Hlavná stránka

Automobilový priemysel

Pro potřebu opravářských čet, řemeslníků a živnostníků montujeme a vybavujeme skříňová vozidla montážními skříňkami, ponkem a dílenským nábytkem. Součástí jsou i úložné boxy, držáky tlakových lahví na svařování a topení, osvětlení, topení, popř i další např. výroba a rozvody elektřiny, tlakového vzduchu a tlakové vody. Speciální úpravy pro hasiče. Do vozidla montujeme i sedadla pro montážní čety, v nabídce máme i speciální sedadla pro hasiče s výstrojí, nebo vojáky a policii. Stavíme také speciální vozidla přizpůsobená konkrétnímu účelu, např. nízkopodlažní automobil - dílna údržby elektrozařízení letiště.
Typový rad s označením GPA sú prívesné vozíky so zosilnenou konštrukciou a s celopozinkovaným tuhým rámom. V sériovej výbave je odnímateľné ojo. Ku každému prívesnému vozíku sa dá doobjednať aj nasledovné príslušenstvo: • nadstavbové bočnice 36 cm - sú jednoducho montovateľné, pozostávajú zo štyroch dielov, sú aj s uzávermi • vysoká plachta - výška 85 cm, 110 cm, 130 cm, 160 cm (alebo podľa individuálnej požiadavky zákazníka) • nízka plachta - rovná, jednoducho napínateľná cez ložnú plochu silným gumovým upínaním • rezervné koleso s držiakom • oporné koliesko - výškovo nastaviteľné, jednoduchá montáž na ojo
Převodovky SIEMENS - Řada CAVEX
Šnekové převodovky SIEMENS – CAVEX nabízejí svou konstrukcí a specifickým provedením mnoho výhod. Jsou určeny pro nejnáročnější aplikace těžkého průmyslu. Díky své robustní konstrukci velice dobře odolávají přetížení. Nabízejí 18 velikostí s rozsahem přenášeného kroutícího momentu od 100 Nm až do 360 000 Nm. Díky speciálnímu provedení ozubení CAVEX je dosaženo vysoké účinnosti až 95%, nízké hlučnosti a dlouhé životnosti. Šnekové převodovky SIEMENS – CAVEX jsou nabízeny v celé řadě provedení, které splní nároky všech aplikací. Převodový poměr: i = 5 - 75 Výstupní kroutící moment: T2N = 100 - 364 000 Nm Vstupní výkon: P1 = 0,12 - 490 k
Nabíjacie a štartovacie zdroje
Class 410A Class 410A Prenosná nabíjačka olovených kyselinových akumulátorov Class 150A Class 150A Prenosná nabíjačka olovených kyselinových akumulátorov Class 220A Class 220A Prenosná nabíjačka olovených kyselinových akumulátorov Class 400E Class 400E Nabíjačka a štartovací vozík pre olovené kyselinové akumulátory Class 4500 Class 4500 Nabíjačka a štartovací vozík pre olovené kyselinové akumulátory Class 5000 Class 5000 Nabíjačka a štartovací vozík pre olovené kyselinové akumulátory Deca smart 3300 Deca smart 3300 Automatická mikroprocesorom riadená nabíjačk
MRI Active Lock je určený fyzickým i právnickým osobám, ktorých vozidlá si vyžadujú zvýšenú ochranu proti krádeži, resp. neoprávnenému pohybu. Ide o novú technológiu moderného zabezpečenia vozidla. MRI Active Lock si môžete zakúpiť online. kontrola stavu vozidla - na vyžiadanie okamžité zaslanie textovej správy o aktuálnom stave vozidla - info o vybití, aj odpojení autobatérie alarm - SMS na váš mobil v prípade poplachu (typ udalosti, známu polohu/pozíciu, počet prejdených km, smer ) - prostredníctvom SMS správy - možnosť na diaľku ovládať relé, zabudované v MRI alarm localization (napr. blokovať štartér motora, zapnúť sirénu)
Výmenné nadstavby NN
Vozidlo s NN je multifunkčné a umožňuje využitie pracovných nadstavieb bez technického, alebo legislatívneho obmedzenia. Pevná nadstavba vozidla slúži ako nosič pracovných nadstavieb a umožňuje ich rýchlu a bezpečnú výmenu. Prostredníctvom nosiča nadstavieb môžeme prevádzkovať: sypač, polievač, hákový nosič kontajnerov, ramenový nosič kontajnerov, fekál, nakladací žeriav – HNJ, valník, domiešavač, sklápacie nadstavby, a pod. a to všetko na jednom vozidle alebo viacerých vozidlách vzájomne zastupiteľných. Výmenu nadstavieb robí vodič bez potreby pomoci ďalších osôb alebo mechanizmov, kompletná výmena nadstavieb trvá 8 až 10 minút.
