Hlavná stránka

Automobilový priemysel

Predaj prívesov
Kola vedle ložné plochy - Trumf - zinkovaný plech - NP - zinkovaný plech - DV - voděodol. překližka - Vario A,B,C do d. 3m - Vario A,B,C nad d. 3m - Husky - Kart - Craft na nářadí - Agro - na zvířata Kola pod ložnou plochou - Titbit - Vario jednonápravové - Vario D,E,F do 1850mm - Vario D,E,F nad 1850mm - KA-R - jedn. sklopný - TRIP - třístranně sklopné Účelové - Jumbo sklopný - BAT - na stroje - VT na zvířata - Přepravníky koní - Přepravníky lodí - Přepravníky psů - Přepravníky motorek - Autopřepravníky
Ponuka čalúnených výrobkov do áut Spoločnosť disponuje kapacitami na výrobu nasledovných segmentov pre automobilový priemysel, konkrétne vnútorné vybavenie a komponenty do osobných automobilov: -kryt ručnej brzdy (koža, koženka) -kryt rýchlostnej páky (koža, koženka) -kryt riadenia (koža) -rukoväť páky ručnej brzdy (koža) -rukoväť na palubnej doske (koža) -kryt dverí-bočné čalúnenie (koža, textil) -kryt pod sedadlo -taška sedadla a pod. Ide o výrobné operácie ako sú: šitie, lepenie, čalúnenie, obrusovanie nosníkov a ostatné pomocné práce, kontrola kvality, balenie, logistika.
Agresivní kartáč typu AK 700
Agresivní kartáč typu AK 700 je určen k rozrušení vrstvy nečistot usazených na krajnici vozovky a k vytrhávání travních porostů u obrubníků. Agresivní kartáč o průměru 700 mm je namontován na hydraulicky výklopném ramenu, pomocí kterého se nastavuje pracovní záběr. Správný pracovní úhel kartáče vůči vozovce se nastavuje pomocí kloubového zavěšení. Výplet agresivního kartáče je složen z ocelových lan a doplněn zametacími štětinami z ocelových pásků. Přílišnému úletu uvolněného materiálu zabraňuje stavitelná pryžová zábrana. Nástavba se na nosič zavěšuje pomocí čelního upínacího zařízení nebo tříbodového závěsu.
Autopožičovňa
Špecializujeme sa na dlhodobejšie prenájmi vozidiel, pričom spolupracujeme s firmami ako aj so súkromnými osobami. Našou prioritou je flexibilný a individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Poskytujeme výhradne dlhodobý prenájom (4 a viac dní) osobných automobilov. Na zabezpečenie našich služieb používame len nové autá, ktoré sú pravidelne kontrolované v autorizovanom servise. Jednoduché a prehľadné zmluvy s jasne špecifikovanými pravidlami. Sme Vám k dispozícii 24 hodín denne. Staňte sa aj vy jedným z našich spokojných zákazníkov, ktorý sa bezpečne a s úsmevom dopraví do svojho cieľa.
Sklopné nástavby
- základní rám i mezirám svařeny z vysokopevnostní ocelových profilů vyztužený žebry. - obvodový lem ocelový s otočnýma ložisky umožnující třístranné sklápění - vyztužení roštu v místě hydraulického válce - podlaha překližka nebo ocelový plech tl. 3mm - bočnice hliníkové nebo ocelové - sklopné nebo odnímatelné zábrany proti podjetí Vyráběné typy - Sklopny- jednostraně - Sklopny - třístraně Doplňkové vybavení sklopných nástaveb - kotvící oka - popis včetně grafického návrhu - plachta s konstrukcí - vyška bočnic dle dohody - lakování - pendl systém otvírání bočnic
Autoprepravníky - EUROCAR
EUROCAR je prepravník áut konštruovaný na valníkové vozidlo s orientáciou na maximalizáciu prepravného priestoru a možnosti kombinácií uloženia vozidiel. Na rozdiel od TransEuropy má 22,5 palcové nápravy osadené na bokoch ložnej plochy pre získanie potrebnej nakladacej výšky, i keď s adekvátnou stratou vnútornej šírky. Použítím lomených hydraulicky sklopných stĺpikov (seezers) je možné umiestniť na súpravu napríklad 10 vozidiel Fiat Punto, 7 Renaultov Kangoo, ale aj napríklad 8 Mercedesov triedy E. Toto všetko je možné vďaka niekoľkým patentom na nosných plošinách, výkrojom na pneumatiky a ďaľším prvkom umožňujúcim maximálne využitie vnútorného priestoru súpravy.
