Hlavná stránka

Automobilový priemysel

Es plochý tachograf staví svojí nízkou hloubkou montáže jen 80 mm a automatickým naváděním, polohováním a vyhazováním diagramového kotouče nová měřítka v technice a konstrukci. Pomoci multifunkčního LC displeje jsou volitelně zobrazovány ujetá dráha, počet kilometrů za den a předem nastavené varovné hodnoty. Vedle automatické registrace doby řízení řidiče patří i záznam pasivní pracovní doby spolujezdce k základnímu provedení. Sladění dráhy / počet otáček se provádí přes programatorské rozhraní.
- predávame kvalitné, avšak cenovo výhodné produkty - zabezpečíme všetky náhradné diely - splátkový predaj cez CETELEM - na každý náš produkt sa vzťahuje 2-ročná záruka - poskytujeme záručný i pozáručný servis - naši klienti majú možnosť pozrieť a vyskúšať si každý náš produkt - predávame iba certifikované výrobky (CE certifikát, norma ISO9001:2000) - zabezpečíme dopravu, ráta sa iba cesta k Vám - sme Vám k dispozícii každý deň od 09.00 do 19.00 hod.
BMW 528i e39.
Prodám BMW 528i e-39 limuzína,palivo-benzín,barva šedá tmavá metalíza,r.v. 1999,najeto 380 000km,kola 15´´,6 x airbag,ABS,aut. klimatizace, centrální zamykání,el. okna,el. zrcátka,imobilizér,manuální převodovka,mlhovky,originál autorádio profesional,otáčkoměr,palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR),vyhřívaná zrcátka,výškově nastavitelná sedadla,drobné kosmetické vady laku, jinak vše plně funkční, foto možno zaslat a více info na telefonu.
Kombinácia vysoko aktívnych a inovatívnych účinných látok pre zastavenie strát oleja z motorov. Prípravok je použiteľný u všetkých benzínových, plynových a dieselových motoroch. Výrazne redukuje oder a opotrebovanie. Regeneruje a udržuje pružné plastové a gumové tesnenia motorov. Udržuje stabilnú viskozitu motorového oleja a pôsobí proti jeho oxidácii. Oblasť použitia - Všetky systémy s vlastným olejovým a mazacím okruhom ako napr. zážihové a vznetové motory, prevodové skrine a diferenciály.
Batérie Stand by Bull Block GiV sú zapuzdrené olovené batérie s ventilovou reguláciou a elektrolytom, ktorý je naviazaný v rúne. Používajú sa ako v oblastiach s vysokým prúdovým odberom (neprerušiteľné napájacie zdroje USV*), tak aj v aplikáciách s dlhodobým zaťažením (bezpečnostné osvetlenie) niekoľko hodín. V poslednom čase sú tieto batérie stále častejšie využívané aj vo voľnom čase a v domácnostiach. Tieto batérie ponúkajú spoľahlivý a celkom bezúdržbový zdroj energie s dobrým pomerom ceny a výkonu.
Batérie Stand by Bull OPzS sú uzavreté olovené batérie, ktoré sú navrhnuté na kapacitné vybíjanie. Tieto batérie sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči cyklickému namáhaniu a dlhou lehotou použiteľnosti. Vďaka veľmi výhodnému pomeru ceny a výkonu nachádzajú svoje uplatnenie najmä v telekomunikačných zariadeniach, v systémoch jednosmerného napájania, priemyselných zariadeniach, bezpečnostných zdrojoch napájania vo verejných budovách a zdravotníckych zariadeniach a v oblasti akumulácie energie zo solárnych systémov.
Nezávislé kúrenie Thermo Top Evo
Nová generácia nezávislého kúrenia od firmy Webasto je prispôsobená stále užším priestorovým pomerom v motoroch nových vozidiel. Thermo Top Evo sa takto môže pri nových vozidlách a vozidlách s malým montážnym priestorom bez problémov dodatočne namontovať. Popri svojej kompaktnej veľkosti Thermo Top Evo presviedča tiež nízkou hmotnosťou a vysokým stupňom účinnosti. Takto pri nastupovaní nájdete nielen rovnomerne predhriate auto zbavené námrazy, ale môžete tiež zredukovať bežné náklady na minimum.
Prídavné vzduchové pruženie
