Hlavná stránka

Automobilový priemysel

Kontajnerový uzáver vpredu ako viacúčelový systém MULTI LOCK® na zabezpečenie kontajnerov s tunelom aj bez neho Kontajnerový uzáver uprostred ako systém STEP LOCK® na zabezpečenie predného kontajnera pri nakládke 2 x 20´ kontajnerov, možno sklopiť pre prepravu kontajnerov s tunelom Kontajnerový uzáver vzadu ako výškovo nastaviteľný systém STEP LOCK® na zabezpečenie kontajnerov s tunelom aj bez neho Mechanický výsuv prednej časti s ľahkým chodom a odpruženým uložením na valčekoch, s mechanickým uzáverom Pneumatický výsuv zadnej časti, s ľahkým chodom, s mechanickým uzáverom
AKU-testery jsou diagnostické přístroje určené pro zjištění objektivního stavu akumulátoru, propojovacích kabelů, kontrolu a seřízení dobíjení. Jsou vhodné pro: - testování akumulátorů včetně celoplastových - měření napětí akumulátoru na prázdno - zjišťovat závady v silovém vedení startovacího okruhu - provádět kontroly dobíjení AKU-testerem je určení místa závady několikanásobně rychlejší, přesnější, spolehlivější a tedy také levnější než v současné době používanými metodami. Všechna měření se provádějí přímo na vozidle bez demontáže.
- Sedan / hatchback / coupe -veľkosť S Sedan / hatchback / coupe -veľkosť S - sedan / hatchback / coupe - veľkosť M sedan / hatchback / coupe - veľkosť M - sedan / hatchback / coupe - veľkosť L sedan / hatchback / coupe - veľkosť L - sedan / hatchback / coupe - veľkosť XL sedan / hatchback / coupe - veľkosť XL - MPV + OFF road - veľkosť S MPV + OFF road - veľkosť S - MPV + OFF road - veľkosť M MPV + OFF road - veľkosť M - MPV + OFF road - veľkosť L MPV + OFF road - veľkosť L - MPV + OFF road - veľkosť XL MPV + OFF road - veľkosť XL - MPV + OFF road - veľkosť XXL MPV + OFF road - veľkosť XXL
Mokrá batéria Traction Bull Bloc Nass
Mokrá batéria Traction Bull Bloc Nass s tekutým elektrolytom predstavuje výkonnú a cenovo výhodnú alternatívu ku klasickej trakčnej batérii. To, čo je Traction Bull Nass vo veľkom, je Traction Bull Bloc Nass v malom. Z tohto dôvodu nachádza svoje uplatnenie najmä oblasti malotrakčných pohonov. Batéria Traction Bull Bloc Nass využíva technológiu mriežkových dosiek: Mimoriadne silné kladné a záporné mriežkové dosky zo špeciálnej zliatiny sú potiahnuté dvojitou vrstvou sklenej vaty. Výsledok: bezúdržbová bloková batéria s odolnosťou voči cyklickému namáhaniu, dlhou životnosťou a maximálnym výkonom pre malotrakčné pohony.
Trojdielny disk AEZ Nemesis zaujme na prvý pohľad svojim agresívnym designom. Jeho päť zakrivených lúčov, ktoré vyzerajú ako rozovreté prsty mechanickej ruky a titánovo šedé sfarbenie ho na prvý pohľad odlišuje od ostatných. AEZ Nemesis je perfektnou voľbou pre tých, ktorí ocenia špičkové výrobky a perfektné prevedenie do najmenšieho detailu. Všetky časti disku sú kované, takže extrémne pevné, a majú nízku hmotnosť. Galvanicky pokovaný povrch je potom jeden z majstrovských inovatívnych objavov AEZ, ktorý dovoľuje AEZ Nemesis vzdať sa vrchného lakovania. Leštený límec v spojení s matnou farbou lúčov potom dotvára unikátny design.
