Hlavná stránka

Bezpečnosť, ochrana

S 520 jednokrídlové dvere
Požiarne odolnosti: EI 30, EW 120 ( vo vybraných prípadoch až EI 60 ) Prevedenie: presklené, kazetové, plné hladké Povrchová úprava: komaxit RAL podľa požiadaviek, nerez, pozink Štandardné vybavenie: zámok a vložka FAB, závesy TKZ, Basys, Simonswerk, Klima, požiarna páska, kovanie Dorma Vzduchová nepriezvučnosť: 33 dB Ďalšie parametre: bezpečnostná trieda 2 a 3 dymotesnosť S-C
Sú slovenské výrobky vyrobené z kvalitných oceľových plechov. Sú vhodné na úschovu drobnej hotovosti, šperkov v domácnostiach a firmách. Majú dvojplášťovú konštrukciu, predná stena dverí je vyrobená z ocele hrúbky 8mm. Mechanizmus zámku je chránený proti odvŕtaniu mangánovou doskou. Trezory typu SBW 01-1, SBW 01 a modely SBW 02 MK, SBW 02 EL a SBW 03 MK majú jednostranný zaisťovací mechanizmus, ostatné trezory majú trojstranný zaisťovací mechanizmus.
Ohňovzdorné skrine typu EK sú slovenské výrobky. Skrine sú určené na bezpečné uloženie spisov, dokladov a iných materiálov. Nachádzajú uplatnenie všade tam, kde sa kladie dôraz na dokonalý estetický vzhľad a vysoký užívateľský komfort. Rada EK 4300 sú bezpečnostné oceľové skrine. Majú dvojstennú konštrukciu s ohňovzdornou izoláciou. Dvere sa zaisťujú trojstranným rozvorovým mechanizmom a zámky sú chránené mangánovou kalenou doskou.
V rámci zabezpečenia požiadaviek právnych predpisov a základných povinností podľa Zák. č. 223/2001 Z.z. v oblasti odpadového hospodárstva a podnikového životného prostredia ponúkame napr. zaradenie jednotlivých druhov odpadov, vypracovanie havarijného plánu pri nakladaní s nebezpečnými odpadmi, prevádzkového poriadku pri nakladaní s odpadmi, vypracovanie POH, vytvorenie systému vedenia evidencie, zavedenie hlásenia, určenie miest na zhromažďovanie odpadov atď.
Systémy vodnej hmly ako stabilného hasiaceho zariadenia protipožiarnej ochrany sú novinka, ktorá berie vodu ako klasické hasiace médium ale používa odlišný proces od klasických vodných hasiacich zariadení. Výrobný proces zlepšený a optimalizovaný a efektivita hasenia je drasticky zvýšená. V dnešnej dobe sa ponúka voda aj z ekologických dôvodov, keďže je ako prírodný zdroj skoro neobmedzene prístupná a navyše pre prírodu a človeka nezávadná.
Trezorové skrine sú určené k bezpečnej úschove dlhých loveckých zbraní. Majú dvojplášťovú konštrukciu, ktorá je vyplnená špeciálnou železobetónovou zmesou. Skrine sú jednodverové a zatvárajú sa trojstranným rozvorovým mechanizmom. Uzamykací systém je chránený proti odvŕtaniu mangánovou kalenou doskou. Sú určené k úschove až 10 zbraní. Štandartnou výbavou je vnútorná uzamykateľná schránka, držiaky na zbrane a vyteráky a odkladacie priečinky.
Piktogram samolepka 2  x 2,4 x 10 cm  TLAČIŤ - ŤAHAŤ
Ponuka samolepiek na dvere TLAČIŤ - ŤAHAŤ rozmer 10 x 10 štvorec na ktorom sú samolepky s uvedením označenia. Samolepku je vhodné umiestniť napríklad na presklenné dvere, pre bezpečnosť vchádzajúcich, alebo vychádzajúcich osôb. V prípade záujmu, Pošleme aj na Dobierku. Nájdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly v pasáži, oproti je dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.
Bezpečnostný pás bielo červený
