Hlavná stránka

Automobilový priemysel

Akumlátory -nákladné automobily
Akumulátory nielen pre nákladné vozidlá, ale aj pre poľnohodpodársku techniku, stavebné stroje a úžitkové vozidlá. Nosnou predajnou značkou je AKUMA Truck-Tor, FIAMM vám ponúka atypické modely ,ale aj výkonné SHD typy do ťahačov. Ak hľadáte niečo cenovo prístupné, skúste MAGNET Truck.
Dodáme vám všetky druhy zariadení na pripojenie ťahaného vozidla, pre nákladné automobily, transportéry a poľnohospodárske stroje v prvotriednej kvalite. Dodáme vám všetko od A po Z, počínajúc od prípojku na ťahané vozidlo až po ťažné oje. Máme na sklade veľký výber pripojovacích komponentov.
Stabilizuje etanolovo/benzínové zmesi. Zabraňuje oddeľovaniu bioetanolu a benzínu, ku ktorému dochádza pri dlhšej dobe skladovania. Odstraňuje znečistenie v celom palivovom systéme od nádrže až po spaľovacie komory. Vysoko aktívne mazacie zložky spoľahlivo chránia ventily pred oderom a koróziou.
Stabilizuje etanolovo/benzínové zmesi. Zabraňuje oddeľovaniu bioetanolu a benzínu, ku ktorému dochádza pri dlhšej dobe skladovania. Odstraňuje znečistenie v celom palivovom systéme od nádrže až po spaľovacie komory. Vysoko aktívne mazacie zložky spoľahlivo chránia ventily pred oderom a koróziou.
Lucas Deep Clean Fuel System Cleaner je najnovší produkt v rade palivovích aditív. Lubrikuje a čistí celý palivový systém a eliminuje škodlivé emisie (carbon monoxide,hydrocarbons,NOX) zvýši výkon motora,akceleráciu a zníži spotrebu paliva. Tento produkt neobsahuje alkohol a je bezpečný pre Co2 senzory.
Při vnitropodnikové dopravě se stále více využívá vozíků, napájených bateriemi. Nejdůležitějším předpokladem optimálního využití baterie je správně stanovený nabíjecí systém. Dodáme nabíječe trakčních baterií elektrických manipulačních vozíků pro všechna použití.
Poťah na sedadlo drevenné guličky
Poťah na sedadlo guličkový drevený, účinný na masáž chrbta pomocou pohyblivých drevenných guličiek - odľahčuje chrbtu a zmierňuje jeho bolesti, priedušný, podporuje a zlepšuje krvný obeh, perfektná cirkulácia vzduchu - tvarovo stabilný zdravotný poťah na sedadlo pre pohodlné sedenie. EAN: 73507.
- brzdové čeľuste - brzdové lanká - brzdové valce, pumpy ABS - bubny - kotúče bŕzd do áut - opravárenske sady - platničky do áut - snímače ABS a ostatné z kategórie brzdový systém - valčeky do brzdového systému - zadné obloženia, pakne
- Vestavby sedadel do vozidel - Lůžkové vestavby ( do furgonů) - Dílenské a pracovní vestavby - Vestavby pro rozvážkové služby - kurýrní - Obytné vestavby - izotermické - zateplené pro rozvoz pečiva - Prodejní vestavby - pojízdný obchod - Speciální vestavby
Kompaktní nosič nástaveb
Kompaktní nosič nástaveb s možností přepravy nákladu. FUMO se vyznačuje FUnkcí a MObilitou. Tři prostory nabízejí možnost připojení až pro 100 nástaveb. Zametání, sečení, zimní údržba….FUMO je zde 365 dní v roce pro Vás. Jako flexibilní nosič nástaveb a silný transportér.
Typ BT501. - Pro 6 a 12V baterie, 12 a 24V dobíjení. - Pracovní rozsah 40-200A. - Pro analýzu baterie/dobíjení s možností vytisknutí. - Termotiskárna 25x37 mm. - Součástí dodávky: 4ks baterie AA 1,5V; 2ks roliček - papíru pro tiskárnu, textilní pouzdro.
Transfery na letiská (Špeciálne služby)
Naša autopožičovňa SAPD Vás bezpečne odvezie alebo privezie na ktorékoľvek letisko. Už nemusíte rozmýšľať ako, kedy a kde budete parkovať Vaše vozidlo počas dovolenky alebo služobnej cesty. Pre Vašu spokojnosť Vás bezpečne odvezieme kedykoľvek a kamkoľvek. Individuálne služby podľa vašich potrieb.
