Hlavná stránka

Automobilový priemysel

vyrábajú sa zo špeciálnych zmesí namiešaných výrobcom a dodávaných vo vreciach. po vyzretí majú sana?né omietky pórovitú štruktúru a hydrofóbne vlastnosti. sú schopné transportova? vlhkos? v podobe vodnej pary z muriva do prostredia bez toho, aby sa to prejavilo ich zavlhnutím. oblas? použitia: - v prípadoch, ak je po prevedení izolácií nutné nové omietky aplikova? na nevysušené murivo, alebo ak nemožno predpoklada? 100% ú?innos? prevedených izolácií.
Najpredávanejšie a najžiadanejšie snehové reťaze rakúskeho výrobcu reťazí Pewag pre nákladné a úžitkové vozidlá a autobusy vďaka pomeru - kvalita / cena. Sú určené pre štandardné nasadenie v stredne ťažkých podmienkach. Možnosť obracania reťaze (výrazne zvyšuje životnosť reťaze). Nízka hmotnosť reťazí zaručuje jednoduchú montáž a zároveň dobrú trakciu. Tieto snehové reťaze sú vyrábane podľa veľkosti v rôznych silách článkov 4.5, 5.6 a 7 mm.
Najpredávanejšie a najžiadanejšie snehové reťaze rakúskeho výrobcu reťazí Pewag pre nákladné a úžitkové vozidlá a autobusy vďaka pomeru - kvalita / cena. Sú určené pre štandardné nasadenie v stredne ťažkých podmienkach. Možnosť obracania reťaze (výrazne zvyšuje životnosť reťaze). Nízka hmotnosť reťazí zaručuje jednoduchú montáž a zároveň dobrú trakciu. Tieto snehové reťaze sú vyrábane podľa veľkosti v rôznych silách článkov 4.5, 5.6 a 7 mm.
3-dielna sada kovaných hlavíc pre uvoľňovanie skrutiek / matíc kolies VIGOR V1378
3-dílná sada kovaných hlavic pro uvolňování šroubů/matic kol VIGOR V1378 vysoké kvality (dceřiná firma HAZET/Německo) se používá zejména k uvolňování/povolování bezpečnostních šroubů/matic kol nebo šroubů/matic kol, které nelze běžným způsobem povolit/odšroubovat. Za tímto účelem mají hlavice speciální profil. Sada obsahuje: - speciální kovanou hlavici 17 mm, - speciální kovanou hlavici 19 mm, - prodlužovací kus dl. 60 mm.
Oprava, výroba a predaj autochladičov, montáž ťažných zariadení, predaj náhradných dielov, opravy klimatizačných jednotiek. Autoplachty a potlače. Predaj náhradných dielov: - chladiče - klimatizácie - kúrenia - svetlomety - smerovky - zadné svetlá - zrkadlá - nárazníky - mriežky - lišty - spojlery - blatníky - predné čelá - zámky - poloosi a homogenické kĺby
VOLVO - SPZ: 3P20646 - autobus
- 49 míst - plynule sklopná sedadla - možnost vysunutí sedadel do uličky - klimatizace - individální osvětlení - thermická tónovaná okna - WC - lednice - kuchyňka - DVD přehrávač (2 monitory) - radio s přehrávačem - EURO 4 - retardér - ABS - zavazadlový prostor 12 m3 - ložnice řidičů - mobilní telefon GSM - satelitní navigace - tažné zařízení
- Značky rychlosti - Zarážky dveří u dodávek - Váhy pro měření zatížení - Koberce do kabiny - zakládací a podkládací klíny - Palivové nádrže - Upínací popruhy atd. - Tempomaty - Vodováhy - Karavanová zrcátka - Otočné sedačky - Couvací sensory - Autorádia - Podložky pod SPZ - Zabezpečení dveří kabiny - Signalizace couvání - Dekor palubní desky - Díly do kabiny
Príslušenstvo, polepy k motorkám
- Chránič hrudníku - Chrániče bot - Připravujeme - Honda - KTM - Yamaha - BMW - Kawasaki - Suzuki - Husqvarna - Husaberg - ATV - Gas Gas - Jawa - Praga - Motokáry - Pitbike - TM - LeattBrace - Pro taper - Proužky na ráfky kol - Univerzální polep - Archy barevné - Startovní čísla - Samolepy-obtisky - Helmy,náhradní díly.......
