Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

- odolné voči poveternostným podmienkam - hrúbka krídla 7,5 cm - hrúbka plechu na krídle 1,1 mm - hrúbka plechu na zárubni 1,3 mm - 4 bezpečnostné pánty - 16 bezpečnostných západiek - výplň: ohňovzdorná minerálna vata - vnútorné oceľové spevnenie - lakovaný povrch s UV filtrom - prah z nehrdzavejúcej ocele - zvýšená odolnosť proti vlámaniu Trieda 2
Energetika - bezpečnostné postroje a zachytávače pádu
- Bezpečnostný postroj Miller R6 DualTech - Polohovacie lano Reglex 3000,2m s ochranou - Bezpečnostný postroj Miller R6 Duraflex - Bezpečnostný postroj Elastokuik Comfort - Bezpečnostná brzda Stick-Run 10/12 - Bezpečnostný postroj Elastokuik Export - Bezpečnostný postroj RM - Bezpečnostný postroj Ropax - Bezpečnostná brzda Stick-Run 10/12 s predlž.lanom 30 cm a mnoho iných.
Hydrantový systém so spolštiteľnou hadicou - Slúži k pripojeniu na prívodné potrubie DN 2 a viac • Skladá sa z : prúdnica 52 - hadica dĺžky 20 m - hydrantového ventilu 52 - ocelové skrinky Skriňa nástenného hydrantu 25 kompletná - Slúži k pripojeniu na prívodné potrubie DN 1 a viac • Skladá sa z : prúdnice 52 - hadica džky 20 m - hydrantového ventilu 25
- dovoz, manipuláciu, vynášku trezorovej techniky - dovoz a inštaláciu turniketových vstupných systémov - kotvenie nábytkových trezorov - záručný a pozáručný servis - zmluvný servis a profylaktické prehliadky - núdzové otváranie trezorov - výroba náhradných trezorových kľúčov - školenie obsluhy - poradenskú činnosť v oblasti turniketových vstupných systémov
Trojité švy na nohaviciach a v rozkroku. Pútka na opasok. Zapínanie na zips. Predné vrecká. Vrecko na mince. Spevnené zadné vrecká s chlopňou so zapínaním na suchý zips. Nastavitený držiak na kladivo. Stehenné vrecko s chlopňou a zapínaním na suchý zips vystužené CORDURA ® materiálom. Stehenné vrecko na mobil s chlopňou a zapínaním na suchý zips. Vrecko na meter a na ceruzku vyztužené CORDURA ® materiálom. Rôzne farby.
Kamerové systémy
Kamerové systémy OXE dodávame vo verziách ako pre vonkajšie tak aj pre vnútorné využitie. Kamerové systémy ponúkame štandartne v 4 kanálovom alebo 8 kanálovom prevedení. Je len na Vás akú kameru si vyberiete. Ak chcete kvalitnú zostavu z preverených komponentov, budú kamerové sety OXE výbornou voľbou. Kamerový systém je možné prisposobiť podľa Vášho priania a požiadaviek. Radi Vám poradíme s montážou i nastavením.
Paletová plomba
Káblová bezpečnostná plomba z hliníka a oceľového drôtu, poskytne jednosmerné uzamykanie s výsuvnou silou až 550kg. Pár s patentovaným hlinníkovým plechom zabezpečuje vzájomné prepojenie. Toto zabezpečenie sa dá označiť pomocou laserovej metódy, a to logom firmy, sériovým číslom a čiarovým kódom na účely sledovania. To zaisťuje maximálnu odolnosť a bezpečnosť Vášho nákladu počas prepravy.
Pracovní obuv PRESTIGE zimní
Pracovní obuv PRESTIGE je určena pro každodenní nošení ve volném čase, při sportu i v práci. Obuv je certifikována jako lehká pracovní. Při výrobě obuvi jsou použity nejkvalitnější materiály zajišťující dlouhou životnost. Speciální polyuretanový nástřik podešve tlumí nášlapné síly a šetří pohybový aparát uživatele. Kvalita zpracování obuvi je garantována originální výrobou ve Zlíně –městě obuvi.
