Hlavná stránka

Automobilový priemysel

Autobusy Beulas
Naše společnost jako první v České republice nabízí na osvědčeném podvozku Iveco Eurorider nástavbu od známého španělského karosáře Beulas. Tímto patnácti metrovým dálkovým autobusem zároveň vyplňujeme mezeru v tomto segmentu, neboť zatím v produkci Irisbus Iveco žádný patnácti metrový autobus není. Ve verzi, která je v naší společnosti připravena k prezentaci se jedná o komfortní dálkový autobus pro 67 cestujících, s kabinkou chemického WC, zavazadlovými prostory o objemu 16,5 m3. Autobus je samozřejmě vybaven kvalitní audio - video technikou se třemi obrazovkami, klimatizací apod. Další informace najdete v tomto prospektu.
Naša firma sa zaoberá distribúciou filtrov pre osobné, nákladné automobily, stavebné stroje, priemyselné stroje a komresory. Sme najväčší predajca a distributor značky MANN+HUMMEL na Slovensku. V našej ponuke sa nachádzajú - olejové filtre - vzduchové filtre - palivové filtre - peľové filtre - hydraulické filtre - separátory a filtre do komresorov Najširšia ponuka a zásoba filtrov značky MANN na Slovensku priamo u nás na sklade.Naše filtre doručíme priamo k Vám. Firmám ponúkame možnosť zaregistrovať sa u nás a nakupovať tak filtre značky MANN+HUMMEL za výhodné ceny.
PowderRunner - ľahká stacionárna celohliníková silocisterna
O.ME.P.S. PowderRunner - ľahká stacionárna celohliníková silocisterna O.ME.P.S. určená na prepravu sypkých, kryštalických alebo granulovaných materiálov je vyrobená z konštrukčných materiálov nemeckej výroby. Tlaková nádoba s prevádzkovým tlakom 2 bary (tlakové potrubie osadene potravinárskym filtrom) v objeme od 27 až 49 m3 može byť rozdelená na niekoľko komôr s vlastnými konusovými výpusťami. Každá komora má minimálne jeden prielezný otvor s priemerom 420 mm. Arodynamický tvar cisterny nie je iba výsledkom snahy o úsporu prevádzkových nákladov ale aj inovatívnym prístupom a dorazom na maximálne využitie možností pre zvýšenie objemu.
- Motorové, prevodové, hydraulické oleje - mazivá - náplne do chladiacej a brzdovej sústavy - kvapaliny do ostrekovačov - prísady do paliva - chemické prípravky pre - mechanické opravy - karosárske opravy - priame zasklievanie - pružné plošné spoje - ochranu proti korózii - zaistenie závitov, uvoľnenie zadretých alebo zahrdzavených dielov - lepenie a tmelenie - na údržbu kolies a bŕzd - na ošetrenie motora a karburátora - autokozmetika - na vyčistenie a údržbu exteriéru - na vyčistenie a údržbu interiéru - čistiace prostriedky na sklo
Ľahké hliníkové skrine
- Skriňová nadstavba je určená na prepravu potravinárskych výrobkov, chladených, mrazených, ale aj iných druhov tovaru rovnomerne rozloženého alebo paletizovaného na ložnej ploche nadstavby. Konštrukcia skriňovej nadstavby bráni pôsobeniu klimatických vplyvov na prepravovaný tovar. Skriňovú nadstavbu je možné namontovať na všetky druhy úžitkových a nákladných automobilov. K valníkovým a skriňovým nadstavbám dodávame za príplatok: - spacie nadstavby, spojlery PONY a ZAKO - nezávislé kúrenia WEBASTO a EBERSPACHER - hydraulické zdvižné plošiny DHOLLANDIA a MBB HUBFIX - hydraulické žeriavy HIAB
Detektor vôle náprav
