Hlavná stránka

Automobilový priemysel

Plnič vody - pre traktory Postup a odporúčania na plnenie pneumatík kvapalinou nájdete v priloženom súbore nižšie vrátane tabuľky dodatočného zaťaženia jednotlivých druhov pneumatík kvapalinou. Zaťažovanie kvapalinou Príležitostne stroj vyžaduje zvýšenie hmotnosti, aby bol zvýšený prenos ťažnej sily do podložia a tiež aby sa znížilo umiestnenie ťažiska a zvýšila sa tak stabilita stroja.
Montáž a servis autosplynovačov
- Prevádzame montáž plynových zariadení /splynovačov/ do osobných automobilov, záručný aj pozáručný servis, pravidelné ročné kontroly LPG, poradenstvo. - O prípadnej prestavbe aj toho Vášho vozidla a jeho možné zapísanie do TP sa môžete dozvedieť na našich stránkach. Vedzte, že niesme v odbore žiadny nováčik a máme za sebou už viac ako 2300 prestavaných vozidiel. Ako príklad môžeme uviesť aspoň niektoré chuťovky .
Nosiče nástaveb
* Tento systém umožňuje záměnu prakticky jakékoliv nástavby (kontejnerové, sklápěcí, cisternové, presu, sypače, kropičky apod.) na podvozku vozidla v časovém rozpětí 8–10 minut. Mechanismus zvedání nástavby a mechanismus fixace nástavby na NN3 jsou plně hydraulické. Záměnu nástaveb na NN3 provádí pouze řidič bez nároku na součinnost dalších osob. * Změna nástaveb je možná i se zátěží do celkové hmotnosti 11 tun.
Maloobjemové sklápače - Millennium - ZORZI
Millennium je účelný a silný nástroj na prepravu štrku, kamenia a skál. Korba zvarená z dvoch plátov ocele (a teda minimom zvarov) je odolná aj voči abrasívnym produktom a ľahko zvláda aj prepravu kamenia a skál. Celoocelová konštrukcia poskytuje robustnosť a bezpečnosť prepravy, pritom detaily ako napríklad strešná konštrukcia s mechanickým prevodom - zhrnovacia zo zeme, je prínosom pre urýchlenie manipulácie a zvýšenie bezpečnosti vodiča.
Štvorstĺpový zdvihák COMBI-LIFT 4.60 – 4.80 H
Hydraulické štvorstĺpové zdviháky pre transportéry a ľahké nákladné automobily. •nastavitelná vzdialenosť plošín (len u 4.80H) •výkonný hydraulický agregát v olejovej náplni zaručujúci tichý chod •plynulé pozvolné spúšťanie pomocou ovládací páky •západkové lišty umožňujú presné meranie geometrie v každej pracovnej výške •pohon pomocou hydraulického valca a oceľového lana
* plošinový nůžkový zvedák pro osobní vozidla * instalace zvedáku do podlahy * nosnost 3000 kg * max. zdvih 1825 mm * délka plošin nastavitelná 1320 - 1730 mm * stavební hloubka pro plošiny 275 mm * 4 ks podkládacích kostek pod prahy vozidla * podlahové nůžkové zvedáky SPACE jsou homologovány pro autorizované servisy BMW, Renault atd.
Ťažné zariadenia
Popis zariadenia: - výnimočná konštrukcia - v neaktívnom stave sú všetky prvky ťažného zariadenia ukryté, akoby ťažné zariadenie na aute ani nebolo montované - dizajn automobilu je zachovaný - rýchlo odoberateľný systém bez použitia náradia - upínanie systémom click-clack - homologizovaný do 3,5t - vďaka svojej jednoduchosti je veľmi obľúbený - uzamykateľná poistka s kľúčom proti odcudzeniu
Ťažné zariadenie JEEP - COMMANDER - Autohak - manual S
