Hlavná stránka

Automobilový priemysel

Po naštartovaní vozidla automaticky rozsvieti predné stretávacie a zadné koncové svetlá, po vypnutí motora automaticky zhasnú. Funkcia svetelnej húkačky ostáva v činnosti. V priebehu štartovania svetlá ostávajú vypnuté. Po zapnutí spínača osvetlenia vozidla sa prejde na normálny nočný režim (rozsvieti sa podsvietenie palubnej dosky a dajú sa trvalo zapínať diaľkové svetlá). Jednoduchým vytiahnutím poistky sa modul vyradí z činnosti. Profesionálna montáž pomocou predpripravenej kabeláže a originálnych konektorov.
Převodovky SIEMENS - Řada MOTOX
Převodovky SIEMENS řady MOTOX jsou díky své robustní konstrukci a preciznímu německému zpracování vhodné do všech oblastí nejen těžkého průmyslu. V nabídce jsou převodovky kuželočelní, ploché paralelní, čelní axiální i šnekové. Díky široké nabídce modulárního příslušenství, ve formě přírub, hřídelí, momentových ramen apod., není problém převodovky SIEMENS řady MOTOX uzpůsobit na míru každé aplikaci. Technické parametry Převodový poměr: i = 3,07 - 449,21 Výstupní kroutící moment: T2N = do 20 000 Vstupní výkon: P1 = do 200
Výdaj mazacieho tuku
Čerpadlá OMA Čerpadlá OMA Pneumatické čerpadlo na výdaj mazacieho tuku Mazací lis komplet OMA Mazací lis komplet OMA Mazací lis na výdaj mazacieho tuku Kryty a piesty pre sudy Kryty a piesty pre sudy Prítlačné kryty a piesty pre sudy Príslušenstvo na výdaj maz. tuku Príslušenstvo na výdaj maz. tuku Odkvapkávacie misky, vozíky Pojazdné vozíky Pojazdné vozíky Ponuka pojazdných vozíkov Ručné výdajné čerpadlá Ručné výdajné čerpadlá Ponuka ručných výdajných čerpadiel
1.Vyhovuje normám Euro CE 2.Je poháněn motorem Cummins QSM11, jenž splňuje „European Emission Stage III/EPA TierIII“ 3.Originální ZF 4WG 310 převodovka usnadňuje práci a je vysoce efektivní 4.Má prvotřídní řízení, funkci havarijního řízení a elektronické vyhodnocování 5.Jeho ROPS/FOPS kabina řidiče je prostorná vč. Umístění pracovního boxu u sedadla 6.Elektronicky ovládaný kryt motoru nakladače umožňuje lehkou údržbu 7.Centrální mazání ve standardu 8.Nakladač je vybaven automatickým monitorovacím systémem a alarmem
Prostredníctvom služby KORNE SECONDO Vám vieme ponúknuš jazdené vozidlá KRONE (alebo aj iné značky), ktoré Vám poskytnú potrebnú kvalitu, avšak pri nízkej cene. Chcete kúpiť nové vozidlo, ale nemáte čas na predaj starého? Pošlite nám email na adresu trailerpartner@trailerpartner.sk, pripojte niekoľko fotografií a stručný popis špecifikácie vozidla a my Vás budeme kontaktovať s ponukou odkupu Vášho vozidla a samozrejme aj ponukou nového vozidla na výmenu. Samozrejme výmenu vozidiel zorganizujeme za Vás a v termíne, ktorý nenaruší Vaše prepravné povinnosti.
V našom sortimente sú smolepiace závažia určené pre ALU disky osobných autobilov. Firma rotobalance ako jediný výrobca vyvažovačov má vo svojom sortimente samolepiace závažia vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, čo ocenia hlavne zákazníci, ktorí používajú svoje vozidlá v extrémnych podmienkach vlhka a chladu. Ponuku samolepiacich závaží tvoria aj závažia vyrobené zo železa s pozinkovaním bez ďalšej povrchovej úpravy, ktoré sú vhodné hlavne pre menej náročných zákazníkov. V ponuke sú aj železné samolepiace závažia s povrchovou úpravou v rôznych farbách.
Izolace pro automobilový průmysl
Nabízíme vysoce kvalitní izolační materiál Basotect, který má vynikající absorpci zvuku, výborné tepelně-izolační vlastnosti, odolnost teplu a ohni a nízkou objemovou hmotnost. Materiál lze kombinovat s dekorativními foliemi nebo s zpevňujícími bariérovými vrstvami či viskoelastickými tlumícími vrstvami. Materiál jsme schopni zpracovat řezáním – přímým nebo úhlovým, tvarovým řezáním, profilovým řezáním(nopkováním), vysekáváním na lise, frézováním, lepením. Dále pak nabízíme velké množství rozličných materiálů a vlastností.
Doplnkové služby
