Hlavná stránka

Automobilový priemysel

Predaj motoriek pitbike a dirtbike
Jedná se o zmenšeniny klasických MX motorek, přičemž pitbike odpovídá její polovině a dirtbike dokonce jejím 3/4 . Tyto stroje jsou určeny dětem i dospělým, stačí si zvolit vhodnou velikost a přiměřený výkon. Pitbike a dirtbike mají terénní pneumatiky a odpružený rám, jsou tedy připraveny i pro jízdu v náročnějším terénu. Díky oblíbenosti těchto motorek, se pořádá bezpočet závodů po celém světě. Pro náročnější jezdce jsme do svého sortimentu nově zařadili pitbike a dirtbike Xmoto s výkonným motorem Lifan.
Castrol EDGE Sport 0W-40
Castrol EDGE Sport 0W-40 je syntetický motorový olej vyvinutý špeciálne na ostrejší spôsob jazdy. Zaisťuje ochranu motora za extrémnych teplôt, poskytuje vynikajúcu ochranu proti opotrebovaniu od okamihu štartu a prekračuje vysoké výkonnostné špecifikácie stanovené poprednými automobilovými výrobcami. Je určený na ochranu motora pri extrémnych teplotách. Spĺňa špecifikácie: - ACEA B3, C2, C3 - API SM/CF - BMW Longlife-04 - VW 502 00/ 505 00 - MB 229.31/ 229.51 - Porsche okrem Cayenne (V6)
Silocisterny - O.ME.P.S. PowderLiner
PowderLiner Light Line 59 - ľahká sklápacia celohliníková silocisterna O.ME.P.S. je určená na prepravu sypkých, kryštalických alebo granulovaných materiálov. Jednokomorová nádoba s objemom 59m3 može byť upravená na prepravu potravinárskych produktov. Tlaková cisterna s prevádzkovým tlakom 2 bary (tlakové potrubie osadene potravinárskym filtrom) má zadnú konusovú výpusť (730 mm) s ventilom a vývodom na výpustnú hadicu s priemerom 100 (150) mm. 5 vrchných prielezných otvorov má priemer 450 mm. Vo vrchnej časti je umiestnený aj tlakový plniaci port.
Nabízíme kompletní dopravní služby v oblasti tuzemské a zahraniční přepravy osob. Máme zkušenosti s realizací dopravy pro školní kolektivy, divadelní soubory, sportovní oddíly, dále v rámci kongresů, seminářů, okružních jízd, transferů a s dopravním filmovým servisem. Dopravu zajišťujeme autobusy Bova, Volvo. Počet míst: 49 +2 - 53 + 2. Všechny vozy jsou vybaveny navigacemi. Možnost použít vlek, ski box. Zajišťujeme dopravu i v zimním období do našich i zahraničních horských lyžařských středisek.
Hydraulické a mechanické bubnové brzdy
- Kotúčové brzdy - Lamelové brzdy Rozmanitosť našej palety produktov je nevídaná. Naši zákazníci si môžu vybrať z pätnástich konštrukčných typov nielen všetky bežné veľkosti a typy, ale aj rôzne špeciálne vyhotovenia. Do našej štandardnej ponuky patria brzdy pre stavebné stroje, poľnohospodárske stroje, vysokozdvižné vozíky, komunálne a špeciálne vozidlá, mestské autobusy a stacionárne stroje - v priemeroch do 500mm a pre brzdné momenty do 40.000Nm. Vyrábame viac ako 1.000 rozličných vyhotovení bŕzd.
S nápisom PBA sú označené ďalšie z radu kvalitných vozíkov. Sú to prívesy, ktorých široká škála umožňuje transportovať lode /motorové člny a plachetnice/ do hmotnosti 3500 kg. Konštrukcia je závislá od prepravovaného typu lode a je vybavená opornými nastaviteľnými nohami /na prepravu plachetníc/ alebo pozdĺžnymi doskami obalenými vodovzdorným kobercom a opornými gumovými rolkami/na prepravu motorových člnov/. V prednej časti prívesu sa nachádza oporná noha pre uchytenie navijaku a gumového dorazu pre prednú časť lode.
Povrchová úprava, lisovanie a obrábanie
Povrchová úprava - Max. možný rozmer dielca / ( dížka x výška x hrúbka v mm ) - Kataforetické lakovanie / 2 500 x 1 500 x 300 - Zinkovanie alkalické / 800 x 600 - Zinkovanie slabokyslé / 800 x 600 - Hromadné zinkovanie alkalické - Eloxovanie / 800 x 600 Názov lisu / Tonáž LEN / 25t LEN / 40t LEN / 63t LU / 63t LU / 400t LE / 160t LE / 250t LE / 400t LEK / 160t LEK / 250t LEXN / 100t LEPA / 100t LK / 160t
