Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

Zabezpečovací a signalizační technika
Zabezpečovací a signalizační technika obsahuje: - výstražné zábrany - výstražné zábrana z trubkového rámu - stojany k výstražné zábraně - plotové uzávěry s výstražnou deskou - skladovací a přepravní palety pro uzávěry - podstavce pod směrovou desku - nosiče podstavců - stojany na dopravní značky - dřevěné zábrany
GUN-5 - sejf
- jednoplášťová zbraňová schránka pre 5 dlhých zbraní - separátne uzamykanie zbraní a munície - v štandardnom vyhotovení má schránku na muníciu výšky 250 mm - vnútorná strana dverí má držiaky pre uchytenie náradia na čistenie zbraní - držiaky zbraní sú upravené tak, aby nepoškodili hlavne zbraní - Farba: RAL 6020 zelená - Váha: cca 16 kg
Predaj hadicových navijakov - ponúkame na predaj hadicové navijaky certifikované podľa EN 671-1. Požiarne hadicové navijaky s tvarovo stálou hadicou predstavujú veľmi účinný hasiaci prostriedok so stálou dodávkou vody, ktorý je okamžite k dispozícii. Požiadavky na tieto systémy sú také, aby zabezpečili pohotové ovládanie jednou osobou. Súčasťou dodávky je ventil a sprievodná dokumentácia.
a/ Projektová dokumentácia vodovodu, ktorá sa začala vypracúvať podľa predpisov platných do 31.12.2004 - STN 73 0873 Požiarne vodovody. Kontrolujú sa dvakrát ročne - pred a po vykurovacom období. b/ Projektová dokumentácia vodovodu od 01.01.2005 - Vyhl. MV SR č. 699/2004 Z.z. o zabezpečení stavieb vodou na hasenie požiarov. Kontrolujú sa jedenkrát ročne ( ! iba novostavby ! ).
ZÁKAZ  VSTUPU  NA  STAVENISKO
V ponuke máme plastovu tabulku formát A 4 pre označenie staveniska. Tabulka je dostatočne veľká pre upozornenie nepovolaných osôb, aby nevstupovali na stavenisko. cena za 1 ks 1,39 € s DPH. Pošleme aj na DOBIERKU. Nájdete nás v pasáži na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly, oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.
Protihlukové paravány do priestoru
Pomocou prvkov je možné zhotoviť akustické paravány, a oddeliť nimi hlučný priestor. Zvukovo izolačný panel sa skladá z oceľového plechu, ťažkej antivibračnej fólie, akusticky pohltivej výplne, a perforovaného plechu. Povrchové úpravy: striekanie, striekanie práškovou farbou COMAXIT, pozinkovaný plech, prípadne pozinkovaný plech nastriekaný farbou.
Návrh, predaj, inštalácia, kontrola a servis - prenosné - vodné - penové - práškové - snehové (CO2) - halónové - špeciálne (hasenie jedlých tukov a olejov) - pojazdné - práškové - penové - snehové (CO2) - príslušenstvo - ochranné skrinky, boxy - autodržiaky - podstavce
AST-D-2420, IR antivandal - farebná dome kamera, 1/4 Sharp CCD, pevná optika 3.6mm IR, Rozlíšenie: 420 TV riadkov, ČB 480 TV riadkov, IR vzdialenost max 20m, Low Illumination , D&N, Citlivost: 0.5Lux (IR vyp.), 0Lux (IR zap.), 24ks IR LED, IP66 (vonkajšie prevedenie), BNC výstup, napájací 2,1mm DC, rozmery: 94 x 69 mm, optimalná teplota funkčnosti: -20°C~50°C, Napájanie: 12V DC (stabilizované), 300mA
Digitálne video záznamníky
Špecializujeme sa na montáž a servis Digitálnych záznamových zariadení, ktoré Vám prinášajú pohodlné ovládanie, nahrávanie a prezeranie záznamov spolu s ďalšími užitočnými funckiami v príťažlivom vzhľade za neuveriteľné ceny! Spoločnosti GeoVision, Dynacolor a Samsung sú zárukou spoľahlivých a funkciami nabitých zariadení. V našej ponuke nájdete 4, 8, 16 až 32 kanálové modely.
Nie je v silách polície fyzicky chrániť všetky objekty, každý občan musí zodpovednejšie pristupovať k ochrane svojho majetku. Prevencia je najlepšia ochrana. Preto Vám pomôžeme zabezpečiť vaše priestory modernými a hlavne spoľahlivými zariadeniami svetovej kvality. Navrhneme Vám riešenie ktoré zodpovedá vašim požiadavkam na bezpečnosť za prijateľnú cenu.
-dverové krídlo BCD 2/5 -šesť vysuvných kolíkov do novej zárubne -štyri pasívne kolíky proti zosadeniu -bezpečnostná vložka EVVA GPI-CR -bezpečnostné kovanie AXA -panoramatické kukátko -celoobvodové tesnenie -drevený lakovaný prah s tesnením -bezpečnostnú zárubnu -montáž -možnosť montáže do pôvodnej zárubne
Ochranné pomôcky k zváraniu
Americká firma WELDAS patrí k popredným svetovým výrobcom kožených ochranných pomôcok pre zváranie. Firma má patentované tkaniny a systémy zabezpečujúce tepelnú a mechanickú odolnosť vybraných typov rukavíc. V ponuke firmy WELDAS sú rukavice na TIG aj MIG zváranie z rôznych typov koží - bravčová, hovädzia, kozia a divina. Naša firma je priamym dovozcom všetkých produktov firmy WELDAS.