Batérie Traction Bull
Výrobný rad Traction Bull Bloc zahŕňa olovené batérie s tekutým kyselinovým elektrolytom a gélovou technológiou. Medzi hlavné oblasti použitia patria malé stohovače, elektromobily, upratovacie stroje, golfové vozíky a solárne systémy. Aby bola zaistená možnosť prevádzky batérie v akejkoľvek montážnej polohe bez úniku elektrolytu, technici použili trik a gél a elektrolyt v batérii Traction Bull Bloc jednoducho naviazali. Takto vzniknutý gél umožňuje použitie batérie v uzavretých priestoroch a v bezprostrednej blízkosti potravín. Batéria Traction Bull Bloc sa pritom vyznačuje nízkym samovoľným vybíjaním, úplnou bezúdržbovosťou a vysokou odolnosťou voči cyklickému namáhaniu.
- Vymieňame sklá na všetky značky a modely vozidiel - Problém s poškodeným sklom vyriešime komplexne na jednom mieste - Pri montáži autoskiel dodržiavame normy a postupy prvovýrobcov vozidiel - Poškodené sklo nahradíme vždy sklom OEM kvality - Používame jeden z najrýchlejších a najkvalitnejších systémov lepenia a montáže autoskiel tak, aby ste sa rýchlo a bezpečne dostali späť na cestu - Dohliadneme na správnosť všetkých potrebných administratívnych dokumentvov a prevezmeme následnú komunikáciu s vašou poisťovňou - Spolupracujeme so všetkými poisťovňami na Slovensku, vďaka čomu vymeníme vaše poškodené sklo vo väčšine prípadov bezplatne
Predaj náhrdných dielov LKW
- Eberspächer AIRTONIC a HYDRONIC - teplovzdušné a teplovodné kúrenie, predaj kúrení a príslušenstva, montáž a servis kúreníc - predaj nákladných pneumatík zn. DNEPROSHINA, KAMA, BELSHINA, AMTEL - výroba a predaj nízkotlakových a vysokotlakových hadíc - kovoobrábanie (sústružnícke, horizontárske a frézarske práce) - predaj malotraktorov Agzat, náhradných dielov a príslušenstva s motorm HONDA, BRISK - záručný a pozáručný servis - predaj záhradnej a lesnej techniky WERCO - predaj motocyklov a štvorkoliek zn.KEEWAY, SIAMOTO - záručný a pozáručný servis - predaj na splátky cez Home Credit, Cetelem - rozvoz tovaru do 48 hodín
Čistenie motorov, príslušenstva a karosérií motorových vozidiel,diskov od mastnôt a farieb
Na rozdiel od iných metód je možné toto abrazivo používať nielen na odstraňovanie náterov, ale tiež na čistenie povrchov vrátane odstraňovania nečistôt, olejov, mazív a pod.. Ako čistiaci prostriedok používame ekologicky šetrnú a bezpečnú granulárnu jedlú sódu, ktorá je hnaná na 960 km / hod, bez prestávky v kontakte s povrchom na odstránenie nečistôt. Nespôsobuje zahrievaniu povrchu materiálu ako pieskovanie, ktoré by malo za následok ohnutie a prehrievanie povrchu alebo mrazom ako so suchým ľadom, ktorý trvalo znižuje kvalitu a upravuje materiál. Počas sódovania SodaBlast systémom povrchová teplota je konštantná. Získame tak hladký a neporušený povrch.
Ponúkame vám predaj ojazdených vozidiel, ktoré sú technicky spôsobilé na jazdu.Všetky vozidlá sú výlučne naše, ktoré sme nakúpili s odbornou kontrolou. Z tohto dôvodu sú aj ceny nižšie oproti iným predajcom. Ponúkame vám pri zakúpení vozidla zákonné aj havárijné poistenie v Komunálnej poisťovni a prefinancovanie vozidla prostredníctvom spoločnosti GE Money alebo Home Credit Slovakia za výhodných podmienok. Ponúkame vám výkup vášho vozidla nami určenou cenou, ktorá bude po vzájomnej dohode ustálená. Ponúkame vám aj výmenu vášho vozidla za naše, podľa aktuálnej ponuky, takže nemusíte mať finančnú hotovosť a budete mať vozidlo podľa vašich predstáv.
