Hlavná stránka

Automobilový priemysel

Predajňa vznikla v roku 2005 so zameraním sa na distribúciu a maloobchodný predaj náhradných dielov na osobné motorové vozidlá-nemeckých, francúzskych, anglických, talianských, japonských, kórejských výrobcov. Prevažná časť týchto náhradných dielov pochádza z výrobných dielní renomovaných svetových výrobcov, ktorí distribuujú značnú časť svojich výrobkov priamo do prvovýroby! Okrem presnosti a kvality musia pružne reagovať na vyvíjajúce sa požiadavky trhu, čo sa vlastne prenáša aj v zdokonaľovaní našej kvality služieb voči zákazníkom.
Náhradné diely na automobily
Predajňa vznikla v roku 2005 so zameraním sa na distribúciu a maloobchodný predaj náhradných dielov na osobné motorové vozidlá-nemeckých, francúzskych, anglických, talianských, japonských, kórejských výrobcov. Prevažná časť týchto náhradných dielov pochádza z výrobných dielní renomovaných svetových výrobcov, ktorí distribuujú značnú časť svojich výrobkov priamo do prvovýroby! Okrem presnosti a kvality musia pružne reagovať na vyvíjajúce sa požiadavky trhu, čo sa vlastne prenáša aj v zdokonaľovaní našej kvality služieb voči zákazníkom.
Brzdové a trecie materiály
- pásy - segmenty - obloženia - kruhové obloženia Mobilná technika - cestné motorové vozidlá * osobné * nákladné * autobusy * stavebné stroje - koľajové vozidlá * železničné * električky Priemyselné - brzdové pásy pre zdviháky, žeriavy, prepravníky, navijáky, výťahy, eskalátory, ťažné zariadenia a iné použitie - trecie a brzdové segmenty pre lisy a tvárniace stroje - kĺzne a tesniace materiály pre špeciálne použitie v priemysle
Monitoring pohybu vozidiel
GPSTracking je systém primárne určený na sledovanie pohybu firemných áut pomocou zabudovaných GPS zariadení a systémového spracovania prenášaných dát o polohe vozidiel. Pridanou hodnotou je rad rôznych prevádzkových štatistík a ekonomických výpisov. GPS jednotka systému je pevne zabudovaná vo vozidle, sleduje polohu, rýchlosť a smer vozidla na základe komunikácie s minimálne tromi satelitmi. Následne toto zariadenie prenáša zistené údaje cez internet na systémovú bránu (gateway), kde sú tieto údaje zaznamenané do databázy pre ďalšie spracovanie.
Silocisterny - Benalu PowderLiner
PowderLiner - sklápacia celohliníková silocisterna Benalu je určená na prepravu sypkých, kryštalických alebo granulovaných materiálov. Jednokomorová nádoba v objeme od 36m3 až po 64m3 može byť upravená na prepravu potravinárskych, chemických produktov alebo minerálov. Tlaková cisterna s prevádzkovým tlakom 2 bary (tlakové potrubie osadene potravinárskym filtrom) má zadnú konusovú výpusť (650 mm) s ventilom a vývodom na výpustnú hadicu s priemerom 100 (150) mm. 2-4 vrchné prielezné otvory majú priemer 450 mm. Vo vrchnej časti je umiestnený aj tlakový plniaci port.
CZ Fabia II, 4dv, na DO
Centrální zamykání na míru pro Škodu Fabii II, pro 4 dveře, na dálkové ovládání. Montáž ve dveřích bez vrtání. Ve dveřích 5- vývod. servo (umožňuje též ovládání klíčkem), v ostatních 2-vývodová. Řídící jednotka CL-305 je zároveň přijímačem D.O. a zároveň slouží pro ovládání CZ klíčkem. Má výstupy na směrová světla, lze použít i jako jednoduchý alarm. Sada CZ obsahuje i modul ELC-POST, který umožňuje napojit servo v kufru (z výroby) a ovládat jeho odskočení 2. tlačítkem dálkového ovladače. V sadě standartně 2 dálkové ovladače.
Motorový olej Valvoline Synpower 5W-40 fľaša 1 liter. Motorové oleje SynPower sú založené na kombinácii plne syntetických olejov s najmodernejšiou technológiou prísad, ktorá poskytuje najvyššiu kvalitu motorových olejov. Syntetické motorové oleje SynPower spĺňajú a prekračujú požiadavky všetkých najväčších výrobcov osobných áut, dodávkových a malých nákladných vozidiel s motormi používajúcimi benzín, naftu a skvapalnený plyn, a to s alebo bez turbodúchadla. Schválenia: MB 229.1, MB 229.3, Porsche, VW 502 00, VW 505 00, Špecifikácie: API SM/CF ACEA A3/B4.
