Hlavná stránka

Automobilový priemysel

Vacuum cleaner
Firma ponúka mnoho príslušenstva, ktoré dopĺňajú kompletné čistenie vozidiel: vysokovýkonné vysávače, umožňujúce rýchle a efektívne vyčistenie interiéru vozidiel. Zariadenie pracuje s mincami a je umiestené vo vonkajšom prostredí.
Brzdy - Brzdové kotúče JURATEK
Brzdové kotúče svojou kvalitou predčia väčšinu značkových výrobcov, vyhovujú všetkým európskym normám. Stabilné tvarové vlastnosti si zachovávajú i pri extrémnom zaťažení. Úprava povrchu kotúčov zabezpečuje maximálny brzdný účinok ihneď po montáži.
Diagnostické přístroje
- Čištění převodovek - Testery chladící soustavy - Kontrolní a měřící přístroje - Testery brzdového systému - Endoskopy - Stroboskopy - Testery komprese - Testery tlaku oleje - Teploměry - Testery trysek
- Dezén: RE - Farba: Silver - Rozmer: 8,0/18,0 - Použitie: 225/45 235/40 - Počet dier: 5 - Rozteč dier: 114,3 - Stredová rozteč: 67,0 - ET: 40 - Kód disku: TREG0SA40 - Príslušenstvo: ZJM5 - MAZDA RX8 (SE)
Poskytujeme tankovací karty, se kterými můžete tankovat na celém území České republiky. Zajistíme vám možnost tankování u dálnice D8 v těsné blízkosti hranic s Německem. Dále nabízíme široké spektrum olejů, maziv a doplňkové chemie za výhodné ceny.
Tatra 815-2 sklápač
- Rok výroby: 2008 - Výkon: 325kW - Cena: 104 000 Eur bez DPH - Výbava: klimatizácia, tempomat, elektrické ovládanie okien a zrkadiel, rádio, ABS, uzávierka diferencialu, hydraulika, listové pruženie, digitálny tachograf, vzduchovo pružená sedačka
Vysprávková súprava TURBO 3000
- Vlastnosť, parameter Hodnota - Zásobník kameniva 3 m3 - Zásobník emulzie 850 l - Ohrev emulzie PB horák LPG - Izolácia 50 mm - Turbodúchadlo 8-10 m3/hod - Pracovný dosah ramena 4 m - Pohon Pomocný motor Hatz
Dielenské náradie
Elektronický mobilný regloskop CENA- 450,00€ teraz 430,00€- štrbinové zameranie na body automobilu, kontrola tlmených aj diaľkových svetiel, s digitálnym luxmetrom, základnou na kolieskach, otocnou tycou s posúvaním po presnom nylonovom vedení, jednoducha obsluha.
Elektro-hydraulický štvorstlpový zdvihák s dlhým rázvorom. Zdvihak je vybaveny stredovym zdvihakom pre zdvihanie prevodoviek a podobne. Súčastou balenia je olej akotviace skrutky. Nieje pripojovací kábel a hlavný vypínac. Cena montáže nie je zahrnutá v cene výrobku.
Najjednoduchšie zariadenie je typ GA120, poloautomat pre osobné vozidlá. Rozsah upnutia 10“ –20,5“, max. šírka ráfu 12“, max. priemer kolesa 1020mm, krútiaci moment 100kgm, odtláčacia sila lopatky 1750kg, napájanie 380V, 50Hz, 0,55 kW, hmotnosť 206kg.
Ponukame predaj olejov a maziv, pre osobne, nakladne automobily, hydraulicke a prevodove oleje, aditíva, autokozmetiku, nemrznuce zmesi. Oleje pre priemyslove pouzitie, odformovacie oleje, emulzie na obrabanie a plasticke maziva pre vsetky druhy pouzitia - Q8Oils, Wynn´s, TopOil
Mitshubisi Canter  - predaj
Ponúkame na opredaj zánovné izotermické skriňové vozidlo vybavené chladiacim agregátom Carier, nezávislé kúrenie v kabíne, spacia nadstavba. Vhodne na rozvoz chladeneho tovaru, stahovanie. Dľžka 5,5m. Perfektný stav. Foto je ilustračné, vozidlo ma spaciu nadstavbu
