Hlavná stránka

Automobilový priemysel

Nezávislá kompresorová klimatizácia
Klimatizačná jednotka Fresco 3000 RT zabezpečí optimálnu teplotu v kabíne počas dňa alebo počas prestávok. FUNGUJE PRI VYPNUTOM MOTORE a je extrémne tichá. Je možné ju namontovať do väčšiny vozidiel bez ďalších zmien (pri existujúcom strešnom okne). Je účinná a bezpečná, spotreba energie je nízka a nezaťažuje batériu vozidla. Jednoduchý a prehľadný ovládací panel a diaľkové ovládanie Vám zaručí komfort, po ktorom túžite.
Najhorúcejšou novinkou v ponuke maloobjemových sklápacích návesov je celooceľový náves s pre neho príznačným označením Cayman. Tento „dravec“ je určený na prepravu ťažkých, sypkých materiálov (štrky, piesky a pod.). Pri svojej hmotnosti 5 290 kg, kompletnej výbave a pritom nízkej cene je viac ako iba konkurencia lokálnym výrobcom. Rýchla dodávka zo skladových zásob výroby je výhodou pre efektívne uvedenie do prevádzky.
Millennium je účelný a silný nástroj na prepravu štrku
Millennium je účelný a silný nástroj na prepravu štrku, kamenia a skál. Korba zvarená z dvoch plátov ocele (a teda minimom zvarov) je odolná aj voči abrasívnym produktom a ľahko zvláda aj prepravu kamenia a skál. Celoocelová konštrukcia poskytuje robustnosť a bezpečnosť prepravy, pritom detaily ako napríklad strešná konštrukcia s mechanickým prevodom - zhrnovacia zo zeme, je prínosom pre urýchlenie manipulácie a zvýšenie bezpečnosti vodiča.
Akumulátor AKUMA Komfort Plus
- bezúdržbový akumulátor, vďaka technológií olovo/vápnik - zvýšený štartovací výkon vo všetkých situáciach - vylepšené veko s centrálnym odplynovacím systémom - kontrolný systém - magické oko - nízke samovybíjanie - vyššia odolnosť voči korózii POUŽITIE: - súčasné motorové vozidlá so štandartnou a zvýšenou úrovňou výbavy každodenné jazdenie
Návrh a výroba obalov hlavne pre automobilový priemysel pre dokonalú ochranu interiérových a exteriérových dielov pre automobilový priemysel. Textilné fixacie, penové fixácie, boxy atypických rozmerov - všetko podľa požiadavky a potreby zákazníka, aby bola zabezpečená ochrana dielu pri preprave a nedochádzalo k jeho poškodeniu. Obaly sú vratné, tým je zabezpečený dokonalý logistický tok materiálu(výroba-zákazník-výroba) a plne recyklovateľné.
Prepravníky zvierat - Trailer - 3P
Trailer - 3P je príves na prepravu živých zvierat. 3 podlahy (z toho 2 hydraulicky zdvižné) a sklopná nakladacia rampa umožňujú pohodlnú prepravu a nakladanie ošípaných, oviec a podobných druhov zvierat. Nevyhnutný komfort zvieratám počas prepravy zabezpečuje cyklovaná ventilácia, pitné násosky a rozprašovače vody. Pri odstávke je možné zvihnúť strechu. Elektrohydraulický systém poskytuje absolútnu nezávislosť na ťahači alebo inom pripojení.
RX65 EURO je nástupcom úspešného modelu BEL 965. Okrem špičkovej citlivosti Vám poskytne výrazne vyššiu odolnost proti rušeniu z vysielačov siete GSM. Je možná voľba konkrétnych frekvencií v pásmach X, K a Ka režimom zapnuté-vypnuté. Ka pásmo je tiež prepínateľné v režimoch úzke - široké (wide/narrow). Úzke Ka pásmo prehľadáva kmitočty 34.0 a 34.3 GHz odpovedajúce radarom RAMER-7 požívaným Políciou SR.
Rozmetadlo prírodného hnojiva RM 1,5t