Naše ovzdušie je vo fyzikálnom zmysle plynnou zmesou prevážne dusíku a kyslíku a preto je stlačiteľné. Keď sa vhodne uzatvorí do gumového vaku s určitými vlastnosťami, dokáže robiť na podvozku auta úplné zázraky. Vzuchové pruženie značne zvyšuje pohodlie a bezpečnosť a tiež umožňuje plynule meniť výšku auta. Autoelektro Novosedlík ponúka dva druhy vzduchového pruženia, prídavné pre zadnú nápravu, alebo plnohodnotné vzduchové pruženie pre prednú, zadnú, alebo obe nápravy.
V systémoch klimatizácie, hlavne na výparníku, sa vďaka častým zmenám teplôt vytvárajú baktérie a huby. To vyvoláva nepríjemný zápach, spôsobuje alergické reakcie (kýchanie, nádchu) a vytvára koróziu výparníka. Vysoko efektívne antibakteriálne účinky prípravku vyčistia celý systém klimatizácie a zamedzia vývoju nových mikroorganizmov. Výsledkom je svieži a zdravý vzduch vo Vašom vozidle. Čistenie klimatizácie sa odporúča po najazdení max. 15.000 km alebo jeden krát ročne.
Autoservisy  a pneuservisy olejové filtre a súčasti
Do pozornosti Vám dávame vysoko účinný alkalický čistiaci prostriedok so zníženou penivosťou a obsahom špeciálnych účinných látok. Rozpúšťa motorové oleje a mastné nečistoty, sadzu, nečistoty od grafitu a výfukových plynov. Podľa bodu 7.2 druhého odstavca ÖNORM B 5105 – môže sa použiť aj na vylúčenie oleja. Je vhodný na čistenie olejových filtrov a olejových súčastí. Čistiaci prostriedok je v 10L balení za 28,00€ bez DPH+doprava. Číslo produktu: 050210
Je špeciálna podlahová krytina pre najobtiažnejšie priestory s vysokou záťažou. Vlastnosti: - mimoriadna odolnosť voči záťaži - odolný voči poškriabaniu, oderkom, popraskaniu, nárazom - vďaka svojmu zloženiu – prírodného a syntetického kaučuku výborne pohlcuje zvuk a tepelne izoluje podlahu Použitie: - striedačky zimných športovísk - kulturistické a vzpieračské posilovne - všetky priestory, kde je podlaha vystavovaná veľkej prevádzke, záťaži
Autoalarmy
Ponúkame Vám okrem predaja a poradenstva aj odbornú montáž (licenciu na Technickú službu a certifikát o školení Vám radi poskytneme k nahliadnutiu). Montáž je dostupná v Brezne a Trenčíne po dohode. Cena a čas montáže sú závislé od konkrétneho modelu, rádovo niekoľko hodín až do dvoch dní, aby boli spoľahlivo otestované všetky funkcie alarmu a bola zaručená jeho bezchybná prevádzka a Váš majetok bol absolútne chránený. Prosim kontaktujte nas cez dole uvedeny formular, odpovedane 24h denne.
Firma Cambelová s.r.o. s prevádzkou na Starej Vajnorskej 25/A v Bratislave v areáli autobazáru ABC Vám ponúka s dlhoročnými skúsenosťami najväčší výber osobných aj nákladných ojazdených motorových vozidel ako aj motoriek a štvorkoliek. U nás si môžete vybrať z viac ako 400 vozidiel ktoré pre Vás prefinancujeme najvýhodnejšie cez úver alebo leasing. Autobazár ponúka aj výhodné zákonné a havarijné poistenie, prihlásenie vozidiel, sprostredkovanie predaja Vášho vozidla, výkup vozidiel a leasing Vašich vozidiel.
Man Tga 26.350 naťahovák kontajnerov
- Rok výroby: 2004 - Počet km: 65 000 - Cena: 35 000 Eur bez DPH - Popis: klimatizácia, mechanická prevodovka, tempomat, el. ovládanie okien, el. ovládanie zrkadiel, rádio, ABS, uzávierka diferencialu, hydraulika, krátka kabína, pneu 315/70R 22,5, centrálne mazanie, kombinované pruženie, 1. majiteľ, motorová brzda, palubný počítač, ťažné zariadenie 50 mm, analogový tachograf, dvíhacia náprava, celková hmotnosť 26000 kg, servisná knižka, rezervná pneumatika, držiak na rezervu, hákový naťahovák,
Ťažné zariadenie CITROEN - JUMPER - Autohak - automat
- Značka automobilu:CITROEN - Typ automobilu:JUMPER - Modelová rada automobilu:L4 - dodávka - Katalógové číslo:R42A - Rok výroby:od 07.2006 Ťažné zariadenia: - Prevedenie:automatické odnímanie - Homologizácia:EU 94/20/ES - Výrobca:AUTO-HAK Sp.j. - Max. hmotnosť prívesu:3100 Kg - Max. zvislé zaťaženie gule:124 Kg - Hmotnosť ťažného zar.:28 Kg - Výrez v nárazníku:nie - Demontáž nárazníka:ano - Čas montáže:2 hod
Top Heavy Line