Na umývanie povrchu fólie používať vodu a z čistiacich prostriedkov okenu prípade technický lieh. NEPOUŽÍVAŤ prostriedky, ktoré obsahujú organické rozpúšťadlá (benzín, acetón, atď.) Samotné čistenie prevádzať okennou gumovou stierkou, alebo použiť mäkké papierové obrúsky. V žiadnom prípade nepoužívať textílie, ktoré na seba viažu prachové častice. Doba dokonalého zaschnutia fólie je 20 - 100 dní, závisí to od typu fólie, vonkajšieho počasia, vlhkosti daného prostredia a orientácie okien na svetovú stranu. Záručná doba: Záručná doba sa vzťahuje na nerovnomerné blednutie fólie, odlepovanie, praskanie, vady lepu, delaminádiu a oxidáciu kovu.
Bezpečnostní fólie na okna
Nemáte klidné spaní když necháváte stát své auto na parkovišti? Vytlučená okna a vykradené auto je vaší noční můrou? Pořiďte si bezpečnostní fólie na okna a spěte klidně. Zajistí autosklům větší pevnost a odolnost prosklení i proti extrémním nárazům. Zloděj bude muset vynaložit takové úsilí, že raději přejde k vedlejšímu automobilu. Kromě zesílení pevnosti autoskel mají bezpečnostní fólie na okna i další výhody. Brání průniku nezdravého UV záření a snižují riziko oslnění slunečními paprsky. Také mají vliv na snížení energetických nákladů na vytápění a klimatizaci. A co si budeme povídat, tónovaná autoskla přitáhnou pohled nejedné ženy.
UNC LOCUST JCB CARRARO bobek nakladač traktor bager náhradné diely
- náhradné diely pre nakladače UNC 060 a 061, LOCUST 750 a L752, UNO 180, UN 053, JCB, VOLVO, CAT, traktory typu ZETOR, URSUS, CRYSTAL, ZŤS, LKT - výroba hnacích náprav pre UNO 180, UN 053, UR I, URII-IV, ZETOR – ťažká náprava, URSUS, CARRARO - stredné a generálne opravy náprav a bočných prevodov aj výmenným spôsobom - výroba ozubených kolies, drážkových hriadeľov - predaj pneumatík a diskov na stavebné a poľnohospodárske stroje - filtre pre stavebné a poľnohospodárske stroje a ich náhrady v dostupných cenách - predaj nových a starších prídavných zariadení na uvedené stroje - zásielkový predaj a rozvoz tovaru
Dažďové senzory
Univerzálny modul umožňuje automatickú aktiváciu stieračov bez použitia ovládacej páčky. Moderná technológia optického snímania nečistôt a dažďových kvapiek na čelnom skle aplikovaná v tomto zariadení sa používa vo väčšine luxusných vozidiel (napr. BMW) a k dispozícii je tiež i v príplatkovej výbave u bežných automobilov. Sústava šošoviek dômyselne usporiadaných v snímači zaisťuje optimálnu funkciu stieračov. Modul neustále prispôsobuje rýchlosť stierania intenzite dopadajúceho dažďa, takže vodičovi odpadá činnosť spojená zo spúšťaním stieračov. K montáži sú potrebné znalosti v obore autoelektro a predpokladom správnej funkcie sú kvalitné a nepoškodené stierače.
- systém ZEDER sa montuje priamo na volantovú tyč - znemožňuje odtiahnutie vozidla lanom - v uzamknutom stave sa nedá otáčať volantom a ani naštartovať vozidlo - uzamknutie a odomknutie len otočením kľúča - minimálne zdržanie - znemožňuje ukradnutie airbagu - nenarušuje interiér vozidla - je vyrobený z vysokokvalitnej ocele dodatočne tepelne upravenej (cementovanie,kalenie) - systém ZEDER získal viaceré ocenenia na medzinárodných výstavách zabezpečovacej techniky - kvalita ZEDERu bola potvrdená certifikátmi platnými v celej EÚ - zabezpečovací systém ZEDER je akceptovaný a uznávaný niektorými slovenskými poisťovňami
Klimatizácie pre autobusy
