Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

Pokladničný systém pre parkoviská
Obdobou kontroly vstupu pre osoby je kontrola vjazdu pre automobily. Identifikátor - karta môže byť priradená vodičovi alebo automobilu, prípadne sú kontrolované oboje. Mechanickou zábranou sú automatické závory (alebo brána) ovládané systémom. Parkovacie systémy okrem kontroly vjazdu a výjazdu evidujú čas príjazdu a odjazdu, obsadenosť parkovacích miest atď.
Ochrana pro tryskače
- Tryskací kukla COMMANDER II - ZGH - Tryskací kukla PANORAMA - Tlaková hadice 3m vč CEJN rychlospojek - Tlaková hadice 10m vč. CEJN rychlospojek - Filtrační jednotka pro tlakový vzduch - Filtrační jednotka pro tlakový vzduch - Tlaková hadice 20m vč. CEJN rychlospojek - Kožený ochranný kabát štípaná hovězina
Kvalitná tkanina zo sklenenej vlny, obojstranne potiahnutá. Určené k pohotovému haseniu vznikajúcich požiarov v priemyselných prevádzkach, v hoteloch, školách, na čerpacích staniciach, v domácnostiach, k uhaseniu požiarov tukov, napr. pri grilovaní vo voľnej prírode, alebo pri varení na sporáku. Dávajte pozor na vhodnú veľkosť deky.
Spoločnosť na základe požiadavky objednávateľa vykonáva kvalifikovanými lektormi školenie z ochrany pred požiarmi a protipožiarnej bezpečnosti. Školenia vykonávame podľa požiadaviek objednávateľa. Ostatné informácie ohľadne školenia OPP Vám radi zodpovieme osobne, telefonicky alebo e-mailom. Cena za vykonanie školenia OPP je dojednávaná individuálne.
Expertná podpora riadenia manažérskych systémov •podporu riadenia integrovaného manažérskeho systému (ISO 19 000) •v oblasti kvality (ISO 9000) •v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci (ISO 18 000) •v oblasti environmentu (ISO 14 000) •aktualizačný kurz autorizovaného bezpečnostného technika
Prístupové, dochádzkové a parkovacie systémy
Realizujeme na mieru podľa požiadaviek zákazníka všetky systémy identifikácie prístupu a zamezeniu prístupu a to buď vozidiel prípadne osôb formou turniketov, prístupových systémov kartových, klávesnicových, čipových, snímačov odtlačkov a dlaní, parkovacích závor, rámp a prejazdných snímačov vozidiel, osôb vrámci záznamov v dochádzkových systémov.
Školenia BOZP pre pracovníkov so špeciálnym zameraním Vodiči referenčných vozidiel a vodiči z povolania Školenia sú určené fyzickým a právnickým osobám, ktoré prevádzajú a opravujú vozidlá a ktoré sa na týchto činnostiach inak podieľajú. Frekventanti po úspešnom ukončení školenia obdržia osvedčenie o absolvovaní.
Školenia BOZP pre pracovníkov so špeciálnym zameraním Vodiči referenčných vozidiel a vodiči z povolania Školenia sú určené fyzickým a právnickým osobám, ktoré prevádzajú a opravujú vozidlá a ktoré sa na týchto činnostiach inak podieľajú. Frekventanti po úspešnom ukončení školenia obdržia osvedčenie o absolvovaní.
Základným princípom požiarnej prevencie je vytváranie a rozvíjanie podmienok na zabezpečenie účinnej ochrany života a zdravia osôb i majetkových hodnôt pred požiarmi, ako aj ich efektívne zdolávanie vrátane poskytovania pomoci pri týchto udalostiach pomocou vlastných zdrojov a jednoduchých úkonov na zabránenie vzniku požiaru alebo jeho zdolávanie.
Trezor - ST 14 M
Trezor určený pre široký okruh spotrebiteľov, vhodný aj do panelových bytov. - Uzamykanie: trezorový zámok na kľúč - Certifikát: O. bezpečnostná trieda - NBÚ: stupeň „Dôverné“ - Vonkajšie rozmery /mm/ vxšxh: 201x281x144 - Vnútorné rozmery /mm/ vxšxh: 145x225x90 - Hmotnosť v kg: 11 - Objem v l:3
Výstraźný sortiment
- Cestná výstražná bariéra - Cestná výstražná bariéra II - Dekoračný LED stĺpik - Ochranné okuliare s LED - Podstavec pre výystr. bariéry - Policajný zastavovací terč-nereflexný - Taktický policajný set - Výstražná bezpečnostná zábrana - Výstražná páska - Výstražná páska - samolepiaca
Ekologická poradenská agentúra, zabezpečuje široké spektrum činností pri ochrane životného prostredia so špecializáciou na oblasť odpadov, problematiky vodného hospodárstva a ochrany ovzdušia. Zabezpečujeme pre svojich klientov bezproblémové a úspešné plnenie povinností vyžadovaných právnymi predpismi platnými pre uvedené zložky životného prostredia.