- Brusne platna a papiere - Elektronaradie - Kladivá - Klieste nitovacie, nity - Pílky - Skrutkovače, bity - Uhlíky - Vrtáky, vŕtačky - Zdviháky - Zámky a bezpečnosť - bity, sady bitov - drotene kartace a kefy - gola sady, račne - klieste - kluce - kotuce - rezne, brusne, diaman - maliarske potreby a miesadla - meradla - noze, noznice - ostatne naradie - remeselne a domace potreby - skrutkovace - vzduchotechnika
Závažia- Gewichte- Balancing weights
Používajú sa na vyvažovanie kolies osobných a nákladných automobilov. Zinkové a železné závažia sa líšia nielen cenovo, ale i fyzikálnymi, chemickými a mechanickými vlastnosťami materiálu, z ktorého sú výrobené. Vyvažovací prášok je dokonalou náhradou vyvažovacích závaží, umožňuje vyváženie počas celej životnosti pneumatiky a narozdiel od závažia nehrozí riziko odpadnutia závažia počas jazdy. - Zinkové závažie klepacie - Železné závažie klepacie - Samolepiace závažie - Vyvažovací prášok
autorádio-TV-DVD-navigácia PIONEER
autorádio: PIONEER AVIC-X1R plus TV TUNER GEX-P5700TVP zadné LCD: EVERVOX-TFT-LCD EV-813F 20cm plus: 2 bezšnúrové slúchadlá PIONEER komplet príslušenstvo antény balík obsahuje: tuner navigáciu plus DVD Európa TV DVD prehrávač oddelené sledovanie vpredu aj vzadu Veľmi málo používané, ako nové. pôvodná cena je 140825Sk-4674,40Eur cena k zjednaniu je 2000Eur
Teplomer laserový digitálny, -20°C - 420°C
Bezkontaktní měření - s laserovým zaměřovačem. * Teploměr měří teplotu povrchu těles bez potřeby fyzického kontaktu. Princip měření teploty je vyslání paprsku, který se odrazí od měřeného povrchu zpět do přístroje a ten jej vyhodnotí. Laserový zaměřovač umožňuje přesné zaměření místa měření. * Rozsah měření -20°C až 420°C. * Přesnost -+2% z naměřené hodnoty. * Provozní teplota 0 - 50°C. * Napájení - baterie 9V. * Automatické vypnutí po 4s. * Rozměry 170x44x40 mm. * Hmotnost 200g. * Baterie a pouzdro součástí balení.
Štvorstĺpový zdvihák COMBI-LIFT 4.100 – 4.300 H SST
Hydraulické štvorstĺpové zdviháky pre úžitkové automobily •4 nezávislé hydraulické valce s vlastnými agregátmi •elektronická synchronizácia chodu jednotlivých stĺpov •patentovaný interaktívny bezpečnostný systém SST zaisťujúci bezpečnosť v každej polohe •ovládánie na ľavom jednom stĺpe •plynulý rozbeh a zastavenie při zdvíhaní aj spúšťaní •programovateľný bod zastavenia, rychlost zdvihu a spúšťania •na prianie možnosť individuálnej šírky a dĺžky lyžín
Skriňová nadstavba na motorové vozidlo od Schmitz Cargobull je ideálnym nástrojom pre rozvoz maloobchodného tovaru. Vozidlo obratné v mestskej premávke, flexibilné s prívesom a možnosťou dvojposchodovej nakládky sa hodí ako pre distribúciu tovaru, tak pre diaľkovú dopravu. Rast s vašimi požiadavkami – ponúkame vám z nášho stavebnicového systému riešenia ušité na mieru vašim individuálnym potrebám. Vďaka sendvičovým panelom FERROPLAST® je váš tovar vždy dobre chránený a všade zabezpečený pred zásahmi tretích osôb.
V roce 2008 jsme zakoupili tento nový luxusní autobus. Euro 4., 3 nápravy. Jedná se o zcela komfortní autobus zahraniční výroby. Autobus Volvo Beulas Aura disponuje maximální výbavou. Klimatizace | WC | WI-FI internet | pásy na všech sedadlech, DVD přehrávač | TV + 2 monitory | slušný bar | alarm | trezor | velké kufry o objemu 13 m3 a neomezenou nostností | CD přehrávač | Hi-Fi stereo Blaupunkt | bezdrátový mikrofon | závěsná skříň na lyže | uvnitř vozu jsou letecké skříňky na osobní věci a nechybí ani navigace GPS.
Predaj vozidiel Seat