Potrebujete preniesť stavebný materiál, nábytok alebo niečo väčšie? Ponúkame Vám možnosť prenajať si prívesný vozík v našej požičovni NOREX. Je to jednoduché stačí zavolať a objednať si vozík a my Vám ho pripravíme. Cena prenájmu je už od 7€ na deň.
- Dezén: V - Farba: Silver - Rozmer: 7,0/16,0 - Použitie: 195/55 205/50 - Počet dier: 5 - Rozteč dier: 114,3 - Stredová rozteč: 64,0 - ET: 48 - Kód disku: TVP048 - Príslušenstvo: ZJH5 - HONDA CR-Z (ZF1)
Je určena pro užitková vozidla s maximálním zatížením 20 t na nápravu. Jedná se o optimální diagnostický systém, odpovídající jak požadavkům výrobců motorových vozidel, tak i schvalovacím předpisům na zkušební zařízení pro použití v STK a SME.
Striekacia technika SATA 4000. Pištole pre striekanie podkladových materiálov, hladkých farieb a lakov, metalíz, ale aj priemyselných farieb na kovy a drevo. K dispozícii i pištole v nižších cenových reláciách a minijety s 1 mm tryskou.
Filtre WIX pre ťažké vozidlá a priemyselné použitie sú vo svojej kategórii v oblasti aftermarketu najlepšie. Z pohľadu konštrukcie sú používané kvalitné materiály - kryt z oceľového plechu, prítlačná pružina, kovové jadro s vysokou odolnosťou voči tlaku.
Mimosezónne uskladnenie pneumatík poskytujeme pre uľahčenie vašej manipulácie s pneuamtikami pri sezónnej výmene. Každý nemá vyhovujúce podmienky na uskladnenie pneumatík (byty, firmy) a preto pneumatiky, ktoré v danej sezóne nepoužívate, u nás radi uskladníme.
Potřebujete servisní prohlídku, chcete zkontrolovat auto, případně ho opravit tak, aby splnilo STK nebo emisní prohlídku? Autoservis Autodoprava je specialistou na drobné i rozsáhlé opravy, dělá servis a opravy osobních aut i servis a opravy nákladních aut.
Prestavby všetkých typov osobných automobilov na pohon LPG, individuálne prestavby vozidiel ktoré nie sú na Slovensku schválené, prestavby vysokozdvižných vozíkov z nafty na LPG, prestavby AVIÍ na pohon LPG, momentálne v štádiu homologizácie autobusy LIAZ Karosa.
Predošlá 1  ...  97  98  99  100  101  102  103  104  105  ...  194  Ďalšia
Linka recyklačná na expandovaný polypropylen EPP
výrobca Erlenbach Machinen Linka byla speciálně vyvinuta firmou Tanex Plasty v Jaroměři. V rámci kooperace byla linka odkoupena a dále provozována jako externí služba, včetně využití na
Recepcia rovná, ľavá
Variabilný systém na vybavenie recepcií rýchlym a účelným spôsobom. Kombináciou ponúkaných modulov možno dosiahnuť zostavenie recepcií podľa individuálnych požiadaviek a možností.
Hry Sega Xbox 360 London 2012 The official game of olympic games (KOX205600)
Olympijské hry mají na svědomí jedny z nejpamátnějších okamžiků v historii sportu. Tvoří se zde hrdinové, sny se stávají skutečností, vznikají tu okamžiky, na které se bude vzpomí
Lankové systémy na www.exposhop.skLankové systémy

Sety a komponenty pre umiestnenie letákov do výkladov.

Dielenský nábytokDielenský nábytok

Kvalitné dielenské vybavenie, široká ponuka, rýchle dodanie.

Lavice do čakárníLavice do čakární

Lavice vhodné do čakární, verejných priestorov, ordinácií.

Svetelné plagátové rámySvetelné plagátové rámy

Ultratenké LED rámy so zaklapávacím systémom pre ľahšiu výmenu plagátu.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018