Na zisťovanie porúch v riadení náprav a vôlí v čapoch a závesoch kolies využívame hydraulický 6-smerový detektor vôle náprav s povoľujúcim maximálnym zaťažením na nápravu do výšky 13 ton a vytvárajúcim tlačnú silu na každú dosku 49800N. Detektor vôle náprav je vstavaný do dielenskej podlahy na okrajoch montážnej jamy a ovládaný z tohto priestoru mechanikom, pomocou diaľkového ovládania. Vďaka tlačným pohybom na kolesá nápravy v rôznych smeroh, dokáže mechanik jednoducho a jednoznačne odsledovať prípadné vôle v jednotlivých kĺboch, svoreňoch, závesoch kolies, skriniach riadenia a ostatných nápravových konštrukciách.
Nezávislé kúrenia v karavanoch
Nezávislé kúrenie Dual Top Pre vykurovanie karavanov dodávame nezávislé kúrenie, ktoré je špeciálne vyrobené na ohrev priestoru obytných vozidiel a zároveň na prípravu teplej vody. Kúrenia DualTop majú integrovanú nádrž na vodu, môžete si zvoliť typ ovládania, ktorý Vám najviac vyhovuje (štandardný alebo digitálny). Nezávislé kúrenia Air Top Evo 3900 / 5500 Rýchle vyhriatie pri veľmi nízkych vonkajších teplotách alebo automatické nastavenie spaľovania pri nízkom tlaku vo vysokohorskom prostredí, či šetrenie akumulátora pri častom používaní. Aj v karavanoch je možné splniť individuálne požiadavky užívateľa.
Necháváte svůj vůz často stát na parkovištích uprostřed sídlišť? Nemůžete kvůli tomu klidně spát? Aby byl váš vůz na parkovištích nedobytnou pevností, opatřete jej neodnímatelnými zámky Defend Lock. Tyto zámky jsou špičkou. Díky těmto zámkům najdete po každé svůj vůz na stejném místě. Vyberte si zabezpečení vozidel Kromě zámků Defend Lock, můžete zvolit také druhý účinný typ zabezpečení vozidel a tím je VIN kód auta. Každý rozumný zloděj ví, že pokud vůz ukradne, bude brzy dopaden. VIN kódy slouží jako unikátní identifikátor vozu a díky němu policie jednoznačně rozpoznají kradený vůz.
Ponuka na pneu a disk UNC DESTA LOCUST nakladače - dezén v prílohe číslo názov €/ks+DPH 10/75-15,3 Pneu-VOLTYRE F-201 mriežka 106,00 10/75-15,3 VL Pneu-VOLTYRE VL-30 šíp 10PR 106,00 10/75-15,3 AF Pneu-ALTAJSHINA F201 10PR 96,00 10/75-15,3 AVL Pneu-ALTAJSHINA VL30 10PR šíp 96,00 10/75-15,3 D Duša 10,00 10/75-15,3/10 Pneu-SPEEDWAYS-GRIPKING 90,00 10/75-5,3/10PR Pneu-BKT UNC 10PR MP567 89,00 10/75-15,3/M12 Pneu-MITAS TR03 12PR 85,00 34-79-501 3 Disk UNC 9,00x15,3 prelis 33,00 Pri odbere viac ako 4ks cena dohodou.
Odťahové vozíky pre vystavované autá
Malý odťahový vozík Je vhodný pre odťahovanie všetkých osobných vozidiel s priemerom kolies od 10“ – 17“ a šírky pneumatiky do 250 mm. So zásuvnou výškou iba 16 cm sa dá veľmi rýchlo zasunúť pod koleso. Kĺzavý systém pre zdvižný a spúšťací mechanizmus zaručuje ľahkú obsluhu. Nosnosť vozíka je do 1000 kg, maximálna rýchlosť ťahania vozidla je do 60 km/h. Vozík AUTOLIFT Je vhodný napríklad pre použitie pri nakladaní nepojazdného vozidla na odťahové auto. Rozchod koliesok vozíka je iba 210 mm, celková šírka je 225 mm. Nosnosť vozíka je do 500 kg, maximálna rýchlosť ťahania vozidla je do 10 km/h.
Spoločnosť disponuje kapacitami na výrobu nasledovných segmentov pre automobilový priemysel, konkrétne vnútorné vybavenie a komponenty do osobných automobilov: -kryt ručnej brzdy (koža, koženka) -kryt rýchlostnej páky (koža, koženka) -kryt riadenia (koža) -rukoväť páky ručnej brzdy (koža) -rukoväť na palubnej doske (koža) -kryt dverí-bočné čalúnenie (koža, textil) -kryt pod sedadlo -taška sedadla a pod. Ide o výrobné operácie ako sú: šitie, lepenie, čalúnenie, obrusovanie nosníkov a ostatné pomocné práce, kontrola kvality, balenie, logistika.
