Hlavná stránka

Automobilový priemysel

Renovace veteránů, chromování dílů: renovace dílů historických aut, motorek, kol
V oblasti renovace dílů historických vozidel patříme mezi specialisty. Zaměřujeme se na: - renovace dílů historických aut (renovace veteránů - chromování) - renovace dílů historických motocyklů (renovace veteránů - chromování) - renovace dílů historických kol (renovace veteránů - chromování) - renovace historických zařizovacích předmětů interiérů (chromování) - renovace historických pokladen (chromování) - renovace dobové sanity (chromování)
Elektronické mýto - autorizovaný servis pre montáž mýtnych OBU jednotiek. Dopravcovia, ktorí sa rozhodli platiť elektronické mýto systémom post-pay, tzn. mesačne na základe faktúry, sú povinní zabezpečiť do svojich vozidiel pevnú montáž, na ktorú sa napojí palubná jednotka (On-Board Unit, skrátene OBU). Naše pracovisko je autorizovaným servisom pre montáž mýtnych OBU jednotiek. Inštaláciu OBU jednotiek zabezpečujeme, v prípade potreby vieme zabezpečiť montáž aj priamo u zákazníka.
Motory řady 1LA7
Technické parametry: Velikost: 56M - 160L Rozsah výkonů: 0,06 - 18,5 kW Počet pólů: 2,4,6,8 Jmenovité napětí do 3 kW: 230VD / 400VY, 50Hz // 460VY, Jmenovité napětí nad 3kW: 400VD / 690VY, 50Hz // 460VD, Frekvence: 50 / 60 Hz Krytí: IP55 Tvar: IM B3, IM B5, IM B35 Kostra: Hliniková Pro teplotu okolí: -30°C +40° Třída izolace: F Pro nadmořskou výšku: do 1000 m Pro trvalé zatížení: S1 Standardní nátěr: RAL 7030
Mobil 1 New Life 0W-40 je špičkový plne syntetický olej ,vyrobený na báze PAO. Je určený pre vysokovýkonne motory takisto motory s turbom. Obsahuje jedinečnú kombináciu vysoko výkonných kvapalín SuperSyn pre zníženie opotrebenia, rýchlejšiu ochranu po naštartovaní motora, zniženie tvorby škodlivých usadenín,zníženie spotreby paliva a vysokú ochranu motora pri nízkych a vysokých teplotách. Oleje Mobil 1 odporúčajú výrobcovia špičkových športových motorov ako Aston Martin, Porsche, Mercedes Benz.
Nízkopodlažní autobus se od předchozích typů liší třemi nápravami. Díky své tandemové dvojité zadní nápravě má vyšší obsaditelnost a kapacitu. Přepraví až 35 cestujících, s možností až 4 vozíčkářů ( dle vnitřního uspořádání ). Výhodou této koncepce je širší prostor mezi blatníky, což umožňuje montáž sedadel podél stěn - bočně ke směru jízdy. Je také plně průchozí a nízkopodlažní. Dvoje dvoukřídlé dveře zaručují rychlý nástup a výstup cestujících.
Sane za snežný skúter
Sane za snežný skúter UNIVERZÁL Ľahká a rýchla obsluha Vysoká nosnosť až 600 kg Pozinkovaná konštrukcia Rozmery: 1900 x 1300 x 600 mm Cena: UNIVERZÁL 990 € vrátane DPH Sane sú ideálnym pomocníkom v zimnom období. Robustný oceľový rám je ošetrený proti korózii. O komfort jazdy sa stará pozdvozok na tlmičoch. Sane vynikajú vysokou nosnosťou . Sú vhodné ako pre zimné skútre, tak aj pre štvorkolky a malotraktory na pásoch.
Prídavné vzduchové pruženie
Naše ovzdušie je vo fyzikálnom zmysle plynnou zmesou prevážne dusíku a kyslíku a preto je stlačiteľné. Keď sa vhodne uzatvorí do gumového vaku s určitými vlastnosťami, dokáže robiť na podvozku auta úplné zázraky. Vzuchové pruženie značne zvyšuje pohodlie a bezpečnosť a tiež umožňuje plynule meniť výšku auta. Autoelektro Novosedlík ponúka dva druhy vzduchového pruženia, prídavné pre zadnú nápravu, alebo plnohodnotné vzduchové pruženie pre prednú, zadnú, alebo obe nápravy.
Produkty značky Liqui Moly
Ponúkame výrobky značky Liqui Moly, možnosť nákupu aj v malom množstve. V sortimente výrobkov značky LIQUI MOLY nájdete všetko pre svoje motorové vozidlá- aditíva do pohonných hmôt a olejov mazivá všetkých druhov ochranné prípravky proti korózii kozmetické prípravky pre celé vozidlá lepidlá a tesniace hmoty špeciálne výrobky pre športové použitie profesionálna rada pre servis a opravy priemyslový program mazacích látok