Hľadáte vozidlo pre svoju rodinu, firmu, alebo jednoducho pre seba? Auto Slovák Zvolen vám ponúka široký výber modelov značiek Škoda a Seat. Ak nie ste rozhodnutý, ktorý z modelov Seat Ibiza, Cordoba, Leon, Altea, Exeo, či Alhambra bude pre vás tým pravým, príďte sa pozrieť do našej predajne na Strážskej ceste 5614a vyskúšajte si ich na vlastnej koži. Ak si niektoré z nich vyberiete, poskytneme vám záručný aj pozáručný servis, nonstop asistenčnú službu a rôzne výhody pre našich verných zákazníkov. Príďte sa presvedčiť.
Tachografy Kienzle 1318 mají montážní hloubku jenom 89 mm a rádius otvoru víčka 124 mm. Přehledné uspořádání stupnice umožňuje lehké odčítání jak ve dne, tak i v noci pomocí prosvětlovací techniky bez clony. Slaďování impulzů dráhy se děje elektronicky pomocí kódovacího spínače. Integrovaná elektrotechnika řídí registraci bezpečnou při manipulaci a zobrazování všech údajů, které se týkají řidiče a vozidla. Sériová automatika doby řízení samočinně přepíná na časovou skupinu řízení , jakmile se vozidlo rozjede.
Plachtové návesy
Máme model vhodný pre každý ťahač! - V závislosti od výšky točne a vnútornej výšky - Maxima: vnútorná výška 2.700 mm - Maxima s Mega Chassis: vnútorná výška 2.850 mm - Mega: vnútorná výška 3.000 mm - Jumbo: 2.700/3.000 mm vnútornej výšky Všeobecné informácie: - SAF alebo BPW nápravy - Prídavný Hubodometer - Štandardná nakladacia škála - Rozdielna výška pneumatík v závislosti na vnútornej výške a výške točne - Zdvíhacia náprava
Autočalounictví
- čalounění a renovace kompletního interiéru: autosedáků do kůže či látky (možná kombinace dle přání), dveří (výplně a čalouněné části - výhradně odinstalované), řadicích pák, manžet řadící páky, madel ruční brzdy, loketních opěrek, slunečních clon, prostorů kufru - všechny značky a typy vozidel - autočalounictví provádíme i u veteránů - kompletní interiér nebo jeho části - opravy: motohelem, zaslepení vystřelených airbagů i menší opravy poškozených autosedáků
Autoservis
- Výmena rozvodov - Výmena tesnenia pod hlavu - Výmera lamely ( spojky ) - Geo. Motora - Opravy nemotorových častí vozidiel - Výmena čapov a tlmičov - Výmena brzdových doštičiek - Výmena a oprava výfuku - Príprava auta na STK - Pravidelné servisné prehliadky - Výmena oleja a filtra ...
Flyerovy řetězy
Flyerovy řetězy se od ostatních řetězů vyráběných v ČZ liší nejen svojí konstrukcí ale hlavně svojí funkcí. Jsou to řetězy nosné a řetězy používané ke změně směru síly. Používají se jako řetězy zdvihací, napínací, na držení protizávaží atd.. Není možno je používat jako řetězy hnací. Tyto řetězy mají oproti ostatním kloubovým řetězům větší odolnost proti opotřebení avětší hmotnost. Řetěz je složen z vnějších na čepech pevně nalisovaných destiček mezi nimiž jsou vloženy standardní spojkové destičky.
Predošlá 1  ...  45  46  47  48  49  50  51  52  53  ...  194  Ďalšia
CORTECO SIMRIT Gufero COMBI kazetové kovové simmering tesnenie rotačné CARRARO
COMBI GUFERÁ rôznych rozmrov pre stavebné stroje, manipulátory, rýpadlá, TRAKTOR, LKW, nákladné autá, Carraro ZF VOLVO KOMATSU John Deere DEUTZ STEYR ZETOR CASE JCB DANNA New Holland CATEPILL
Oceľový parkovací doraz
robustné oceľové zábrany pre vytýčenie parkovacích miest vyrobené z oceľových rúrok s priemerom 76 mm výška dorazu je 120 mm, znemožňuje prechádzanie a zároveň zamedzí poškoden
Aquamar Piesková náplň 25kg
Piesková náplň do pieskových filtračných zariadení - 25 kg. Vďaka optimálnej zrnitosti piesku sa filtrácia Pasta nepoškodí a ani nebude utekať piesok do bazéna.
Lavičky do šatneLavičky do šatne

Šatňové lavičky roznych dĺžok, prípadne doplnené o vešiaky.

Konzolové regály pre obchodyKonzolové regály pre obchody

Konzolové regály pre obchody alebo prezentačné miestnosti.

Vybavenie dielníVybavenie dielní

Široky sortiment doplnkových potrieb pre dielne.

Hliníkové foto rámčekyHliníkové foto rámčeky

Klasické rámy pre umiestnenie fotografií, plagátov, certifikátov.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018