Prívesné vozíky NP sú stálicami vo výrobnom programe firmy. Charakteristické sú pre prívesy NP bočnice 400mm a ich veľká variabilita - nebrzdené aj brzdené prevedenie, trubkové zasúvateľné oje či "V" oje, predné čelo otváracie či pevné a sklopné či nesklopné prevedenie korby u prívesu NP-26.
AgriLiner - náves pre poľnohospodárov
AgriLiner - už názov návesu prezrádza, ze je určený hlavne pre poľnohospodársky sektor. Koncept dizajnovaný pre stredné objemy (od 35m3 po 48m3) mu umožňuje prepravu sypkej hmoty i plodín. Zaoblené vnútorné hrany i zošikmené predné čelo poskytujú optimálny výsyp materiálu a minimálnu lepivosť.
Predaj 15 miestneho autobusu
Ponukam na predaj 15 miestny autobus zn. OPEL MOVANO. Technické údaje: r.v.: 6/2007, 2464cm3, 74kW (101PS), Diesel, 181000 km, farba biela Výbava: nezávislé kúrenie, elektrické okná + zrkadlá, klimatizácia, Cena: 17.000,-€, dohoda možná.
- čapy riadenia - ramená - riadenia mechanické - nové alebo repasované - servoriadenia - nové alebo repasované - servočerpadlá - nové alebo repasované - silenbloky nápravy - tlmiče pruženia - pružiny - uloženia tlmičov - ložiská nábojov kolesa
Škoda Felicia Pick UP
Predám 2 ks vozidiel Š Felicia pick up l.kus otvorený /valník/ r.v.1996 150.tis km + sada zimných pneumatík a zadné výklopné dvere: cena 238,-€ s DPH 2.kus skriňová dodávka r.v.1996 202 tis.km+sada zimných pneu: cena 238,-€ s DPH Pre firmy možnosť odpočtu DPH
Predáme IVECO 150 E 18 bielej farby, užitočná hmotnosť je 8600 kg, s vyklápacím čelom. Rok výroby 2003. Auto je vhodné aj na prepravu potravín podľa europskych noriem, nakoľko má termoizoláciu. Auto je pojazdné a v dobrom stave. Cena - 7200 eur za kus. Máme 2 ks. Pri vážnom jednaní dohoda možná.
Posteľné povlečenie,prehozy,prestieradlá,rôzne dezény....
Potencionálnym zákazníkom môžme dať do ponuky naše výrobky,ako: posteľné povlečenie,prestieradlá rovné aj do gumy,prehozy,plnené vankúšiky, posteľné sety celoročné,zimné,letné s kvalitnou guličkovou výplňou vo vankúšoch a antialergickou výplňou s holofilovým vláknom v paplónoch.
Magnatec 10W-40 ja polosyntetický motorový olej vyrobený špeciálnou HC Syntézou. Inteligentné molekuly prispievajú ku aktívnej ochrane všetkých častí motora ihneď po štarte a v STOP a GO režime. Vďaka jedinečnej Magnatec techno- logii zaručuje dlhodobú ochranu motora najmä v kritických fázach štartu.
Predošlá 1  ...  86  87  88  89  90  91  92  93  94  ...  194  Ďalšia
Klinický informační systém pokrývá provoz klinických pracovišť řadou navzájem propojených produktů umožňujících vedení zdravotní dokumentace a podporujících provozní činnosti na jednotlivých klinických pracovištích. Produkty produktové skupiny KIS zajišťují zadání potřebných administrativních údajů, pořizování výkaznických a statistických dat a také pod
Skrinka policová Select - ľavá, 400x400x768 mm, čerešňa
Nábytkový rad Select charakterizuje elegancia a praktická využiteľnosť. Charakteristickým prvkom sú kovové stolové nohy spojené drevotrieskovou laminovanou trnožou. Skrine skriňové pr
Plyšová hračka  Albi Hřejivá ovečka
Kolekce plyšových zvířátek, která se jednoduše nahřejí 2 minuty v mikrovlnné troubě a vydrží až 2 hodiny hřát. Ponecháte-li je v ledničce, příjemně chladí. Výška cca 31 cm
Šatňové skrinky ZŠatňové skrinky Z

Zvárané kovové šatňové skrinky na sokli, variabilné prevedenie, rôzne farby.

Regály do kancelárieRegály do kancelárie

Kancelárske, policové regály s priehradkami, variabilné prevedenie.

Rebríky, lešenie, schodíkyRebríky, lešenie, schodíky

Teleskopické a viacúčelové rebríky, plošiny a príslušenstvo.

Otočné stojanyOtočné stojany

Otočné stojany a zásobníky na prospekty pre kancelárie, showroomy...


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018