PRESTAVBY VOZIDIEL PRE TELESNE POSTIHNUTÝCH: - kompletná kozmetika Vášho miláčika - kompletný optický tuning & styling - interiér (renovácia plastov...) - exteriér (lak, plasty, pneu ...) - komplexné tepovanie interiérov (špičkovou technológiou Karcher) - antikorórna úprava podvozkových častí a dutín automobilov - montáž a predaj ťažných zariadení - montáž autofólií - tónovanie skiel - predaj a montáž športových výfukových systémov - kompletný svetelný tuning
Predaj náradia pre autodielne
Firma BETA sa vyznačuje jednoduchosťou, kreativitou a kvalitou výrobkov. Má široké spektrum možností kombinácie podľa potreby zákazníka, v závislosti od zamerania. Výrobcom tohoto náradia je firma BETA už od roku 1923, ktorá začala vyrábať pod značkou BETA náradie od roku 1939. Výrobky BETA môžete vidieť aj na rôznych automobilových a motorkárskych medzinárodných súťažiach aj v spojení so značkou FERRARI. Medzi najžiadanejší sortiment patrí pojazdný mechanický vozík, vyrobený v rôznych modifikáciách. Elektronický katalóg sortimentu BETA si môžete pozrieť na stránke:
Batérie Stand by Bull Bloc Vlies značky Banner sú zapuzdrené olovené batérie s ventilovou reguláciou a elektrolytom, ktorý je naviazaný v rúne. Tieto blokové batérie sa vyznačujú robustným, celkom bezúdržbovým vyhotovením s možnosťou úplne univerzálneho použitia. K ďalším výhodám patria dlhá životnosť, vysoká hustota energie a kompatibilné rozmery nádoby batérie. Tieto batérie nachádzajú svoje uplatnenie najmä v oblasti neprerušiteľných napájacích zdrojov USV*, ako štartovacie batérie záložných dieselových agregátov a ako akumulátory energie zo solárnych systémov.
SideRale je maloobjemový sklápací náves
SideRale je maloobjemový sklápací náves na prepravu ťažkých sypkých tovarov ako štrk a piesok. Celohliníková koncepcia mu zabezpečuje nízku hmotnosť a teda vysokú užitočnú nosnosť. Táto novinka v produkcii Benalu má korbu zloženú z pozdlžneho hliníkového profilu poskytujúceho zosilnenie v tých oblastiach kde je najviac namáhaná. Aerodynamický dizajn ešte viac prispieva k znižovaniu prevádzkových nákladov. Hliníkové šasi poskytujú vyššiu odolnosť voči korózii v porovnaní s oceľou. Náves je konštruovaný pre veľké zaťaženie a je známy svojou kvalitou.
Náhradné diely pre cestné vozidlá
- Karosárske časti - kúrenie - elektrická výbava - sedadlá – poťahové látky - rozvod pohonných hmôt - výfukové a sacie potrubia - motor – časti motora - predná, zadná náprava - riadenie a radenie - rozvod vzduchu - štartéry, alternátory - filtre / sedziszow, man, iveco/ - brzdové bubny, obloženia / pagid/ - nd po generálnej oprave ND pre osobné vozidlá - brzdové dosky - brzdové kotúče - brzdové čeľuste - filtre / vzduch, olej, palivo, peľ /
Meranie hladín v nádržiach
Staré dobré zariadenia SiteSentinel sú postupne nahrádzané novými zariadeniami s novými moznosťami. Model iSite tlačiaci sa na pozíciu Site sentinelu II. umozňuje pripojiť nove pružne sondy, ktoré dosahujú dlžku až 15m. Okrem vsetkych doterajsich funkcii ma má rozsiahlu bezpečnostnu agendu so zasielanim sprav cez e=mail, SMS, Fax, pager, ... Ďalej umožňuje kompletnu dialkovú spravu cez www rozhranie. iTouchTak isto model iTouch (SiteSentinel I.) dostal okrem dotykovej obrazovky niekolko zmien v programe, ktore odstanili nedostatky jeho predchodcu. Ďalšou novinkou je hustomer.
Elektro-hydraulický sťahovák pneumatík
Elektro-hydraulický sťahovák pneumatík, 2-rýchlostný, pre kolesá 12 - 32 , maximálny priemer kolesa 1250 mm (49 ), maximálna šírka kolesa 420 mm (16,5 ), nožné ovládanie dofukovača, odlučovač, regulátor tlaku, primazávač, odkladacie poličky, 5 ks centrovacie kužele, montážna pasta 5 kg, skrutkovač a páka na ventily, držiak pre ALU ráfiky, 3 x ochranná podložka, prívodná hadica 1,5 m, = TECHNICKÉ PARAMETRE: Priemer disku: 12 - 34 Max. priemer kolesa: 1250 mm Max. šírka kolesa: 420 mm Napájanie: 230 V/1,5 kW
U hliníkových diskov je najdôležitejšia nízka hmotnosť. AEZ XYLO je ďalší prírastok váhovo optimalizovaných Lite tec hliníkových diskov. Pozoruhodne nízka hmotnosť a zároveň úžasná pevnosť je výsledkom výrobného procesu flow forming , ktorý je kombináciou odlievania a tvarovania za veľmi vysokého tlaku. Výhodou tejto inovatívnej výrobnej metódy Lite tec je, že materiál je veľmi hutný, čím je disk veľmi pevný a stabilný. AEZ Xylo s 15-timi úzkymi lúčmi s titánovým leskom dokáže oslniť, umocniť dojem a zvýšiť reprezentatívnosť aj u automobilov vyššej triedy.