V ponuke máme bespečnostné výstražne pásy bielo červené nalepovacie . rozmer je š 8,2 cm x dl 49 cm. Vhodná pre označenie pracovného priestoru, výkopov, určenia smeru obchádzky a podobne. cena za 1 ks lepiacej pásky 0,99 € s DPH. Pošleme na DOBIERKU. Nájdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly, v pasáži oproti je dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21, oproti sú Potraviny Coop Jednota.
Bezpečnostný pás bielo červený
V ponuke máme bespečnostné výstražne pásy bielo červené nalepovacie . rozmer je š 8,2 cm x dl 49 cm. Vhodná pre označenie pracovného priestoru, výkopov, určenia smeru obchádzky a podobne. cena za 1 ks lepiacej pásky 0,99 € s DPH. Pošleme na DOBIERKU. Nájdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly, v pasáži oproti je dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21, oproti sú Potraviny Coop Jednota.
Bezpečnostný pás bielo červený
V ponuke máme bespečnostné výstražne pásy bielo červené nalepovacie . rozmer je š 8,2 cm x dl 49 cm. Vhodná pre označenie pracovného priestoru, výkopov, určenia smeru obchádzky a podobne. cena za 1 ks lepiacej pásky 0,99 € s DPH. Pošleme na DOBIERKU. Nájdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly, v pasáži oproti je dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21, oproti sú Potraviny Coop Jednota.
Bezpečnostná vložka GUARD MILLENIUM
Bezpečnostná vložka GUARD MILLENIUM má patentovanú ochranu proti vylomeniu. Táto ochrana zabraňuje vniknutiu do objektov, rozlomením vložky /najčastejší spôsob vniknutia/. Táto ochrana je zabezpečená oslabením vložky v prednej časti, aby sa vložka rozlomila práve tam. Po rozlomení sa vložka nedá ďalej napádať, pretože po zlomení je už hlboko vo dverách a nie je možnosť dostať sa k nej, len vlastným kľúčom. Po zlomení má naďalej ochranu proti odvŕtaniu.
Elektronické kombinačné zámky sú obsluhou najjednoduchšie kombinačné zámky. Na ich otváranie sa používa kombinácia štyroch, šiestich alebo ôsmich čísiel. Taktiež je možné na niektorých typoch zámkov nastaviť funkciu štyroch očí (súčastne otvárajú dvaja ľudia) a taktiež nastaviť časovač oneskorenia a okno otvorenia zámku. Elektronické kombinačné zámky sa dajú používať samostatne, alebo v kombinácii s kľúčovými trezorovými zámkami.
V ponuke máme plástovú tabulku 29 x 10,5 cm Kusový predaj cigariet je zakázaný ! Vhodné umiestniť na viditelnom mieste v Pohostinstvách, predajniach tabaku, PNS stánkoch a podobne. cena 1,39 EUR s DPH. Pošleme aj na DOBIERKU. Nájdete nás na pešej zóne Hlavná ul.22, Papiernictvo obaly oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 , oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.
Najvhodnejšie hasiaci prístroj do novostavieb rodinných domov. Hasiaci prístroj obsahuje 6 kg hasiaceho prášku ABC. Jedná sa o prístroj pod stálym tlakom. Hodnotu tlaku je možné kontrolovať na manometri inštalovanom do ventilu. Prístroj bol certifikovaný podľa európskej normy STN EN -3.Za dodržanie bezpečnostných podmienok je možné ho bez obáv použiť aj na elektrické zariadenia pod napätím až do 110kV. Súčasťou dodávky je vešiak pre upevnenie prístroja.
Pracovná obuv VM - TALLIN S1 SRC Bezpečnostná obuv
Pracovná obuv VM - TALLIN S1 SRC Bezpečnostná obuv 3180 - S1 SRC kotníková bezpečnostná obuv - celokožená zvršok: korigovaná hovädzej useň v hrúbke 1,8-2,0 mm podšívka: textílie mesh s absorbčnou schopnosťou vkl.stélka: antistatická, pokryté textilom mesh podošva: PU / PU, olejovzdorná, antistatická, protišmyková veľ sortiment: 36-48 norma: EN ISO 20345:2005 prevedenie: S1-s oceľovou tužinkou
