Hlavná stránka

Automobilový priemysel

Nejnovější typ chladicí kapaliny na bázi ethylenglykolu s přídavkem organických inhibitorů určený zejména pro moderní osobní a nákladní automobily s motory z hliníkových slitin. Hlavní předností kapaliny ve srovnání s předcházejícími typy je prodloužený výměnný interval. Výměnná lhůta činí 5 let. Kapalina má růžovou barvu, splňuje normu VW TL 774 D/G12 a je plně mísitelná s chladicími kapalinami obdobné specifikace, např. Antifreeze G 12, Havoline XLC atd.
Nový Land Cruiser
Nový Land Cruiser, vybudovaný na 60-ročných základoch neprekonateľných skúseností z celého sveta, zdoláva najextrémnejšie výzvy na svete s atletickou manévrovateľnosťou a skalopevnou stabilitou. Vyrazte k horizontu s vynikajúcim výkonom motora a úplným ovládaním za dobrodružstvami, ktoré na vás čakajú. Prekonajte najzradnejšie podmienky chránení bezpečnostnou technológiou svetovej triedy. Ponorte sa do rafinovaného štýlu a špeciálnych prvkov určených pre vaše pohodlie.
Servisní komplex firmy Parma servis v Táboře byl otevřen v roce 2008 v městské části Čekanice. Poloha servisu v těsné blízkosti dálnice na Prahu zaručuje snadnou dostupnost areálu. Servisní dílna se 4 stáními je vybavena sloupovým jeřábem, diagnostikou, speciálním servisním nářadím a přípravky. Ve stejné budově se nachází bohatě zásobený sklad náhradních dílů s přímým prodejem. Celý areál i s rozsáhlými odstavnými plochami je oplocen a nepřetržitě střežen.
Ťažné zariadenie LEXUS - IS 200 - Brink - BrinkMatic Classic
- Značka automobilu:LEXUS - Typ automobilu:IS 200 - Modelová rada automobilu:4 dv. - Katalógové číslo:297300 - Rok výroby:od 1999 do 2005 Ťažné zariadenia: - Prevedenie:Brinkmatic Classic - Homologizácia:EC 94/20 - Max. hmotnosť prívesu:1400 Kg - Max. zvislé zaťaženie gule:75 Kg - Hmotnosť ťažného zar.:19 Kg - Výrez v nárazníku:ano - Demontáž nárazníka:ano - Čas montáže:2 hod
1. Vždy mobilní. 2. Žiadne starosti s účtovníctvom—bude Vám vystavená len jedná faktúra. 3. Žiadny zamestnanci, ktorí zodpovedajú za správu Vášho autoparku. 4. Žiadne vedenie knihy jázd. 5. Žiadne problémy so servismi a oneskorené dodacie lehoty. 6. Umývanie vozidla 1x mesačne v cene. 7. Neobmedzené km. 8. Poistenie a náhradné vozidlo v cene. 9. Výrazné zľavy pri opakovanom prenájme. 10. Možnosť získania osobného nonstop operátora. 11. PHM karty podľa vlastného výberu.
Plechové disky
- ALFA - AUDI - BMW - CHRYSLER - CITROEN - DAEWOO - DAIHATSU - DODGE - FIAT - FORD - HONDA - HYUNDAI - JAGUAR - KIA - KOMPLETY - LADA - LANCIA - M C C - MAZDA - MERCEDES - MITSUBISHI - NISSAN - OPEL - PEUGEOT - RENAULT - ROVER - SAAB - SEAT - SUBARU - SUZUKI - TOYOTA - VOLKSWAGEN - VOLVO
Elektronická 3D geometria ako 680 + meracie postupy podľa výrobcu, možnosť merania so zdemontovanými kolesami, kompatibilná s ASANETWORK • kamery na dvoch pojazdných stĺpoch navzájom synchronizované a výškovo nastaviteľné • držiak volantu, držiak brzdy, diaľkové ovládanie • databanka cca 20.000 vozidiel, cca 25 rokov • 4 x držiak refl ektorov spolu s refl ektormi • PC, tlačiareň, monitor, Windows
Ťažné zariadenie RENAULT - MEGANE - Autohak - manual S
- Značka automobilu:RENAULT - Typ automobilu:MEGANE - Modelová rada automobilu:5dv. - Katalógové číslo:G57S - Rok výroby:od 2009 Ťažné zariadenia: - Prevedenie:skrutkové odnímanie - Homologizácia:EU/94/20/ES - Max. hmotnosť prívesu:1300 Kg - Max. zvislé zaťaženie gule:75 Kg - Hmotnosť ťažného zar.:18 Kg - Výrez v nárazníku:nie - Demontáž nárazníka:ano - Čas montáže:2 hod