- Značka automobilu:JEEP - Typ automobilu:COMMANDER - Modelová rada automobilu:XH - Katalógové číslo:JP06S - Rok výroby:od 2006 Ťažné zariadenia: - Prevedenie:skrutkové odnímanie - Max. hmotnosť prívesu:3500 Kg - Max. zvislé zaťaženie gule:140 Kg - Hmotnosť ťažného zar.:10 Kg - Výrez v nárazníku:nie - Demontáž nárazníka:nie - Čas montáže:2 hod
Prečo u nás nakupovať motorový olej: - Rýchle dodanie objednaného tovaru - Zníženie nákladov pri servisnej prehliadke až do 50%(z ceny oleja) - Možnost doručenia kuriérom za výhodných podmienok - 100% originálny tovar a balenia - Rýchle a odborné poradenstvo - Dlhoročná prax - Ak ste požadovaný produkt nenašli v ponuke, napíšte nám. Snažíme sa rozširovať sortiment podľa Vašich potrieb.
Motorový olej Total Quartz 9000 5W-40 kanister 5litrov. Motorový olej Total Quartz 9000 5W-40 je vysokovýkonný, ľahkobežný motorový olej na báze TOTAL- technológie syntézy. Viacrozsahový olej určený pre benzínové a naftové motory. Total Quartz 9000 5W-40 - Špecifikácie/Schválenia/Úrovne: ACEA: A3 / B4-07, API: SM / CF, PSA Peugeot / Citroen exkluzívne schválenie PSA E05 / D05 Niv 3, Volkswagen: VW 502.00 / VW 505.00, Mercedes: MB 229.3, BMW: LL-01.
Predaj a servis ANTIRADAROV
Ponúkame detektory vo viacerých vyhotoveniach. -prenosné modely majú hlavnú výhodu vo svojej dokonale jednoduchej inštalácii prísavkami na čelné sklo z vnútornej strany a zapojením napájacieho vodiča do zapaľovača automobilu. -napevno zabudovaný model je kvôli nízko a vpredu položenej snímacej hlavici presnejší a hlavne ťažšie zistiteľný v krajinách,kde je jeho používanie z rôznych dôvodov zakázané.
Zubová čerpadla
Nepochybnou výhodou nové řady zubových čerpadel je jejich universálnost, jelikož mohou být použity pro oba směry otáčení. Další významnou výhodou je umístění portů na přední straně čerpadla, což umožňuje snadnější montáž v místech s menším prostorem u kardanové hřídele. Firma ustoupila od dodávky tříděrových čerpadel, pro tříděrové příruby doporučuje použít adaptér 3H-4H.
Sklápěcí ventily
Montují se na montážní destičku nádrže nebo na libovolné místo do šasi. Řada DHMP - používají se především pro třístranné válce. Mají integrovaný omezovač zdvihu, který se ovládá lankem. Přednastavený tlak již nelze měnit. Řada PT - používají se pro tahačové hydrauliky a pro jednostranné válce. Velikou předností těchto ventilů je možnost modifikace pracovního tlaku - výměnou tlakové patrony.
Oleje pre osobné autá-balenie 1L; 5L; 20L: Minerálny - Turbo Star 15W-40; Polosyntetika - GT 10W-40 Syntetika - Synt 5W-40 Syntetika - Cleantec 5W-30 Pre nákladné autá-balenie 20L; 60L: Polosyntetika - Supermax 10W-40 Syntetika - Supercargo 5W-30 Takisto rôzne silikónové spreje, mazivá odolné voči vode... Cena dohodou podľa odberových množstiev.
Třínápravový sklápěcí návěs MOLČÍK MNS1 se sklápěcí U vanou Hmotnost návěsu včetně nástavby: 7220kg Celková hmotnost: 35.000 kg Délka návěsu: 8436 – 9554mm Šířka návěsu: 2520mm Rozvor náprav: 1360 mm Výška točny: 1150 - 1250 Rozměry korby: - délka 8000mm výška 1660mm - šířka 2280mm - ložný objem 24m3 - jednostranné sklápění
SCANIA K113 CLA - SPZ: 2P8 1020 - autobus