ET 88 predstavuje vrcholný model pre efektívne a presné vyvažovanie nákladných kolies. Nízka vyvažovacia rýchlosť, optimalizácia vyvažovacej rýchlosti, 7 programov, zastavenie kolesa v potrebnej polohe. Zariadenie je vybavené taktiež pneumatickým zdvihákom pre ľahšiu manipuláciu s kolesami až do 200 Kg s bezpečnostným držiakom. Monitor pre prehľadnejšie zobrazenie postupu pri vyvažovaní, jednoduchý ovládací panel pre ľahkú a rýchlu obsluhu stroja. ET 88 predstavuje spolu s vynikajúcimi pracovnými programami a originálnym dizajnom špičkový model z portfólia firmy Corghi určený pre kolesá nákladných automobilov.
Pojazdný umývací stôl-skonštruovaný na princípe dvojkolesového ručného vozíka na prepravu tovaru (rudla). • s výnimočne veľkou pracovnou plochou a vysokou nosnosťou • robustná a stabilná konštrukcia • pre mobilné využitie • 3 roky záruka na prístroj a čerpadlo • TÜV-auditovaný konštrukčné vzorka Technické údaje: Vonkajšie rozmery: 800 x 615 x 1120 mm Pracovná plocha (vnútorný rozmer): 790 x 490 mm Výška pracovnej plochy: 920 mm Nosnosť: 100 kg Obsah suda: 50 l Sieťové napätie: 230 V, 50 Hz
Počítačová diagnostika nákladných a osobných vozidiel
V našom servise dokážeme zistiť akúkoľvek závadu na Vašom vozidle pomocou počítačovej diagnostiky. Toto vykonávajú naši zaškolení mechanici pomocou programov VAG COM a TEXA. Sú schopní načítať informácie o všetkých dostupných jednotkách vo vozidle. Okrem riadiacej jednotky motora, napr. aj riadiace jednotky ABS, airbagov, tachometrov, imobilizérov, elektroniky vozidla atď. Naše počítačové programy sú ďalej schopné načítať a vymazať pamäte závad, poprípade nastaviť servisné intervaly. Po načítaní chybného kódu sme schopní zistiť i detailnejší popis závady, možné prejavy a stanoviť návrhy riešenia tejto závady.
Prepravníky zvierat - LiveStock - 3P
LiveStock - 3P je celohliníkový náves určený na prepravu ošípaných, oviec a podobných druhov živých zvierat, ale aj rožného statku. Jeho podvozok je konštruovaný so zníženým labutím krkom (tzv. jumbo) pre dosiahnutie maximálneho vnútorného priestoru. Má jednu základnú a dve hydraulicky ovládané zdvižné plošiny, ktorých jednotlivé využitie závisý na konkrétnej preprave. Vnútorný priestor je členený na sekcie pre zvýšenie bezpečnosti prepravovaných zvierat. Nakladacia rampa, vodné násosky a rozprašovače vody sú nevyhnutnou výbavou pre zjednodušenie obsluhy a zabezpečenie kvality prepravy živých zvierat. Náves má zdvíhaciu strechu.
Profesionálne ošetrujúce prostriedky sú skutočne základom efektívnej práce a jej najlepších výsledkov. Ponúkame Vám úplný sortiment pre čistenie a starostlivosť o všetky typy vozidiel od autošampónov, odstraňovačov asfaltu, živíc a hmyzu cez čističe diskov, motora a okien až po leštiace prípravky, brúsnye pasty, ošetrovače gumových častí vozidla a prípravky pre starostlivosť o kožený interiér. Ďalej u nás nájdete pomôcky ako sú umývacie kefy, špongie, koža na čistenie skiel, leštiace utierky a veľa ďalších – pochopiteľne v značkovej kvalite našich dodávateľov, či v našej cenove veľmi prístupnej značke Mastercare.
Top Silver - autobateria