V nabídce je i široký sortiment směrových, brzdových, koncových světel a osvětlení SPZ ve značce TESLA - vše za výhodné ceny. Konkrétně se jedná o žárovky do směrových a brzdových světel - P21W, žluté žárovky do směrových světel s čirým krytem - PY21W, žárovky pro osvětlení SPZ - P5W, žárovky pro koncová světla R10W, sulfitové žárovky - C5W a C10W, žárovky se skleněnou paticí - W1,2W a W5W a žárovky do parkovacích světel a pro vnitřní osvětlení - T4W.
Tekutý bezfosfátový přípravek světlé barvy pro odstranění extrémního znečistění, ropných látek a smíšených organických nečistot z kovových, lakovaných a keramických povrchů v průmyslu, opravárenství a v potravinářských provozech k odstraňování rostlinných a živočišných tuků. Používá se jako náhrada chlorovaných rozpouštědel a benzinu při odmašťování. Je vhodný i jako přísada do tlakového mytí a pro pravidelnou údržbu provozů.
- Pri prenájme vozidla nad 7 dní Vám vozidlo pristavíme na Vami určené miesto v okruhu 60 km od Detvy bezplatne. - Prídeme po Vás na letisko v Bratislave, Košiciach, Poprade a na Sliači - Doprava po celom území Slovenska /tarifa na 1 km podľa dohody objednávateľa a prenajímateľa/ - Prenájom vozidla aj s osobným vodičom - Pri prenajme motorového vozidla na cestu do zahraničia sa k celkovej sume pripočítava suma 200,-Sk (6,7 €) za každý deň prenájmu.
Ťažné zariadenie BMW - seria 1
- Značka automobilu:BMW - Typ automobilu:seria 1 - Modelová rada automobilu:5 dv E 87 - Katalógové číslo:444500 - Rok výroby:od 2004 Ťažné zariadenia: - Prevedenie:Brink - manual S - Homologizácia:EU94/20/ES - Max. hmotnosť prívesu:1900 Kg - Max. zvislé zaťaženie gule:75 Kg - Hmotnosť ťažného zar.:16 Kg - Výrez v nárazníku:ano - Demontáž nárazníka:ano - Čas montáže:2 hod.
Podvalníky - Multimax
Multimax je najbežnejšie používaným typom podvalníka na prepravu nadrozmerných nákladov a mechanizmov. Dlhá ložná plocha za labutím krkom a zadná skosená časť s nájazdovými rampami umožňuje pohodlnú manipuláciu a nakladanie strojov, mechanizmov a nadrozmerných vozidiel a nákladov. Náves môže mať 3 až 9 náprav a môže byť roztiahnuteľný až do dĺžky 48m. Bohatá doplnková výbava umožňuje prispôsobiť náves konkrétnemu prepravovanému zariadeniu alebo technológii.
Prepravníky zvierat - Pigs - 2P
Pigs - 2P je celohliníkový náves s rovnou podlahou určený na prepravu ošípaných, oviec alebo teliat a podobných druhov živých zvierat. Má jednu základnú a jednu hydraulicky ovládanú zdvižnú plošinu. Vnútorný priestor je členený na sekcie pre zvýšenie bezpečnosti prepravovaných zvierat. Nakladacia rampa, vodné násosky a rozprašovače vody sú nevyhnutnou výbavou pre zjednodušenie obsluhy a zabezpečenie kvality prepravy živých zvierat. Náves má zdvíhaciu strechu.
Každý spojovací diel je rovnako dôležitý ako celok, ktorý vytvára, a jeho prvotriedna kvalita je nezastúpiteľná. U nás nájdete čapy, nity, klipsy, kliny a skrutky, skrinky a regále pre prehľadné skladovanie, rovnako ako kompletný sortiment týchto dielov pre dielňu, ktorá práve začína svoju činnosť. K tomu Vám ponúkame aj balenie týchto dielov k doplneniu Vašich zásob, ktoré odpovedajú ako normám DIN, tak aj ostatným. Všetko pochopiteľne v tej najlepšej kvalite.