Piestové zdviháky OMNI LIFT 5.0 / 10.0 / 15.0
Podúrovňové piestové zdviháky s maximálnym zaťažením na nápravu od 5 do 15 t rozšířitelné až na 10 zdvíhacích jednotiek •piesty usporiadané za sebou (s elektrickým pojazdom pre prestavenie vzdálenosti ako zvláštnym príslušenstvom) •každý piest osazený vlastným hydraulickým agregátom •tichý hydraulický agregát v olejovejom kúpeli •bezpečnostný systém SST pozostávajúci z guličiek obiehajúcich vo vreteni s inkrementálnym snímačom a vretenovou brzdou •ovládanie jednotlivých piestov nezávisle na sebe •elektronické regulace stehu vrtkých zdvihacích jednotiek v desatinách milimetra (zvláštne príslušentsvo)
Maximálny výkon aj pri extrémnej spotrebe energie. Batéria ULTRA dynamic s technológiou AGM dodáva potrebnú energiu v každej jazdnej situácii a zároveň poskytuje energiu na spoľahlivé štartovanie vozidla. Umožňuje to jej vysoký výkon a obrovský počet dobíjacích cyklov. Dokonca i pri nedostatočnom dobití počas krátkej jazdy alebo pri vysokej spotrebe energie v mestskej prevádzke, pomalej jazdy alebo státia, zaručuje batéria ULTRA dynamic v každom prípade konštantné napájanie elektrických obvodov vozidla. Batéria ULTRA dynamic predstavuje momentálne najvyspelejšiu kombináciu vysokokapacitnej štartovacej batérie a mobilného zdroja napájanie bez kolísania úrovne.
Vyvažovacie zariadenia
Najvyššia kvalita zaisťuje, že so svojím autom budete na cestách vždy v bezpečí. Spoločnosť Banner vyrába vyvažovacie závažia Wuchtofit pre osobné automobily, všetky úžitkové vozidlá a motocykle. Z ocele, zinku a olova pre všetky typy diskov a automobilov – aj v nalepovacom vyhotovení. Ďalej ponúkame aj potrebné náradie, napr. montážne kliešte alebo montážnu pastu. - Program pre os. automobily - Natĺkacie a nalepovacie závažia pre hliníkové a oceľové ráfiky. - Program pre motocykle - Nalepovacie závažia pre všetky typy ráfikov. - Výrobný program príslušenstva - Bohatý sortiment náradia, príslušenstva a ventilov.
Lucas Heavy Duty Oil Stabilizer je najpredávanejší vysokovýkonný olejový doplnok v USA. Eliminuje suché štarty a odoláva tepelnému rozloženiu,čím zaručuje perfektnú ochranu motorov. Zastaví dymenie,klepanie a zvýšenú spotrebu oleja. Zvýši tlak oleja,dodá oleju vyššiu lubricitu,čím zníži trecí odpor,zabraňuje prehrievaniu sa oleja a zastaví prípadné úniky oleja. Taktiež predľži životnosť oleja min. o 50%. Je vhodný aj na použitie do manuálnych prevodoviek a diferenciálov kde eliminuje predčasné opotrebenie,únik oleja,teplotu,hlučnosť a ťažké radenie. Tento produkt sa môže bezpečne miešat z inými olejmi a nemá dopad na garanciu u vozidiel v záručnej lehote.
Kefy SofTecs
Materiál kief SofTecs a SofTecs2 je novovinutý materiál kefových segmentov. Tvar materiálu a jeho vlastnosti zabraňujú zachytávaniu nečistôt na svojom povrchu, čím sa predchádza prípadnému poškriabaniu laku. Kefy SofTecs jemne a šetrne umyjú aj novonalakované vozidlá. Kefovým materiálom SofTecs2 sa zvýšila životnosť kefových segmentov na 50 000 umytí pri podstatnom zvýšení kvality umývania. Porovnanie životnosti kief: - PE kefy: 20 000 umytí - SofTecs kefy: 40 000 umytí - SofTecs2 kefy: 50 000 umytí Kefami SofTecs2 sa zvýšila kvalita umývania aj tzv. problematických miest ako rôzne prelisy, ŠPZ apod..