CHARAKTERISTIKY A VÝHODY: - slitina Pb Ag - protiexplozivní kapsle - separátory high performance - vyšší startovací proud a kapacita - menší koroze - nižší spotřeba vody - pomalejší samovybíjení Jedná se o baterii, která byla vyprojektována a vyrobena za použití nejnovější technologie olovo stříbro a která je schopna zaručit vynikající výkon, s nízkou korozí mřížky a dlouhou životností baterie. Použitím nejlepších slitin zaručuje pomalejší vybíjení ve srovnání s ostatními bateriemi, což dokazuje, že jde o výrobek na vysoké technologické úrovni.
- osvedčenieo evidencii vozidla alebo jeho aktuálnu kópiu v prípade, že vozidlo má vydané iba osvedčenie o evidencii. V prípade vozidiel, ktoré majú vydané osvedčenie o evidencii vozidla - OEV a technický preukazvozidla, treba predložiť OEV, aj technický preukaz. Ak bolo zadržané OEV, treba predložiť potvrdenie o zadržaní osvedčenia o evidencii vydanéútvarom Policajného zboru spolu s kópiou osvedčenia - o evidencii alebo technickým preukazom; - protokol o montáži plynového zariadenia, ak ide o vozidlo na pohon LPG alebo CNG, ktoré nie je vybavené zariadením od výrobcu; platné osvedčenie o EK, ak vozidlo tejto povinnosti podlieha.
Lucas upper cylinder lubricant fuel treatment je vyvinutý pre benzínové, dieselové a plynom pohaňané motory.Neobsahuje žiadne škodlivé rozpúšťadlá alebo alkohol.Tento produkt je namiešaný zo super hladkých ,tepelne odolných olejov a aditív, ktoré majú vysokočistiaci a lubrikačný efekt pre palivový systém. Tiež napomáha efektívnejšiemu a ekonomickejšiemu spaľovaniu a nižšiemu obsahu emisií. Odstráni škodlivý efekt upravovanych benzínov určených pre staršie automobily a dvojtaktné motory.Odporúča sa použiť do dieselových motorov na neutralizovanie vedľajších efektov nafty z nízkym obsahom síry. Tento produkt zvýši počet km/l.
Skúter BURAN 640 MD
- benzínový vzduchom chladený dvojvalcový motor s obsahom 635 cm3. - výkon motora 25 kW - max. rýchlosť 55 km / hod. - 1 predná lyža, 2 hnané pásy o šírke 2x380 mm - mechanicky radený spätný chod - elektrický štartér - bezkontaktné zapaľovanie - parkovacia brzda - kapacitné ťažné zariadenie – pre nebrzdený príves až do 500 kg !! - úložné priestory pod sedadlom - zaručená funkčnosť v extrémnych klimatických podmienkach - prevádzková hmotnosť 340 kg, - povolená hmotnosť max. 560 kg - dĺžka 3100 mm - šírka 900 mm - výška 1320 mm
Predošlá 1  ...  35  36  37  38  39  40  41  42  43  ...  194  Ďalšia
Vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva - DŠ -
Na základe živnostenského oprávnenia č. Žo-2003/25521/2/LIB,č.živn.registra 611-12053 ponúkam spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva pre malé a stredné firmy, pre živnost
Pojazdné regály na prospekty
- mobilné kovové regály na prospekty s plechovými policami - 5 skosených políc pojme 10, 15 alebo 20 prospektov formátu A4 - stojany vybavené 4 otočnými kolieskami s brzdou, ktoré umožňu
Electrolux Vrecká E 200 Mega Pack
Sáčky do vysávača - mega balenie.
Stojany na pohľadniceStojany na pohľadnice

Otočné drôtené stojany vhodné na pohľadnice.

Hľadáte nových zákazníkov?Hľadáte nových zákazníkov?

Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás.

Reklamné vitríny a skrinkyReklamné vitríny a skrinky

Textilné, korkové alebo kombinované vitríny.

Vybavenie budovVybavenie budov

Široký sortiment potrieb pre kancelárie, administratívne budovy, sklady.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018