktiež servis tohto typu výrobkov, ktoré vám prinášame spolu so spoločnosťami Samsung, GeoVision alebo Dynacolor.
Predpokladom funkčného a spoľahlivého systému požiarnej ochrany je taktiež kvalitná príprava projektovej dokumentácie, požiarnej bezpečnosť stavieb a projekcie vyhradených požiarne bezpečnostných zariadení. Tieto činnosti vykonávame vlastnými kapacitami. V rámci projekčnej prípravy zabezpečujeme taktiež potrebné audity a poradenskú činnosť.
S neustálym rozvojom cestnej premávky na našich cestách sa zvyšujú aj nároky na záchytné bezpečnostné zariadenia pre vozidlá takzvané zvodidlá. Oceľové zvodidlá zabezpečujú zachytenie vozidla schádzajúce z jazdného pruhu mimo cestu a jeho presmerovanie späť na pozemnú komunikáciu poskytujúc primeranú bezpečnosť cestujúcim vo vozidle.
Konštrukcia: Drevený lepený rám, vyplnený drevotrieskou celok opláštený z oboch strán panelom HDF, vonkajšia úprava japonská fólia. Rámik na zasklenie vo farbe krídla. Priestor vo falci je olepený fóliou s imitáciou dreva. Zasklenie matné biele sklo LAKMAT (I). V OSAKA (OS) a OSAKA MIRAŽ (OA) Ornamentové sklo vzor 77 biele alebo žaluzia biele (H).
Osobný alarm pre Váš pocit bezpečia. V prípade núdze stačí vytiahnuť kábel ktorý spustí hlasitý poplach (130 dB). Prístroj je ľahký a môžte si ho vziať hocikde so sebou. • Alarm: 130 dB (0 m) • Dĺžka kábla: 15.5 cm • Hmotnosť: 53 g (vrátane batérií) • Rozmery: 105x52x17 mm • Napájanie: 2x 1,5 V AAA
EZS - elektrické zabezpečovacie systémy vytvárajú základný a veľmi účinný spôsob zabezpečenia majetku proti jeho odcudzeniu, prípadne zničeniu. Spoľahlivo a okamžite vyhodnocujú pohyb nepovolaných osôb v chránenom priestore a informáciu o narušení môžu oznámiť organizácii zabezpečujúcej ochranu Vášho objektu ako aj Vám.
Onity HT 24
Systém Onity HT 24 – magnetické karty • obľúbený systém hoteliérov • manuálny, alebo motorický editor kariet • ovládanie riadiacim softvérom Onity, alebo PMS • možnosť prepojenia s rezervačným a reštauračným softvérom • médium: magnetická LoCo, alebo HiCo karta
- v oblasti ochrany pred požiarmi prostredníctvom technika / špecialistu požiarnej ochrany, - v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci Bezpečnostnotechnickou službou, ktorú vykonáva bezpečnostný alebo autorizovaný bezpečnostný technik, - v oblasti výchovy a vzdelávania zamestnancov organizovaním školení a kurzov.
Naša spoločnosť poskytuje osobnú ochranu a komplexné služby v oblasti bodyguardingu. Tento druh služby je najčastejšie využívaný osobami, ktorým záleží na svojej osobnej bezpečnosti a súkromí. V prípade že sa na nás klient obráti so žiadosťou o osobnú ochranu, poskytneme mu komplexný servis podľa potrieb.
Masky
FILTRAČNÁ POLOMASKA - ECONOMY - skladací respirátor s výdychovým ventilom FILTRAČNÁ POLOMASKA - STANDARD - tvarovaný respirátor s výdychovým ventilom do 10násobku NPK NEW EURMASK - Ochranná kaučuková polomaska, dva vymeniteľné filtre EURFILTER, centrálny výdychový ventil zo silikónu, regulovateľné upínacie pásky
Kamerový systém slúži k ochrane objektov pomocou vytvorenia obrazového záznamu sledovaného objektu alebo priestoru. Obraz sa zaznamenáva cez digitalizačnú kartu do PC, alebo na špeciálne digitálne rekordéry s vysokou kvalitou nahrávania. Zaznamenávaný obraz môže byť nepretržitý, alebo len v prípade detekcie pohybu v monitorovaných priestoroch.
Značka Električka