- Rukavice kontaktní - Drátěné (řetízkové) - Kombinované - Oděvy - Pro horké provozy - Proti postřiku taveninou - Ochrana paží - Zástěry s rukávy - Zástěry do pasu - Zástěry s náprsenkou - Vesty s rukávy - Kabátek a kalhoty - Kabáty - Kukly - ochrana obličeje a hlavy
Elektrické vrátniky ITS
U každého z týchto dverných telefónov si môžete vybrať prevedenie pre vonkajšie použitie (ďalej len outdoor), alebo pre vnútorné použitie (ďalej len indoor). Outdoor vrátniky, skonštruované z hliníka, sú odolné proti vode a násiliu. Indoor vrátniky, vyrobené z plastu, sú určené k umiestneniu na stenu vnútri budov. Dodávame tri druhy týchto vrátnikov:
AXIS 211W Outdoor Verso Bundle with Outdoor Antena
Kompletný exteriérový set so špičkovou švédskou IP kamerou AXIS 211W, objektívom s nastavením uhlu pohľadu od 33° do 71° a automatickou clonou, vyhrievaným plastovým krytom (IP66), stenovou kovovou konzolou exteriérovou Wi-Fi anténou. Set je dodávaný s adaptérom a návodom na inštaláciu. V prípade potreby je možné objednať inštalaćiu v CANEX connections.
SHZ Penové
Hasiaca pena pozostáva z vody, penotvorného koncentrátu a vzduchu. Množstvo vzduchu vo vytvorenej pene určuje typ peny (ťažká, stredná alebo ľahká pena), zamedzujúci prístup kyslíka. Penové hasiace zariadenia sa využívajú najmä pri ochrane nádrží a skladov horľavých kvapalín, nebezpečných látok, v chemickom priemysle, rafinériách a pod.
Elektronické zabezpečovacie systémy (EZS) sú už takmer štandartnou súčasťou nielen elektroinštalácie rôznych budov ale i elektroinštalacíe bytov a rodinných domov a dokonca je finančne oveľa dostupnejšie, ako si mnoho ľudí myslí. Cenovo sú porovnateľné napríklad s bežnými elektrickými spotrebičmi, ktoré sú v každej domácnosti samozrejmosťou.
- systémy EPS dodávané podľa zložitosti objektu a požiarneho zaťaženia budovy - všetky systémy navrhované v súlade s platnou legislatívou - navrhnutie a nainštalovanie požiarnych snímačov podľa potreby klienta aj na budovu nevyžadujúcu EPS v zmysle zákona - snímače zemného plynu (alebo iných plynov) do zabezpečovacích ústrední
Tyto hasicí přístroje jsou určeny k použití zejména v průmyslu, energetice, důlním hornictví, ale také v železniční přepravě, v nákladních automobilech, kancelářích, chatách či domácnostech. Jde o výkonné, spolehlivé univerzální hasicí přístroje se špičkovým designem, které mají vzhledem ke svým užitným parametrům velmi příznivou cenu.
Požiarny hydrant s požiarnou hadicou plastova tabuľka
Ponuka samolepiek Piktogramov a tabuliek. Požiarny hydrant označenie v budovách kde sa nachádza skrinka s požiarnou hadicou . tabuľka A 5 formát Pošleme na DOBIERKU. Nájdete nás na pešej zóne Hlavná 22,PAPIERNICTVO obaly v pasáži oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.
Predošlá 1  ...  64  65  66  67  68  69  70  71  72  ...  144  Ďalšia
Umývacia linka - SoftCare EVO
SoftCare EVO: Novo vyvinutá portálová umývacia linka určená hlavne pre autoservisy, malé čerpacie stanice a podobne. Pri stavbe tohto stroja boli využité dlhoročné skúsenosti pri konš
Skriňa policová dvojdverová delená
Nábytkový rad Select charakterizuje elegancia a praktická využiteľnosť. Charakteristickým prvkom sú kovové stolové nohy spojené drevotrieskovou laminovanou trnožou. Skrine skriňové pr
TV tuner Technaxx DVB-T Stick S6 USB externí (3587)
Představuje ideální řešení jak si váš notebook či multimediální stolní počítač obohatit o příjem digitálního pozemního vysílání. Tuner je schopný přijímat digitální pozemn
Stojany na podlahuStojany na podlahu

Stojany na podlahu na prospekty a katalógy, paravány.

Kancelársky nábytok EXPRESSKancelársky nábytok

Zostavy kancelárskeho nábytku umožňujú praktické a variabilné zariadenie kancelárie.

Lavičky do šatneLavičky do šatne

Šatňové lavičky roznych dĺžok, prípadne doplnené o vešiaky.

Konzolové regály pre obchodyKonzolové regály pre obchody

Konzolové regály pre obchody alebo prezentačné miestnosti.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018