Má ľahkú a bezpečnú konštrukciu, nízke nároky na pohon a je nenáročný na údržbu. Spoľahlivo zaisťuje jemne a rovnomerné rozmietanie prírodného hnojiva alebo kompostu na zem Vzhľadom k svojím konštnukčným rozmerom je rozmetadlo určené pre malotraktory so samostatným vývodom hriadeľa s otáčkami 540/min a výkonom 15 kW. Jeho využitia je mimo iného aj pri hnojení vo viniciach o užšom spone, v ovocných škôlkach, sadoch, malých poliach a pod.
Plnesyntetický motorový olej pre benzínové aj dieselové motory osobných a ľahkých nákladných automobilov, špecificky konštruované pre použitie nízkoviskozitných olejov a olejov s nízkym koeficientom trenia. Odporúčaný pre najmodernejšie turbopreplňované, viacventilové benzínové aj dieselové motory s priamym vstrekovaním paliva osobných vozidiel VW a Audi. Špecifikácie: ACEA A5/B5 Schválenia: VW 503 00, 506 00, 506 01
SHELL HELIX ULTRA EXTRA 5W-30 je plne syntetický ľahkobežný motorový olej pre osobné a úžitkové automobily s modernými benzínovými a naftovými motormi BMW, Mercedes Benz, VW, PSA vybavených filtrom pevných častíc. Vďaka svojmu zloženiu zabezpečuje SHELL HELIX ULTRA EXTRA 5W-30 dokonalé mazanie motora aj pri tých najnáročnejších prevádzkových podmienkach a umožňuje zníženie spotreby paliva pri predĺžení intervalu výmeny oleja.
Stenhoj Maestro 2.32
The STENHOJ Maestro 2.32 lifts are electro- mechanical asymmetric lifts with lifting capacities of 3.2 t. Maestro 2.32 is available with either flex pads, combiflex pads or our new combiflex- 08 pads. The lifts are deliv- ered as standard with programmable top stop, which enables you to pro- gram the lift to stop in the same working position every time the lift is raised. This ensures an ergono- mically correct working position for the mechanics.
- Rozmery (dxšxv): 2045/725/1355 mm - Hmotnosť: ca. 121 kg - Motor: 4-taktný motor (vzduchom chladený) - Prevodovka: CVT (automatická) - Zdvihový objem: 125 ccm - Typovo schválený výkon: 6,5 Kw/7500 ot./min. - Brzdový systém (vpredu/vzadu): kotúč/bubon - Pneumatiky (vpredu/vzadu): 100/80-16 / 120/80-16 - Výška sedadla: 840 mm - Objem nádrže: 5,8 l - Elektrický štartér / Nožný štartér
Elektrohydraulicky dvojstlpový zdvihák vysokej kvality bez prejazdu pre osobné autá a malé transportéry. Súcástou ceny je nadštandardné príslušenstvo - výškové nástavce. Ochrana je zabezpecená dvojitým protipreklzovacím blokovaním, ktoré je ovládané elektricky. Zdvihák má v každom stlpe hydraulický valec a vyrovnávacie laná. Súcastou balenia je olej a kotviace skrutky.V cene je pripojovací kábel. Cena montáže nie je zahrnutá v cene výrobku.
MPS 320 Maxilla
Matador pripravil pre majiteľov ľahkých nákladných automobilov novú pneumatiku určenú predovšetkým na letné a prechodné obdobie. V nížinatých oblastiach i na celosezónne použitie. MPS 320 Maxilla je vhodná na diaľničnú i regionálnu prepravu. Pneumatika bola riešená s cieľom maximalizácie hospodárnosti prevádzky. Bude sa vyrábať v širokej škále 18 rozmerov v rýchlostných kategóriách „R“ – do 170 km/h a „T“ – do 190 km/h.
Toyota Yaris
Toyota Yaris je pripravená na mestskú premávku. Je obratná a kompaktná, štýlová a efektívna s veľmi nízkymi emisiami vďaka moderným technológiám, ako je systém Stop & Start. Yaris sa ale pýši aj výhodami veľkého vozidla. Systém Toyota Optimal Drive ukazuje, že ekologické vozidlá môžu byť tiež výkonné a dobre sa riadiť. Vďaka priestornému interiéru, jednému z najväčších v tejto triede, prevyšuje Toyota konkurenciu.
Podpera vozidla - 1 ks - 72011