RaceChip - box na zvýšenie výkonu Vášho auta
Dovoz a montáž tuningových setov RaceChip na dieselové a benzínové motory od spoločnosti RaceChip Chiptuning-Nemecko. Vyšší výkon až o 30%, vyšší krútiaci moment až o 25%, zníženie spotreby paliva až o 1,5 l/100km. Tuning-čipovanie naftových a niektorých benzínových motorov sa uskutočňuje bez zásahu do riadiacej jednotky motora tzv.vsunutím uzatvoreného čipu, ktorý firma v Nemecku naprogramuje presne na daný typ motoru, do existujúcej elektro sústavy.
Stabilizačná a ergonomická podložka. Pomocou podložiek Everlay sa vyriešili problémy spojené s realizáciou športových podláh : - podklad je stabilný a odolný proti vlhku - jednoduchá príprava podkladu na pokládku - zlepšuje pohlcovanie nárazov - zvyšuje akustickú a tepelnú izoláciu Everlay Typ A: stabilizačná a protivlhkostná membrána Everlay Typ B: stabilizačná a protivlhkostná membrána a súčasne ergonomická podložka.
Prívesy  výklopné na štvorkolku
Jednonápravový nebrzdený Výklopný na štvorkolku a snežný skúter Rozmery ložnej plochy: 2200 x 1450 x 320 mm Výška bočníc: 320 mm Celkové rozmery: 3200 x 1900 x 850 mm Náprava: ALKO alebo KNOTT do celkovej hmotnosti 750 kg Bočnice: Pozinkovaný plech Podlaha:protišmyková vodovzdorná preglejka hrúbky 12 mm Kolesá: 165/70R13 Konštrukčná rýchlosť: 110 km/h Oporné koleso s držiakom: 1 ks Podlahové úchyty: 4 ks
Náradie YATO
Produkty predávané pod značkou Yato sú určené predovšetkým profesionálom a tieto výrobky sú stavané do náročných priemyselných podmienok, ale nájdu uplatnenie aj v dielňach domácich majstrov. - Vysoká kvalita za dostupné ceny - Viaceré druhy prevedenia - Výrobky Yato vhodné pre profesionálov - Bohaté skúsenosti vyplývajúce z 20-ročného pôsobenia firmy na svetovom trhu - Široká paleta rôznych produktov, od celých setov až po jednotlivé diely.
- športové úpravy motorov, prevodoviek, podvozkov, bŕzd - úprava všetkých typov motora(benzín,diesel,turbo) - náročné mechanické úpravy pre vrcholový šport - komplexná diagnostika závad všetkých značiek automobilov - servisné prehliadky, určené kilometrami alebo časovou lehotou - opravy a výmeny (brzdy, spojky, tlmiče, náplne ...) - výroba motorových komponentov na mieru(intercoolery, vzduchové rozvody, palivové chladiče ...)
Je to pretekárske vozidlo na cestu, ktorého koncept v 60tich rokov vypracoval šéf vtedajšieho Lotus F1 tímu Colin Chapman, dal mu názov Super Seven. Vozidlá TIGER sú vyrábané manufaktúrou v Anglicku, v rodinnom podniku, výlučne na objednávku, použitá je samozrejme moderná technika a osvedčené motory FORD. Vozidlo, ale napriek tomu nemá ABS, ASR, servo, alebo iné posilovače, tieto sú v tomto vozidle zbytočné, a aj možno práve preto je jazda s ním perfektným zážitkom.
Univerzálny nosič bicyklov
Upevnenie šetrné ku karosérii vozidla s popruhmi a hákmi pre upevnenie. Všetky diely, ktoré sú v kontaktu s autom sú ošetrené mäkkými krytkami z peny alebo mäkkého plastu. Nosič sa vyznačuje mnohostranným využitím, je použiteľný na takmer všetky vozidlá, u ktorých nedôjde k prekrytiu svetiel a poznávacej značky (tento nosič sa vyznačuje aj tým, že len výnimočne dochádza k prekrytiu ŠPZ). Vhodný na všetky typy bicyklov: turistické, MTB, závodné, BMX.