CHARAKTERISTIKY A VÝHODY: - slitina Pb-Ag - oxid Pb 99,99 - silnější mřížka - nepropustné zátky - vysoká odolnost proti vibracím - nižší spotřeba vody - menší koroze - pomalejší samovybíjení Baterie, která zaručuje zvýšenou toleranci proti extrémním teplotám a vysokou odolnost proti vibracím. Použití technologie olovo stříbro dělá produkt dokonalým a doporučuje tyto baterie pro profesionální použití.
Autočerpadlo S 45 SX
Autočerpadlo S 45 SX je spolehlivé autočerpadlo umožňující hospodárné a dlouhodobé nasazení na velkých staveništích. Obloukové podpěry SX, které zajišťují úsporné využití prostoru, jsou ideální pro úzké staveništní prostory a zároveň je to jediná cesta, jak uložit čerpací jednotku s 2,5 metrovým zdvihem na standardní podvozek. Dlouhý zdvih znamená méně přepínání na každý m 3 čerpaného betonu, což zaručuje menší opotřebení a vyšší hospodárnost.
Scanner pre určenie diagnostiky, OBD II
Po zapojení do diagnostické zásuvky ve vozidle lze číst záznamy v chybové paměti. Pro vozidla od roku výroby 2000 (benzín) a 2003 (nafta) vybavená OBD II zásuvkou (včetně CAN, VPW, PWM, ISO a KWP2000 protokolu). Čte a maže všeobecné a specifické kódy chyb (DTCs). Podporuje několikanásobná chybová hlášení, všeobecné kódy. Čte VIN kód vozidel od r. 2002, podporuje mód 9. Maže status chybových hlášení - kontorolky (MIL). Nepotřebuje externí napájení, notebook. Kompaktní rozměry, pasuje perfektně do ruky.
Automobilový digitálny kliešťový multimeter DT 9702
Speciální klešťový multimetr s digitálním displejem a s velkým počtem měřicích funkcí je určen zejména pro automechaniky a autoelektrikáře. Vyznačuje se vysoce přesnými kleštěmi pro měření stejnosměrného i střídavého proudu, automatickou nebo manuální volbou rozsahu, nulováním při měření stejnosměrného proudu (ZERO), funkcí přidržení naměřených hodnot (HOLD), automatickým vypínáním (Auto power off) atd. Přístroj je umístěn v pouzdře spolu se dvěma kabely s měřicími hroty.
U nás nájdete všetky konštrukčné diely, ktoré sú potrebné na nové úpravy, prestavby, alebo na údržbu a opravy ťahaných vozidiel a nadstavieb vozidiel. Okrem iného dodávame kompletné nápravy, pružiace agregáty, blatníky, hlavné čapy, guľové otočné vence, podporné pätky, podporné kolieska, zadné, bočné a spodné ochranné kryty, paletové zariadenia, kĺbové závesy, uzávery a iné druhy príslušenstva, ako aj celú širokú paletu špeciálnych komponentov pre kontajnery a výmenný kyvadlový transport.
Predošlá 1  ...  48  49  50  51  52  53  54  55  56  ...  194  Ďalšia
Hriadeľové zverné spojenie firmy TOLLOK. Moderné upínacie spojenie hriadele s nábojom, ktoré nahradzuje pero a drážku. Princíp spočíva v skrutkovom spojení klinovo delených krúžkov, ktoré sa rozpínajú medzi hriadeľom a otvorom ozubeného kolesa alebo remenice. Hriadeľové zverné spojenia sú vyrobené z výkovku konštrukčnej ocele 11 s vysokopevnostnými skrutkami. Teplotn
Kancelárska stolička NET - sivé
moderná stolička s tvarovaným operákom, ktorý je tvarovaný na podporu bedrovej časti chrbta sedadlo je čalúnené do čiernej látky odolné proti oteru hojdacia mechanika s nastavením pr
Claber 8988 - Automatický hadicový navijak 10m
Claber 8988 je automatický hadicový navijak **s dĺžkou hadice 10m**. Príjemnou funkciou je **automatické riadkovanie** namotávanej hadice.
Firmy na Požiadavka.skFirmy na Požiadavka.sk

Chcete niečo kúpiť, alebo potrebujete vyhľadať firmu?

Klaprámy, plagátové rámyKlaprámy, plagátové rámy

Hliníkové rámy určené k prezentácii plagátov a oznámení.

VáhyVáhy

Ciachuschopné počítacie, plošinové, laboratórne, závesné váhy.

Cateringové stolyCateringové stoly

Skladacie stoly pre trvalé alebo dočasné použitie stola.


info@support-business.com

Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty.
support-business.com @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2018