Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

Piktogram PRIKÁZANÝ SMER  CESTY  tabuľka  A 4
Ponuka tabuliek s PIKÁZANÝM SMEROM CESTY v pravo, alebo vľavo. formát A 4 . Tabuľka je vhodná na označenie miest s prekážkou pri obchádzaní napríklad : staveniska alebo prekážky v ceste. Pošleme aj na DOBIERKU . Nájdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly v pasáži oproti je Dom ZORNICA. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21, oproti sú Potraviny Coop Jednota.
Závěsné fasádní sedačky
Závěsné fasádní sedačky FIXATOR slouží k bezpečnému přístupu sedící osoby k místům na fasádě budovy nebo jiných ploch výškových objektů. Sestava závěsné fasádní sedačky s M.lift ® 400 Jde o osobní mobilní zdvihací zařízení, vybavené manuálním zdvihadlem typ M lift ® 400, zavěšené na střešním závěsném nosníku nebo na speciální konzole určené pro tento účel použití.
Komplexné služby na ochranu od návrhu bezpečnostných systémov, projektovej dokumentácie, montáže a pripojenia na pulty centralizovanej ochrany (PCO) s profesionálnou obsluhou vyjadruje efektívne spojenie ľudského faktoru so sústredeným využívaním moderných technických prostriedkov v reálnom čase. Zásahové skupiny profesionálov ako nový prvok ochrany sú garantom vysokého zabezpečenia ochrany objektov.
Dvere od spoločnosti sú osádzané najmä ako súčasť konštrukcie interiérových či exteriérových presklení, no rovnako dobre sa uplatňujú aj pri osadení priamo do stavebného otvoru. Hlavným dôvodom takéhoto využitia je ich materiálové zloženie, ktoré je rovnaké ako materiály pre konštrukcie interiérových preklení: hliníkové profily a výplne z bezpečnostného lepeného skla, kaleného skla, či hliníka.
Káblový alarm Alarm ELDES (ESIM 264)
- 8(16) zón, 4 progr. výstupy - 2 nezávisle subsystémy, 5 uživateľov - 1000 udalostí, 5 tel. čísiel pre volanie a SMS - Možnosť zvoliť LCD klávesnicu - Rozšírenie o bezdrôtové prvky - Pripojenie na PCO, SBS - Mikrofón pre vzdialený odposluch - Ovládanie klávesnicou, telefónom a čítačkou - Diaľková kontrola teploty - Krajina pôvodu - Litva
Plnorozměrný turniket NEMAD
Plnorozměrný turniket pro kontrolu vstupu na místa s vysokým zabezpečením. - Robustní rám turniketu z ocelového profilu, otočný mechanismus s masivní středovou trubkou a oddělovacími trny. - Celá konstrukce je opatřena venkovním komaxitovým nástříkem, případně žárově zinkovaná nebo nerez. - Konstrukce a provedení turniketu neumožňují neautorizovaný průchod přes toto zařízení.
Komunikácia s možnosťou otvorenia dverí je už asi dávno známa vec. Posledné roky vývoja však priniesli posun v technológiách ako audio tak aj video vrátnikov. Tieto sa stávajú plnohodnotnými doplnkami ako v rodinných domoch, tak aj v panelových domoch. Funkcie od zvonenia a hlasovej komunikácie s návštevníkom sa rozširujú na video komunikáciu ale aj k plno hodnotnému zabezpečeniu priestorov či dverí.
- komplexné poradenstvo v oblasti ZPH, - výkon špecialistu na prevenciu ZPH, vykonávanie služby, - vypracovanie, vedenie a aktualizácia dokumentácie ZPH, - kategorizácia a zaradenie podniku do príslučnej kategórie, - oznámenie o zaradení podniku, - hodnotenie rizík, - zastupovanie pred orgánmi štátnej správy, - vykonávanie školení v oblasti ZPH.
Ochranné papírové rohy
Lepenkové ochranné rohy jsou vyráběny lepením a lisováním několika vrstev silné lepenky ve tvaru rovnostranného úhelníku, ve tvaru L nebo U v různých délkách dle přání zákazníka. Mohou být opatřeny samolepicí vrstvou nebo reklamním potiskem. Posilují stohování a stabilitu zásilek. Speciálně upravené rohy mohou být používány pro ochranu vnějších nebo vnitřních stran rolí nebo potrubí.
Súčasťou portfólia našej firmy je montáž požiarnej signalizácie. Hlásiče slúžia na vyhodnotenie dymu alebo teploty – teda zárodku požiaru v chránenom priestore. Vyhodnocovacia jednotka je spravidla umiestnená v miestnosti trvalej obsluhy. Požiarnu signalizáciu inštalujeme podľa projektu v objektoch, ako sú kancelárske objekty, sklady, prevádzkové priestory, penzióny, hotely.
Predaj - Profesionálne alkohol testery - Alkohol tester FC 10
Mimoriadne odolný detektor alkoholu! Silnou stránkou tohto prístroja je 160 hodín nepretržitého, vysoko presného merania s veľkým rozsahom a krátkou dobou regenerácie. Je technicky precízny, s množstvom praktických detailov pre jednoduché a efektívne ovládanie. Doporučený počet meraní za 1 týždeň: 100 meraní. (Doporučený počet meraní sa vzťahuje k 6 mesačnej dobe kalibrácie prístroja)
Domáce telefóny
