Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

Kufrík je vyrobený z vystužených hliníkových plechov. Má vyťahovaciu rúčku a na spodnej strane transportné kolieska. Zatvára sa dvomi kódovacími zámkami s ľubovoľne nastaviteľným kódom. V spodnej časti je umiestnená elektronika so zvukovým systémom, ktorá je riadená mikropočítačom. Celý zvukový systém je ovládaný diaľkovým ovládačom. Maximálny počet ovládačov k jednému kufríku je 10 ks.
Vykonávanie revízie tlakových nádob a kotlov III, IV,a V triedy. Školenie obslúh, tlakových nádob a kotlov, do 100kw, nad 100kw, vyhláška 508/2009 Z.z.,odborné prehliadky nízkotlakových kotolní, vyhláška 25/1984, opakované vonkajšie prehliadky tlakových nádob, opakované vnútorné prehliadky tlakových nádob, opakované vonkajšie prehliadky kotlov, opakované vnútorné prehliadky kotlov, tlakové skúšky,
Kartový systém HT Prox
- bezdotyková technologie - nejrychlejší technologie čtení a zapisování karet mezi systémy bezkontaktních karet - možnost propojit s rezervačním a restauračním software - médium: bezdotykové Proximity karty Přednosti systému: extrémně dlouhá životnost, bezpečnost, spolehlivost, doporučení do wellness hotelů, lázeňských hotelů, či sportovně zaměřených hotelů.
Bezpečnostné označenie páskou, žlto čiernou
Ponuka samolepiacej pásky žlto/čiernej šírka 6 cm x 98 cm Bezpečnostný samolepiaci pás vhodné na označovanie schodov, stupienkov, zúženeho priechodu, zníženeho priechodu, podchodu, stožiarov. Pošleme na DOBIERKU. Nájdete nás na Hlavnej ul.22,pešia zóna, PAPIERNICTVO obaly v pasáži oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.
Bezpečnostné označenie páskou, žlto čiernou
Ponuka samolepiacej pásky žlto/čiernej šírka 6 cm x 98 cm Bezpečnostný samolepiaci pás vhodné na označovanie schodov, stupienkov, zúženeho priechodu, zníženeho priechodu, podchodu, stožiarov. Pošleme na DOBIERKU. Nájdete nás na Hlavnej ul.22,pešia zóna, PAPIERNICTVO obaly v pasáži oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.
Lidská hlava a obličej jsou při mnoha pracích vystaveny velké zátěži a riziku. Díky široké paletě ochranných pomůcek pro ochranu hlavy, očí, sluchu a dýchacích cest vás značka vybaví pro každou nebezpečnou situaci. Zde můžete vidět malou ukázku. V našem katalogu naleznete vysoce kvalitní produkty renomovaným výrobců, kteří splní každé přání ohledně bezpečnosti i komfortu.
Podľa ustanovenia dohody ADR musí každý podnik, ktorého činnosť zahrňa cestnú prepravu nebezpečného tovaru alebo, s touto prepravou súvisí, ako balenie, plnenie, nakládka alebo vykládka nebezpečných vecí, vymenovať jedného alebo viacerých bezpečnostných poradcov. Túto činnosť Vám naša spoločnosť ponúka vrátane poradenstva, školenia vodičov a ostatných zodpovedných osôb.
Systém priemyselnej televízie je určený podnikom a organizáciám, ktoré chcú sledovať svoje objekty alebo prevádzky. Ide najmä o obchodné domy, hotely, garáže, administratívne budovy, letiská, stanice, priemyselné podniky, zábavné a športové centrá. Priemyselná televízia sníma, distribuuje a následne ukladá video signál. Zavedením systému CCTV zvýšite ochranu objektov a dohľad nad prevádzkami.
Požiarne odolnosti: EW 15 / EI 15, EW 30 / EI 30, EW 45 / EI 45, EW 60/ EI 60, EW 90 Prevedenie: presklené, kazetové Povrchová úprava: komaxit RAL podľa požiadaviek, nerez Vzduchová nepriezvučnosť: podľa typu skla Ďalšie parametre: odolnosť proti nárazu I5/E5, odolnosť proti zaťaženiu vetrom AE, vodotesnosť RE 1200, nepriestrelnosť FB 6
AL2500 - digitální detektor alkoholu - alkoholtester
- měřící rozsah 0,0 - 4,0 promile - podsvícený LCD displej - rychlý a snadný jednokrokový postup - použití bez náustků - hmotnost: 85 g včetně baterií - rozměry: 104 × 40× 20 mm - polovodičový senzor - zdroj: 2ks 1,5V baterie vel. AA ( součástí balení ) pro cca 200 měření - možnost kalibrace ( doporučena každého půl roku )
NE-4410 vonkajšia farebná dome kamera, 1/3 Sony CCD, DSP, Rozlíšenie: 420 TV, ČB 470TV riadkov, citlivost (0.1 lux), FF (0.05 lux), vstavanát varifokalná optika: f=4.0mm-9.0mm/F1.4, Zoom a fokus nastavitelnost z vonka, elektronicky Day&Night, AWB, AGC, BLC, 36ks IR LED a 1ks súmrakový snímač, IR vzdialenost.: 25m, delené sklíčko, 3-polohová konzola, antivandal prevedenie dome, IP66, Napájanie: 12V DC, 400m.