ET 77 predstavuje kompaktné zariadenie pre ľahké vyvažovanie nákladných a dodávkových kolies s vynikajúcim pomerom výkonu a ceny. Hlavnými prednosťami sú nízka vyvažovacie rýchlosť, 7 pracovných programov, automatické získavanie vzdialenosti kolesa od zariadenia, nástroj na umiestnenie nalepovacieho závažia, automatické hľadanie pozície pre závažie. Digitálny displej pre prehľadné zobrazenie postupu vyvažovania s dotykovým ovládacím panelom pre rýchlu a ľahkú obsluhu. Zariadenie je vybavené pneumatickým zdvihákom pre ľahšiu manipuláciu s kolesami až do hmotnosti 200 Kg s bezpečnostným držiakom.
Castrol Magnatec 5W-40 C3 kombinuje „inteligentné“ molekuly so syntetickou technológiou zaisťujúcou silný film ochrannej vrstvy. Tento syntetický motorový olej je vhodný pre použitie v benzínových motoroch, vrátane motorov preplňovaných, s medzichladením, priamym vstrekovaním, i common rail vznetových motorov, vrátane filtra pevných častíc. Vďaka „inteligentným“ molekulám poskytuje viac ochrany v kritickej fáze štartu a rozjazdu, a zaisťuje vynikajúci výkon v extrémnych podmienkch studených štartov. Spĺňa špecifikácie: - ACEA A3/B3, A3/B4, C3 - API SM/CF - VW 502 00/ 505 00 - MB 229.31
Vyhřívání verze F - pro 2 sedadla na 12V pod čalounění
Novinka z r. 2008 - elektrické vyhřívání sedadel verze F - což znamená podušky s tvarem a výseky, které vyhovují pro montáž pod čalounění pro vybrané vozy podle tabulky použití HTS (na stránce www.htcarsystem.cz), z českých vozů pro Š Felicii a Fabii I. Sada obsahuje pro každé sedadlo 1 díl pro sedák a 1 díl pro opěrku. V poduškách je zabudovaný termostat, kontrolující max. teplotu. Součástí sady jsou přepínače výkonu s řídící jednotkou (vyšší výkon - prvotní zahřátí, nižší výkon -trvalejší vyhřívání) a propojovací kabeláž. Napájení se zabuduje do elektroinstalace vozidla. Výrobek má udělenou homologaci E8.
Povinné denné svietenie vozidiel spôsobilo mnohým vodičom zbytočné starosti a niekedy aj výdaje za pokuty od polície. Máme pre Vás riešenie. Dodávame moduly denného svietenia do automobilov. Modul je aktivovaný vtedy, ak je zapnutý kľúč zapaľovania a motor naštartovaný. Osvetlenie sa automaticky zapne (prípadne pri zhasnutí motora vypne) a tým pre Vás odpadá zodpovednosť neustáleho zapínania a vypínania svetiel, čo má pri pozabudnutí dosť nepríjemné následky - vybitá batéria, pokuta za povinné svietenie. Vykonávame montáž týchto zariadení do automobilov, prípadne preprogramovanie riadiacej jednotky denného svietenia.
Potkal vás kamínek, vandal, nebo větev? Potřebujete rychle nová skla pro svůj vůz? Nezdržujte se vyřizováním formalit na pojišťovnách, přijďte rovnou k nám. Výměna skla probíhá rychle. Stačí přistavit váš vůz a za chvíli můžete odjet se zbrusu novým autosklem. Spolupracujeme s mnoha pojišťovnami, takže vše bude velmi rychlé. Vaše vozidlo vyfotíme, opravíme a všechny formality vyřídíme za Vás. Výměna čelního autoskla bez vaší finanční účasti se provádí: - ze zákonného pojištění odpovědnosti viníka - z připojištění čelního okna nebo z havarijního pojištění
2008 YZF-R6 SE
2008 Yamaha YZF-R6 SE (Yellow W/Flames) : Light, powerful and bristling with knowledge gained from years of racing, the YZF-R6 is the most advanced production 600cc motorcycle Yamaha—or anybody else—has ever built. The YZF-R6 was the ?rst production motorcycle with a ?y-by-wire throttle system—for ?awless response under all conditions. YCC-I, Yamaha Chip Controlled Intake, introduced in 2007 on the R1, is now used on the R6 to vary intake tract length for excellent cylinder ?lling and a broader powerband. On the higher-revving R6, its bene?ts are even more pronounced. Slipper-type back torque-limiting clutch greatly facilitates braking/downshifting from high speed.
