Hlavná stránka

Automobilový priemysel

Umožňuje výstavbu športovísk pre akékoľvek využitie. Sú vyrábané s rôznou povrchovou úpravou a v rôznych hrúbkach – plastické povrchové vrásnenie. Vlastnosti: - vynikajúca pružnosť a komfort a je bezpečný za mokra - vonkajšie aj vnútorné športoviská pre profesionálov ako aj amatérov - nevyžadujú sa extrémne údržby Použitie: V závislosti od reliéfu povrchu sú rôzne použitia od: - školské a amatérske atletické vonkajšie športoviská - viacúčelové ihriská a kurty - vonkajšie a vnútorné tenisové kurty
Motory řady 1LE1
Trojfázové asynchronní motory jsou určeny k pohonu průmyslových zařízení, např.ventilátorů, čerpadel, obráběcích strojů, manipulačních strojů, dopravníků, lisů a jiných aplikací jako přímý pohon nebo ve spojení s předovkou. Lze je používat pro prostředí mírného klimatu, ve zvláštních provedeních i v jiných klimatických podmínkách. K širšímu průmyslovému využití a rozšíření aplikačních možností v elektrických pohonech pracovních strojů a zařízení jsou od řady nn asynchronních motorů s kotvou nakrátko odvozeny modifikované řady a spec. provedení motorů.
Prostředky na mytí a ošetření
Více jak 20 let jsou u firmy Otto Christ AG vyráběny mycí a čistící prostředky. Naše dlouholetá zkušenost a pokrokové výrobky nás udělaly vedoucím výrobcem v Evropě. V úzké spolupráci s našimi konstruktéry a inženýry ve stavbě mycích linek jsou naše výrobky vždy na nejvyšší úrovni. - Předmytí - Univerzální sada - Profesionální sada - Prémium sada - Nufa sada - Tram sada - Úprava vody - Speciální čistící prostředky - Koncentráty vůní - Odborný poradce - Příslušenství - Ultra Frisch Serie
Vyvažovacie zariadenie s farebným monitorom a s vynikajúcim pomerom ceny a kvality vhodný pre profesionálne servisné dieľne a stredné pneuservisy. EM 7070 využíva grafické rozhranie pre zjednodušenú prácu a je doplnené užívateľky prívetívým ovládaním s klávesnicou. Zariadenie je vybavené automatickým snímaním priemeru kolesa a jeho vzdialenosti od hrany prístroja. Automatické hľadanie pozície pre aplikovanie závažia zabezpečujú optimálnu rýchlosť a precíznosť. Vyvažovačka je taktiež vybavená pracovnými programami pre zvolenie vhodného typu pracovného procesu.
Základní typ městskéno nízkopodlažního autobusu. 100% nízkopodlažní a plně průchozí díky speciální zadní nápravě. Je určen pro přepravu až 25 cestujících včetně jednoho až dvou vozíčkářů, nebo kočárku. Autobus má dvoje dvoukřídlové dveře což umožňuje bezproblémový a rychlý nástup a výstup cestujících v zastávkách. Díky malým rozměrů je vhodný do center měst, nebo na málo vytížené okrajové spoje. To podporuje i nízká spotřeba PHM a nízké provozní náklady. Základní verze je s naftovým motorem a mechanickou nebo robotizovanou převodovkou, v nabídce máme i CNG pohon.
Okenné Fólie
Okenné fólie Bruxsafol sú z materiálu špičkovej kvality pre maximálne nároky. Sú vyrábané americkou korporáciou BEKAERT SPECIALTY FILMS,LLC. BEKAERT/SFI bola vždy známa ako vedúca spoločnosť na trhu fólií a inovátor v oblasti technológií. Spoločnosť prišla ako prvá s technológiou sputerované fólie, ktorá je v súčasnosti preferovaná aj ostatnými výrobcami v oblasti metalizovania. O najvyššej úrovni technológie výroby BEKAERT/SFI svedčia aj prestížne ocenenia za priemyslový pokrok- cena za technológiu roku od AIMCAL (Association of Industrial Metallizers Coaters and Laminators).
Nadstavby na aviu
vážení zákazníci hľadáte spolahlivý náklaďák, ktorý dokáže drieť do úmoru a bez potiaže zvládne i obrovský náklad tak ste v AVII našli to pravé. Sme autorizovaný servis a predaj úžitkových motorových vozidiel značky AVIA, EFFEDY PIAGGIO, dovolujeme si Vám ponúknuť naše služby a predaj nových motorových vozidiel, naša firma funguje už od roku 2002 za tento čas sme predali množstvo vozidiel značky AVIA pokial máte záujem o horeuvedené vozidlá prosím kontaktujte nás a my vám vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku ušitú na mieru spolu sj s nadstavbou, tešíme sa na Vašu návštevu.
OptiLiner - BENALU