V oblasti ochranných systémov ponúkame kamerové systémy. Kamerový systém vám umožní prezeranie, nahrávanie a diaľkové monitorovanie priestorov vašej spoločnosti, obchodu či kancelárie. Vybraný objekt môžete monitorovať aj diaľkovo cez telefónnu linku, počítačovú sieť, prípadne internet. Vždy budete vedieť, čo sa v ňom práve deje. Súčasťou našich služieb je aj optimálny výber objektívu kamery a jej zameranie.
Skvelý dizajn. Bezpečnostné dvere máme v troch farbách a troch rozmeroch. Bezpečnostné dvere sú vyrobené v vysokokvalitnej oceľovej platneo hrubke 1,2 mm, vyplnené lisovanou minerálnou vlnou, vďaka ktorej sú tepelne a zvukovo izolované. Hrúbka dverného krídla ktoré majú naše bezpečnostné dvere má 7 cm. Priezvučnosť iba 29 decibelov, 3 tesnenia, Lahučké zatváranie, tesnosť.
Penové požiarnotechnické zariadenia sú vhodné predovšetkým pre také priestory, v ktorých sa realizuje nie iba výroba, preprava, skladovanie, ale i plnenie rýchlozápalných tekutých a plynných produktov. Tieto zariadenia v rámci procesu hasenia produkt jednak ochladzujú a tiež tvoriacou sa objemovou penotvornou látkou priestor zaplavujú, čím dochádza k zamedzeniu prístupu kyslíka a tým k uhaseniu požiaru.
Obchôdzkový systém
Obchôdzkový systém sa využíva pri kontrole činnosti SBS alebo nočných strážnikov v objekte. Umožňuje naplánovať jednotlivým strážnikom trasy v objekte s časmi, ktoré musia dodržiavať pri vykonávaní obchôdzok. Je tak možná spätná kontrola činnosti strážnikov. Systém pozostáva z prenosného kontaktného či bezkontaktného snímača a čipov rozmiestnených v rámci objektu na jednotlivých kontrolných bodoch trasy.
Obchôdzkový systém sa využíva pri kontrole činnosti SBS alebo nočných strážnikov v objekte. Umožňuje naplánovať jednotlivým strážnikom trasy v objekte s časmi, ktoré musia dodržiavať pri vykonávaní obchôdzok. Je tak možná spätná kontrola činnosti strážnikov. Systém pozostáva z prenosného kontaktného či bezkontaktného snímača a čipov rozmiestnených v rámci objektu na jednotlivých kontrolných bodoch trasy.
Sneh alebo poľadovica
Význam: Značka Sneh alebo poľadovica (č. A 9) upozorňuje na úsek vozovky, na ktorom sa nachádza ujazdený a zľadovatený sneh, alebo na ktorej hrozí nebezpečenstvo poľadovice. Umiestňovanie: V prípade potreby možno k značke č. A 9, doplniť značku č. B 31a alebo č. B 29a, ktorá sa umiestni nad značkou č. A 9 alebo značku č. IP 10, ktorá sa umiestni pod značku č. A 9 alebo príslušnú dodatkovú tabuľku.
Príprava osôb na skúšku pre získanie preukazu odbornej spôsobilosti na výkon a podnikanie v oblasti strážnej služby, detektívnej služby, odbornej prípravy a poradenstva podľa zákona č. 473/2005 Z.z. o súkromnej bezpečnosti. Poskytovanie odborných rád (poradenstvo) pri prevádzkovaní strážnej služby alebo detektívnej služby. Špecializovaná a všeobecná príprava osôb na výkon strážnej služby a detektívnej služby.
Pracovný odev pre hasičov
- materiál 100% bavlna - farba tmavo modrá - zvýrazňujúce fluo prvky - fluo lampas v bočných švoch - úpinka na golieri, rukávoch a nohaviciach - dve predné vrecká na hrudi - dve bočné vrecká - jedno bočné vrecko kapsáčové na nohe - zapínanie na zips a suché zipsy - vyrábame aj v detských veľkostiach - dodávame aj samostatne bundu a nohavice