Sprej proti kunám
Tschüss Marder je dlouhodobě působící sprej, který poskytuje ochranu proti přehryzání důležitých částí automobilu kunami a plchy. Jedná se zejména o elektrická vedení, kabely zapalování, hadice brzdového a chladícího systému, klínové řemeny, jakož i manžety a pryžová těsnění a systémy pérování. Chrání neškodnými pachovými a chuťovými látkami. Chrání rovněž při dlouhotrvajícich deštích. Tschüss Marder obsahuje jako jediný doplňkově protikorozní ochranu motoru, hnacích částí a zavěšení předních poloos. Používejte 1 x za půl roku nebo po každém umytí motoru nebo spodku automobilu. Obsah: 300 ml - 166,- CZK
Ponúkame Vám k dispozícii našu kopaciu /autobagre/ a nakladaciu techniku /čelné nakladače/. Čelné nakladače VOLVO majú v lyžici zabudované váhové senzory a počítač v kabíne vodiča umožňuje tlač vážnych lístkov. Kopacia technika je vhodná na čistenie korýt riek /ako prevencia pred povodňami/, ťažbu štrkopieskov, hĺbenie základov rodinných domov a iných stavieb. Nakladacia technika sa uplatňuje najmä pri nakládke sypkých materiálov /štrk, piesok, drva, struska, obilie/ ako aj pri odstraňovaní následkov snežnej kalamity. Prepravu transport betónov zabezpečujeme autodomiešavačmi s objemom bubna 7-9m3.
2008 VStar 650 Custom
2008 Yamaha VStar 650 Custom (Red/Blue/Raven) : The long and chopperesque V Star Custom is the also the lightest of the Stars, which means great handling and performance are along for the ride, too. Dual exhausts, steel fenders, custom-looking clear turn signals, lots of chrome, etc. — the V Star Custom represents tremendous cruiser bang for the buck. Classic rigid-look rear end serves up 3.4 inches of rear wheel travel damped by a hidden preload-adjustable shock, offering up a great ride. 27.4-inch seat height lets even short riders get both feet on the pavement. Special V Star Midnight Custom blacked-out version gets deep Raven paint and distinctive trim throughout.
Bezdrôtový PIR detektor JA-60V je určený na detekciu narušenia vonkajšieho priestoru človekom. JA-60V je dvojzónový vonkajší detektor firmy Optex, doplnený vysielačom kompatibilným so systémami série JA-6x. Napájanie detektora aj vysielača je z dvoch AAA batérií. Veľkou výhodou je práve skutočnosť, že napájanie je spoločné a signál o nízkom napätí batérií je štandardne prenášaný na ústredňu EZS. Samozrejmosťou je aj TAMPER ochrana detektora. Z pohľadu ústredne Jablotron sa jedná o klasický bezdrôtový detektor. Pravidelne vykonáva autotest a hlási svoj stav kontrolným prenosom do systému.
Tekutá vazelína
Charakteristika: Vynikající víceúčelový tuk bez mýdel, který si zachovává své vlastnosti v širokém teplotním rozmezí od -30 stupňů C do 250 stupňů C. Výborně maže veškeré součástky v průmyslu, v dílnách i v domácnostech, v osobních i nákladních automobilech. Chrání těsnící o-kroužky. Používá se k promazávání např. řetězů motocyklů. Při nanášení je tekutý a po několika sekundách vytváří pevný kluzný film. Odpuzuje vodu, nekape, nezastarává. Chrání karosérii. úsporný ve spotřebě. Odolává chemicky aktivní atmosféře. Obsah: 300 ml - 154,- CZK
