Hlavná stránka

Automobilový priemysel

V ostatných rokoch sa technológia GPS (Global Position System) rozšírila v celosvetovom meradle. Našla mnohé uplatnenia v osobnom aj obchodnom živote. Či už ide o sledovanie alebo navigáciu, GPS je základným prvkom systémov pre určenie polohy. Naša spoločnosť Vám ponúka, okrem bežných výrobkov svetových výrobcov, aj vlastný vývoj zariadení, využívajúcich technológiu GPS. V prípade že, súčasný trh neponúka zariadenie ktoré by pracovalo presne podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nás. Spoločnosť ALLNIS ponúka v danej oblasti všetky služby potrebné pre vytvorenie komplexného a plne funkčného riešenia.
- upínacie pásy a chrániče pásov - kotviace oká do podlahy - zakladacie kliny kolies - zadné nárazníky návesov - držiaky rezervného kolesa - dielce bočných zábran - reflexné tabule - reflexné samolepky konštrukčných rýchlostí - hasiace prístroje - skrinky na náradie a na hasiace prístroje - nádrže na vodu - blatníky a zásterky kolies - autolekárničky - rozperné tyče návesov - napínacie tyče na plachty priemer 27 mm a 34 mm spolu s koncovkami - očká a kovania autoplachiet - colné lanká - laná uchytenia náprav
- Odtah vozidla v SR 0.50 EUR (15 Sk)/km - Odtah 2 vozidiel v SR 0.60 EUR (18 Sk)/km - Odtah vozidla v zahranicí 0.56 EUR (17 Sk)/km + dialnicné, parkovné a iné neštandardné poplatky - Odtah 2 vozidiel v zahranicí 0.63 EUR (19 Sk)/km + dialnicné, parkovné a iné neštandardné poplatky - Cakanie 8.29 EUR (250 Sk)/hod - Nakladanie vozidla 6.64 EUR (200 Sk) - Vykladanie vozidla 6.64 EUR (200 Sk) - Príplatok za stažené nakladanie* 3.00 EUR (90 Sk)/15 min - Príplatok za stažené vykladanie* 3.00 EUR (90 Sk)/15 min - Prechod hranice 30.00 EUR (904 Sk) - Nocný odtah + 15% - Sviatok + 15%
Mycí lišta
Mycí lišta slouží ke splachování nečistot z vozovek, pozemních komunikací, chodníků, pěších zón atd. Je možné ji používat také ke zkrápění a zvlhčování komunikací. Používá se ve spojení s cisternovými nástavbami CNT, které jsou zdrojem vody pro mycí lištu. Mycí lišta se montuje na čelní upínací zařízení nosiče, které zároveň zabezpečuje její výškové nastavení nad vozovkou nebo do tříbodového závěsu malotraktorů. Lištu lze přetáčet hydraulicky vlevo nebo vpravo v rozsahu ± 30°. Mechanicky lze lištu také natáčet kolem její podélné osy a tím měnit úhel trysek vůči vozovce.
Variabilní šípová radlice 130 – 210
Čelní sněhová variabilní radlice typu PKV 130-210 je určena k odstraňování souvislé sněhové vrstvy až do výše 300 mm. Jedinečná konstrukce odpružení břitů elastomerovými válcovými pružinami ve spojení s optimálním tvarováním štítů radlice a mechanizmem příčného kopírování nerovností vozovky zajišťují snadnou ovladatelnost a kvalitní úklid při všech rychlostech. Nástavba se na nosič zavěšuje pomocí čelního upínacího zařízení nebo tříbodového závěsu. Pomocí hydraulických obvodů můžeme křídla sněhové radlice oboustranně přetáčet dopředu i dozadu v úhlu 45°.
Pneumatické premazávanie vozidiel
Aby služby nášho servisu boli kompletné ponúkame našim zákazníkom takisto pneumatické premazávanie vozidiel. Pri nedostatočnom premazaní nákladných a osobných vozidiel môže dôjsť k rôznym poškodeniam týchto vozidiel. Naši mechanici pracujú s veľmi praktickým kompletným mazacím pneumatickým lisom, ktorý je ovládaný stlačeným vzduchom. Kovový nádstavec je možné pripojiť z rôznych strán, preto sa môže dostať aj do ťažko prístupných miest. Pneumatický mazací lis pracuje pri tlaku vzduchu 10 kPa. Pre veľkú silu tlaku pneumatického mazacieho lisu dokáže pretlačiť mazivo cez mierne zakorodovanú maznicu.