OptiLiner - tento najpredávanejší veľkoobjemový sklápací náves na Slovensku má celohliníkovú konštrukciu s pravouhlými vnútornými hranami korby a zvislým predným čelom a dvojkrídlovými zadnými otváracími dverami pre umožnenie prepravy paliet v prípade, že vyťaženie sypkým tovarom nie je možné. Objem od 40m3 až po 79m3 pritom umožňuje nakladať takmer všetky druhy sypkých tovarov (či už stavebných alebo poľnohospodárskych). Aj pri najväčšom možnom objeme je hmotnosť samotného návesu okolo 6 900 kg, čo umožnuje maximálne zaťaženie. Hladké steny sú pri jeho rozmeroch samozrejmosťou.
Jednonápravový príves DUX 35
Jednonápravový príves DUX 35 sa vyrába s ložnou plochou do dĺžky 7400 mm. Na prívese je použitá náprava AL-KO s celkovou hmotnosťou do 3500 kg, ktorá je namontovaná na oceľový celozváraný rám. Povrchová úprava rámu prívesu je žiarový zinok, ktorý má mimoriadne dobrú mechanickú odolnosť. Nábehova brzda je taktiež od spoločnosti AL-KO. Príves sa vyrába v rôznych variantoch : plachtové, skriňové, prepravníky, ... Pri plachtovej nadstavbe sú možné rôzne modifikácie zhrňovania plachty. Od zhrňovania jedného boku, cez celkové zhrňovanie plachty, až po samostané zhrňovanie bokov a strechy.
Veľkoobjemové sklápače - OptiLiner - BENALU
OptiLiner - tento najpredávanejší veľkoobjemový sklápací náves na Slovensku má celohliníkovú konštrukciu s pravouhlými vnútornými hranami korby a zvislým predným čelom a dvojkrídlovými zadnými otváracími dverami pre umožnenie prepravy paliet v prípade, že vyťaženie sypkým tovarom nie je možné. Objem od 40m3 až po 79m3 pritom umožňuje nakladať takmer všetky druhy sypkých tovarov (či už stavebných alebo poľnohospodárskych). Aj pri najväčšom možnom objeme je hmotnosť samotného návesu okolo 6 900 kg, čo umožnuje maximálne zaťaženie. Hladké steny sú pri jeho rozmeroch samozrejmosťou.
- Akumulátory - Aludisky - Brzdové kotúče - Brzdové segmenty - Brzdové valčeky - Čidlá, senzory - Fitre - Karosárske diely - Kladky - Lanká - Ložiská - Manžety, dorazy - Oleje - Poloosi-homokinetické kĺby - Ramena a silenbloky - Remene - Rozvodový mechanizmus - Spojkové ložiská - Spojky - Svetlá - Sviečky - Štartery a ich diely - Termostaty - Tesnenia - Tlmiče, pruženie - Vodné pumpy - Výfuky - Žiarovky - Žhaviče
Striekacie a sušiace kabíny LUTRO
Výrobca: Luft und Trockentechnik LUTRO Leinfelden (SRN) - Tradícia - Špičková kvalita - Výborná technická úroveň - Široký výrobný program - Kabíny pre osobné automobily - Kabíny pre užitkové a nákladné vozidlá, električky a autobusy, stavebné stroje - Priemyselné kabíny - Prípravné pracoviská do lakovní - Projektovanie - Vysoká garancia, dlhá životnosť - Nízke prevádzkové náklady - Moderné vybavenie – automatizácia prevádzky - Progresívne komponenty – tepelná rekuperácia a pod.
Náhradné diely na vysokozdvižné vozíky Hyundai
Široký sortiment náhradných dielov na vysokozdvižné vozíky Hyundai - výhodné ceny pre veľkoobchod aj maloobchod - výhodné ceny a zľavy pre servisy Pre zabezpečenie funkčnosti manipulačnej techniky ktorú ponúkame je nevyhnutné vytvoriť podmienky pre zásobovanie a dodávky náhradných dielov pre servisné strediská ale aj pre konečných užívateľov. Za týmto účelom máme vybudovaný sklad náhradných dielov. Expedíciu do servisných stredísk a konečnému zákazníkovi zabezpečujeme zásielkovou službou do 48 hodín od telefonickej alebo faxovej alebo mailovej objednávky.
Vývojová konstrukce
CAD konstrukce: - 3D konstrukce dílů, celků, sestav - vývoj plastových a plechových dílů, sestav - kinematika mechanismů - výkresová dokumentace (výkresy dílů, svař. sestav) - montážní listy - explosivní výkresy, listy - technologické optimalizace - vypracování a překlady technické dokumentace - tvorba výpočtových modelů SW: CATIA V4, V5 NASTRAN PAM-CRASH PAM-STAMP ADAMS ANSA/META FEMAP ANIMATOR MATHEMATICA Projekty: Škoda VW BMW
Nová Toyota RAV4
Nová Toyota RAV4 je priekopníkom medzi vozidlami 4x4. Je štýlová a zároveň odolná. Môžete si vybrať z troch výkonných motorov vybavených technológiou Toyota Optimal Drive s extrémne nízkou spotrebou a emisiami. Tým šetríte nielen prírodu, ale aj Vašu peňaženku. Toyota RAV4 je štandardne vybavená integrovaným systémom Active Drive, ktorý zaručuje skvelé ovládanie a ľahké manévrovanie v akýchkoľvek podmienkach. RAV4 má tiež pohodlný a veľmi univerzálny interiér. Toto vozidlo 4x4 od Toyoty ponúka rad inteligentných riešení, ktoré Vám uľahčia život.