Prodej a servis automobilů
Divize Auto sdružuje autosalony Volkswagen a Škoda, autorizovaný servis vozů VW a Škoda a autorizovaný autobazar VW. V autosalonech VW a Škoda nabízíme zákazníkům celou paletu modelů těchto značek a samozřejmě i možnost výhodného financování s prověřenými leasingovými společnostmi. Autobazar se zárukou vykoupí klientům jejich ojetý vůz, dále má k dispozici širokou škálu starších vozů na prodej. I zde je možnost koupě na splátky. Autorizovaný servis VW a Škoda nabízí zákazníkům vysoký standard a perfektní péči včetně možnosti poskytnutí náhradního vozidla.
Pneumatiky - pneuservis
Zabezpečujeme predaj pneumatík na všetky druhy: nákladné, agro, šmykom riadené stroje, kosačky, hrabačky, obracačky, záhradná technika, lesné pneu, vlečky, štvorkolky, nakladače, vysokozdvižné vozíky,traktory diagonálne a radiálne vrátane duší. pneuservis Pneu.dodáme do 24 hod v cene v rámci územia SR. Ponúkame najnižšie ceny. Prípadné reklamácie posudzujeme priamo u odberateľa. Súčasťou ponuky je aj príloha a techické parametre vrátane obrázku, ako pneu vyzerá. Zľava je zahrnutá v cene a dovoze k zákazníkovi. Zadajte si svoj rozmer pneumatiky a skúste.
Nabízíme prodej ojetých značkových přívěsů. Výhody: •přívěsy jsou po celkové technické kontrole, opravě a seřízení •100% právní záruka na prodávané přívěsy •na většinu ojetých přívěsů poskytujeme min. 6 měsíců záruku •velký výběr ojetých přívěsů všech značek a kategorií •možnost velmi výhodného bankovního úvěru nebo leasingu na všechny typy přívěsů (bez omezení stáří) •garance původu, přívěsy bez finančních závazků •všechny přívěsy vlastníme
Predaj osobných a nákladných pneumatík
Ponúkame Vám na predaj letné, zimné ako aj celoročné pneumatiky pre osobné, úžitkové a nákladné automobily. V ponuke sú značky MICHELIN, CONTINENTAL, KLÉBER, MATADOR, BF GOODRICH a KORMORAN. Podľa dopytu dokážeme zabezpečiť za studena protektorované pneumatiky, prevažne pre nákladné vozidlá americkým systémom BANDAG alebo za tepla, systémom REMIX priamo od MICHELINU. Samozrejmosťou pre našich zákazníkov je možné uskladnenie prezúvaných pneumatík, ak si u nás zakúpia nové pneumatiky. V neposlednom rade poskytujeme výhodné zľavy zákazníkom pri väčšom odbere pneumatík
Príves DHP 35, prepravník strojov trojnápravový
- rozmery ložnej plochy 4 000 x 1 870 mm - celková hmotnosť prívesu 3 500 kg - náprava GB 18 kované ramená ....3 ks - žiarovo zinkovovaný rám, - nápravy a brzdový systém Knott KFG 35 - spájacie zariadenie oko 50, guľa ISO 50, oko DIN 40 - pneu BARUM 195 R 14 C - nájazdové lyžiny sklopné, posúvné , s protišmykovým gumeným pásom - pomocná lyžina - oj prívesu výškovo nastaviteľná KHV 30 - kotvy na pripevnenie stroja - oporné kolečko TK STR 280 - technický preukiaz - max. rýchlosť 80 km/hod
Predošlá 1  ...  41  42  43  44  45  46  47  48  49  ...  194  Ďalšia
KVH Hranoly a Eurohranoly
V minulých letech stále stoupající číslo realizovaných dřevěných staveb vede k pokračování dřívější dlouholeté a úspěšné tradice. Zároveň se také ukazuje, že tento druh stav
Polyesterové manipulačné slučky - 1000 kg
sú vyrobené z pevného polyesterového vlákna so zosilneným ochranným obalom impregnovaným polyuretánom umožňujú manipuláciu s bremenami vysokých hmotností – v ponuke sú slučky
Vango Pop 200DS
Vango Pop 200DS je **pohodlný sekundový stan** pre **2 osoby**. Stan je vhodný pre tých, ktorí neplánujú nosiť stan dlhé kilometre na chrbte.
Zástavy, vlajkyZástavy, vlajky

Zástavy, zástavky a vlajky roznych štátov, alebo obcí.

Stojany na pohľadniceStojany na pohľadnice

Otočné drôtené stojany vhodné na pohľadnice.

Hľadáte nových zákazníkov?Hľadáte nových zákazníkov?

Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás.

Reklamné vitríny a skrinkyReklamné vitríny a skrinky

Textilné, korkové alebo kombinované vitríny.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018