Značka Padajúce kamene
Význam: Značka Padajúce kamene (č. A 20) upozorňuje na miesto alebo úsek vozovky, na ktorom sa dá predpokladať, že môže dôjsť k zosuvom alebo padaniu kameňov na vozovku. Umiestňovanie: V prípade potreby možno k značke č. A 20, doplniť značku č. B 31a alebo č. B 29a, ktorá sa umiestni nad značkou č. A 20 alebo značku č. IP 10, ktorá sa umiestni pod značku č. A 20 alebo príslušnú dodatkovú tabuľku.
Piktogram na sklo 10,5 x 15 cm objekt je chánený kamerovým systémom
Ponuka : Samolepka na sklo objekt je chránený kamerovým systémom. rozmer 10,5 x 15 cm . cena 1,19 € s DPH . Samolepka A 5 na sklo , 15 x 21 cm Chránené kamerovým systémom . cena 1,29 € s DPH . Pošleme na DOBIERKU . Nájdete nás na pešej zóne Hlavná 22, PAPIERNICTVO obaly v pasáži oproti je Dom Zornica. ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.
Návod na použitie hadicového zariadenia samolepka A 5, 15 x 21 cm
Ponuka Návodu na použitie hadicového zariadenia na požiarne zariadenie, skrinku. samolepka rozmer A 5, 15 x 21 cm V návode je poučenie pre obsluhu hadicového zariadenia a prítokoveho ventílu na vodu. Pošleme aj na DOBIERKU . Nájdete nás na Hlavnej ul.22 v pasáži, PAPIERNICTVO obaly, oproti je Dom ZORNICA. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21, Oproti sú Potraviny Coop Jednota.
Za výbornú cenu získate vonkajšiu vyhrievanú kameru s infra prisvetlením – nočné videnie. Farebná CMOS kamera s infra nočným prisvietením na vzdialenosť až 15 metrov. Kamera je dodávaná vrátane držiaka Pekné spracovanie, rozlíšenie 380TV riadkov, 30 infra LED, Audio, váha 200gramov, video výstup PAL , napájanie 12V DC. Farba čierna, výstupné konektory 1xCinch Video, 1xCinch Audio, 1x napájací konektor.
Predošlá 1  ...  55  56  57  58  59  60  61  62  63  ...  144  Ďalšia
Nová generácia Zlatých a Strieborných palivových kariet je určená primárne zákazníkom z radov právnických osôb. Používanie týchto kariet je cesta k zvýšeniu efektívnosti, bezpečnosti a užívateľského komfortu bezhotovostného nákupu a spotreby motorových palív spolu so širokým sortimentom obchodného tovaru a služieb, ako aj riadenia vozového parku. Zároveň Vám
Stôl dielenský
Základ stolov tvoria 4 kontajnery a 4 skrinky s policami v pravej a ľavej úprave. Kontajnery sú priamo skrutkované na spodnej časti pracovnej dosky. Skrinky a kontajner s výškou 800 mm tvoria
Cartridge, toner Canon PFI-301GY, 330ml (1495B001) sivá
Originální Canon inkoustová cartridge je speciálně vytvořena a testována tak, aby Vám poskytla nejkvalitnější výsledky. Pokud hledáte kvalitní výstupy, zářivé barvy a ostrý text, ta
Nástenné držiakyNástenné držiaky

Nástenné drôtené stojany vhodné na noviny, časopisy, letáky a iné

Firmy na Požiadavka.skFirmy na Požiadavka.sk

Chcete niečo kúpiť, alebo potrebujete vyhľadať firmu?

Klaprámy, plagátové rámyKlaprámy, plagátové rámy

Hliníkové rámy určené k prezentácii plagátov a oznámení.

VáhyVáhy

Ciachuschopné počítacie, plošinové, laboratórne, závesné váhy.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018