- Pracovná podpera pod osobné auto. - Podpera je skladacia, zaberá minimum miesta. - Súčasťou balenia sú aj poistné kolíky pre zabezpečenie stabilnej pozície podpery. - Podpera je nastaviteľná v štyroch rôznych výškach v rozmedzí 295 - 435 mm. - Maximálna nosnosť podpery je 2000 kg. - Balenie obsahuje 1 ks podpery - Podpera je certifikovaná TUV/GS a CE
SUZUKI SX4
el.okná v predu,rádio s CD,ovladanie na volante, el. vyhrievané zadné okno, el.spätné zrkadla + ohrev, imobilizer, multifunkčný volant,posil. riadenia, tmavé skla + fólie, lakťová opierka, ABS, 2x airbag,...... bližšie informácie na tel. servisná kniha - pravidelné servisné prehliadky. Rok prvej evidencie 5/2007 1.majiteľ. Cena 5900 € Al disky - letná obuv,bezpečnostné šrúby, strešný nosič za dohodnutú cenu.
Ak Vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovujú reproboxy, reprosústavy alebo MDF krúžky, prípadne máte záujem o výrobu individuálneho dizajnu výrobku, neváhajte nás kontaktovať. Vyrobíme pre Vás na zákazku, prázdne reproboxy, osadené reprosústavy reproduktormi podľa Vašich požiadaviek, MDF krúžky podľa Vami zadaných rozmerov, prispôsobíme dizajn výrobkom ktoré už vlastníte a chcete rozšíriť napr. ozvučovacie sety o ďaľšie reproboxy a pod..
Prezúvačka kolies BOSCH TCE 4510
Riešenie pre profesionálne pneuservisy. Špecifická konštrukcia umožňuje rýchlu a bezproblémovú montáž všetkých typov pneumatík vrátane kolies úžitkových vozidiel alebo širokých nízkoprofilových pneumatík športových automobilov bez akejkoľvek fyzickej námahy. V tomto prístroji získate špecialistu na prezúvanie veľkých a ťažkých kolies vrátane terénnych vozidiel a športových automobilov s atypickými rozmermi pneumatík.
Vaničky Škoda Fabia Sedan/Combi 11/2000
PLASTOVÁ VAŇA DO KUFRA - používa sa ako ochrana pred znečistením v batožinovom priestore - tvar vane zodpovedá typu vozidla - vyvýšené okraje vane ideálne kopírujú bočné steny kufra a zabraňujú úniku nečistôt - stred vane má protišmykový povrch, ktorý zabraňuje pohybu tovaru v batožinovom priestore. Materiál: vysoko pružný termoplast Údržba: čistenie bežnými čistiacimi prostriedkami
Predošlá 1  ...  57  58  59  60  61  62  63  64  65  ...  194  Ďalšia
V rámci inžinierskych a výrobných činností podporujeme a riešime aktivity vedúce k plnohodnotnému kvalifikovanému rozhodnutiu o riešení predloženého problému. Diagnostikujeme, analyzujeme, overujeme a v konečnom dôsledku nastavujeme prostredie potrebné k zavádzaniu mechanizácie, automatizácie do výrobného procesu. Naša inžiniersko-výrobná podpora sa opiera predovšetkým
Skriňa policová Bern, 798x422x1965 mm, wenge
Kancelársky nábytok radu Bern je plný smelých dizajnových a technických riešení. Skrine každá skriňa má pevnú zadnú priečku, a dá sa využiť na segmentáciu rozsiahlych kancelári
Philips SHO1105BK
**9mm meniče** vytvárajú výbušný zvuk s vylepšenou zvukovou izoláciou. Použitý kábel je **najodolnejší** typ vo svojej triede, s vystuženými materiálmi kábla a konektormi. Dodáva sa
Požiadavka.sk | portál plný obchodných príležitostíPožiadavka.sk

Obchodný portál šetrí výdavky a podporuje predaj produktov a služieb.

Lankové systémy na www.exposhop.skLankové systémy

Sety a komponenty pre umiestnenie letákov do výkladov.

Dielenský nábytokDielenský nábytok

Kvalitné dielenské vybavenie, široká ponuka, rýchle dodanie.

Lavice do čakárníLavice do čakární

Lavice vhodné do čakární, verejných priestorov, ordinácií.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018