Domáce telefóny sú zariadenia umožňujúce hovorové spojenie s elektrickým vrátnikmi, resp. tlačidlovými tablami radu KARAT, GUARD, TT - 94 a TT - 85, pričom sú všetky vybavené tlačidlom pre ovládanie elektrického zámku. Sú určené pre komunikáciu v klasických (viacvodičových) dorozumievacích audiosystémoch.V domácich telefónoch je ako mikrofón použitý elektrétový menič a reproduktor ako slúchadlo.
Miesto vyhradené na fajčenie
Ponuka samolepiek piktogramov, plastovych tabuliek rozneho druhu a veľkosti. Samolepka Miesto vyhradené na FAJČENIE , veľkosť 20 x 14 cm , A 5 cena 1,19 EUR s DPH/ks. objednávky vybavíme aj na DOBIERKU . Najdete nás na Hlavnej ul.22 Papiernictvo obaly, v pasáži oproti je Dom ZORNICA v Trnave. Ľahký prístup autom je z Vajanského ul.21, oproti sú potraviny Coop JEDNOTA.
DeLUX Safety Veleta S1
Vzdušná a pohodlná sandála s velúrovaným vrchom z brúsenej hovädzinovej usne, priedušná podšívka z netkanej textílie, anatomicky tvarovaná polstielka, antistatické vlastnosti, vyberateľná antistatická stielka so systémom kontroly vlhkosti pre zvýšené pohodlie, absorpcia energie v oblasti päty,protišmyková podošva vyrobená z dvojhustotného polyuretánu. Farba šedá, s oceľovou špicou. Veľkosti: 36-48.
Kontrola požárního vodovodu
- Prohlídka stavu hydrantu a jeho příslušenství - Měření přetlaku a množství požární vody - nástěnný hydrant (podzemní, nadzemní) - Kontrola suchovodu a jeho příslušenství - Tlaková zkouška suchovodu - Vyhodnocení kontroly a zpracování zprávy - Tlaková zkouška hadic K opravám hydrantů se připočítávají ceny použitých náhradních dílů.
Súčasťou bezpečnosti práce a požiarnej ochrany je používanie bezpečnostného značenia. Ponúkame symboly jednotlivých skupín značiek, kombinované značky vo vodorovnom, rovnako aj v zvislom prevedení, elektroinštalačné samolepky, káblové a revízne štítky, či iné technické samolepky. - nálepky - tabuľky - symboly - piktogramy - fotoluminiscenčné značky
Hydrantový systém s tvarovo stálou hadicou D 25
- Rozmery V/Š/H (mm): 700/700/200 - Skrinka je z oceľového plechu. - Povrchová úprava: prášková farba červená RAL 3000 štruktúra V skrinke je bubon s tvarovo stálou hadicou DN 25 dĺžkou 30 m, alebo 20 m. Prípojná hadica dl. 1 m a guľový ventil DN 25. Na hadici je uzatvárateľná sprchová prúdnica. Dvere môžu byť presklené na žiadosť odberateľa.
Predaj zámkov Master Lock
- bezpečnostný zámok visiaci – master lock - bezpečnostná závora-jednočeľusťová - bezpečnostná závora-nevodivá - bezpečnostná závora- dvojčeľusťová - bezpečnostný uzáver – master lock - bezpečnostný uzáver – master lock - výstražné tabuľky- master lock - box na kľúče - master lock - prenosná súprava - master lock
Značka Hmla
Význam: Značka Hmla (č. A 10) upozorňuje na úsek vozovky, na ktorom sa dá predpokladať znížená viditeľnosť najmä z dôvodu výskytu hmly, prípadne dymu. Umiestňovanie: V prípade potreby možno k značke č. A 10, doplniť značku č. B 31a alebo č. B 29a, ktorá sa umiestni nad značkou č. A 10 alebo značku č. IP 10, ktorá sa umiestni pod značku č. A 10 alebo príslušnú dodatkovú tabuľku.
Vonkajšia kamera 600TV s objektívom f=4,0-9,0mm za 127,00 EUR
vonkajšia kamera 1 / 3 Sony CCD, DSP WING, Rozlíšenie: 600TV riadkov, citlivosť na svetlo farby(0.08lux), ČB (0.02lux),varifokál optika: f=4.0-9.0mm/ F1.4 IR, Day&Night, DNR, AGC, SBLC, 36ks IR LED a 1x svetelný senzor, IR vzdialenosť: max. 30m, skrytá kábeláž, IP66 krytie, Napájanie: 12V DC, max. 400mA Dual predné sklo, Cena: 127,00 EUR s DPH
Predošlá 1  ...  57  58  59  60  61  62  63  64  65  ...  144  Ďalšia
Čističe šnekú a komor
Antiplast A“ je prostredek vhodný k úcinnému odstranování napálených plastu z povrchu šneku a komor u vstrikolisu a extruderu. Antiplast je urcen výhradne pro cištení stroje ve smontovan
Šatňová skriňa úzká
štandardná šatňová skriňa určená pre priestory s nedostatkom miesta zváraný korpus z kvalitného oceľového plechu povrchová úprava prevedená práškovým vypaľovaným lakom dvere
Hoblovka  Güde GADH 204 (55098) modrá
Profesionálna zrovnávačka a hobľovačka pre remeselníkov a domácich majstrov. Paralelný doraz je plynule sklopiteľný od 0° - 45°. Vybavenie: Zrovnávací stôl z hliníka liateho pod tlako
Hliníkové foto rámčekyHliníkové foto rámčeky

Klasické rámy pre umiestnenie fotografií, plagátov, certifikátov.

Stojanové popolníky na zemStojanové popolníky na zem

Popolníky z ohňovzdorného materiálu, pre zabezpečenie čistoty.

Držiaky vlajokDržiaky vlajok

Interiérové a exteriérové držiaky vlajok a zástav.

Segmentové koše, koše na tovarSegmentové koše na tovar

Variabilné drôtené koše na tovar do samoobsluhy, predajne, skladu.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018