Zariadenie pre meranie a nastavovanie geometrie kolies osobných a dodávkových automobilov s CCD senzormi. Je dostupné v rádiovej, alebo v káblovej verzii. Exact 7000 je okrem toho vybavená LCD monitorom, ergonomickou pracovnou plochou s myšou a chráneným priestorom pre počítač a tlačiaren. Software EXACT PLUS predstavuje softvér na nastavovanie geometrie pre najnáročnejších profesionálov. Jasná, intuitívna grafika, užívateľská prívetivosť a prispoôsobiteľnosť zaručuje pohodlnú prácu pre užívateľa. Softvér pracuje na operačnom systéme Windows XP.
Diagnostika podvozkov /Geometria/ - BEISSBARTH ML 8 R Tech,Diagnostika elektronických systémov - BOSCH KTS 570,Nastavemie svetiel,Opravy motorov, výmena spojok, prevodoviek,Výmeny rozvodov,Plnenie klimatizácií, opravy ako aj dezinfekcia interiéru,Servis bŕzd. Kontrola kvality brzdovej kvapaliny,Výmena olejov a ostatných kvapalín,Výmena a lisovanie ložísk,Opravy /repasácia/ zadných nápravníc (Peugeot,Citroen)Výmena a opravy výfukových systémov, Výmena tlmičov, Výmena čapov, Kontrola, Výmena, Dobíjanie akumulátorov, Ostatné mechanické práce a predaj náhradných dielov.
Vychutnajte si brutálny zvuk 8 valca americkej legendy, znovuzrodený americký muscle car Vás nenechá chladným a s automatickou prevodovkou sa vozidlo veľmi ľahko ovláda, takže si môžete jazdu naplno vychutnať. Mustang je perfektný na jazdu na cestách, ale svojou charakteristikou a s automatickou prevodovkou sa nehodí na pretekárske okruhy.Môžete si vybrať medzi polhodinovou a hodinovou jazdou, počas tohoto času si určite vychutnáte jazdu na takomto vozidle. Aj tento zážitok môžete darovať vo forme darčekovej poukážky svojim blízskym, priateľom atď..
- NON STOP otvorený internetový obchod výrobcu autopoťahov - Za 17 rokov sme vyrobili desiatky tisíc autopoťahov - autopoťahy site na mieru na všetky osobné autá, dodávky, kamióny, autobusy - autopoťahy za veľkoobchodné ceny - disponujeme presnými mierami na všetky typy vozidiel - v ponuke originálne autotkaniny Superior - špeciálne odolné a tvárne materialy - dlhoročné skúsenosti s výrobou autopoťahov - nepotrebujeme žiadne technické detaily - máme k dispozícii niekoľko tisíc druhov strihov
Náhradní díly a opravy stavebních strojů
Náhradní díly: - řady UNC - řady UN - řady UDS - BELORUS - Buldozery T 100, 103, 108, 130, 170 - E 304 Hydraulika: - řady UNC - řady UN - řady UDS - BELORUS - Buldozery T 100, 103, 108, 130, 170 - E 304 Generální opravy: - řady UNC - řady UN - řady UDS - BELORUS - Buldozery T 100, 103, 108, 130, 170 - E 304 Pojízdné dílny - zajištění oprav strojů přímo v terénu nebo u zákazníka.
Prepravníky zvierat - LiveStock - 2P
LiveStock - 2P je celohliníkový náves určený na prepravu rožného statku a podobných druhov živých zvierat. Jeho podvozok je konštruovaný so zníženým labutím krkom (tzv. jumbo) pre dosiahnutie maximálneho vnútorného priestoru. Má jednu základnú a jednu hydraulicky ovládanú zdvižnú plošinu. Vnútorný priestor je členený na sekcie pre zvýšenie bezpečnosti prepravovaných zvierat. Nakladacia rampa, vodné násosky a rozprašovače vody sú nevyhnutnou výbavou pre zjednodušenie obsluhy a zabezpečenie kvality prepravy živých zvierat. Náves má zdvíhaciu strechu.
Antares je novou umývacou linkou, ktorá je zaradená do vyššej triedy, má jednoduchú obsluhu, má nízku spotrebu a nadpriemerný výkon, čo je jedným z cieľov a to - návratnosť vašej investície. Kapacita : 14 vozidiel za hodinu Design : odlišný od predchádzajúcich modelov Robowash : Antares môže byť vybavený aj vysokým alebo stredným tlakom Spotreba: veľká pozornosť výrobcu – zníženie spotreby energií – efektívne použitie motorov, čerpadiel a ventilátorov Umývacia výška: 225,240,260a 285 cm
NON-STOP odťahová služba
Poskytujeme NON-STOP odťahovú službu vozidiel do 3,5 tony,vďaka dlhej nájazdovej rampe sme schopní naložiť a odviesť vozidlá so zníženým podvozkom, prípadne ospojlerované. Zabezpečíme dovoz vozidla z celej kontinentálnej Európy. Zabezpečujeme parkovanie, resp. úschovu poškodených vozidiel vo vlastnom areáli. „Pick-up“ servis - zabezpečenie náhradnej prepravy osôb a materiálu. V prípade potreby vieme zabepečiť prevoz obytných prívesov, manipulačnej techniky alebo dvoch vozidiel naraz.