- 49 míst - plynule sklopná sedadla - možnost vysunutí sedadel do uličky - klimatizace - individální osvětlení - thermická tónovaná okna - WC - lednice - kuchyňka - DVD přehrávač (2 monitory) - radio s přehrávačem - EURO 3 - retardér - ABS - mobilní telefon GSM - satelitní navigace - tažné zařízení
V pneuservise vykonávame pravidelne výmenu a opravu autoplášťov pre vlastné nákladné motorové vozidlá a pracovné stroje. Odborne vyškolení pracovníci realizujú vyťažovanie kolies, opravy prierazov pneumatík, lepenie duší a autoplášťov aj pre širokú verejnosť a zmluvných partnerov /osobné a nákladné vozidlá/. Zákazníci si môžu vybrať zo širokej ponuky pneumatik a protektorov pre nákladné automobily.
- Predaj pneumatík - Bufet, občerstvenie - Odťahová služba - Autoumyvárka - Telef. dohodnutie opravy - Expres-servis - Uskladnenie pneumatík/kolies - Príslušenstvo, predajňa - Klampiarenské služby - Lakovňa - Bezbariérový prístup - Ochrana vozidla - Oprava plastov - Výmena skiel - Náhradná mobilita - Platobné terminály - Emisné kontroly
Sada pevných podpier - 72012
- Sada pracovných podpier určených pod motorové vozidlo. Ich pevná - neskladná konštrukcia poskytuje lepšiu stabilitu. Nastaviteľná v troch rôznych výškach v rozmedzí 270 - 360 mm - Súčasťou balenia sú aj poistné kolíky pre zabezpečenie stabilnej pozície podpery. - Maximálna nosnosť jednej podpery je 2000 kg. - Balenie obsahuje 2 ks podpery - Podpera je certifikovaná TUV/GS a CE
Měřící systém pro užitková vozidla je nejpřesnější a nejjednodušší systém pro kontrolu geometrie řízení, náprav a rámů užitkových vozidel. Nová laserová technika fy. JOSAM mění světové standardy pro diagnostiku podvozku užitkových vozidel. Měřící metoda JOSAM je úspěšně rozšířena ve více než 30 zemích světa a většina renomovaných výrobců užitkových vozidel doporučuje jeho použití ve svých značkových servisech.
Predošlá 1  ...  58  59  60  61  62  63  64  65  66  ...  194  Ďalšia
DUPLO ULTRA 205A UV LAKOVACÍ STROJ
Ultra 205A je vysoce produktivní a výkonný lakovací stroj. Byl navržen jako mezistupeň dokončujícího zpracování pro digitální tak i offsetové provozy. Rychlé a jednoduché ovládání n
Skriňa - dvere sklo, ľavé
Skrine - každá skriňa má pevnú zadnú priečku, a dá sa využiť na segmentáciu rozsiahlych kancelárií - na žiadosť zákazníka je ich možné umiestniť na nepojazdné, alebo na mobilné p
Merkur Stavebnica 031 Železničné modely
Z tejto unikátnej **stavebnice Merkúr** je možné podľa návodu súčasne postaviť lokomotívu a nákladný vagón na niekoľko ďalších železničných modelov.
Paravány, roletky, banneryParavány, roletky, bannery

Jednoduché, ľahké a flexibilné systémy pre propagáciu.

Upratovanie a údržbaUpratovanie a údržba

Široký sortiment potrieb pre upratovanie a údržbu v kanceláriách, skladoch.

Čalúnené kancelárske kresláČalúnené kancelárske kreslá

Široká ponuka anatomicky tvarovaných pohodlných kancelárskych kresiel.

Stojany na stôlStojany na stôl

Plexi stojany na stôl pre umiestnie letákov, propagačných materiálov, menu.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018