Hlavná stránka

Automobilový priemysel

CZ Fabia II, 4dv, ovl. klíčkem
Centrální zamykání na míru pro Škodu Fabii II, pro 4 dveře, ovládání klíčkem. Montáž ve dveřích bez vrtání. V předních dveřích 5- vývod. serva, v zadních 2-vývodová. Řídící jednotka má 2 vstupy pro připojení dálkového ovládání (alarmu) s negativními impulsy. Sada dále obsahuje kabeláž, držáky a spojovací táhla do dveří na míru a montážní příslušenství.
PREDNÁ NÁPRAVA, RIADENIE rameno horné, rameno dolné, čap ramena, guľový čap, hlavica, púzdro, spojovacia tyč, skrinka riadenia, náboj kolesa, páka riadenia, konzola a iné. ZADNÁ NÁPRAVA náboj kolesa, hriadeľ kolesa, súkolie, centrálne kolo, čap satelitu, satelit, unášač, brzdový bubon, tlmič perovania, disk, valec uzávierky diferenciálu a iné.
Sklápěče FS
Sklápěče vyrábíme s ohledem na požadavky zákazníka a náročnost provozu. Pro běžný provoz stavební firmy nabízíme dvoustranný nebo třístranný sklápěč s dělenými odlehčenými bočnicemi. Sloupky této korby jsou velmi jednoduše odnímatelné a přitom velmi stabilně uložené. Vozidlo je provozováno jako sklápěč nebo jako valník standardních valníkových rozměrů ložné plochy.
Komplexní multifunkční přísada do motorové nafty, zlepšující mimo jiné tekutost a filtrovatelnost pohonné hmoty v zimním období. Při celoročním používání zlepšuje chod motoru a spotřebu paliva. Výrobek je dodáván v praktickém PET obalu, zamezujícím prostupnosti typických aromatických pachů. Doporučené dávkování až 1:1000 - jedno balení vystačí na 500 litrů kapaliny.
Startér, alternátor s relé, alternátor bez relé, kompresor, vodní čerpadlo, vodní čerpadlo TURBO, vzduch.kap. posilovač A-30, vzduch.kap.posilovač A-20, servo, skříňka řízení, diferenciál, převodovka, čelist brzdová, válcová jednotka, vložka válců TURBO, tlumič přední , tlumič zadní, brzdový váleček přední, brzdový zadní, kulový čep horní, kulový čep dolní.
V ponuke máme pre PNEU servis mikroténové vrecia s rozmerom 67 cm/2 x záložky 12 cm x v 100cm. cena za 1ks vrecka 0,19 € s DPH. Miktoténové vrecia sú vhodné aj na iný tovar. Pošleme na DOBIERKU. Nájdete nás na Hlavnej ul. 22 PAPIERNICTVO obaly v pasáži. Ľahký prístup autom z Vajanského ul. 21, oproti sú Potraviny Coop Jednota.
Plnesyntetický motorový olej pre benzínové aj dieselové motory osobných a ľahkých nákladných automobilov, špecificky konštruované pre použitie nízkoviskozitných olejov a olejov s nízkym koeficientom trenia. Vyvinutý v súlade so servisnými požiadavkami väčšiny súčasných modelov Ford. - Špecifikácie: ACEA A5/B1 - Schválenia: Ford M2C 913-A * Ford M2C 913-B
Plnesyntetický motorový olej pre benzínové aj dieselové motory osobných a ľahkých nákladných automobilov, špecificky konštruované pre použitie nízkoviskozitných olejov a olejov s nízkym koeficientom trenia. Vyvinutý v súlade so servisnými požiadavkami väčšiny súčasných modelov Ford. - Špecifikácie: ACEA A5/B1 - Schválenia: Ford M2C 913-A * Ford M2C 913-B
Pomocný držiak je určený predovšetkým pre nosič šírky 32mm a je vhodné ho kombinovať s upevnením bremien pomocou gurtní. Držiak je vyrobený z kvalitnej konštrukčnej ocele a je následne zaopatrený povrchovou úpravou zinkovaním modrým chromátom. Jednoduché nasadenie na strešný nosič a následné utiahnutie skrutky zabezpečuje rýchle a univerzálne polohovanie po celej dĺžke nosiča.
Mobil Super 2000 je polosyntetický 10W-4O motorový olej navrhnutý k vyššiemu výkonu v rozsiahlej škále podmienok. Vytvorený tak, aby poskytoval istotu ochrany nad rámec konvenčných olejov. Tento olej obzvlášť odporúčame ak sa stretávate príležitostne s náročnými jazdnými podmienkami v ktorých môže pomáhať v boji proti škodám spôsobených vysokou záťažou motora.
Láscar je sopka na severe Chile, vysoká necelých 5600 metrov a extrémne aktívna. Nový disk AEZ Lascar je podobne pôsobivý. Meno si zaslúžil aj podľa trendových mohutných lúčov, ktoré pôsobia veľmi agresívne ako severoamerické lávové jazyky. AEZ Lascar je predovšetkým vhodný pre vyššiu triedu limuzín alebo športové modely áut. Lascar je stvorený aj na moderné run-flat pneumatiky.
Pevná konštrukcia s nízkou pohotovostnou hmotnosťou je tou najlepšou kombináciou pre vysoké užitočné zaťaženie. S plachtovým návesom S.CS LIGHT od Schmitz Cargobull ušetríte pohonné hmoty aj čas. Náves S.CS Light je vďaka svojim hmotnostným výhodám ideálnym návesom pre dopravné trasy vedúce cez Alpy. Svojou nízkou hmotnosťou však presvedčí aj kdekoľvek inde.