- poplachový systém na hlásenie narušenia (PSN) - perimetrická ochrana - pripojenie na stredisko registrácie poplachov (SRP) - pult centrálnej ochrany (PCO) - vstupný kontrolný režim, dochádzkový režim - priemyselná TV a videosystémy (CCTV) - automatické závory, turnikety - systém na ochranu tovaru - servis, revízie uvedených technických zariadení
Bezpečnostná výstražna samolepiaca páska žlto čierna
Ponuka samolepiacej pásky žlto/čiernej šírka 5 cm / 50 m Bezpečnostná samolepiaca páska vhodná na označovanie schodov, stupienkov, zúženeho priechodu, zníženeho priechodu, podchodu. Pošleme na DOBIERKU. Nájdete nás na Hlavnej ul.22,pešiazóna , PAPIERNICTVO obaly v pasáži oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.
Bezpečnostná výstražna samolepiaca páska žlto čierna
Ponuka samolepiacej pásky žlto/čiernej šírka 5 cm / 50 m Bezpečnostná samolepiaca páska vhodná na označovanie schodov, stupienkov, zúženeho priechodu, zníženeho priechodu, podchodu. Pošleme na DOBIERKU. Nájdete nás na Hlavnej ul.22,pešiazóna , PAPIERNICTVO obaly v pasáži oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.
Pri výbuchu sa v chránenom uzavretom priestore tlak rovnomerne rozpína na všetky strany rýchlosťou zvuku. Ku zachyteniu explózie v počiatku vývoja sa používa nasledovná detekčná technika: •statická tlaková detekcia •dynamická tlaková detekcia Iskrové alebo plamenné vývoje vzniku explózie používajú k detekcii infračervený detektor.
Uzamykacie systémy  GPI
Bezpečnostná cylindrická vložka s ochranou proti odvrtávaniu telesa i valca vložky. Pre jednotlivé uzávery dodávaná s piatimi predĺženými kľúčami. Pre použitie na systémy generálneho a skupinových kľúčov je vyčlenená rada profilových kombinácií odlišných od jednotlivých uzáverov. Vložky GPI sú dodávané vo všetkých typových variantoch z výrobného programu firmy EVVA.
Koncepce FireDeTec systému spočívá v jednoduchém samospouštěcím principu s mnohonásobným způsobem využití. Jedná se o systém bez náhodných spuštění sloužící 24 hodin denně bez potřeby zdroje elektrické energie a složité elektroniky. Důležitým faktorem je i jeho cena, která v provedení pro jednoduché použití odpovídá hodnotě kvalitnějšího přenosného hasicího přístroje.
So stále rastúcou kriminalitou vo forme krádeží a vykrádania áut je zabezpečenie vozidiel v dnešnej dobe viac ako potrebné. Chráňte svoj majetok na kolesách špičkovými produktami. V ponuke máme jednocestné i dvojcestné autoalarmy, GPS lokalizátory, originálne a univerzálne centrálne zamykania, elektrické okná, parkovacie snímače, radarové detektory a mnoho ďalších prvkov autopríslušenstva.
Protipožární nátěry se používají na ochranu nosných konstrukcí staveb. Aplikují se nátěrem nebo nástřikem. Jejich účelem je zvýšení požární odolnosti stávajících konstrukcí na požadovanou odolnost ( např. 30 minut ). Většinou bývají bílé nebo transparentní barvy. Použití: - Ocelové konstrukce - Dřevěné konstrukce - Betonové konstrukce
Tieto sklá zložené z čírych skiel Planibel a priehľadných medzivrstiev sa v prípade požiaru premenia na stenu, ktorá bráni prestupu plameňom a obmedzuje alebo zastavuje priestup tepla. Voľba skla závisí od: - požadovanej klasifikácie požiarnej odolnosti podľa predpísanej národnej normy - typu aplikácie - certifikátu pre daný rám a rozmer v príslušnej krajine
Predošlá 1  ...  58  59  60  61  62  63  64  65  66  ...  144  Ďalšia
DISEKČNÉ ELEKTRÓDY
Elektrochirurgické skalpely Epitome® Mikroihlové elektródy OptiMicroTM > Tepelné poškodenie tkaniva je minimalizované, čo umožňuje vynikajúce výsledky hojenia > Cielená geometria
Uzamykateľné boxy
uzamykateľné boxy so širokým využitím v školách, výrobných prevádzkach, športových kluboch a podobne vzájomne kombinovateľné moduly, rovnaká výška a hĺbka uzamykanie jednotliv
Mobilní telefon Nokia C2-02 (002W5L1) biely/zlatý
Dotykový displej i klasická klávesnice Dotykem displeje můžete spouštět aplikace, listovat fotografiemi a procházet web. Sledujte videa a prohlížejte si obrázky na 2,6 displeji s rozlišen
Stojany na pohľadniceStojany na pohľadnice

Otočné drôtené stojany vhodné na pohľadnice.

Hľadáte nových zákazníkov?Hľadáte nových zákazníkov?

Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás.

Reklamné vitríny a skrinkyReklamné vitríny a skrinky

Textilné, korkové alebo kombinované vitríny.

Vybavenie budovVybavenie budov

Široký sortiment potrieb pre kancelárie, administratívne budovy, sklady.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018