Kompletní brzdy
Veškeré obložení/opravárenské sady +1, +2/brzdové desky, brzdové bubny, brzdové kotouče, indikátory opotřebení brzd, brzdové čelisti a uložení, brzdové klíče a uložení, vratné pružiny, brzdové páky automatické, manuální a opravárenské sady pro vozidla Avia, Daf, Iveco, Liaz, Man, Mercedes, Renault, Scania, Tatra, Volvo. - brzdové válce, třmeny, Tristop válce, adaptéry, rychlospojky, redukce… - automatické zátěžové regulátory, korekční ventily, vzduchojemy…
Jeho výrazné línie priťahujú. Kvalita jeho spracovania je na vysokej úrovni. Dostal prvky výbavy, ktoré sa neobjavujú ani vo vozidlách z vyšších tried a spĺňajú náročné požiadavky súkromnej aj firemnej klientely. Nový CITROËN C4 vyžaruje množstvo pozitívnej energie. Nový CITROËN C4 vznikol s podobným dizajnérskym zámerom ako CITROËN C5 v roku 2008 a CITROËN C3 v roku 2009, čím chce potvrdiť stále bohatšie skúsenosti a kreatívne schopnosti značky v oblasti dizajnu, inovácií a technológií.
Bezpečnosť na pracovisku je vždy na prvom mieste. Preto je správne oblečenie a používanie ochranných pomôcok skutočne kľúčové. Rozhodnite sa pre prvotriednu kvalitu a vyberte si z nášho sortimentu. Ponúkame Vám okrem rukavíc, nohavíc, búnd, topánok a čapíc a ďalšieho sortimentu tiež ochranné pomôcky k ochrane zraku, dýchania, sluchu a hlavy. Štandardný sortiment je neustále na sklade, pokryjeme aj vaše špeciálne požiadavky (napr. farbu oblečenia vo farebnom ladení vašej dielne a pod.)
Pouzitie od velkosti kolies - 12 az 22 Pevne montovane laserove lampy nepotrebuju ziadnu dalsiu udrzbu co znamena ziadna dalsia kalibracia a nizke naklady na udrzbu. Laserove kamery su vyhotovene tak aby sa dali merat aj vozidla nizkeho profilu z nizkym prejazdom,nizkym naraznikom alebo spoilerom. Dobijaci system je na baze nezavisleho dobijania. Magneticke nadstavovanie uhla sklonu osi do / -8 stupnov Vratane drziaka na volant, 2kusy otocne taniere pod predne kolesa slovensky manual k obsluhe.
Široké vnitřní pásy dezénu běhounu zdokonalují trakci a komfort při řízení, kombinace obvodových a zakřivených příčných drážek zajišťuje rychlé vytěsnění vody z kontaktní plochy. Pevné vnější pásy a silné rameno zabezpečují absorpci bočních sil a zvýšení přilnavosti při zatáčení. Asymetrický design P7 spojuje styl a atraktivní vzhled s vysokým výkonem a obsahuje prvky pro prodloužení výkonu a zvýšení aktivní bezpečnosti. Také P7 spojuje technologie STEP a ELLR.
Ťažné zariadenie TOYOTA - RAV 4 - Autohak - pevné F
- Značka automobilu:TOYOTA - Typ automobilu:RAV 4 - Modelová rada automobilu:3/5dv. (SXA 1) - Katalógové číslo:O25S - Rok výroby:od 1994 do 2000 Ťažné zariadenia: - Prevedenie:pevné skrutkové odnímanie - typ F - Homologizácia:EU 94/20/ES - Max. hmotnosť prívesu:1750 Kg - Max. zvislé zaťaženie gule:75 Kg - Hmotnosť ťažného zar.:14 Kg - Výrez v nárazníku:nie - Demontáž nárazníka:nie - Čas montáže:1 hod
Autočerpadlo  S 31
Ideální autočerpadlo by obecně mělo vykazovat malé rozměry, nízkou hmotnost a snadnou ovladatelnost při zachování velkého pracovního rozsahu. Takto ideálně skloubené vlastnosti však do této doby nevykazovalo žádné autočerpadlo. Nejvíce se s těmito požadavky ztotožňuje autočerpadlo S 31 XT. Krátký kompaktní výložník s revolučním systémem rozbalování je ideální pro jeho nasazení v halách, tunelech a jiných uzavřených objektech, při betonáži sloupů apod.