Sú určené pre normálne a ťažké prevádzky, t.j. pre jednosmenné prevádzky s vysokým kapacitným a prúdovým zaťažovaním batérie, s denným vybíjaním 80 % kapacity batérie, pre prevádzky s jednou pracovnou smenou dlhšou ako 8 hod., pre viacsmenné ľahšie prevádzky bez výmeny batérie. Používanie akumulátorov so zvýšenou kapacitou v slabej prevádzke umožňuje dosiahnuť dlhšiu životnosť akumulátora z dôvodu, že nie je potrebné akumulátor nabíjať každý deň.
- ALFA - AUDI - BMW - CITROEN - DAEWOO - DAIHATSU - FIAT - FORD - HONDA - HYUNDAY - CHRYSLER - IVECO - JAGUÁR - KIA - LADA - MAZDA - MERCEDES - MITSUBISHI - NISSAN - OLCIT - OPEL - PEUGEOT - RENAULT - SAAB - SEAT - SUBARU - SUZUKI - ŠKODA - SKODA - TOYOTA - VAZ - VOLKSWAGEN - VOLVO
Sněhová radlice odpružená
Čelní sněhová radlice typu PKN je určena k odstraňování souvislé sněhové vrstvy až do výše 200 mm. Konstrukce odpružení čelního štítu a bočního kopírování nerovností vozovky zajišťuje dobrou ovladatelnost a kvalitní úklid. Nástavba se na nosič zavěšuje pomocí čelního upínacího zařízení nebo tříbodového závěsu. Pomocí hydraulických obvodů můžeme sněhovou radlici oboustranně přetáčet vlevo i vpravo v úhlu 30°.
Ťažné zariadenie BMW - seria 1 - Autohak - automat
- Značka automobilu:BMW - Typ automobilu:seria 1 - Modelová rada automobilu:5 dv E 87 - Katalógové číslo:B11A - Rok výroby:od 2004 Ťažné zariadenia: - Prevedenie:automatické odnímanie - Homologizácia:EU94/20 - Max. hmotnosť prívesu:1960 Kg - Max. zvislé zaťaženie gule:80 Kg - Hmotnosť ťažného zar.:21 Kg - Výrez v nárazníku:ano - Demontáž nárazníka:ano - Čas montáže:2 hod.
Skúter TUNGUS 850 SWT
- benzínový kvapalinou chladený štvortaktný dvojvalcový motor s obsahom 850 cm3 - Šírka pásu 600 mm - výkon motora 80 HP - oddelené mazanie Mikuni - samostatná olejová nádrž - ťažné zariadenie pre náklady do 250 kg - prevádzková hmotnosť 330 kg - dostupný, rýchly a profesionálny záručný a pozáručný servis - lacné náhradné diely - pre platcov DPH platí možnosť odpočtu DPH v plnej výške 19%
Predošlá 1  ...  53  54  55  56  57  58  59  60  61  ...  194  Ďalšia
DOMOVÉ VÝŤAHY – ZDVÍHACIA PLOŠINASú inštalované ako hydraulická zdvíhacia plošina, ktorá je určená predovšetkým pre inštaláciu do rodinných domov, penziónov, hotelov, zdravotných stredísk a všade tam, kde je požiadavka na rozšírenie mobility. Ponúka jednoduché ovládanie, vysokú bezpečnosť a rieši bezbariérový prístup. Vďaka nízkej nadobúdacej cene v pomere
Skriňa policová Variant, 800x400x1821 mm, tmavý orech
Skrine a regály vrch, dno a police sú vyrobené z drevotriesky s hrúbkou 22 mm, dvere, boky a triediace niky z drevotriesky s hrúbkou 16 mm, zadná strana zo solaku s hrúbkou 3 mm predná str
Buddy Toys Vnútorný trojkanálový 17 cm vrtuľník
Vnútorný **trojkanálový vrtuľník**, s ktorým sa rozhodne chalani nudiť nebudú. Pomocou infra paprsku môžu medzi sebou s vrtuľníkmi bojovať. Balenie obsahuje dva bojové vrtuľníky, ktor
Dielenský nábytokDielenský nábytok

Kvalitné dielenské vybavenie, široká ponuka, rýchle dodanie.

Lavice do čakárníLavice do čakární

Lavice vhodné do čakární, verejných priestorov, ordinácií.

Svetelné plagátové rámySvetelné plagátové rámy

Ultratenké LED rámy so zaklapávacím systémom pre ľahšiu výmenu plagátu.

Kancelársky nábytok BERNKancelársky nábytok

Zostavy kancelárskeho nábytku umožňujú praktické a variabilné zariadenie kancelárie.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018