Elektronické zabezpečovacie systémy (EZS) sú finančne oveľa dostupnejšie, ako si mnoho ľudí myslí. Cenovo sú porovnateľné napríklad s bežnými elektrickými spotrebičmi, ktoré sú v každej domácnosti samozrejmosťou. Bezdrôtové systémy pomáhajú pri inštaláciáh v už obývaných interieroch a samotná inštalácia je veľmi čistá a rýchla (s minimom vŕtaní a sekaní). Výsledný vzhľad interiéru potom nie je narušený inštalačnými lištami.
Fluorescenčná s reflexnými páskami. Priedušná, vetru a vode odolná. Podlepené švy. Kožušinová podšívka na trupe. Prešívaná podšívka v rukávoch. Zapínanie na zips s vnútornou chlopňou. Náprsné vrecká na zips. D-krúžok. Predné vrecká. Vnútorné vrecká - jedno so zapínaním na zips a jedno so zapínaním na suchý zips. Vrecko na rukáve so zapínaním na suchý zips. Vrecko na pero. Rebrový úplet v páse a na manžetách. Vonkajší zips na pripnutie kapucne.
# vypracovanie kompletnej dokumentácie BOZP a jej aktualizácia v súlade s právnymi predpismi, # informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly, # výchova a vzdelávanie v oblasti BOZP, # vykonávanie činnosti koordinátora bezpečnosti v oblasti stavebníctva, # hodnotenie rizík vyplývajúcich z práce a návrh plánu opatrení na ich znižovanie, # označenie a vybavenie pracovísk a priestorov príslušnými príkazmi, zákazmi a pokynmi.
Oceľové zvodidla NH4 Arcelor Mittal sú určené pre diaľnice, rýchlostné cesty, cesty I.triedy a ostatné. Pre cesty sa používajú jednoduché stĺpiky UE 100 s upevnením zvodnice na stĺpik cez trubkovú spojku, alebo stĺpiky V 140, kde je zvodnica upevnená na stĺpik cez dištančné diely. Pre mosty sú mostné stĺpiky U 140, a zvodnice sa upevňujú na stĺpiky pomocou dištančných dielov, ktoré slúžia ako tlmiace členy pri náraze. Trieda zadržania od N2 do H3.
Vesta z retroreflexního materiálu pro děti
- je vyrobena ze dvou funkčních typů materiálu, a to z reflexního a fluorescenčního - reflexní materiál zajišťuje viditelnost za tmy a šera, je vidět na stovky metrů - fluorescenční materiál zvyšuje viditelnost za mlhy i za denního světla - vesta poskytuje mnohem větší viditelnost oproti běžně používaným malým reflexním doplňkům na oděvech a je viditelná zepředu i zezadu snadná manipulace - voděvzdorný materiál
Predošlá 1  ...  50  51  52  53  54  55  56  57  58  ...  144  Ďalšia
Polygrafické centrum nie je len o zabezpečení tlače materiálov. Našim cieľom je dodávať komplexný produkt a k tomu určite patria aj všetky doplnkové služby, ktoré priamo súvisia s výrobou tlačovín. Klient tým získava hlavne množstvo času, ktoré by strávil komunikáciou s viacerými dodávateľmi a pritom u nás dané služby dostane aj v porovnateľných cenových podmienk
Stôl konferenčný CLASSIC, 1400x800x742 mm, divoká hruška
Kruhové podnožie sa skladá zo sústruženej oceľovej dosky s priemerom 550 nebo 400 mm, na ktorej je pripevnená zvislá noha v hornej časti vybavená nosným krížom, ktorý je priamou podporou
Baliace stroje a materiálBaliace stroje a materiál

Baliace stroje a materiál pre firmy, široká ponuka.

Odpadkové koše pre interiérOdpadkové koše pre interiér

Smetné koše pre interiér, na zmiešaný alebo separovaný odpad.

Vlajkové stožiareVlajkové stožiare

Stožiare na vlajky a zástavy, široká ponuka dĺžok, prevedení.

Prezentačné stojany Prezentačné stojany

Drôtené stojany vhodné na noviny, časopisy, katalógy, letáky a iné


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018