Nemo osobné - automobil
V rodinnom Kruhu: Osobná verzia modelu Nemu vyšla z jeho dvojmiestneho brata. Dizajn modelu spája vzhľad a funkčnosť. Svojimi kompaktnými vonkajšími rozmermi sa radí medzi mestské vozidlá no jeho vnútorný priestor sa dá porovnávať s vozidlami vyššich kategórií. Svoje meno tento model dostal po veselej kreslenej postavičke z animovaného filmu Hľadá sa Nemo. Voľnosť a viacúčelovosť: Je to auto pre rodinu a tiež pre voľný čas. Nemo sa prispôsobí Vášmu rodinnému štýlu. Veľkolepý batožinový priestor od 356-890 litrov a delené zadné sedadlá Vám umožnia jednoduché prispôsobenie Vašim potrebám.
Ručné ovládanie nezávislého kúrenia
Ručné ovládanie umožňuje zapínanie a vypínanie režimu kúrenia a ventilácie. V režime kúrenia umožňuje plynule meniť výkon a v režime ventilácie umožňuje meniť otáčky ventilátoru. Pri inštalácii je možné zvoliť spôsob regulácie prevádzky kúrenia. Na teplotu (podľa prednastavenej teploty termostat kúrenie vypína alebo zapína podľa potreby) alebo na výkon (kúrenie ide stále na prednastavený výkon) Štandardne je ovládanie nastavené na teplotu . K ovládaniu je možné pripojiť externý snímač teploty (vykurovanie dvoch priestorov) a nastaviť trvalé podsvietenie. Dve LED diody signalizujú priebeh činnosti a poruchu.
Teplovzdušné kúrenie Air Top 2000 ST
Teplovzdušné kúrenie vyniká širokými možnosťami aplikácie.Vďaka svojim kompaktným rozmerom je ho možné jednoducho a bez mimoriadnych časových nárokov namontovať do interiéru, ako aj na vokajšiu časť vozidla. Kúrenie Vás presvedčí nízkym hlukom počas chodu, rýchlym ohrevom vzduchu v kabíne alebo nákladnom priestore a následným udržiavaním konštantnej požadovanej pracovnej teploty. Podľa potreby môže fungovať v režime cirkulujúceho alebo čerstvého vzduchu. Kúrenie sa ľahko udržiava a servisuje, má tým nízke prevádzkové náklady, čo je pre profesionálneho užívateľa dobrým dôvodom na jeho použitie.
Motorový olej Dynamax ULTRA LONG LIFE je syntetický motorový olej pre všetky typy benzínových a dieselových motorov osobných automobilov značky Volkswagen, taktiež pre najnovšie automobily spĺňajúce emisné normy EURO 4, ktoré vyžadujú najpokročilejšie oleje kvality VW 504 00/507 00 s dlhotrvajúcou životnosťou. Odporúča sa hlavne pre najnovšiu generáciu vysoko výkonných benzínových a dieselových motorov u osobných automobilov a dodávok, ktoré sú vybavené úpravnými zariadeniami ako sú časticové filtre, katalyzátory, recirkulácia výfukových plynov (EGR) atď. Zlepšené trecie vlastnosti vedú k dlhotrvajúcej úspore paliva.
Scania P420 autoprepravník (S)
- Rok výroby: 2008 - Počet km: 37 461 - Cena: 64 500 Eur bez DPH - Popis: klimatizácia, nezávislé kúrenie, tempomat, spacia kabína, el. ovládanie okien, el. ovládanie zrkadiel, vzduchové pruženie, ABS, uzávierka diferencialu, kotúčové brzdy, automatická prevodovka, hydraulika, slnečná clona, tachograf, 1 posteľ, centrálne mazanie, vzduchovo pružená sedačka, strešné okno, kombinované pruženie, 1. majiteľ, motorová brzda, palubný počítač, digitálny tachograf, dvíhacia náprava, hliniková nadstavba, servisná knižka, rezervná pneumatika, držiak na rezervu, vyhrievané zrkadlá, vyhrievané sedadlá, rádio s CD