Tatrabus je speciální offroadbus pro cesty do nepřístupných míst. Základem je podvozek závodní Tatrovky z Dakaru, na kterou byla namontována autobusová nástavba. Jedná se o skříň z hliníkových profilů, která je vyztužena, zateplena a vyčalouněna. V nástavbě jsou pohodlná, polohovatelná autobusová sedadla s tříbodovými pásy. Součástí jsou také odkládací prostory, spodní úložné prostory pro zavazadla, výkonné topení, ale i klimatizace. Velká čelní a boční okna umožňují výborný rozhled. Instalována je také přední kamera s projekcí na DVD obrazovku v kabině. Vyztužená střecha umožňuje na pozorovatelských stanovištích vyhlídku pro celé osazenstvo.
Ručné čistenie vozidiel? Ponuka pre Vás!
Ponúkame EKOLOGICKÉ čistiace prostriedky: - na čistenie diskov - na karosérie - na predné sklá, ŠPZ, masky - na čistenie a impregnáciu gumových povrchov - rohožiek, koberčekov, pneumatík, tesniacich súčastí - na plastové časti interiérov vozidiel - autošampón 2v1 s obsahom konzervačného vosku s vodoodpudivým efektom + osviežovače vzduchu + šampón na bicykle a motocykle + sasanka - rukavica a hubka na dokonalé čistenie Výrobky sú ekologické a vysoko koncentrované, takže ich stačí použiť menšie množstvo. Cenovú ponuku pošleme e-mailom alebo nás kontaktujte telefonicky.
Priemyselné brzdy
V ponuke priemyselných bŕzd vyrábaných firmou KNOTT spol. s r.o. sú tieto druhy: - Hydraulické a mechanické bubnové brzdy - Kotúčové brzdy - Lamelové brzdy Rozmanitosť našej palety produktov je nevídaná. Naši zákazníci si môžu vybrať z pätnástich konštrukčných typov nielen všetky bežné veľkosti a typy, ale aj rôzne špeciálne vyhotovenia. Do našej štandardnej ponuky patria brzdy pre stavebné stroje, poľnohospodárske stroje, vysokozdvižné vozíky, komunálne a špeciálne vozidlá, mestské autobusy a stacionárne stroje - v priemeroch do 500mm a pre brzdné momenty do 40.000Nm. Vyrábame viac ako 1.000 rozličných vyhotovení bŕzd.
Motorový olej Valvoline Maxlife 10W-40 kanister 4 litre.Valvoline Maxlife je prvý semisyntetický motorový olej vyvinutý pre naftové aj benzínové motory s najazdenými viac ako 100.000 km. Špeciálne aditíva bránia nadmernej spotrebe oleja, čistia motor a bránia tvorbe nových usadenín a strate výkonu. Vhodný pre benzínové a naftové motory osobných a ľahkých úžitkových vozidiel s alebo bez turbodúchadla. Navrhnutý pre motory s najazdenými 100 000 km a viac - špeciálne kondicionéry na tesnenia, znižujúce spotrebu oleja - špeciálne prísady redukujúce tvorbu usadenín - modifikátory trenia pre ochranu povrchov. Špecifikácie a odporúčania: SAE 10W-40 ACEA A3/B4 API SL/CF.
Výmeny olejových náplní
Výmeny olejových náplní realizujeme dvomi spôsobmi, klasickým výpustným systémom alebo ekologicky, odsávaním oleja cez otvor mierky hladiny oleja do sklenenej nádoby, v ktorej sa dá vizuálne preskúmať kvalita použitého oleja. Ďalej sa tento olej dostáva pneumaticky do dvojplášťovej pozinkovanej nádrže na starý olej. Tento spôsob zabezpečuje nulový kontakt starého oleja s okolím. Plnenie nových olejov sa uskutočňuje cez rozvod trubiek z olejového skladu až po výdajné miesto, kde sa vpúšťa ciachovanými digitálnymi výdajnými pištolami priamo do motora, prevodovky alebo rozvodovky vozidla. Celá výmena prebieha bezpečne, s minimálnym rizikom úniku oleja.