Všeumelec v preprave ocele vybavený špičkovou technikou pre bezpečný transport. Plachtový náves S.CS COIL od Schmitz Cargobull splní všetky vaše požiadavky i nároky vášho odboru, a to spoľahlivo aj v tých najťažších podmienkach. V otázkach bezpečnosti prepravy si S.CS COIL poradí so všetkými bežnými oceľovými zvitkami. Špeciálna, kompletne pozinkovaná mulda na zvitky dodávaná v dĺžkach 7 200 mm alebo 9 000 mm poskytuje pevnú oporu pre zvitky s priemerom od 800 mm do 2 200 mm. Konštrukcia dovoľuje v ťažisku nákladu zaťaženie 30 t na 1,5 m.
Umývací portál ISTOBAL M-6 a M-7
M-6 Jednoduchý umývaci portál zostavený na báze portálu M-7. Toto technické riešenie neumožňuje sušenie vozidla. M-7 Jednoduchý umývaci portál s obmedzenou voľbou výbavy a skladby programov. Základné prevedenie umožnuje štandartné ošetrenie povrchu vozidla s manuálnym ovládaním. Pre rozšírenie výbavy je nutné zvýšenie kapacity internej ridiacej jednotky. Je určený pre interné a komerčné využitie v autoservisoch, u predajcov automobilov, alebo ČSPL v režime s obsluhou aj bez obsluhy.
Lucas Pure Synthetic Oil Stabilizer je perfekný olejový doplnok do nových motorov,ktoré si vyžadujú syntetické oleje. Tiež je odporúčaný pre použitie do vysokovýkonných a zavodných motorov. Stabilizuje tlak oleja,udržuje kompaktný olejový film aj pri extrémných podmienkach pre lepšiu ochranu motora. Reguluje teplotu a predčasné opotrebenie v motocykloch a vzduchom chladených motoroch. Tento produkt zlepší výkonnosť motora a zníži spotrebu paliva. Môže sa bezpečne miešat zo všetkými druhmi olejov a nemá dopad na garanciu u vozidiel v záručnej lehote.
Lakovňa
Lakovňa obsahuje tri pracoviská, ktoré sú zamerané na prípravu lakovania, samotné lakovanie v lakovacom boxe a miešareň farieb. Lakujeme značkou farieb PPG, ktorých široká škála umožňuje namiešať všetky dostupné odtiene existujúce na trhu. V našej lakovni realizujeme od drobných opráv laku až po kompletné striekanie vozidiel. Používaním vodou riediteľných farieb dosahujeme vysoký štandart v minimálnom vplyve tejto prevádzky na životné prostredie. S lakmi PPG dosahujeme vysokú kvalitu povrchovej úpravy, ktorá má dlhoročnú životnosť.
Berlingo First Furgon
Berlingo First Furgon je dvojmiestnym bratom Berlinga First. Veľký ložný priestor, dvojkrídlové zadné dvere a prípadne aj posuvné zadné dvere Vám umožnia naložiť do tohto vozidla euro paletu s Vašim nákladom, dlhý rebrík, prípadne aj iné, pre Vás potrebné veci. Tento model veľmi obľubujú cukrárne na rozvoz svojich koláčov a iných výrobkov. Jednoduchá a cenovo nenáročná prestavba na Izotermu s chladením je vhodná nielen pre cukrárov ale aj kvetinárov prípadne rozvoz iných výrobkov, ktoré potrebujú chladenie a udržanie stálej teploty.
Predošlá 1  ...  43  44  45  46  47  48  49  50  51  ...  194  Ďalšia
Popis odlučovače ropných látek Odlučovač ropných látek tvoří nádrž z polypropylenu, ve které jsou dělící stěnou vytvořeny dva funkční prostory, prostor pro usazení hrubých nečistot a prostor odlučovací s lamelovou vestavbou.Nádrž je uzavřena víkem z polypropylenových desek, odolných proti UV záření.Víko je opatřeno kontrolními poklopy.Kryt je standartně dod
Reťazový kladkostroj K-DG, 1000 kg
prenosné kladkostroje s článkovou reťazou robustná oceľová lakovaná konštrukcia určené na zvislý ťah otočný závesný hák dĺžka reťaze 3 m (iné dĺžky reťaze na prianie) N
Wolf - Garten Rýľ nerez ASP-E
Kvalitný **nerezový rýľ** pre všetky hrubé práce na záhrade.Má **ergonomicky** tvarovanú rukoväť z plastu s **držadlom typu D**
Celočalúnené kancelárske stoličkyCeločalúnené kancelárske stoličky

Široká ponuka anatomicky tvarovaných pohodlných kancelárskych stoličiek.

Stojany na stenuStojany na stenu

Plexi stojany, menovky, označovanie dvier, kancelárií.

Kancelársky nábytok SELECTKancelársky nábytok

Zostavy kancelárskeho nábytku umožňujú praktické a variabilné zariadenie kancelárie.

Drevené šatňové skrineDrevené šatňové skrine

Šatňové skrinky z laminovanej drevotriesky v kovovej konštrukcii.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018