Chcete zažiť spolujazdu vo vozidle Tiger, Ferrari, alebo v otvorenom prototype ADR na pretekárskom okruhu? Málokedy môžete zažiť niečo podobné. Posadíte sa na miesto spolujazdca a vedľa skúseného pilota si vychutnáte rýchlu jazdu na okruhu. Zaručený adrenalín pre každého. Každému zákazníkovi bude poskytnutá pretekárska prilba, ale samozrejme môžete si priniesť aj vlastnú. Dĺžka jazdy je cca. 16 - 18 km, podľa typu dráhy. Spolujazdec musí mať minimálne 12 rokov a výšku 150 cm. Aj tento zážitok môžete darovať priateľom, kamarátom, kolegom vo forme darčekovej poukážky.
Nožnicové zdviháky UNI LIFT 15000/20000 a 30000/40000
Nožnicové zdviháky pre nákladné automobily. •dĺžka zdviháka a celková nosnosť sú stanovené volitelnou kombináciou jednotlivých nožnicových a spojovacích modulov •pre optimálnu prístupnosť ku zdvíhanému vozidlu môže spojovací modul při zdvihu nožnicových modulov zostnať na podlaha •variabilní počet modulov (max. 4), celková dĺžka lyžín až 21 m •jednotlivé nožnice môžu pracovať oddelene – úsporné zdvíhanie ľahších a kratších vozidiel •perfektný súbeh jednotlivých modulov •automatické zaistenie v každej pracovnej polohe pomocou mechanických západiek
- reštaurátor, čistič, leštenka - odstraňuje stary? vosk, asfalt, zvyšky hmyzu a cestné nečistoty - ?ICE™ tekuty? kondicionér je revolučny? trojvrstvovy? systém, ktory? očistí a obnoví lak vášho auta. ICE™ tekuty? kondicionér neobsahuje žiadne silné chemikálie alebo abrazíva, ktoré by doškrabali alebo vydreli lak vášho auta a je bezpečny? pre použitie na všetky druhy lakovany?ch, laminátovy?ch a kovovy?ch povrchov. - ?ICE™ tekuty? kondicionér poskytne vášmu autu ultraklzky? sklovity? vzhľad - Veľmi jednoduché použitie – bezpečné pre všetky typy povrchov.
-Osobné vozidlá - SUV/Terénne vozidlá - Užitkové vozidlá do 3,5t - Nákladné vozidlá 3,5–7,5t - Nákladné vozidlá nad 7,5t - Ťahače a kamióny - Autobusy - otocykle - Vodné/Snežné Skútre/Štvorkolky - Obytné Prívesy Karavany - Veterány - Poľnohospodárske vozidlá/stroje - Stavebné stroje Nakladače/Sklápače - Hydraulické ruky/Autožeriavy - Vysokozdvižné vozíky - Špeciály/Nosiče kontajnerov - Návesy/Prívesy Nadstavby - Lode/Člny - Náhradné diely - Pneumatiky/Disky - Ostatné príslušenstvo
Predošlá 1  ...  36  37  38  39  40  41  42  43  44  ...  194  Ďalšia
Energetické audity Komplexný energetický audit: Zahŕňa celkové vybilancovanie nákupu, transformácie, distribúcie a spotreby všetkých energetických médií, posúdenie celého systému, návrh opatrení na nákladovú optimalizáciu celého cyklu pri zabezpečenosti spoľahlivosti ich dodávky. Účelový energetický audit: - Je zameraný iba na vybranú oblasť (napr. výroba
Reklamný A stojan - oválne rohy
obojstranný kovový pútač s plagátovými klip rámami stabilná kovová konštrukcia stojana hliníkové zaklápacie rámy šírky 32 mm v niekoľkých veľkostiach s ostrými alebo guľatými
Hagen fontána CatIt
Vodné fontána vhodná pre napájanie mačiek a malých psov. Objem 3 l.
Celočalúnené kancelárske stoličkyCeločalúnené kancelárske stoličky

Široká ponuka anatomicky tvarovaných pohodlných kancelárskych stoličiek.

Stojany na stenuStojany na stenu

Plexi stojany, menovky, označovanie dvier, kancelárií.

Kancelársky nábytok SELECTKancelársky nábytok

Zostavy kancelárskeho nábytku umožňujú praktické a variabilné zariadenie kancelárie.

Drevené šatňové skrineDrevené šatňové skrine

Šatňové skrinky z laminovanej drevotriesky v kovovej konštrukcii.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018