Dielenský elektromagnetický indukčný ohrev sa používa v servisoch na uvoľnenie stuhnutých, hrdzavých alebo inak nedeliteľných častí. Má jednoduchú manipuláciu a vysokú účinnosť za najlepšiu cenu na trhu. Vyznačuje sa rýchlosťou nahrievania až do teploty 800°C. Jeho jednoduchá údržba a manipulácia mu dáva neuveriteľný náskok pred prácou s plameňom. Široká škála vymeniteľných cievok zjednodušuje prácu s indukčným ohrevom a zvyšuje jeho efektivitu a šetrí Váš čas.
V nabídce je i široký sortiment směrových, brzdových, koncových světel a osvětlení SPZ ve značce TESLA - vše za výhodné ceny. Konkrétně se jedná o žárovky do směrových a brzdových světel - P21W, žluté žárovky do směrových světel s čirým krytem - PY21W, žárovky pro osvětlení SPZ - P5W, žárovky pro koncová světla R10W, sulfitové žárovky - C5W a C10W, žárovky se skleněnou paticí - W1,2W a W5W a žárovky do parkovacích světel a pro vnitřní osvětlení - T4W.
Návrh a výroba autodoplnkov
Transport dizajn program spoločnosti PLASTIMA, to je kompletná služba od návrhu až po dokonalý výrobok. - návrh dizajnu - výroba modelov až do veľkosti 1:1 - výroba foriem - výroba funkčného prototypu - zabezpečenie sériovej výroby V segmente autodoplnkov ponúkame zákazníkom výrobu týchto produktov. - nárazníky a spojlery - úžitkové nadstavby - lôžkové nadstavby - kapotážne dielce rôznych druhov
Castrol EDGE 5W-30 je syntetický olej špeciálne vytvorený tak, aby spĺňal najnáročnejšie testy motorových olejov koncernu VW zameraných na ochranu jednotlivých častí motora a riešil všetky kritické zaťaženia. Určuje nové štandardy v priemysle, vyhovuje požiadavkám moderných benzínových a naftových motorov VW a poskytuje ochranu emisných systémov. Je vyvinutý tak, aby využíval syntetickú technológiu k dosiahnutiu najlepších výkonnostných parametrov oproti klasickým olejom.
Používání doporučených originálních dílů Johnston je zárukou, že vaše zařízení bude stále pracovat výkonně a spolehlivě jako nové. Pro minimalizaci prostojů také nabízíme rychlé dodávky ze skladových zásob do druhého dne, vč. možnosti využití naší vlastní dopravy. Sklad FARID COMERCIA obsahuje sortiment základních náhradních dílů Johnston v současném finančním objemu cca 100.000,- Kč a bude se nadále rozšiřovat dle požadavků zákazníků.
Predošlá 1  ...  52  53  54  55  56  57  58  59  60  ...  194  Ďalšia
3D reklamné predmety s potlačou
3D reklamné predmety s potlačou * Potlač či vyrazenie loga: - Prepisovacie perá - prepisovačky - Silikónové hodinky - Rukavice SilicDOT - Ostatné hodinky - Bannerové prepisovačky - ba
Okrúhly stôl Wels, 1000x762 mm, agát svetlý
stolová dosky a nohy sú vyrobené z DCP hrúbky 38 mm a stolová doska je po obvode vybavená dvojfarebnou akrylovou 3D hranou podnož je olepená hranou ABS hrúbky 2 mm lub stola je z DCP 18 m
Piatnik Reflexx!
V hre **Reflexx!** Sa dozviete kde je vpravo a kde je vľavo? Táto hra preverí rýchlu reakciu a kombinačné schopnosti. Ak sa povie: pravá ruka, citrón, polož čo najrýchlejšie pravú ruku na
Závesné popolníky na stenuZávesné popolníky na stenu

Závesné popolníky na stenu z nerezového plechu.

Firemné vlajky, zástavyFiremné vlajky, zástavy

Výroba firemných vlajok, zástav alebo stolových vlajočiek podľa požiadavky.

Nástenné držiakyNástenné držiaky

Nástenné drôtené stojany vhodné na noviny, časopisy, letáky a iné

Firmy na Požiadavka.skFirmy na Požiadavka.sk

Chcete niečo kúpiť, alebo potrebujete vyhľadať firmu?


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018