Firma Spheros vyvinula špeciálne pre mestské autobusy inovatívny a zároveň elegantný klimatizačný systém. Klimatizácia Citysphere zaručuje cestujúcim príjemnú klímu vo vnútri autobusu na základe novodobého systému rozdeľovania vzduchu. Vďaka nízkym prevádzkovým nákladom a takmer bezúdržbovej koncepcii, prehľadnej obsluhe a jednoduchej montáži, je táto klimatizácia efektívnym riešením pre mnoho aplikácii Výhody: - hermeticky naplnený chladiaci okruh - najvyššia možná účinnosť - patentovaný rozvod vzduchu nezávislý na type autobusu - značná úspora prevádzkových nákladov - jednoduchá montáž v prvovýrobe aj dodatocne
Aj Vaša cisterna môže byť bezpečná
VULKAN zaistí bezpečný pohyb Vašich pracovníkov na Vašich cisternách, ale aj na iných kovových, alebo nekovových konštrukciách. Dokonale spoľahlivý a bezpečný podklad na mokrých podlahách, ako sú lode, člny, schodištia, móla, nákladné priestory, vysielače, montážne plošiny , sprchy, nájazdové rampy, vchody, priechody a pod. Vhodné do vnútorného aj vonkajšieho prostredia. Odolné kyselinám, zásadám, čistiacim prostriedkom, atď. Nie je potreba základových náterov! Jednozložkový šedý náter poskytujúci odolný drsný a zároveň húževnatý protisklzový povrch. Základ na báze gumovej živice umožňuje aplikovať náter ako na nový tak aj starý betón, oceľ a murivo.
- meranie a nastavenie geometrie náprav, opravy náprav, - meranie, nastavenie a oprava svetiel, - predaj a montáž pneumatík, - vyvažovanie kolies, prezúvanie pneumatík, oprava defektov, - oprava prasknutých alebo poškodených čelných skiel metódou GLASS – REPAIR, - výmena čelných skiel, - starostlivosť o firemné vozidlové parky, - čistenie interiérov, - kompletné mechanické práce, - výmena demontovateľných súčastí karosérie, - kompletný olejový servis – výmena všetkých olejových náplní a filtrov, - výmena chladiacej a brzdovej kvapaliny, - pravidelné prehliadky, bežné opravy, montáž rádií, ...
- airbagy - bezpečnostné pásy - čalúnenie vnútra, tapacíre dverí, atď - kufrové rolety - madlá, rukoväte, riadiacej páky - ostatné z kategórie vybavenie a príslušenstvo interiéru - osvetlenie interiéru - palubné dosky, prístrojovky, konzoly - panely ovládania, prepínače, páčky, vypínače - podrúčky - poťahy rýchlostnej páky - prístrojové panely, hodiny, displaye - sedačky, kanapy - stropné tapacíre - tachografy - vnútorné zrkadlá - volanty - zadné pláta - zapaľovacie zásuvky, autozásuvky - záhlavky, opierky hlavy - zdvíhacie mechanizmy okien
Predošlá 1  ...  32  33  34  35  36  37  38  39  40  ...  194  Ďalšia
Samolepiace papiere, fólie a etikety
1. Samolepiace papiere v hárkoch * Biele papiere - Matný písací papier JAC Script - Pololesklý papier JAC CHROMO - Lesklý papier JAC CHROMO - Vysokolesklý papier JAC BRILLANT -
Nájazdové rampy, pár
nájazdové rampy sú vyrábané popredným európskym výrobcom s dlhoročnou tradíciou pre výrobu rámp sa používa hliník najlepšej kvality (typ 6005A), tento materiál je pevný, odolný a
Finnern Konzerva Miamorn Filet tuniak + syr 24 x 1
Konzerva s 90% tuniaka a 10% syra pre mačky. **Výhodné balenie 24 x 100g**
Paravány, roletky, banneryParavány, roletky, bannery

Jednoduché, ľahké a flexibilné systémy pre propagáciu.

Upratovanie a údržbaUpratovanie a údržba

Široký sortiment potrieb pre upratovanie a údržbu v kanceláriách, skladoch.

Čalúnené kancelárske kresláČalúnené kancelárske kreslá

Široká ponuka anatomicky tvarovaných pohodlných kancelárskych kresiel.

Stojany na stôlStojany na stôl

Plexi stojany na stôl pre umiestnie letákov, propagačných materiálov, menu.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018