Trekingové obuv bez oceľovej špice s hydrofóbnou úpravou. - Zvršok: lícová hovädzinová useň nubuk v hrúbke 2,0 - 2,2mm - Podšívka: termoizolačná paropriepustná MEMBRÁNA FREETEX - Stielka: antistatická, anatomicky tvarovateľná z odľahčenej polyuretánovej peny potiahnutá textíliou Mesh - Podošva: EVA, guma, olejuvzdorná, protišmyková, antistatická
Predaj - Dôkazné alkohol testery - Alkohol tester Alcoquant 6020
Dôkazný analyzátor dychu s certifikátom od SMÚ. AlcoQuant® 6020 udáva nové štandardy v presnosti, spoľahlivosti a jednoduchosti používania. Nová generácia analyzátorov dychu je presnejšia, kompaktnejšia a jej používanie je jednoduchšie ako pri predchádzajúcich radoch. Výhody AlcoQuant® 6020 spočívajú najmä v jeho širokom spektre použitia a v jeho využití v praktických situáciách.
Majú dvojplášťovú konštrukciu. Trezory sa štandardne vyrábajú so zadnou pancierovou stenou, preto hrúbka steny môže byť rovnaká ako hĺbka trezoru. Mechanizmus zámku je chránený proti odvŕtaniu pancierovou doskou. Trezory sa zaisťujú trojstranným mechanizmom. Modely LWS majú dvere hrúbky 10mm. Modely AMS sú trezory novej generácie, ktoré majú nové technické riešenie a desing.
Ochrana tovaru,slučkové alarmy,zabezpečovacie zariadenia a alarmy,systémy na ochranu knižných fondov RFID identifikácie, stojanové a bezdrôtové počítadlá zákazníkov, systémy na ochranu tovaru EAS založené na rádiofrekvenčnej, akustickomagnetickej a elektromagnetickej báze, klasické bezdrôtové zabezpečovacie systémy EZS možnosť pripojení na PCO, analógové i IP kamerové systémy CCTV.
Při zraněních, která nelze předpokládat, je důležitá rychlá pomoc přímo na místě. Pro tento účel nabízí značka velký výběr závodních lékárniček podle předpisů norem DIN. Zde můžete vidět malou ukázku. Kompletní program, speciální výrobky jako roztok na výplach očí, fixační páska na obvazy, deku na hašení a mnoho dalšího naleznete v aktuálním katalogu.
Piktogram samoepka 6 x 6 cm  pozor schod / schody / .
Ponuka samolepiek 6 x 6 cm a 10 x 10 cm, označenie pre rizikové miesta úrazu. POZOR SCHOD SCHODY Odporúčané umiestniť na viditeľné miesta pred vstupom do rizikovej zóny schod/y/. Pošleme aj na DOBIERKU Najdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly v pasáži oproti je Dom ZORNICA . Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.
Spoločnosť ARTTECH ponúka klientom komplexné poradenstvo a s ním súvisiace služby v oblasti ochrany osobných údajov spracúvaných v informačných systémoch prevádzkovateľa, zástupcu prevádzkovateľa alebo sprostredkovateľa v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov. Tieto služby zabezpečujú odborníci z oblasti bezpečnosti informačných systémov a z oblasti práva.
Oděvy do čistých prostor
Oděvy do čistých prostor (CLEAN ROOM) jsou určeny zejména do provozů s přísnými hygienickými požadavky (potravinářský, farmaceutický a elektrotechnický průmysl, zdravotnictví, operační sály atd.).Použité materiály a konstrukční provedení oděvů je v souladu s požadavky příslušné třídy normy (ISO, FED. STANDARDS, EU GMP). Pro bližší informace kontaktujte obchodního zástupce.
Predošlá 1  ...  59  60  61  62  63  64  65  66  67  ...  144  Ďalšia
S pořizováním těžební techniky začala SOLITERA spol. s r. o. v době svého působení na zakázkách s komplexní smlouvou u LČR, s.p. v roce 2001 až 2003. V počátcích se příliš neuvažovalo o poskytování služeb pro ostatní subjekty ve větší míře a zakoupená technika (první stroje VIMEK a uzel Ponsse) byla uvažována téměř výhradně pro realizaci prací na vlastníc
Kovové regály s policami z laminovanej drevotriesky
- pevné zásuvné regály vhodné so skladov, archívov, kancelárií - drevotrieskové police sú potiahnuté laminom bielej farby - výškovo nastaviteľné police v rastri 50 mm - povrchová úpr
Dóza na potraviny Vacuum DAFI vakuová 1,5 l, plast
Jedinečný pomocník do vaší kuchyně pro delší uchování potravin.|Dózy jsou vyrobeny z nejkvalitnějších tvrzených plastů, ze kterých se pomocí vakuové pumpy vyčerpá vzduch. Vzniklý
Otočné stojanyOtočné stojany

Otočné stojany a zásobníky na prospekty pre kancelárie, showroomy...

Odpadkové koše pre exteriérOdpadkové koše pre exteriér

Smetné koše pre exteriér na zmiešaný alebo separovaný odpad.

Zástavy, vlajkyZástavy, vlajky

Zástavy, zástavky a vlajky roznych štátov, alebo obcí.

Stojany na pohľadniceStojany na pohľadnice

Otočné drôtené stojany vhodné na pohľadnice.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018