Do vašeho skříňového vozidla vám vestavíme pohodlnou kóji s lůžkem. Standartně jej montujeme napříč vozidlem, ( lze ale i také podélně za řidičem) za sedadlo řidiče a spolujezdce. Lůžko je na zvýšené konstrukci, tak aby bylo možné pod něj, bočními posuvnými dveřmi vsunout paletu. Kóje je zateplena, vyčalouněna, je zde pohodlná matrace, osvětlení, na přání přípojka 12V. Přístup je obvykle zepředu od řidiče, ale lze také z bočních dveří. Na lůžku nelze spát za jízdy!
Príves výklopný na štvorkolku s snežný skúter
Jednonápravový nebrzdený Výklopný na štvorkolku s snežný skúter Rozmery ložnej plochy: 2450 x 1450 x 320 mm Výška bočníc: 320 mm Celkové rozmery: 3500 x 1900 x 850 mm Náprava: ALKO alebo KNOTT do celkovej hmotnosti 750 kg Bočnice: Pozinkovaný plech Podlaha:protišmyková vodovzdorná preglejka hrúbky 12 mm Kolesá: 165/70R13 Konštrukčná rýchlosť: 110 km/h Oporné koleso s držiakom: 1 ks Podlahové úchyty: 4 ks
Handsfree sady k mobilným telefónom
Neodmysliteľnou súčasťou dnešnej doby sú mobilné telefóny. Telefonujeme všetci, vždy a všade. Telefonujeme aj v aute, hoci nám to súčasná vyhláška o jazde na pozemných komunikáciách zakazuje. Riešením je namontovať si do vášho auta tzv. handsfree sadu. V našej ponuke sú HF sady od výrobcu, ktorý ma v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti. Sady sú univerzálne a pri zmene telefónu sa vymení len držiak telefónu. Výhodou je to, ak auto používajú viacerí s rozdielnymi typmi telefónov.
Ťažné zariadenie BMW - X 5 - Brink - pevné
- Značka automobilu:BMW - Typ automobilu:X 5 - Modelová rada automobilu:suv (E53) - Katalógové číslo:483500 - Rok výroby:od 06/2000 do 12/2006 Ťažné zariadenia: - Prevedenie:pevné skrutkové odnímanie - Homologizácia:EU 94/20/ES - Max. hmotnosť prívesu:3500 Kg - Max. zvislé zaťaženie gule:150 Kg - Hmotnosť ťažného zar.:34 Kg - Výrez v nárazníku:ano - Demontáž nárazníka:nie - Čas montáže:3 hod
Vyhrievanie pre 2 sedadlá
Sada pre 2 sedadlá. Univerzálne vyhrievanie sedadiel je vhodné do väčšiny typov vozidiel. Poskytuje komfort a príjemný pocit z jazdy hlavne v zimnom období. Podrobnosti: - typ vyhrievania sedadiel je vhodný pre typy sedadiel s textilným alebo koženým poťahom - automatická kontrola teploty termostatom - jednoduchá montáž systému nenaruší vzhľad ani pohodlie sedadla - samostatné spínače pre každé sedadlo s kontrolkou zapnutia -napájacie napätie ...12V -vyhrievacia teplota...24 - 38°C
Predošlá 1  ...  50  51  52  53  54  55  56  57  58  ...  194  Ďalšia
Potrebujete prefinancovať nové motorové vozidlo, prípadné ojazdené mot. vozidlo? Rád Vám pomôžem vybrať správne financovanie. Spolupracujem s ČSOB Leasingom a Oberbank Leasingom. Produkty ČSOB Leasing, a.s.: a) Finančný leasing b) Spotrebný úver c) Operatívny leasing Komodity možné financovať v ČSOBL: a) Osobné a úžitko
Rohový písací stôl WELS, ľavý, dezén merano
Stolové prvky stolové dosky a nohy sú vyrobené z DCP hrúbky 38 mm a stolová doska je po obvode vybavená dvojfarebnou akrylovou 3D hranou, odolnou proti úderom podnož je olepená hranou AB
Craft Active Crewneck Long Sleeve Men
**Pánske funkčné tričko** Craft Active Crewneck Long Sleeve **s dlhým rukávom a stojačikom** pri krku je vhodné na športové aktivity všetkého druhu, najmä bežkovanie, beh alebo cyklistik
Stojany na stôlStojany na stôl

Plexi stojany na stôl pre umiestnie letákov, propagačných materiálov, menu.

Kancelársky nábytok WELSKancelársky nábytok

Zostavy kancelárskeho nábytku umožňujú praktické a variabilné zariadenie kancelárie.

Šatňové skrinky ZŠatňové skrinky Z

Zvárané kovové šatňové skrinky na sokli, variabilné prevedenie, rôzne farby.

Regály do kancelárieRegály do kancelárie

Kancelárske, policové regály s priehradkami, variabilné prevedenie.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018