Optimální zásobování náhradními díly - rychlé zásobování náhradními díly a součástkami Vám zajistíme prostřednictvím plošného řízení a kvalitní spoluprácí všech příslušných oddělení. Decentralizovaný sklad a auta našich techniků zajistí na místě velkou část těchto dílů prostřednictvím spolupracovníků s náhradními díly a komponenty. Pokud nejsou k dispozici potřebné díly, zaručíme Vám jejich rychlé dodání. Také v zahraničí máme nejlepší zastoupeni. S 9 dceřinnými společnostmi a ca. 30 smluvními partnery zajistíme optimální zásobování náhradními díly také mimo Německo.
Prezúvačky pre nákladné automobily
SICAM JUMBO TCS26 SICAM JUMBO TCS26 Prezúvačka pre disk 14 - 26 , šírka kolesa 800mm, hydraulická manipulácia SICAM JUMBO TCS52NW SICAM JUMBO TCS52NW Prezúvačka pre disk 14 - 56 , šírka kolesa 910mm,hydraulická manipulácia SICAM JUMBO TCS60 SICAM JUMBO TCS60 Prezúvačka pre disk 14 - 60 , šírka kolesa 1550mm,hydraulická manipulácia Sicam JUMBO TCS 56 Sicam JUMBO TCS 56 Prezúvačka pre disk 14 - 56 , šírka kolesa 1300 mm,hydraulická manipulácia Jumbo TCS 52 ANW MAXI Jumbo TCS 52 ANW MAXI Prezúvačka pre disk 14 - 56 , max. šírka kolesa 1300 mm...
Naše webové stránky prezentujú aktuálnu ponuku služieb a zároveň Vám poskytujú možnosť on-line rezervácie. Možnosť pristavenia auta k hotelu, na adresu, letiská, transfery na letiská Poprad, Krakow, Košice, Bratislava, Budapešť, Viedeň. Poskytujeme lacnú prepravu osôb. Poskytujeme krátkodobý i dlhodobý prenájom osobných automobilov za štandardných podmienok prenájmu a zaujímavých cenových podmienok. Samozrejmosťou u nás je flexibilný, korektný a individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Na potreby zákazníkov sa snažíme pružne reagovať a podľa toho rozširovať a prispôsobovať naše služby.
Vozidlo s hmotnosťou do 3,5 t, pre jeho vedenie postačuje vodičské oprávnenie skupiny B. Obytná nadstavba s alkovňou (pevné lôžko nad kabínou vodiča) a dvojitou podlahou poskytuje množstvo úložných priestorov pre batožinu a pojme predmety dlhé až 3,5m. Dvojitá podlaha v zimných mesiacoch poskytuje ochranu septiku a rozvodom vody pred zamŕzaním. Interiér zabezpečuje nocľah piatim cestujúcim, v dennom prevedení umožňuje pohodlne stolovať piatim osobám súčasne. Všetky okná sú vybavené moskytierami a roletami, ktoré účinne odrážajú slnečné lúče. Z rovnakého materiálu je aj markíza v dĺžke 3,5 m.
Toyota Prius
Revolúcia v jazdení pokračuje s novou generáciou pohonu Toyota Hybrid Synergy Drive. S dvomi elektrickými motormi a EV režimom umožňuje jazdiť len s elektrickým pohonom, kedy si vychutnáte výkonnú akceleráciu, zamatovo plynulé riadenie, najnižšiu spotrebu paliva vo svojej triede a najlepšie aerodynamické vlastnosti. Vnútri zažijete priestranný komfort s prelomovými technológiami, ktoré sa vďaka intuitívnemu a citlivému dizajnu veľmi jednoducho používajú. Neporovnateľný pôžitok z jazdy. Priestor a štýl. Dokonalá úspornosť. Pohon Hybrid Synergy Drive. Plnohodnotný hybrid, plná spokojnosť.