Už viac ako dva roky sa zaoberáme myšlienkou využiť energiu vody pomocou elektrolýzy na úsporu pohonných hmôt a palív s výstupom pre konkrétnych užívateľov. Prvé produkty sme riešili dovozom z USA. Kvalita a cena nezodpovedala našim predstavám, a tak sme sa vydali cestou vlastného vývoja a kompletáže. Výsledkom nášho snaženia je už druhá generácia elektrolyzérov, pričom výkonnosť zariadení sa zdvojnásobila pri rovnakom energetickom vstupe. Možnosti tohoto princípu nie sú zďaleka vyčerpané, pri produkcii sa zohľadňuje najvyššia kvalita a cenová primeranosť. Naše produkty je možné využiť na zníženie spotreby všetkých typov spaľovacích motorov.
Sachs ? nemecký dodávateľ tlumičov pérovania najvyššej kvality ? v našej ponuke viac ako 2830 položiek Kayaba ? japonská značka patriaca medzi špičku vo výrobe tlumičov pérovania ? v našej ponuke viac ako 3200 položiek Delphi ? dodávateľ kvalitných tlumičov pérovania pre všetky druhy automobilov ? v našej ponuke viac ako 440 položiek Gabriel ? výrobca kvalitných tlmičov pérovania patriaca do skupiny Arvin Meritor ? v našej ponuke viac ako 190 položiek Magneti Marelli ? kvalitné tlmiče na vybrané značky vozidiel ? v našej ponuke viac ako 200 položiek
Terénní - offroadbus
Tatrabus je speciální offroadbus pro cesty do nepřístupných míst. Základem je podvozek závodní Tatrovky z Dakaru, na kterou byla namontována autobusová nástavba. Jedná se o skříň z hliníkových profilů, která je vyztužena, zateplena a vyčalouněna. V nástavbě jsou pohodlná, polohovatelná autobusová sedadla s tříbodovými pásy. Součástí jsou také odkládací prostory, spodní úložné prostory pro zavazadla, výkonné topení, ale i klimatizace. Velká čelní a boční okna umožňují výborný rozhled. Instalována je také přední kamera s projekcí na DVD obrazovku v kabině. Vyztužená střecha umožňuje na pozorovatelských stanovištích vyhlídku pro celé osazenstvo.
Parkovacie snímače
Parkovacie snímače Vás zbavia ťažkostí pri zaparkovaní Vášho vozidla. Spoľahlivo informujú o prekážkach, ktoré sa môžu nachádzať za vozidlom počas cúvania. Tiež poskytujú bezpečnosť chodcom a deťom, ktoré sa nachádzajú v blízkosti vozidla a signalizujú ich prítomnosť aj keď ich vodič zo svojho miesta nevidí. Parkovací snímač sa aktivuje automaticky zaradením spiatočky. Akustická signalizácia sa mení v závislosti od približovania sa k prekážke. Začína cca pri 150 cm pomalým pípaním a čím ste bližšie k prekážke, tým je pípanie rýchlejšie až pri minimálnej nastavenej vzdialenosti napr. 30 cm je tón trvalý. Cúvajte bezpečne!
Predošlá 1  ...  33  34  35  36  37  38  39  40  41  ...  194  Ďalšia
O čo ide? - Preukaz energetickej hospodárnosti budovy (PENB) a Energetický štítok obálky budovy (ESOB) sú určené predovšetkým pre majiteľov objektov a pre stavebné úrady. - Umožňujú základné jednoduché zhodnotenie budovy z hľadiska jej energetickej náročnosti na prevádzku. - V zásade je možné tento preukaz a štítok porovnať s už známymi preukazmi, ktoré nájdete
Stolička Leonardo
moderná kancelárska stolička s veľmi kvalitnou sieťovinou na operadle konštrukčné prvky z lešteného hliníka synchrónny mechanizmus s päťnásobnou aretáciou a možnosťou nastavenia
Maxwell & Williams Jedálenská súprava Motion 12-di
Porcelánová jedálenská súprava 12ks **Maxwell & Williams**. Veľmi elegantný dizajn a kvalitný materiál - **biely porcelán**. Riad je vhodný do umývačky riadu aj do mikrovlnnej rúry.
Vybavenie dielníVybavenie dielní

Široky sortiment doplnkových potrieb pre dielne.

Hliníkové foto rámčekyHliníkové foto rámčeky

Klasické rámy pre umiestnenie fotografií, plagátov, certifikátov.

Stojanové popolníky na zemStojanové popolníky na zem

Popolníky z ohňovzdorného materiálu, pre zabezpečenie čistoty.

Držiaky vlajokDržiaky vlajok

Interiérové a exteriérové držiaky vlajok a zástav.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018