Ponúkame komplexné opravy osobných a úžitkových motorových vozidiel
Zaoberáme sa komplexnými opravami osobných a úžitkových motorových vozidiel všetkých značiek. Touto cestou by sme Vás chceli osloviť ponukou našich služieb v oblasti starostlivosti o Váš vozový park vrátane klampiarskych a lakýrnických prác. Naša flexibilita Vám bude určite prínosom, o čom svedčí aj množstvo spokojných zákazníkov. Po dohode so zákazníkom hlavne z časových dôvodov, vieme poskutnúť služby aj po 19.00 hod. tzv. služba telefón. V prípade potreby vieme poskytnúť aj náhradné vozidlo počas doby opravy Vášho vozidla.Cena za pracu 10-15€ za N/Hod Vymena oleja zdarma.......
IBS-umývací stôl typ M
Umývací stôl vo výške pracovného stola, s veľkou pracovnou plochou, ktorý zodpovedá platným ES-smerniciam. • na čistenie zvlášť veľkých a ťažkých dielov • robustná a stabilná konštrukcia • 3 roky záruka na prístroj a čerpadlo • TÜV-auditovaný konštrukčné vzorka Technické údaje: Vonkajšie rozmery: 1145 x 670 x 1050 mm Pracovná plocha (vnútorný rozmer): 1135 x 660 mm Výška pracovnej plochy: 870 mm Nosnosť: 150 kg Obsah suda: 200 l Sieťové napätie: 230 V / 50 Hz
Vzhľadom na druh prepravovaného tovaru a spôsobu využitia môžeme sklápacie nadstavby rozdeliť na sklápače:?jednostranné ?trojstranné Technické riešenie sklápacích nadstavieb musí byť v súlade s pokynmi výrobcu podvozku. Pri samotnom návrhu konštrukčného riešenia sklápača berieme do úvahy celkovú požadovanú nosnosť vozidla a taktiež tovar respektívne materiál čo na ňom budete voziť. Preto sklápače ešte rozdeľujeme podľa určenia :?na prevoz sypkých výkopových, búracích materiálov ?na prevoz stavebných materiálov – stavebniny ?na prevoz obilnín
Brzdy - Brzdové čeluste
Brzdové čeľuste v kombinácii s brzdovým bubnom tvoria základ brzdových systémov slabších a lacnejších verzií osobných automobilov. Výrobne sú lacnejšie a technologicky jednoduchšie než kombinácie brzdových platničiek s brzdovými kotúčmi. Brzdové čeľuste umožňujú brzdiť koleso trením o brzdový bubon. Toho sa spravidla dosahuje rozpínaním hydraulického brzdového valčeka, ktorý je upevnený k štítu a umiestnený medzi dve čeľuste. Tento princíp sa používa pri prevádzkových brzdách. V niektorých ručných brzdách je hydraulický valček doplnený mechanickým excentrom alebo pákou.
- predaj a montáž: autoalarmy, centrálne zamykanie, parkovacie snímače, automatické svietenie, elektrické ovládanie okien, bezkontaktné imobilizéry, hands-free súpravy, antiradary, tajné vypínače - opravy elektrických a elektronických systémov áut všetkých značiek - opravy alternátorov a štartérov všetkých značiek automobilov - opravy svetiel, stieračov, autoalarmov, centrálneho zamikania, riadiacej jednotky a iné. - predaj akumulátorov pre všetky typy áut od rôznych svetových výrobcov - široká ponuka autodoplnkov a autopríslušenstva rôznych značiek
Predošlá 1  ...  39  40  41  42  43  44  45  46  47  ...  194  Ďalšia
Predám jednofázový diesel generátor s el. štartom  KDF4000-XE
Technické parametre: Generátor -Pracovná frekvencia(Hz) 50 -Nominálne napätie (V) 230 -Nominálny výstupný vý
Potlačené lepiace pásky, šírka 22 mm
najlepšia identifikácia všetkých zásielok podklad biely, transparentný alebo Havana, iné farby podkladov podľa dohody Šírka (mm): 25 Návin (m): 66 Balenie (ks): 720 Počet farieb: 1 - 3
HAIER AFL 631 CS
Kombinovaná chladnička AFL 631 CS v striebornom prevedení je vybavená prázdninovým režimom. Po zvolení tejto funkcie chladnička zníži svoj výkon a tým ušetrí energiu. Užijete si dovole
Zástavy, vlajkyZástavy, vlajky

Zástavy, zástavky a vlajky roznych štátov, alebo obcí.

Stojany na pohľadniceStojany na pohľadnice

Otočné drôtené stojany vhodné na pohľadnice.

Hľadáte nových zákazníkov?Hľadáte nových zákazníkov?

Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás.

Reklamné vitríny a skrinkyReklamné vitríny a skrinky

Textilné, korkové alebo kombinované vitríny.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018