• pozáruční servis nákladních aut • pravidelné preventivní prohlídky pro osobní auta • pravidelné preventivní prohlídky pro nákladní auta • běžné i složitější opravy osobních vozů •běžné i složitější opravy nákladních vozů •prodejcům použitých vozidel zajišťujeme předprodejní servis • výměny olejů (používáme produkty firmy Aral za velmi výhodné ceny) • výměny brzdových kapalin • montáž autopříslušenství • servis osobních aut před prohlídkou na STK • servis nákladních vozů před prohlídkou na STK
CDS12V-celodenné svietenie pre osobné autá
CDS12V- automatické zapínanie svetlometov na osobných automobiloch pre celoročné denné svietenie. Celoročné denné svietenie - automatické zapínanie svetiel – jednoduché riešenie ako sa vyhnúť pokutám. Neovplyvňuje pôvodné ovládanie svetiel automobilu. Rozpozná, keď je motor v chode (v činnosti). Spína až po dokonalom rozbehnutí motora a rozsvieti parkovacie aj tlmené svetlá. Nepracuje v režime DEŇ/NOC. A naďalej sa dajú, ak je to potrebné, používať diaľkové svetlá a hmlovky. Po vypnutí motora automatika svetlá zhasne a prejde do režimu spánku. V tomto režime je potrebný v podstate nulový prúd.
S autofóliami Skyfol Shark môžete zvýšiť komfort a bezpečnosť pri jazde s autom. Jedinečný vzhľad a ochrana proti nazeraniu do auta s fóliami Skyfol Shark Každý chce mať krajšie auto - s fóliami Skyfol je to zaručené! Bohatý výber fólií Vám umožní, aby ste si vybrali najvhodnejšiu verziu. S jedinečným radom dekoračných fólií Skyfol Cougar - imitáciou karbónu, hliníkového vzhľadu alebo matného vzhľadu – môžete zvýrazniť karosériu Vášho „tátoša“. Pomocou Paint Gard fólií môžete ochrániť vozidlo aj od kamienkov a škrabancov. Fóliami Skyfol Shark môžete zatemniť sklá auta.
Pneumatické nářadí
- Pneumatické utahováky - Pneumatické vyřezávačky autoskel - Pneumatické vrtačky - Pneumatické ráčny a šroubováky - Řezačky, hřebíkovačky a nýtovačky - Pneumatické nůžky - Pneumatické sponkovačky - Pneumatické brusky a leštičky - Pneumatická kladiva a sekáče - Ofukovací pistole - Stříkací pistole - Ošetření podvozků a dutin - Nástřikové pistole - Hustilky a adaptéry - Mazací lisy - Tlakové hadice a bubny - Pneumatické pistole na tmely - Sady pneumatického nářadí - Úprava tlakového vzduchu
Predošlá 1  ...  37  38  39  40  41  42  43  44  45  ...  194  Ďalšia
Pásové píly
Pásová píla SCAD 700, je určená na rezanie drevených kmeňov do maximálneho priemeru 700 mm. Je vhodná pre píliarov, remeselníkov, stavbárov alebo stolárov, pre ktorých nie je rozhodujúc
Valčekové dopravníky - oceľové valčeky, 1700-4240 mm
Sú vhodné na zhotovenie priamych a zákrutových dopravných tratí, spádových aj rovinných. Je predovšetkým určený pre prepravu kartónov, ale aj iného kusového tovaru. Sklon dopravníka j
Onkyo A-9050
Stereo zosilňovač **Onkyo A-9050** so **širokopásmovým zosilňovačom** WRAT pre prirodzený zvuk. Technológia **DIDRC** potlačia intermodulačné skreslenie, **Phase-Matching Bass Boost** pre
Stojanové popolníky na zemStojanové popolníky na zem

Popolníky z ohňovzdorného materiálu, pre zabezpečenie čistoty.

Držiaky vlajokDržiaky vlajok

Interiérové a exteriérové držiaky vlajok a zástav.

Segmentové koše, koše na tovarSegmentové koše na tovar

Variabilné drôtené koše na tovar do samoobsluhy, predajne, skladu.

Požiadavka.sk | portál plný obchodných príležitostíPožiadavka.sk

Obchodný portál šetrí výdavky a podporuje predaj produktov a služieb.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018