Nissan Navara
Nissan Navara Ťažká práca Navare neublíži. Je skonštruovaná tak, aby zvládala ťažké úlohy deň čo deň a popri tom jej zostalo dostatok energie aj pre Vaše záľuby. Navara disponuje fantastickou silou so 171 koňmi pod kapotou a krútiacim momentom 403 Nm. Keď si predstavíme najväčšiu ložnú plochu vo svojej triede a pripočítame k tomu maximálny ťažný výkon 3 tony, vznikne Navara.
MAN TGS 26.440, prepravník kontajnérov
Rok výroby: 2008, EURO 3, Cena: 95.000,- Eur bez DPH, KM: 98 865, klíma, mechanická prevodovka, nezávislé kúrenie, el. ovladanie okien, el. ovladanie zrkadiel, ABS, hydraulika, strešné okno, palubny počítač, celková hmotnosť 26000 kg, radio s CD, ťažné, centrálne zamykanie, užitočná hmot. 9840kg, objem paliv.nádrže 400l, ndstavba KURTA hákový nakladač na prepravu kontajnérov,
Preprava motorových vozidiel bez starostí. - Dovoz motorového vozidla zo zahraničia + vybavenie všetkých potrebných dokladov na prihlásenie vozidla v SR a postavenie na EVČ - Odťahová služba špeciálnym prepravným vozidlom Mercedes Atego 1222L o celkovej hmotnosti 12t s vybavením hydraulického zdvíhacieho ramena a podperného závesného rámu, tzv.okuliare
Nový disk Intenso od AEZ predvádza stálu schopnosť tohto nemeckého výrobcu inovovať. Intenso je zhmotnením fantázie do vyspelého designu, ktorý ho radí o stupeň vyššie nad konkurenčné disky. Päť dvojitých lúčov rozširujúcich sa k stredu disku, veľkoryso otvára priestor medzi nimi a nápadito vytvorené dekoratívne priehlbiny po obvode disku, vytvárajú mimoriadne elegantný design.
Eshop, autodiely, náhradné diely
E shop – náhradné autodiely pre autoservisy, pneuservisy a autá značky škoda, opel, ford, peugeot, citroen, bmw , audi, mercedes a iné. Internetový obchod s lacnými autodielmi, autosúčiastkami a autodoplnkami. Internetový online predaj autodielov. Najlacnejšie originálne diely. Zoznam preverených autoservisov a pneuservisov na území Slovenskej republiky
Zabezpečujeme predaj nami dovezených motoriek ako aj sprostredkovanie predaja a kúpy jazdených motocyklov formou bazáru. Ponuku jazdených motocyklov pravidelne akutalizujeme na našom webe. Ponúkame pomoc a poradenstvo pri kúpe a predaji motocykla. Vykonávame predpredajné prehliadky. Po ich vykonaní oboznámime kupujúceho s technickým stavom motocykla a prípadnými možnými nákladmi na opravu.
Náš sortiment elektrických a elektronických komponentov obsahuje celé spektrum týchto dielov, od generátorov elektrického prúdu, cez akumulátory až po všetky možné druhy elektrických spotrebičov a servopohonov, vrátane príslušných senzorov, riadiacich systémov a zapojení. U nás nájdete všetky potrebné automobilové elektrické komponenty od A po Z, vždy v prvotriednej kvalite.
Rozstrekovač živíc RŽ 11
- Vlastnosť, parameter Hodnota - Objem 11 000 l - Izolácia 80 - 120 mm - Krytovanie Al plech / nerez - Ohrev (priamy) naftový horák - Ohrev (nepriamy) cez termálny olej - Pracovná teplota 0 - 190°C - Čerpadlo zubové - Miešacie zariadenie áno - Rozstrekovacia lišta max. 5 m - Riadenie dávky postreku automatické
Predošlá 1  ...  67  68  69  70  71  72  73  74  75  ...  194  Ďalšia
Vázací pásky a vázací technika
Polyesterové PES vázací pásky tranSystem Vyznačují se vysokou pevností a odolností proti namáhání vznikajícímu při přepravě. Měkkost pásek umožňuje velmi dobrou přizpůsobivost t
Rohový písací stôl CLASSIC A, pravý, dezén orech
Podnožie sa skladá z bočníc a čelného panelu vyrobených z LTD 18 mm a hliníkových nôh, vybavených rektifikáciou 15 mm pre vyrovnanie nerovností podlahy. Výška stolov je štandardne 735
Batéria Avacom 2200/2210 (PDHP-2200-530) čierna
Typ: Li-ion Napětí: 3,7 V Kapacita: 1100 mAh Kompatibilita: HP: iPAQ 2200 Series iPAQ PE2050X iPAQ PE2051 iPAQ h2000 Series iPAQ h2200 Series iPAQ h2210 Series iPAQ h2212e iPAQ h2215
Hliníkové foto rámčekyHliníkové foto rámčeky

Klasické rámy pre umiestnenie fotografií, plagátov, certifikátov.

Stojanové popolníky na zemStojanové popolníky na zem

Popolníky z ohňovzdorného materiálu, pre zabezpečenie čistoty.

Držiaky vlajokDržiaky vlajok

Interiérové a exteriérové držiaky vlajok a zástav.

Segmentové koše, koše na tovarSegmentové koše na tovar

Variabilné drôtené koše na tovar do samoobsluhy, predajne, skladu.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018