Význam: Značka Električka (č. A 22) upozorňuje, ak je to potrebné v záujme bezpečnosti cestnej premávky, na miesto, kde električka križuje smer jazdy ostatných vozidiel. Umiestňovanie: Značku č. A 22 možno použiť aj ako značku predbežnú spolu s dodatkovou tabuľkou č. E 2 s uvedením skutočnej vzdialenosti k predmetnému miestu.
Školenie novoprijatých zamestnancov pri nástupe do zamestnania pred začatím práce. Školenia zamestnancov s overením vedomostí; opakované po 24 mesiacoch. Školenie vedúcich zamestnancov s overením vedomostí; opakované po 24 mesiacoch. Školenie zástupcov zamestnancov pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci.
Biometrické docházkové systémy
Zabýváme se prodejem, instalací a servisem biometrických přístupových a docházkových terminálů, které jsou certifikované NBÚ na stupeň utajení 2-4. Naše produkty podporují i také technologie jako jsou face detection, čtečky otisku prstu, čtečky RF karet, ověřování pomocí PIN, TCP / IP rozhraní a komplexní funkce docházkového systému.
Teleskopické obušky
Má prvotriednu gumovú rukoväť s originálnym povrchom. Tento povrch podstatne znižuje akúkoľvek možnosť vytrhnutia obušku z ruky. Nekalený obušok sa doporučuje pre osobnú ochranu , nie je určený pre profesionálne použitie. Pre nosenie na opasku sa predáva súčastne s nylonovým puzdrom, ktoré umožňuje jeho natočenie do najvhodnejšej polohy.
Bezpečnostní prvky pro autmatické brány
- synchronizované fotočlánky - fotočlánky s odrazkou - detektory vozidel - strunová lišta - bateriový fotočlánek, odporová lišta 8.2 kOhm - digitální řídící jednotky - chemické kotvy pro kotvení vozíků a základových desek, závitové tyče - výstražné prvky - doplňky
Bezpečnostna samolepka Hlavný uzáver Plynu piktogram
Ponuka samolepiek 9,5 x 13,5 cm Hlavný uzáver plynu s dodatkom záaz manipulácie s otvoreným ohňom 1,5 m. cena 1,18 € s DPH / ks Najdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly, v pasáži oproti je Dom ZORNICA. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota. Posielame aj na DOBIERKU .
Kufrík je vyrobený z pevnej hovädzej kože čiernej farby. Zatvára sa dvomi kódovacími zámkami s ľubovoľne nastaviteľným kódom. V spodnej časti je umiestnená elektronika so zvukovým systémom, ktorá je riadená mikropočítačom. Celý zvukový systém je ovládaný diaľkovým ovládačom. Maximálny počet ovládačov k jednému kufríku je 10 ks.
Predošlá 1  ...  66  67  68  69  70  71  72  73  74  ...  144  Ďalšia
Systém SANITAS PP-R
- plastový systém z polypropylénu pre vnútorné rozvody vody a vzduchu v šedej alebo zelenej farbe. Charakteristika a výhody systému - plastový potrubný systém pre vnútorné rozvody stu
Stôl doplnkový - roky naprieč, ľavý
Nábytkový rad Select charakterizuje elegancia a praktická využiteľnosť. Charakteristickým prvkom sú kovové stolové nohy spojené drevotrieskovou laminovanou trnožou. Stoly pracovné dosk
Televízor LG 37LS570S
S chytrým pasivním 3D LED Full HD televizorem LG 37LS570S o úhlopříčce 37 palců (94 cm) mohou uživatelé nejen sledovat televizní vysílání, ale také se snadno pohybovat v on-line svět
Lankové systémy na www.exposhop.skLankové systémy

Sety a komponenty pre umiestnenie letákov do výkladov.

Dielenský nábytokDielenský nábytok

Kvalitné dielenské vybavenie, široká ponuka, rýchle dodanie.

Lavice do čakárníLavice do čakární

Lavice vhodné do čakární, verejných priestorov, ordinácií.

Svetelné plagátové rámySvetelné plagátové rámy

Ultratenké LED rámy so zaklapávacím systémom pre ľahšiu výmenu plagátu.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018